Mezičasy závodu: 26.10.2014 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (96) 2 (95) 3 (91) 4 (92) 5 (94) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
21:16 3:29 (21) 2:54 (1) 3:29 (1) 3:40 (1) 4:47 (42) 2:29 (2) 0:28 (3)
Kučera Jan
39X8883 3:29 (21) 6:23 (2) 9:52 (1) 13:32 (1) 18:19 (1) 20:48 (1) 21:16 (1) 39X8883
5.
24:14 + 2:58 1:54 (1) 3:53 (2) 8:20 (60) 3:41 (2) 3:52 (23) 2:09 (1) 0:25 (1)
Mareš Matěj
TUR0100 1:54 (1) 5:47 (1) 14:07 (8) 17:48 (6) 21:40 (6) 23:49 (6) 24:14 (5) TUR0100
19.
30:53 + 9:37 12:39 (76) 3:57 (4) 4:14 (4) 3:59 (3) 2:45 (5) 2:50 (6) 0:29 (5)
Polák Tomáš
CHA0801 12:39 (76) 16:36 (65) 20:50 (53) 24:49 (34) 27:34 (27) 30:24 (20) 30:53 (19) CHA0801
6.
24:15 + 2:59 3:23 (18) 4:50 (7) 4:36 (7) 4:28 (4) 3:15 (10) 2:58 (9) 0:45 (28)
Kubant Kryštof
NER 3:23 (18) 8:13 (6) 12:49 (4) 17:17 (4) 20:32 (4) 23:30 (5) 24:15 (6) NER
2.
23:20 + 2:04 3:07 (11) 5:04 (9) 5:05 (12) 4:29 (5) 1:57 (1) 3:11 (11) 0:27 (2)
Jeřábková Tereza
CHA0752 3:07 (11) 8:11 (5) 13:16 (5) 17:45 (5) 19:42 (2) 22:53 (2) 23:20 (2) CHA0752
8.
27:24 + 6:08 2:58 (6) 6:19 (32) 4:17 (5) 4:45 (6) 5:50 (61) 2:42 (5) 0:33 (9)
Březina Karel
CHA0504 2:58 (6) 9:17 (14) 13:34 (6) 18:19 (7) 24:09 (10) 26:51 (8) 27:24 (8) CHA0504
38.
35:58 + 14:42 10:21 (73) 4:56 (8) 5:30 (22) 5:01 (7) 5:22 (52) 4:03 (32) 0:45 (28)
Randáček Josef
NER 10:21 (73) 15:17 (61) 20:47 (52) 25:48 (39) 31:10 (42) 35:13 (41) 35:58 (38) NER
4.
24:03 + 2:47 2:52 (3) 4:31 (5) 4:05 (2) 5:16 (8) 3:26 (13) 3:15 (14) 0:38 (14)
Štolfová Veronika
NER 2:52 (3) 7:23 (4) 11:28 (3) 16:44 (2) 20:10 (3) 23:25 (3) 24:03 (4) NER
7.
27:09 + 5:53 2:59 (7) 6:43 (42) 5:23 (19) 5:25 (9) 3:15 (10) 2:35 (4) 0:49 (35)
Kučera Radek
CHA0700 2:59 (7) 9:42 (16) 15:05 (16) 20:30 (8) 23:45 (9) 26:20 (7) 27:09 (7) CHA0700
11.
29:35 + 8:19 5:11 (50) 6:19 (32) 5:26 (20) 5:36 (10) 2:45 (5) 3:25 (17) 0:53 (41)
Růtová Amálka
TJN0951 5:11 (50) 11:30 (42) 16:56 (33) 22:32 (25) 25:17 (15) 28:42 (11) 29:35 (11) TJN0951
3.
24:01 + 2:45 3:22 (17) 3:53 (2) 4:12 (3) 5:36 (10) 3:29 (14) 2:54 (7) 0:35 (10)
Klustová Tereza
CHA0751 3:22 (17) 7:15 (3) 11:27 (2) 17:03 (3) 20:32 (4) 23:26 (4) 24:01 (3) CHA0751
21.
