Mezičasy závodu: 18.10.2014 - Oblastní žebříček | Kategorie: D55
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (34) 2 (32) 3 (43) 4 (45) 5 (47) 6 (83) 7 (81) 8 (50) 9 (91) 10 (55) 11 (53) 12 (41) 13 (33) 14 (57) 15 (100) Cíl Reg. číslo
3.
78:15 + 14:32 7:10 (9) 2:21 (2) 4:02 (2) 3:29 (4) 7:07 (4) 13:50 (6) 2:38 (6) 9:39 (3) 7:49 (5) 3:53 (6) 5:03 (6) 2:54 (1) 3:39 (6) 2:48 (4) 1:06 (3) 0:47 (4)
Kubátová Milada
PGP4750 7:10 (9) 9:31 (9) 13:33 (5) 17:02 (3) 24:09 (3) 37:59 (3) 40:37 (3) 50:16 (3) 58:05 (3) 61:58 (3) 67:01 (3) 69:55 (3) 73:34 (3) 76:22 (3) 77:28 (3) 78:15 (3) PGP4750
1.
63:43 3:52 (4) 2:50 (4) 4:16 (3) 3:05 (1) 5:48 (2) 7:52 (1) 2:30 (5) 9:02 (2) 6:32 (1) 2:54 (3) 4:15 (4) 3:05 (2) 3:27 (4) 2:34 (1) 1:01 (2) 0:40 (1)
Štrossová Jiřina
DCE5650 3:52 (4) 6:42 (3) 10:58 (2) 14:03 (2) 19:51 (2) 27:43 (1) 30:13 (1) 39:15 (1) 45:47 (1) 48:41 (1) 52:56 (1) 56:01 (1) 59:28 (1) 62:02 (1) 63:03 (1) 63:43 (1) DCE5650
5.
87:40 + 23:57 13:08 (10) 2:18 (1) 7:42 (9) 3:25 (3) 6:58 (3) 10:09 (2) 2:24 (4) 10:14 (5) 9:40 (7) 3:37 (5) 3:30 (2) 3:12 (3) 3:07 (2) 6:14 (9) 1:15 (5) 0:47 (4)
Jůzková Jaroslava
SCP5250 13:08 (10) 15:26 (10) 23:08 (10) 26:33 (9) 33:31 (9) 43:40 (6) 46:04 (6) 56:18 (6) 65:58 (6) 69:35 (5) 73:05 (5) 76:17 (5) 79:24 (5) 85:38 (5) 86:53 (5) 87:40 (5) SCP5250
2.
66:05 + 2:22 2:45 (2) 2:37 (3) 3:33 (1) 3:09 (2) 5:35 (1) 14:40 (7) 1:47 (1) 8:01 (1) 7:37 (4) 2:29 (1) 3:08 (1) 3:14 (4) 3:02 (1) 2:38 (2) 0:59 (1) 0:51 (6)
Dohnalová Dana
VSP5050 2:45 (2) 5:22 (1) 8:55 (1) 12:04 (1) 17:39 (1) 32:19 (2) 34:06 (2) 42:07 (2) 49:44 (2) 52:13 (2) 55:21 (2) 58:35 (2) 61:37 (2) 64:15 (2) 65:14 (2) 66:05 (2) VSP5050
4.
81:23 + 17:40 2:42 (1) 3:43 (6) 10:17 (10) 4:02 (6) 7:46 (7) 15:38 (8) 2:09 (3) 9:49 (4) 6:56 (2) 3:21 (4) 3:50 (3) 3:18 (5) 3:18 (3) 2:38 (2) 1:13 (4) 0:43 (2)
Haňkovská Jana
PGP4050 2:42 (1) 6:25 (2) 16:42 (9) 20:44 (6) 28:30 (7) 44:08 (7) 46:17 (7) 56:06 (5) 63:02 (4) 66:23 (4) 70:13 (4) 73:31 (4) 76:49 (4) 79:27 (4) 80:40 (4) 81:23 (4) PGP4050
9.
112:19 + 48:36 4:53 (8) 3:47 (7) 5:29 (4) 4:59 (7) 8:20 (9) 28:57 (10) 2:40 (7) 12:06 (6) 19:15 (10) 2:43 (2) 4:59 (5) 4:03 (6) 3:29 (5) 4:04 (7) 1:22 (7) 1:13 (9)
Paulová Mirka
DCE5250 4:53 (8) 8:40 (8) 14:09 (6) 19:08 (5) 27:28 (5) 56:25 (9) 59:05 (9) 71:11 (9) 90:26 (9) 93:09 (9) 98:08 (9) 102:11 (9) 105:40 (9) 109:44 (9) 111:06 (9) 112:19 (9) DCE5250
6.
92:24 + 28:41 3:53 (5) 3:37 (5) 6:02 (6) 3:55 (5) 8:59 (10) 12:59 (5) 3:45 (8) 12:09 (7) 10:46 (8) 5:06 (7) 5:42 (7) 4:22 (7) 4:24 (9) 4:36 (8) 1:18 (6) 0:51 (6)
Dlasková Anna
DKP5350 3:53 (5) 7:30 (5) 13:32 (4) 17:27 (4) 26:26 (4) 39:25 (4) 43:10 (4) 55:19 (4) 66:05 (7) 71:11 (7) 76:53 (6) 81:15 (6) 85:39 (6) 90:15 (6) 91:33 (6) 92:24 (6) DKP5350
7.
93:58 + 30:15 4:30 (7) 3:52 (9) 6:21 (7) 6:08 (8) 7:25 (6) 12:26 (4) 4:06 (9) 12:33 (9) 7:32 (3) 5:46 (9) 7:19 (8) 5:33 (8) 4:03 (7) 3:54 (6) 1:34 (9) 0:56 (8)
Beranová Vlasta
UVP5450 4:30 (7) 8:22 (6) 14:43 (7) 20:51 (7) 28:16 (6) 40:42 (5) 44:48 (5) 57:21 (7) 64:53 (5) 70:39 (6) 77:58 (7) 83:31 (7) 87:34 (7) 91:28 (7) 93:02 (7) 93:58 (7) UVP5450
8.
97:42 + 33:59 4:15 (6) 4:20 (10) 7:25 (8) 8:46 (9) 7:23 (5) 12:03 (3) 4:41 (10) 12:13 (8) 7:53 (6) 5:15 (8) 7:39 (9) 5:40 (9) 4:21 (8) 3:37 (5) 1:28 (8) 0:43 (2)
Ryšavá Lubomíra
TJP4750 4:15 (6) 8:35 (7) 16:00 (8) 24:46 (8) 32:09 (8) 44:12 (8) 48:53 (8) 61:06 (8) 68:59 (8) 74:14 (8) 81:53 (8) 87:33 (8) 91:54 (8) 95:31 (8) 96:59 (8) 97:42 (8) TJP4750
DISK
Šilerová Zdena
KNC5750 44:34 (11) DISK KNC5750
DISK 3:31 (3) 3:50 (8) 5:39 (5) 18:27 (10) 8:05 (8) 25:45 (9) 2:06 (2) 16:21 (10) 12:11 (9)
Hejtmánková Alena
TAP5452 3:31 (3) 7:21 (4) 13:00 (3) 31:27 (10) 39:32 (10) 65:17 (10) 67:23 (10) 83:44 (10) 95:55 (10) DISK TAP5452