Mezičasy závodu: 26.10.2014 - Oblastní žebříček | Kategorie: D10
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (90) 2 (95) 3 (91) 4 (94) 5 (100) Cíl Reg. číslo
8.
19:10 + 6:07 8:05 (15) 2:48 (2) 3:24 (1) 2:08 (2) 2:14 (1) 0:31 (7)
Aschermannová Klára
VSP0454 8:05 (15) 10:53 (13) 14:17 (11) 16:25 (11) 18:39 (8) 19:10 (8) VSP0454
1.
13:03 1:55 (1) 2:42 (1) 3:31 (2) 2:06 (1) 2:21 (2) 0:28 (1)
Podrábská Alžběta
VLI0451 1:55 (1) 4:37 (1) 8:08 (1) 10:14 (1) 12:35 (1) 13:03 (1) VLI0451
3.
15:14 + 2:11 2:22 (4) 3:16 (5) 3:47 (3) 2:19 (4) 2:57 (5) 0:33 (13)
Chrástová Magdaléna
STH0551 2:22 (4) 5:38 (3) 9:25 (3) 11:44 (3) 14:41 (3) 15:14 (3) STH0551
7.
17:47 + 4:44 2:36 (6) 3:42 (8) 3:48 (4) 2:45 (11) 4:28 (15) 0:28 (1)
Mellanová Judita
TUV0559 2:36 (6) 6:18 (6) 10:06 (6) 12:51 (6) 17:19 (7) 17:47 (7) TUV0559
2.
14:58 + 1:55 2:15 (3) 3:28 (7) 3:52 (5) 2:14 (3) 2:39 (3) 0:30 (5)
Richtrová Kamila
VPM0451 2:15 (3) 5:43 (4) 9:35 (4) 11:49 (4) 14:28 (2) 14:58 (2) VPM0451
6.
16:19 + 3:16 3:13 (9) 3:08 (4) 3:55 (6) 2:35 (7) 2:58 (6) 0:30 (5)
Funk Julika
65D0002 3:13 (9) 6:21 (7) 10:16 (7) 12:51 (6) 15:49 (6) 16:19 (6) 65D0002
5.
15:48 + 2:45 2:26 (5) 3:25 (6) 4:01 (7) 2:31 (6) 2:54 (4) 0:31 (7)
Matyášová Kristýna
CHA0555 2:26 (5) 5:51 (5) 9:52 (5) 12:23 (5) 15:17 (5) 15:48 (5) CHA0555
11.
19:47 + 6:44 3:52 (10) 5:45 (15) 4:05 (8) 2:38 (8) 2:58 (6) 0:29 (4)
Nedvídková Katka
DLT0451 3:52 (10) 9:37 (11) 13:42 (10) 16:20 (10) 19:18 (11) 19:47 (11) DLT0451
4.
15:41 + 2:38 1:58 (2) 3:07 (3) 4:06 (9) 2:21 (5) 3:35 (10) 0:34 (15)
Průšková Tereza
STB0499 1:58 (2) 5:05 (2) 9:11 (2) 11:32 (2) 15:07 (4) 15:41 (4) STB0499
8.
19:10 + 6:07 2:59 (7) 4:31 (11) 4:31 (10) 2:43 (9) 3:58 (13) 0:28 (1)
Jakoubková Anna
STB0498 2:59 (7) 7:30 (9) 12:01 (8) 14:44 (8) 18:42 (9) 19:10 (8) STB0498
13.
24:36 + 11:33 7:53 (14) 4:16 (9) 5:04 (11) 3:28 (13) 3:23 (9) 0:32 (10)
Hájková Tereza
TUV0558 7:53 (14) 12:09 (14) 17:13 (14) 20:41 (13) 24:04 (13) 24:36 (13) TUV0558
15.
28:52 + 15:49 4:22 (12) 5:29 (13) 5:08 (12) 9:02 (16) 4:18 (14) 0:33 (13)
Neradová Natálie
BOR0452 4:22 (12) 9:51 (12) 14:59 (13) 24:01 (15) 28:19 (15) 28:52 (15) BOR0452
10.
19:40 + 6:37 2:59 (7) 4:26 (10) 5:14 (13) 3:12 (12) 3:15 (8) 0:34 (15)
Zaňková Natálie
TJN0450 2:59 (7) 7:25 (8) 12:39 (9) 15:51 (9) 19:06 (10) 19:40 (10) TJN0450
14.
24:59 + 11:56 6:59 (13) 5:31 (14) 5:35 (14) 2:43 (9) 3:39 (11) 0:32 (10)
Karpíšková Kateřina
LTP0450 6:59 (13) 12:30 (15) 18:05 (15) 20:48 (14) 24:27 (14) 24:59 (14) LTP0450
12.
24:16 + 11:13 4:19 (11) 4:33 (12) 5:56 (15) 5:08 (14) 3:48 (12) 0:32 (10)
Skalová Jolana
TJN0653 4:19 (11) 8:52 (10) 14:48 (12) 19:56 (12) 23:44 (12) 24:16 (12) TJN0653
16.
47:07 + 34:04 18:44 (16) 7:56 (16) 6:40 (16) 6:37 (15) 6:39 (16) 0:31 (7)
Synková Barbora
DOK0450 18:44 (16) 26:40 (16) 33:20 (16) 39:57 (16) 46:36 (16) 47:07 (16) DOK0450
DISK
Tomanicová Sofie
CHA0450 DISK CHA0450