31:01 + 9:45 3:10 (12) 6:52 (47) 6:41 (41) 5:42 (12) 4:08 (30) 3:51 (26) 0:37 (13)
Kalousová Jolana
EKP0760 3:10 (12) 10:02 (28) 16:43 (31) 22:25 (23) 26:33 (22) 30:24 (20) 31:01 (21) EKP0760
15.
29:40 + 8:24 2:49 (2) 5:46 (17) 6:23 (36) 5:45 (13) 3:48 (22) 4:27 (39) 0:42 (21)
Göttlich Vít
BOR0800 2:49 (2) 8:35 (8) 14:58 (13) 20:43 (10) 24:31 (11) 28:58 (15) 29:40 (15) BOR0800
12.
29:37 + 8:21 4:33 (38) 5:33 (15) 5:11 (15) 5:46 (14) 4:14 (32) 3:32 (19) 0:48 (33)
Vojtíková Klára
74C8888 4:33 (38) 10:06 (30) 15:17 (19) 21:03 (13) 25:17 (15) 28:49 (12) 29:37 (12) 74C8888
20.
30:54 + 9:38 3:18 (14) 6:00 (23) 6:39 (40) 5:47 (15) 5:12 (48) 3:26 (18) 0:32 (8)
Mullerová Markéta
TUV0752 3:18 (14) 9:18 (15) 15:57 (24) 21:44 (17) 26:56 (23) 30:22 (19) 30:54 (20) TUV0752
9.
29:03 + 7:47 2:52 (3) 6:14 (31) 5:45 (25) 5:47 (15) 2:41 (3) 5:00 (48) 0:44 (26)
Tkáč Jakub
TJN 2:52 (3) 9:06 (12) 14:51 (10) 20:38 (9) 23:19 (7) 28:19 (10) 29:03 (9) TJN
24.
31:51 + 10:35 4:10 (34) 5:55 (19) 4:59 (10) 5:49 (17) 6:03 (63) 4:01 (30) 0:54 (44)
Hoetzel Jiří
JEN0701 4:10 (34) 10:05 (29) 15:04 (15) 20:53 (12) 26:56 (23) 30:57 (25) 31:51 (24) JEN0701
30.
32:58 + 11:42 5:18 (53) 5:59 (21) 6:08 (30) 5:51 (18) 4:39 (41) 4:24 (38) 0:39 (18)
Studničný Adam
CVI 5:18 (53) 11:17 (41) 17:25 (37) 23:16 (28) 27:55 (30) 32:19 (31) 32:58 (30) CVI
10.
29:14 + 7:58 2:55 (5) 6:08 (26) 5:41 (24) 6:04 (19) 2:43 (4) 4:41 (44) 1:02 (54)
Oklamčáková Alžběta
TJN 2:55 (5) 9:03 (11) 14:44 (9) 20:48 (11) 23:31 (8) 28:12 (9) 29:14 (10) TJN
17.
30:25 + 9:09 4:43 (41) 5:17 (12) 5:19 (17) 6:11 (20) 3:34 (17) 4:07 (33) 1:14 (65)
Humešová Eliška
NER 4:43 (41) 10:00 (27) 15:19 (20) 21:30 (16) 25:04 (12) 29:11 (16) 30:25 (17) NER
25.
32:06 + 10:50 3:27 (20) 6:29 (37) 6:13 (33) 6:17 (21) 3:42 (20) 4:47 (46) 1:11 (63)
Trejtnarová Magdaléna
SRK0950 3:27 (20) 9:56 (23) 16:09 (27) 22:26 (24) 26:08 (20) 30:55 (24) 32:06 (25) SRK0950
14.
29:38 + 8:22 4:43 (41) 5:11 (11) 5:01 (11) 6:18 (22) 3:58 (26) 3:38 (21) 0:49 (35)
Pohl Bertík
NER 4:43 (41) 9:54 (22) 14:55 (11) 21:13 (14) 25:11 (13) 28:49 (12) 29:38 (14) NER
22.
