Mezičasy závodu: 18.10.2014 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10L
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (41) 2 (90) 3 (54) 4 (78) 5 (39) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
23:40 9:27 (1) 4:47 (1) 2:58 (1) 1:55 (1) 1:53 (1) 2:01 (1) 0:39 (1)
Štrait Vilém
VSP0701 9:27 (1) 14:14 (1) 17:12 (1) 19:07 (1) 21:00 (1) 23:01 (1) 23:40 (1) VSP0701
2.
32:18 + 8:38 9:39 (3) 7:35 (8) 6:33 (9) 2:09 (2) 2:23 (2) 3:13 (14) 0:46 (7)
Bárta Viktor
ZVO0601 9:39 (3) 17:14 (3) 23:47 (5) 25:56 (3) 28:19 (2) 31:32 (3) 32:18 (3) ZVO0601
4.
34:24 + 10:44 11:52 (5) 9:52 (13) 3:40 (3) 2:30 (3) 2:45 (5) 3:00 (11) 0:45 (5)
Oujeský Dan
ADA0412 11:52 (5) 21:44 (6) 25:24 (6) 27:54 (5) 30:39 (5) 33:39 (5) 34:24 (5) ADA0412
7.
40:28 + 16:48 14:46 (8) 9:38 (12) 7:19 (13) 2:32 (4) 3:13 (9) 2:13 (3) 0:47 (8)
Oujeský Lukáš
ADA0411 14:46 (8) 24:24 (9) 31:43 (9) 34:15 (8) 37:28 (9) 39:41 (7) 40:28 (7) ADA0411
15.
55:30 + 31:50 17:24 (15) 15:01 (20) 13:37 (23) 2:38 (5) 3:14 (10) 2:42 (9) 0:54 (14)
Mareš Vojtěch
KAM0406 17:24 (15) 32:25 (16) 46:02 (19) 48:40 (17) 51:54 (16) 54:36 (15) 55:30 (15) KAM0406
6.
37:12 + 13:32 11:04 (4) 6:26 (3) 3:32 (2) 2:42 (6) 9:23 (23) 3:07 (12) 0:58 (19)
Skripnik Nikola
FSP0600 11:04 (4) 17:30 (4) 21:02 (2) 23:44 (2) 33:07 (6) 36:14 (6) 37:12 (6) FSP0600
14.
54:52 + 31:12 16:52 (14) 15:08 (21) 13:29 (22) 2:46 (7) 3:10 (8) 2:39 (7) 0:48 (9)
Šubrt Jáchym
DKP0800 16:52 (14) 32:00 (15) 45:29 (18) 48:15 (15) 51:25 (15) 54:04 (14) 54:52 (14) DKP0800
10.
42:59 + 19:19 14:50 (9) 9:16 (11) 9:22 (16) 2:50 (8) 3:53 (15) 2:08 (2) 0:40 (2)
Cylek Ondřej
VSP0501 14:50 (9) 24:06 (8) 33:28 (12) 36:18 (10) 40:11 (10) 42:19 (10) 42:59 (10) VSP0501
13.
52:09 + 28:29 20:07 (17) 13:28 (18) 9:21 (15) 2:54 (9) 2:43 (4) 2:37 (6) 0:59 (20)
Vanžura David
ROU0600 20:07 (17) 33:35 (19) 42:56 (14) 45:50 (12) 48:33 (13) 51:10 (13) 52:09 (13) ROU0600
3.
32:46 + 9:06 13:32 (7) 5:43 (2) 4:01 (5) 3:03 (10) 2:58 (7) 2:46 (10) 0:43 (3)
Husák Ondřej
SLA0600 13:32 (7) 19:15 (5) 23:16 (3) 26:19 (4) 29:17 (4) 32:03 (4) 32:46 (4) SLA0600
22.
63:38 + 39:58 27:27 (22) 12:04 (16) 9:43 (17) 3:04 (11) 5:09 (18) 5:15 (22) 0:56 (17)
Jedlička Aleš
VSP0800 27:27 (22) 39:31 (22) 49:14 (22) 52:18 (20) 57:27 (21) 62:42 (22) 63:38 (22) VSP0800
18.
57:43 + 34:03 29:54 (23) 8:52 (10) 9:05 (14) 3:05 (12) 3:39 (12) 2:23 (4) 0:45 (5)
Pelant Jan
RIC0700 29:54 (23) 38:46 (21) 47:51 (21) 50:56 (19) 54:35 (20) 56:58 (18) 57:43 (18) RIC0700
9.
