Mezičasy závodu: 16.08.2015 - Grand Prix Silesia - E5 | Kategorie: H12
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (134) 2 (147) 3 (145) 4 (146) 5 (148) 6 (133) 7 (122) 8 (100) Cíl Reg. číslo
6.
27:11 + 2:19 2:31 (1) 2:11 (10) 2:39 (4) 1:55 (2) 5:32 (5) 4:32 (8) 6:37 (12) 0:44 (1) 0:30 (2)
Waněk Hubert
VRL0302 2:31 (1) 4:42 (1) 7:21 (1) 9:16 (1) 14:48 (1) 19:20 (1) 25:57 (6) 26:41 (6) 27:11 (6) VRL0302
1.
24:52 4:43 (7) 2:01 (8) 3:08 (9) 1:53 (1) 5:24 (1) 3:59 (7) 2:23 (3) 0:48 (2) 0:33 (4)
Bjolek Michal
BFM0305 4:43 (7) 6:44 (6) 9:52 (5) 11:45 (4) 17:09 (3) 21:08 (2) 23:31 (1) 24:19 (1) 24:52 (1) BFM0305
3.
26:26 + 1:34 3:04 (2) 2:22 (11) 3:29 (10) 2:04 (7) 6:48 (9) 3:39 (4) 3:29 (7) 0:54 (4) 0:37 (7)
Ehl Ondřej
TBM0404 3:04 (2) 5:26 (2) 8:55 (3) 10:59 (3) 17:47 (4) 21:26 (3) 24:55 (3) 25:49 (3) 26:26 (3) TBM0404
2.
25:38 + 0:46 4:29 (6) 2:01 (8) 2:42 (5) 2:36 (9) 6:36 (7) 3:23 (3) 2:22 (2) 1:00 (7) 0:29 (1)
Hojný Jáchym
SJH0301 4:29 (6) 6:30 (5) 9:12 (4) 11:48 (5) 18:24 (5) 21:47 (4) 24:09 (2) 25:09 (2) 25:38 (2) SJH0301
4.
26:30 + 1:38 5:53 (8) 1:38 (1) 2:31 (1) 2:03 (5) 6:22 (6) 3:43 (5) 2:47 (6) 0:53 (3) 0:40 (9)
Čech Vít
AOP0302 5:53 (8) 7:31 (7) 10:02 (6) 12:05 (6) 18:27 (6) 22:10 (5) 24:57 (4) 25:50 (4) 26:30 (4) AOP0302
5.
26:46 + 1:54 7:17 (9) 1:51 (6) 2:47 (7) 2:01 (4) 5:31 (4) 3:17 (1) 2:35 (5) 0:55 (6) 0:32 (3)
Valík Adam
AOP0301 7:17 (9) 9:08 (9) 11:55 (8) 13:56 (7) 19:27 (7) 22:44 (6) 25:19 (5) 26:14 (5) 26:46 (5) AOP0301
8.
29:42 + 4:50 3:51 (4) 1:41 (3) 2:31 (1) 1:59 (3) 6:37 (8) 6:12 (9) 3:53 (8) 1:35 (12) 1:23 (13)
Doušek Tomáš
TBM0401 3:51 (4) 5:32 (3) 8:03 (2) 10:02 (2) 16:39 (2) 22:51 (7) 26:44 (7) 28:19 (8) 29:42 (8) TBM0401
7.
28:56 + 4:04 9:24 (11) 1:45 (4) 2:47 (7) 2:03 (5) 5:29 (2) 3:21 (2) 2:34 (4) 0:54 (4) 0:39 (8)
Gryc Ondřej
TBM0406 9:24 (11) 11:09 (11) 13:56 (10) 15:59 (10) 21:28 (8) 24:49 (8) 27:23 (8) 28:17 (7) 28:56 (7) TBM0406
9.
33:30 + 8:38 13:39 (12) 1:38 (1) 2:46 (6) 2:08 (8) 5:29 (2) 3:46 (6) 2:21 (1) 1:01 (8) 0:42 (11)
Udycz Jonasz
82P03 13:39 (12) 15:17 (12) 18:03 (12) 20:11 (12) 25:40 (10) 29:26 (9) 31:47 (9) 32:48 (9) 33:30 (9) 82P03
10.
39:58 + 15:06 7:52 (10) 1:51 (6) 2:38 (3) 2:57 (10) 7:21 (10) 10:01 (12) 5:19 (9) 1:14 (9) 0:45 (12)
Traubas Adomas
16L2 7:52 (10) 9:43 (10) 12:21 (9) 15:18 (9) 22:39 (9) 32:40 (10) 37:59 (10) 39:13 (10) 39:58 (10) 16L2
11.
57:28 + 32:36 3:49 (3) 4:04 (12) 7:01 (12) 3:50 (12) 22:22 (12) 8:16 (10) 6:15 (11) 1:15 (10) 0:36 (5)
Bružeňák Andrej
TBM0307 3:49 (3) 7:53 (8) 14:54 (11) 18:44 (11) 41:06 (12) 49:22 (11) 55:37 (11) 56:52 (11) 57:28 (11) TBM0307
DISK 4:09 (5) 1:48 (5) 5:19 (11) 3:30 (11) 23:10 (13) 0:41 (10)
Javůrek Tomáš
VSP0302 4:09 (5) 5:57 (4) 11:16 (7) 14:46 (8) 37:56 (11) 87:54 DISK VSP0302
DISK 3:56 (13) 9:20 (11) 8:16 (10) 6:14 (10) 1:18 (11) 0:36 (5)
Czynski Milosz
1HP04 21:49 25:45 35:05 43:21 49:35 50:53 DISK 1HP04