31:46 + 10:30 8:04 (69) 6:51 (45) 4:53 (8) 6:20 (23) 2:28 (2) 2:34 (3) 0:36 (12)
Tuma Lukáš
SJC 8:04 (69) 14:55 (57) 19:48 (48) 26:08 (40) 28:36 (31) 31:10 (26) 31:46 (22) SJC
57.
42:13 + 20:57 7:08 (64) 7:40 (55) 5:58 (29) 6:21 (24) 7:07 (68) 5:48 (56) 2:11 (78)
Maděra Jakub
74C8891 7:08 (64) 14:48 (56) 20:46 (51) 27:07 (48) 34:14 (53) 40:02 (58) 42:13 (57) 74C8891
41.
37:54 + 16:38 5:31 (55) 7:34 (54) 7:07 (50) 6:23 (25) 4:55 (44) 5:33 (51) 0:51 (39)
Čalounová Klára
NER 5:31 (55) 13:05 (50) 20:12 (50) 26:35 (44) 31:30 (45) 37:03 (42) 37:54 (41) NER
16.
30:16 + 9:00 4:36 (40) 5:53 (18) 5:31 (23) 6:23 (25) 3:35 (19) 3:50 (25) 0:28 (3)
Blažkovan Matěj
39X8882 4:36 (40) 10:29 (34) 16:00 (26) 22:23 (21) 25:58 (18) 29:48 (17) 30:16 (16) 39X8882
27.
32:15 + 10:59 3:44 (28) 6:35 (38) 7:01 (47) 6:24 (27) 4:54 (43) 2:55 (8) 0:42 (21)
Štrynclová Johanka
NER 3:44 (28) 10:19 (33) 17:20 (36) 23:44 (31) 28:38 (32) 31:33 (29) 32:15 (27) NER
12.
29:37 + 8:21 4:35 (39) 5:24 (14) 4:56 (9) 6:25 (28) 3:55 (24) 3:39 (23) 0:43 (25)
Pohlová Anička
NER 4:35 (39) 9:59 (24) 14:55 (11) 21:20 (15) 25:15 (14) 28:54 (14) 29:37 (12) NER
27.
32:15 + 10:59 4:29 (36) 6:01 (24) 5:55 (27) 6:26 (29) 4:24 (37) 3:58 (27) 1:02 (54)
Masnica Filip
NER 4:29 (36) 10:30 (36) 16:25 (29) 22:51 (27) 27:15 (26) 31:13 (27) 32:15 (27) NER
23.
31:47 + 10:31 3:32 (25) 6:19 (32) 6:08 (30) 6:33 (30) 4:36 (40) 4:09 (34) 0:30 (6)
Vávra Vladimír
39X8881 3:32 (25) 9:51 (21) 15:59 (25) 22:32 (25) 27:08 (25) 31:17 (28) 31:47 (23) 39X8881
37.
35:02 + 13:46 3:49 (31) 5:59 (21) 5:57 (28) 6:39 (31) 5:14 (49) 6:29 (59) 0:55 (47)
Masnicová Anna
NER 3:49 (31) 9:48 (18) 15:45 (22) 22:24 (22) 27:38 (28) 34:07 (38) 35:02 (37) NER
62.
49:27 + 28:11 4:55 (44) 9:51 (69) 6:53 (45) 6:50 (32) 7:38 (71) 12:42 (73) 0:38 (14)
Miklas Ondřej
VLI0701 4:55 (44) 14:46 (55) 21:39 (56) 28:29 (51) 36:07 (58) 48:49 (63) 49:27 (62) VLI0701
40.
36:08 + 14:52 5:06 (46) 7:12 (50) 7:03 (49) 6:52 (33) 4:17 (33) 4:18 (36) 1:20 (70)
Heřmánková Bára
TUR0850 5:06 (46) 12:18 (45) 19:21 (47) 26:13 (41) 30:30 (41) 34:48 (39) 36:08 (40) TUR0850
54.
40:22 + 19:06 11:57 (75) 5:56 (20) 8:13 (59) 6:54 (34) 3:15 (10) 3:17 (15) 0:50 (38)
Bradnová Magdaléna
NER 11:57 (75) 17:53 (71) 26:06 (68) 33:00 (63) 36:15 (60) 39:32 (55) 40:22 (54) NER
26.
