Mezičasy závodu: 05.10.2014 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (143) 2 (106) 3 (144) 4 (150) 5 (100) Cíl Reg. číslo
1.
12:49 1:17 (3) 1:35 (1) 0:51 (1) 5:35 (1) 3:06 (1) 0:25 (4)
Hojdar Jakub
XYZ 1:17 (3) 2:52 (4) 3:43 (3) 9:18 (4) 12:24 (4) 12:49 (4) XYZ
2.
18:18 + 5:29 1:21 (5) 5:19 (5) 1:04 (2) 5:44 (2) 4:11 (10) 0:39 (8)
Malhocky Ondrej
XYZ1001 1:21 (5) 6:40 (6) 7:44 (5) 13:28 (5) 17:39 (5) 18:18 (5) XYZ1001
3.
20:55 + 8:06 1:41 (8) 7:36 (12) 1:08 (3) 6:14 (3) 3:26 (4) 0:50 (12)
Bogusovsky Albert
XYZ 1:41 (8) 9:17 (13) 10:25 (8) 16:39 (7) 20:05 (7) 20:55 (6) XYZ
4.
21:18 + 8:29 1:46 (9) 3:52 (3) 1:59 (5) 8:25 (4) 4:37 (11) 0:39 (8)
Toncarová Katka
PVD0951 1:46 (9) 5:38 (5) 7:37 (4) 16:02 (6) 20:39 (8) 21:18 (7) PVD0951
5.
25:02 + 12:13 1:23 (6) 6:26 (9) 1:57 (4) 10:43 (11) 4:08 (8) 0:25 (4)
Hojdar Jan
XYZ 1:23 (6) 7:49 (11) 9:46 (6) 20:29 (8) 24:37 (9) 25:02 (8) XYZ
6.
26:39 + 13:50 1:53 (10) 5:38 (8) 4:11 (15) 9:59 (6) 4:09 (9) 0:49 (11)
Sobotkova Lada
XYZ 1:53 (10) 7:31 (10) 11:42 (11) 21:41 (11) 25:50 (11) 26:39 (9) XYZ
7.
26:40 + 13:51 2:01 (12) 5:29 (7) 3:51 (13) 10:26 (9) 4:00 (7) 0:53 (16)
Bryndova Alzbeta
XYZ 2:01 (12) 7:30 (9) 11:21 (10) 21:47 (12) 25:47 (10) 26:40 (10) XYZ
8.
27:04 + 14:15 2:03 (13) 5:21 (6) 3:18 (11) 9:59 (6) 5:48 (13) 0:35 (7)
Dolezeova Vendula
KTA0751 2:03 (13) 7:24 (8) 10:42 (9) 20:41 (9) 26:29 (12) 27:04 (11) KTA0751
9.
28:02 + 15:13 2:17 (14) 5:00 (4) 3:07 (9) 10:17 (8) 6:31 (15) 0:50 (12)
Dolezelova Jolana
KTA1151 2:17 (14) 7:17 (7) 10:24 (7) 20:41 (9) 27:12 (13) 28:02 (12) KTA1151
10.
28:22 + 15:33 2:30 (16) 9:33 (16) 2:09 (6) 9:30 (5) 3:54 (6) 0:46 (10)
Kouba Jan
XYZ 2:30 (16) 12:03 (16) 14:12 (12) 23:42 (14) 27:36 (14) 28:22 (13) XYZ
11.
33:01 + 20:12 1:56 (11) 8:53 (15) 3:45 (12) 10:30 (10) 6:59 (17) 0:58 (18)
Novák Michal
XYZ1101 1:56 (11) 10:49 (15) 14:34 (14) 25:04 (15) 32:03 (16) 33:01 (14) XYZ1101
12.
40:43 + 27:54 13:01 (20) 8:32 (13) 2:15 (8) 13:21 (12) 3:10 (2) 0:24 (3)
Sobotka Ivo
XYZ 13:01 (20) 21:33 (19) 23:48 (18) 37:09 (18) 40:19 (17) 40:43 (15) XYZ
13.
40:44 + 27:55 12:56 (19) 8:38 (14) 2:09 (6) 13:25 (13) 3:11 (3) 0:25 (4)
Brynda filip
XYZ 12:56 (19) 21:34 (20) 23:43 (17) 37:08 (17) 40:19 (17) 40:44 (16) XYZ
14.
46:18 + 33:29 3:39 (18) 6:38 (10) 4:09 (14) 22:18 (16) 7:34 (18) 2:00 (20)
Hulec Frantisek
KSH1101 3:39 (18) 10:17 (14) 14:26 (13) 36:44 (16) 44:18 (19) 46:18 (17) KSH1101
15.
47:19 + 34:30 1:25 (7) 11:35 (18) 4:27 (16) 23:08 (17) 5:53 (14) 0:51 (14)
Míka Ondrej
XYZ1002 1:25 (7) 13:00 (17) 17:27 (15) 40:35 (19) 46:28 (20) 47:19 (18) XYZ1002
16.
48:26 + 35:37 2:58 (17) 11:01 (17) 6:01 (17) 20:55 (15) 6:39 (16) 0:52 (15)
Baum Eckart
XYZ 2:58 (17) 13:59 (18) 20:00 (16) 40:55 (20) 47:34 (21) 48:26 (19) XYZ
17.
-667:57 + -715:24 (1) 11:39 (19) 702:57 (19) 9:04 (20) 0:10 (1)
Chumová Lada
SLP -715:24 (1) -703:03 (3) -676:43 (3) -667:47 (3) -667:57 (3) SLP
18.
-673:22 + 1:17 (3) 6:22 (18) 24:50 (18) 3:49 (5) 0:11 (2)
Lusková Eliska
XYZ 1:17 (3) -708:10 (2) -702:32 (2) -677:22 (2) -673:11 (2) -673:22 (2) XYZ
19.
-685:27 + -713:39 (2) 3:26 (2) 3:15 (10) 18:28 (14) 5:03 (12)
Janovská Monika
XYZ0701 -713:39 (2) -709:05 (1) -706:20 (1) -688:48 (1) -683:51 (1) -685:27 (1) XYZ0701
DISK 2:18 (15) 6:51 (11) 7:43 (19) 0:54 (17)
Vozobule Stepan
XYZ0901 2:18 (15) 9:09 (12) 23:16 (13) 30:59 (15) DISK XYZ0901
DISK 1:09 (19)
Janda Filip
XYZ 18:33 (6) DISK XYZ