Mezičasy závodu: 05.10.2014 - Oblastní žebříček | Kategorie: P
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (105) 2 (125) 3 (142) 4 (135) 5 (136) 6 (146) 7 (102) 8 (101) 9 (129) 10 (100) Cíl Reg. číslo
1.
31:38 2:04 (3) 4:28 (4) 1:56 (9) 2:46 (1) 3:04 (2) 3:59 (5) 3:19 (3) 2:10 (2) 4:16 (5) 2:54 (7) 0:42 (9)
Miksa Miroslav
JHB7102 2:04 (3) 6:32 (3) 8:28 (3) 11:14 (2) 14:18 (2) 18:17 (2) 21:36 (2) 23:46 (2) 28:02 (2) 30:56 (2) 31:38 (2) JHB7102
2.
32:54 + 1:16 2:47 (5) 3:54 (2) 1:05 (8) 3:42 (5) 3:21 (4) 4:13 (7) 3:08 (1) 3:22 (8) 4:33 (7) 2:24 (3) 0:25 (2)
Hlavatá Pavla
6YC 2:47 (5) 6:41 (4) 7:46 (2) 11:28 (3) 14:49 (3) 19:02 (3) 22:10 (3) 25:32 (3) 30:05 (3) 32:29 (3) 32:54 (3) 6YC
3.
37:13 + 5:35 3:54 (9) 4:16 (3) 0:48 (5) 3:20 (4) 3:37 (5) 4:10 (6) 5:31 (8) 3:14 (6) 4:19 (6) 3:40 (9) 0:24 (1)
Kazdová Dana
24C8150 3:54 (9) 8:10 (5) 8:58 (5) 12:18 (4) 15:55 (4) 20:05 (4) 25:36 (4) 28:50 (5) 33:09 (5) 36:49 (4) 37:13 (4) 24C8150
4.
37:43 + 6:05 3:38 (7) 8:22 (7) 0:54 (7) 2:52 (2) 2:50 (1) 3:32 (1) 3:43 (5) 2:16 (3) 4:14 (4) 4:34 (10) 0:48 (10)
Hlavácek Oldrich
XYZ7001 3:38 (7) 12:00 (6) 12:54 (6) 15:46 (5) 18:36 (5) 22:08 (5) 25:51 (5) 28:07 (4) 32:21 (4) 36:55 (5) 37:43 (5) XYZ7001
5.
44:03 + 12:25 2:59 (6) 12:24 (9) 0:34 (1) 3:19 (3) 3:18 (3) 5:18 (9) 3:27 (4) 3:06 (5) 6:27 (10) 2:42 (6) 0:29 (7)
Grabec Pavel
XYZ2222 2:59 (6) 15:23 (7) 15:57 (7) 19:16 (6) 22:34 (6) 27:52 (6) 31:19 (6) 34:25 (6) 40:52 (6) 43:34 (6) 44:03 (6) XYZ2222
6.
44:29 + 12:51 9:15 (10) 7:11 (6) 0:42 (3) 5:47 (8) 4:50 (6) 3:51 (3) 3:49 (6) 3:30 (9) 3:10 (3) 1:59 (2) 0:25 (2)
Kovár Libor
XYZ7401 9:15 (10) 16:26 (8) 17:08 (8) 22:55 (8) 27:45 (7) 31:36 (7) 35:25 (7) 38:55 (7) 42:05 (7) 44:04 (7) 44:29 (7) XYZ7401
7.
56:23 + 24:45 2:31 (4) 14:48 (10) 0:50 (6) 4:23 (6) 13:06 (10) 3:44 (2) 9:50 (11) 1:26 (1) 2:50 (2) 2:26 (4) 0:29 (7)
Vozobulová Lenka
XYZ7501 2:31 (4) 17:19 (9) 18:09 (9) 22:32 (7) 35:38 (8) 39:22 (8) 49:12 (8) 50:38 (8) 53:28 (8) 55:54 (8) 56:23 (8) XYZ7501
8.
63:12 + 31:34 16:42 (11) 5:30 (5) 0:38 (2) 11:26 (10) 7:48 (7) 5:04 (8) 4:48 (7) 3:15 (7) 4:57 (9) 2:38 (5) 0:26 (5)
Zahrádka Jirí
SCR7801 16:42 (11) 22:12 (10) 22:50 (10) 34:16 (9) 42:04 (9) 47:08 (9) 51:56 (9) 55:11 (9) 60:08 (9) 62:46 (9) 63:12 (9) SCR7801
9.
93:38 + 62:00 1:59 (2) 2:42 (1) 4:15 (10) 30:32 (11) 39:29 (11) 3:54 (4) 3:17 (2) 2:50 (4) 2:21 (1) 1:54 (1) 0:25 (2)
Cerná Katerina
XYZ7502 1:59 (2) 4:41 (2) 8:56 (4) 39:28 (10) 78:57 (11) 82:51 (11) 86:08 (11) 88:58 (11) 91:19 (10) 93:13 (10) 93:38 (10) XYZ7502
10.
97:04 + 65:26 17:53 (12) 29:53 (11) 0:43 (4) 4:53 (7) 10:36 (9) 9:28 (11) 5:35 (9) 5:41 (10) 7:01 (11) 4:53 (11) 0:28 (6)
Reitinger Jonas
XYZ 17:53 (12) 47:46 (11) 48:29 (11) 53:22 (11) 63:58 (10) 73:26 (10) 79:01 (10) 84:42 (10) 91:43 (11) 96:36 (11) 97:04 (11) XYZ
11.
-642:19 + -697:29 (1) 8:59 (8) 8:02 (9) 8:59 (8) 8:06 (10) 6:14 (10) 8:59 (11) 4:50 (8) 3:32 (8)
Sluka Martin
DCE -697:29 (1) -688:28 (1) -688:02 (1) -680:04 (1) -671:03 (1) -663:09 (1) -657:23 (1) -648:22 (1) -643:12 (1) -640:44 (1) -642:19 (1) DCE
DISK 3:40 (8)
Malhocky Boris
XYZ7503 3:40 (8) DISK XYZ7503
13.
Andrade Miriam
24C 24C