32:11 + 10:55 4:05 (33) 6:09 (27) 5:06 (13) 6:57 (35) 4:05 (29) 4:27 (39) 1:22 (71)
Šestáková Johana
VLI0853 4:05 (33) 10:14 (32) 15:20 (21) 22:17 (19) 26:22 (21) 30:49 (23) 32:11 (26) VLI0853
34.
34:22 + 13:06 3:31 (22) 6:28 (36) 6:30 (38) 6:58 (36) 5:49 (60) 4:17 (35) 0:49 (35)
Doleželová Vendula
KTA0751 3:31 (22) 9:59 (24) 16:29 (30) 23:27 (29) 29:16 (36) 33:33 (36) 34:22 (34) KTA0751
18.
30:35 + 9:19 3:23 (18) 6:27 (35) 5:20 (18) 7:03 (37) 3:46 (21) 3:58 (27) 0:38 (14)
Trejtnar Vojtěch
SRK0700 3:23 (18) 9:50 (19) 15:10 (18) 22:13 (18) 25:59 (19) 29:57 (18) 30:35 (18) SRK0700
51.
39:58 + 18:42 4:52 (43) 9:31 (67) 7:55 (57) 7:05 (38) 4:57 (45) 4:23 (37) 1:15 (68)
Doucha Tomáš
SNA0801 4:52 (43) 14:23 (52) 22:18 (58) 29:23 (53) 34:20 (56) 38:43 (50) 39:58 (51) SNA0801
58.
43:21 + 22:05 11:43 (74) 7:03 (48) 6:35 (39) 7:08 (39) 7:02 (67) 3:20 (16) 0:30 (6)
Branda Vítek
NER 11:43 (74) 18:46 (73) 25:21 (66) 32:29 (62) 39:31 (66) 42:51 (59) 43:21 (58) NER
32.
33:49 + 12:33 3:02 (8) 6:48 (43) 7:49 (56) 7:11 (40) 4:24 (37) 3:38 (21) 0:57 (49)
Příkazský Josef
PHK7777 3:02 (8) 9:50 (19) 17:39 (39) 24:50 (36) 29:14 (35) 32:52 (33) 33:49 (32) PHK7777
56.
40:51 + 19:35 5:30 (54) 9:27 (65) 7:25 (54) 7:15 (41) 5:40 (57) 4:31 (41) 1:03 (58)
Šebelka Matěj
VLI0805 5:30 (54) 14:57 (58) 22:22 (59) 29:37 (56) 35:17 (57) 39:48 (56) 40:51 (56) VLI0805
45.
38:39 + 17:23 3:05 (10) 7:24 (53) 6:26 (37) 7:19 (42) 7:18 (69) 5:39 (53) 1:28 (72)
Votýpka Š. + Tymeš J.
NER 3:05 (10) 10:29 (34) 16:55 (32) 24:14 (32) 31:32 (46) 37:11 (43) 38:39 (45) NER
59.
45:14 + 23:58 6:24 (62) 9:35 (68) 8:03 (58) 7:23 (43) 5:14 (49) 7:01 (61) 1:34 (73)
Kalinová Ella
EKP0961 6:24 (62) 15:59 (63) 24:02 (61) 31:25 (60) 36:39 (61) 43:40 (60) 45:14 (59) EKP0961
55.
40:31 + 19:15 13:43 (77) 5:19 (13) 5:29 (21) 7:24 (44) 4:17 (33) 3:40 (24) 0:39 (18)
Gomolák Jan
CHA0603 13:43 (77) 19:02 (74) 24:31 (62) 31:55 (61) 36:12 (59) 39:52 (57) 40:31 (55) CHA0603
53.
40:14 + 18:58 5:41 (59) 9:21 (63) 7:07 (50) 7:25 (45) 4:02 (27) 5:54 (57) 0:44 (26)
Nagyová Zuzana
TJN0560 5:41 (59) 15:02 (60) 22:09 (57) 29:34 (55) 33:36 (50) 39:30 (54) 40:14 (53) TJN0560
70.
