Mezičasy závodu: 18.10.2014 - Oblastní žebříček | Kategorie: D55
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (34) 2 (32) 3 (43) 4 (45) 5 (47) 6 (83) 7 (81) 8 (50) 9 (91) 10 (55) 11 (53) 12 (41) 13 (33) 14 (57) 15 (100) Cíl Reg. číslo
2.
66:05 + 2:22 2:45 (2) 2:37 (3) 3:33 (1) 3:09 (2) 5:35 (1) 14:40 (7) 1:47 (1) 8:01 (1) 7:37 (4) 2:29 (1) 3:08 (1) 3:14 (4) 3:02 (1) 2:38 (2) 0:59 (1) 0:51 (6)
Dohnalová Dana
VSP5050 2:45 (2) 5:22 (1) 8:55 (1) 12:04 (1) 17:39 (1) 32:19 (2) 34:06 (2) 42:07 (2) 49:44 (2) 52:13 (2) 55:21 (2) 58:35 (2) 61:37 (2) 64:15 (2) 65:14 (2) 66:05 (2) VSP5050
1.
63:43 3:52 (4) 2:50 (4) 4:16 (3) 3:05 (1) 5:48 (2) 7:52 (1) 2:30 (5) 9:02 (2) 6:32 (1) 2:54 (3) 4:15 (4) 3:05 (2) 3:27 (4) 2:34 (1) 1:01 (2) 0:40 (1)
Štrossová Jiřina
DCE5650 3:52 (4) 6:42 (3) 10:58 (2) 14:03 (2) 19:51 (2) 27:43 (1) 30:13 (1) 39:15 (1) 45:47 (1) 48:41 (1) 52:56 (1) 56:01 (1) 59:28 (1) 62:02 (1) 63:03 (1) 63:43 (1) DCE5650
5.
87:40 + 23:57 13:08 (10) 2:18 (1) 7:42 (9) 3:25 (3) 6:58 (3) 10:09 (2) 2:24 (4) 10:14 (5) 9:40 (7) 3:37 (5) 3:30 (2) 3:12 (3) 3:07 (2) 6:14 (9) 1:15 (5) 0:47 (4)
Jůzková Jaroslava
SCP5250 13:08 (10) 15:26 (10) 23:08 (10) 26:33 (9) 33:31 (9) 43:40 (6) 46:04 (6) 56:18 (6) 65:58 (6) 69:35 (5) 73:05 (5) 76:17 (5) 79:24 (5) 85:38 (5) 86:53 (5) 87:40 (5) SCP5250
3.
78:15 + 14:32 7:10 (9) 2:21 (2) 4:02 (2) 3:29 (4) 7:07 (4) 13:50 (6) 2:38 (6) 9:39 (3) 7:49 (5) 3:53 (6) 5:03 (6) 2:54 (1) 3:39 (6) 2:48 (4) 1:06 (3) 0:47 (4)
Kubátová Milada
PGP4750 7:10 (9) 9:31 (9) 13:33 (5) 17:02 (3) 24:09 (3) 37:59 (3) 40:37 (3) 50:16 (3) 58:05 (3) 61:58 (3) 67:01 (3) 69:55 (3) 73:34 (3) 76:22 (3) 77:28 (3) 78:15 (3) PGP4750
8.
97:42 + 33:59 4:15 (6) 4:20 (10) 7:25 (8) 8:46 (9) 7:23 (5) 12:03 (3) 4:41 (10) 12:13 (8) 7:53 (6) 5:15 (8) 7:39 (9) 5:40 (9) 4:21 (8) 3:37 (5) 1:28 (8) 0:43 (2)
Ryšavá Lubomíra
TJP4750 4:15 (6) 8:35 (7) 16:00 (8) 24:46 (8) 32:09 (8) 44:12 (8) 48:53 (8) 61:06 (8) 68:59 (8) 74:14 (8) 81:53 (8) 87:33 (8) 91:54 (8) 95:31 (8) 96:59 (8) 97:42 (8) TJP4750
7.
93:58 + 30:15 4:30 (7) 3:52 (9) 6:21 (7) 6:08 (8) 7:25 (6) 12:26 (4) 4:06 (9) 12:33 (9) 7:32 (3) 5:46 (9) 7:19 (8) 5:33 (8) 4:03 (7) 3:54 (6) 1:34 (9) 0:56 (8)
Beranová Vlasta
UVP5450 4:30 (7) 8:22 (6) 14:43 (7) 20:51 (7) 28:16 (6) 40:42 (5) 44:48 (5) 57:21 (7) 64:53 (5) 70:39 (6) 77:58 (7) 83:31 (7) 87:34 (7) 91:28 (7) 93:02 (7) 93:58 (7) UVP5450
4.
81:23 + 17:40 2:42 (1) 3:43 (6) 10:17 (10) 4:02 (6) 7:46 (7) 15:38 (8) 2:09 (3) 9:49 (4) 6:56 (2) 3:21 (4) 3:50 (3) 3:18 (5) 3:18 (3) 2:38 (2) 1:13 (4) 0:43 (2)
Haňkovská Jana
PGP4050 2:42 (1) 6:25 (2) 16:42 (9) 20:44 (6) 28:30 (7) 44:08 (7) 46:17 (7) 56:06 (5) 63:02 (4) 66:23 (4) 70:13 (4) 73:31 (4) 76:49 (4) 79:27 (4) 80:40 (4) 81:23 (4) PGP4050
DISK 3:31 (3) 3:50 (8) 5:39 (5) 18:27 (10) 8:05 (8) 25:45 (9) 2:06 (2) 16:21 (10) 12:11 (9)
Hejtmánková Alena
TAP5452 3:31 (3) 7:21 (4) 13:00 (3) 31:27 (10) 39:32 (10) 65:17 (10) 67:23 (10) 83:44 (10) 95:55 (10) DISK TAP5452
9.
112:19 + 48:36 4:53 (8) 3:47 (7) 5:29 (4) 4:59 (7) 8:20 (9) 28:57 (10) 2:40 (7) 12:06 (6) 19:15 (10) 2:43 (2) 4:59 (5) 4:03 (6) 3:29 (5) 4:04 (7) 1:22 (7) 1:13 (9)
Paulová Mirka
DCE5250 4:53 (8) 8:40 (8) 14:09 (6) 19:08 (5) 27:28 (5) 56:25 (9) 59:05 (9) 71:11 (9) 90:26 (9) 93:09 (9) 98:08 (9) 102:11 (9) 105:40 (9) 109:44 (9) 111:06 (9) 112:19 (9) DCE5250
6.
92:24 + 28:41 3:53 (5) 3:37 (5) 6:02 (6) 3:55 (5) 8:59 (10) 12:59 (5) 3:45 (8) 12:09 (7) 10:46 (8) 5:06 (7) 5:42 (7) 4:22 (7) 4:24 (9) 4:36 (8) 1:18 (6) 0:51 (6)
Dlasková Anna
DKP5350 3:53 (5) 7:30 (5) 13:32 (4) 17:27 (4) 26:26 (4) 39:25 (4) 43:10 (4) 55:19 (4) 66:05 (7) 71:11 (7) 76:53 (6) 81:15 (6) 85:39 (6) 90:15 (6) 91:33 (6) 92:24 (6) DKP5350
DISK
Šilerová Zdena
KNC5750 44:34 (11) DISK KNC5750