42:54 + 19:14 16:17 (12) 7:04 (6) 6:37 (10) 3:19 (13) 3:50 (14) 4:33 (21) 1:14 (23)
Vondra Tomáš
FSP0500 16:17 (12) 23:21 (7) 29:58 (7) 33:17 (6) 37:07 (8) 41:40 (9) 42:54 (9) FSP0500
8.
40:51 + 17:11 17:28 (16) 7:59 (9) 4:36 (6) 3:31 (14) 2:23 (2) 4:06 (18) 0:48 (9)
Kubový Hugo
KAM0600 17:28 (16) 25:27 (10) 30:03 (8) 33:34 (7) 35:57 (7) 40:03 (8) 40:51 (8) KAM0600
16.
56:33 + 32:53 15:40 (11) 13:37 (19) 13:57 (24) 3:34 (15) 4:19 (17) 4:21 (20) 1:05 (22)
Kosák Jonáš
9JC0600 15:40 (11) 29:17 (13) 43:14 (15) 46:48 (13) 51:07 (14) 55:28 (16) 56:33 (16) 9JC0600
12.
47:02 + 23:22 20:52 (20) 6:56 (4) 3:57 (4) 3:43 (16) 6:39 (21) 3:59 (17) 0:56 (17)
Černý Matouš
TAP0501 20:52 (20) 27:48 (12) 31:45 (10) 35:28 (9) 42:07 (12) 46:06 (12) 47:02 (12) TAP0501
21.
63:32 + 39:52 12:09 (6) 34:41 (24) 4:57 (7) 4:14 (17) 3:24 (11) 3:12 (13) 0:55 (15)
Skripnik Matouš
FSP0800 12:09 (6) 46:50 (24) 51:47 (24) 56:01 (22) 59:25 (22) 62:37 (21) 63:32 (21) FSP0800
19.
57:58 + 34:18 16:44 (13) 15:55 (22) 10:53 (19) 4:37 (18) 5:35 (20) 3:25 (15) 0:49 (11)
Bláha Šimon
SJP0700 16:44 (13) 32:39 (17) 43:32 (16) 48:09 (14) 53:44 (17) 57:09 (19) 57:58 (19) SJP0700
17.
57:31 + 33:51 15:12 (10) 16:16 (23) 13:10 (20) 5:02 (19) 4:18 (16) 2:40 (8) 0:53 (12)
Polívka Ondřej
ROU0649 15:12 (10) 31:28 (14) 44:38 (17) 49:40 (18) 53:58 (18) 56:38 (17) 57:31 (17) ROU0649
24.
67:07 + 43:27 26:14 (21) 10:58 (14) 13:20 (21) 5:31 (20) 3:40 (13) 5:36 (23) 1:48 (24)
Baťha Jan
KAM0612 26:14 (21) 37:12 (20) 50:32 (23) 56:03 (23) 59:43 (23) 65:19 (23) 67:07 (24) KAM0612
20.
61:19 + 37:39 20:18 (18) 12:24 (17) 10:09 (18) 5:39 (21) 5:28 (19) 6:26 (24) 0:55 (15)
Novobilský Dominik
TAP0701 20:18 (18) 32:42 (18) 42:51 (13) 48:30 (16) 53:58 (18) 60:24 (20) 61:19 (20) TAP0701
11.
46:07 + 22:27 20:28 (19) 7:00 (5) 5:30 (8) 5:53 (22) 2:53 (6) 3:40 (16) 0:43 (3)
Sedláček Patrik
ROZ0800 20:28 (19) 27:28 (11) 32:58 (11) 38:51 (11) 41:44 (11) 45:24 (11) 46:07 (11) ROZ0800
23.
66:23 + 42:43 29:55 (24) 10:58 (14) 6:50 (12) 6:05 (23) 7:16 (22) 4:18 (19) 1:01 (21)
Heller Jakub
ROU0702 29:55 (24) 40:53 (23) 47:43 (20) 53:48 (21) 61:04 (24) 65:22 (24) 66:23 (23) ROU0702
5.
31:47 + 8:07 9:38 (2) 7:16 (7) 6:47 (11) 2:34 (5) 0:53 (12)
Bárta Zikmund
ZVO0410 9:38 (2) 16:54 (2) 23:41 (4) 28:20 (3) 30:54 (2) 31:47 (2) ZVO0410