62:50 + 41:34 7:32 (66) 9:20 (62) 9:13 (67) 7:37 (46) 5:37 (56) 22:32 (77) 0:59 (52)
Blažek Vincent
NER 7:32 (66) 16:52 (68) 26:05 (67) 33:42 (64) 39:19 (64) 61:51 (71) 62:50 (70) NER
42.
38:02 + 16:46 5:32 (56) 6:51 (45) 6:15 (34) 7:41 (47) 5:42 (58) 5:13 (49) 0:48 (33)
Broumová Johanka
ZBP7799 5:32 (56) 12:23 (47) 18:38 (43) 26:19 (43) 32:01 (47) 37:14 (44) 38:02 (42) ZBP7799
35.
34:26 + 13:10 3:54 (32) 6:05 (25) 7:08 (52) 7:42 (48) 2:58 (8) 5:39 (53) 1:00 (53)
Vojtíková Tereza
74C8887 3:54 (32) 9:59 (24) 17:07 (34) 24:49 (34) 27:47 (29) 33:26 (35) 34:26 (35) 74C8887
29.
32:39 + 11:23 3:31 (22) 7:04 (49) 5:13 (16) 7:54 (49) 4:59 (46) 3:12 (12) 0:46 (30)
Burgrová Zuzana
LLI0650 3:31 (22) 10:35 (38) 15:48 (23) 23:42 (30) 28:41 (33) 31:53 (30) 32:39 (29) LLI0650
46.
38:40 + 17:24 5:07 (47) 6:42 (41) 7:02 (48) 8:07 (50) 5:29 (54) 4:59 (47) 1:14 (65)
Vomáčka Antonín
74C8889 5:07 (47) 11:49 (43) 18:51 (44) 26:58 (46) 32:27 (49) 37:26 (45) 38:40 (46) 74C8889
43.
38:15 + 16:59 5:10 (49) 9:16 (61) 6:41 (41) 8:08 (51) 5:04 (47) 3:14 (13) 0:42 (21)
Šebelka Jakub
NER 5:10 (49) 14:26 (53) 21:07 (54) 29:15 (52) 34:19 (55) 37:33 (46) 38:15 (43) NER
33.
33:59 + 12:43 3:14 (13) 5:38 (16) 7:25 (54) 8:09 (52) 5:42 (58) 3:09 (10) 0:42 (21)
Štryncl Vilém
NER 3:14 (13) 8:52 (9) 16:17 (28) 24:26 (33) 30:08 (40) 33:17 (34) 33:59 (33) NER
DISK 3:31 (22) 4:48 (6) 5:47 (26) 8:13 (53) 3:34 (17) 4:37 (43)
Kalousová Adéla
EKP0950 3:31 (22) 8:19 (7) 14:06 (7) 22:19 (20) 25:53 (17) 30:30 (22) DISK EKP0950
44.
38:37 + 17:21 5:13 (51) 6:38 (39) 6:43 (43) 8:24 (54) 5:26 (53) 5:20 (50) 0:53 (41)
Vomáčka Vítek
74C8890 5:13 (51) 11:51 (44) 18:34 (42) 26:58 (46) 32:24 (48) 37:44 (47) 38:37 (44) 74C8890
70.
62:50 + 41:34 7:21 (65) 9:29 (66) 8:25 (62) 8:33 (55) 5:31 (55) 22:36 (78) 0:55 (47)
Blažek Daniel
NER 7:21 (65) 16:50 (67) 25:15 (65) 33:48 (65) 39:19 (64) 61:55 (72) 62:50 (70) NER
36.
34:54 + 13:38 3:47 (30) 7:12 (50) 6:10 (32) 8:34 (56) 4:20 (35) 3:59 (29) 0:52 (40)
Zabořilová Anna
JEN0951 3:47 (30) 10:59 (40) 17:09 (35) 25:43 (38) 30:03 (39) 34:02 (37) 34:54 (36) JEN0951
47.
38:56 + 17:40 5:17 (52) 9:25 (64) 6:55 (46) 8:42 (57) 3:33 (16) 4:01 (30) 1:03 (58)
Svatošová Bára
NER 5:17 (52) 14:42 (54) 21:37 (55) 30:19 (58) 33:52 (51) 37:53 (48) 38:56 (47) NER
52.
40:08 + 18:52 3:32 (25) 6:12 (30) 8:27 (63) 9:20 (58) 3:56 (25) 7:39 (66) 1:02 (54)
Pohlová Sandra
SRK1151 3:32 (25) 9:44 (17) 18:11 (41) 27:31 (50) 31:27 (44) 39:06 (52) 40:08 (52) SRK1151
65.
52:36 + 31:20 5:41 (59) 6:40 (40) 5:09 (14) 9:23 (59) 2:52 (7) 22:13 (76) 0:38 (14)
Štolfová Anna
NER 5:41 (59) 12:21 (46) 17:30 (38) 26:53 (45) 29:45 (38) 51:58 (66) 52:36 (65) NER
49.
39:51 + 18:35 3:04 (9) 6:09 (27) 8:33 (64) 9:38 (60) 4:02 (27) 7:50 (67) 0:35 (10)
Pohl Lukáš
SRK0702 3:04 (9) 9:13 (13) 17:46 (40) 27:24 (49) 31:26 (43) 39:16 (53) 39:51 (49) SRK0702
74.
71:13 + 49:57 5:58 (61) 10:50 (73) 11:53 (74) 9:50 (61) 5:59 (62) 25:56 (79) 0:47 (31)
Holanová Lucie
CHA0655 5:58 (61) 16:48 (66) 28:41 (72) 38:31 (70) 44:30 (69) 70:26 (75) 71:13 (74) CHA0655
61.
47:08 + 25:52 5:03 (45) 9:54 (70) 8:58 (66) 10:00 (62) 4:08 (30) 7:59 (68) 1:06 (61)
Lamač Vítek
BOR1100 5:03 (45) 14:57 (58) 23:55 (60) 33:55 (66) 38:03 (63) 46:02 (62) 47:08 (61) BOR1100
31.
33:18 + 12:02 4:32 (37) 6:10 (29) 4:21 (6) 10:12 (63) 3:32 (15) 3:37 (20) 0:54 (44)
Čičko Marek
TJN1010 4:32 (37) 10:42 (39) 15:03 (14) 25:15 (37) 28:47 (34) 32:24 (32) 33:18 (31) TJN1010
48.
39:22 + 18:06 3:19 (16) 6:50 (44) 8:56 (65) 10:27 (64) 4:20 (35) 4:33 (42) 0:57 (49)
Koutná Amélie
BOR0950 3:19 (16) 10:09 (31) 19:05 (46) 29:32 (54) 33:52 (51) 38:25 (49) 39:22 (48) BOR0950
60.
46:18 + 25:02 3:42 (27) 8:50 (58) 7:22 (53) 10:28 (65) 7:01 (66) 7:37 (65) 1:18 (69)
Doleželová Jolana
KTA1151 3:42 (27) 12:32 (48) 19:54 (49) 30:22 (59) 37:23 (62) 45:00 (61) 46:18 (60) KTA1151
67.
60:35 + 39:19 5:32 (56) 10:00 (71) 11:32 (72) 10:39 (66) 13:23 (79) 8:15 (69) 1:14 (65)
Svatoš Filip
NER 5:32 (56) 15:32 (62) 27:04 (69) 37:43 (69) 51:06 (71) 59:21 (68) 60:35 (67) NER
50.
39:54 + 18:38 3:18 (14) 7:12 (50) 8:23 (61) 10:55 (67) 4:27 (39) 4:41 (44) 0:58 (51)
Ullrichová Terezka
BOR 3:18 (14) 10:30 (36) 18:53 (45) 29:48 (57) 34:15 (54) 38:56 (51) 39:54 (50) BOR
39.
36:02 + 14:46 3:46 (29) 5:08 (10) 6:15 (34) 11:04 (68) 3:11 (9) 5:35 (52) 1:03 (58)
Přinda Vojta
VLI1000 3:46 (29) 8:54 (10) 15:09 (17) 26:13 (41) 29:24 (37) 34:59 (40) 36:02 (39) VLI1000
DISK 9:28 (68) 11:12 (69) 7:18 (69) 7:25 (63) 0:54 (44)
Trnka Lukáš
NER 17:07 26:35 37:47 45:05 52:30 DISK NER
66.
58:17 + 37:01 7:33 (67) 8:50 (58) 11:59 (75) 11:25 (70) 8:34 (72) 8:20 (70) 1:36 (74)
Berka Ondřej
TJN1100 7:33 (67) 16:23 (64) 28:22 (71) 39:47 (71) 48:21 (70) 56:41 (67) 58:17 (66) TJN1100
63.
50:38 + 29:22 5:33 (58) 8:32 (56) 10:58 (70) 11:27 (71) 5:14 (49) 7:10 (62) 1:44 (75)
Kalinová Lisa
EKP11 5:33 (58) 14:05 (51) 25:03 (63) 36:30 (67) 41:44 (67) 48:54 (64) 50:38 (63) EKP11
64.
50:56 + 29:40 9:08 (72) 9:06 (60) 6:49 (44) 12:08 (72) 6:10 (64) 6:24 (58) 1:11 (63)
Uhrová Kristýna
NER 9:08 (72) 18:14 (72) 25:03 (63) 37:11 (68) 43:21 (68) 49:45 (65) 50:56 (64) NER
68.
61:53 + 40:37 4:28 (35) 8:33 (57) 16:39 (79) 12:44 (73) 9:34 (73) 8:47 (72) 1:08 (62)
Buriánek Max
SMR 4:28 (35) 13:01 (49) 29:40 (74) 42:24 (72) 51:58 (72) 60:45 (69) 61:53 (68) SMR
69.
62:00 + 40:44 5:09 (48) 12:21 (74) 11:29 (71) 14:34 (74) 11:49 (77) 5:45 (55) 0:53 (41)
Slabý Martin
TJN1031 5:09 (48) 17:30 (69) 28:59 (73) 43:33 (73) 55:22 (73) 61:07 (70) 62:00 (69) TJN1031
76.
80:27 + 59:11 8:41 (71) 15:16 (77) 15:09 (78) 15:07 (75) 10:28 (76) 13:44 (74) 2:02 (77)
Ouhrabková Bára
EKP12455 8:41 (71) 23:57 (77) 39:06 (77) 54:13 (76) 64:41 (77) 78:25 (76) 80:27 (76) EKP12455
75.
80:22 + 59:06 8:35 (70) 15:17 (78) 15:07 (77) 15:18 (76) 9:50 (74) 14:30 (75) 1:45 (76)
Ouhrabka Vít
EKP1010 8:35 (70) 23:52 (76) 38:59 (76) 54:17 (77) 64:07 (76) 78:37 (77) 80:22 (75) EKP1010
77.
85:47 + 64:31 21:56 (78) 13:59 (76) 13:22 (76) 16:58 (77) 10:03 (75) 8:27 (71) 1:02 (54)
Andrle Hynek
NER 21:56 (78) 35:55 (78) 49:17 (78) 66:15 (78) 76:18 (78) 84:45 (78) 85:47 (77) NER
72.
65:54 + 44:38 6:57 (63) 10:40 (72) 10:02 (69) 18:25 (78) 12:38 (78) 6:33 (60) 0:39 (18)
Lorenc Tadeáš
NER 6:57 (63) 17:37 (70) 27:39 (70) 46:04 (74) 58:42 (74) 65:15 (73) 65:54 (72) NER
73.
67:03 + 45:47 7:40 (68) 13:23 (75) 11:44 (73) 19:29 (79) 6:35 (65) 7:25 (63) 0:47 (31)
Bašus Ondřej
SCP 7:40 (68) 21:03 (75) 32:47 (75) 52:16 (75) 58:51 (75) 66:16 (74) 67:03 (73) SCP