Mezičasy závodu: 13.06.2015 - Mistrovství oblasti na klasické trati | Kategorie: P
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (39) 2 (51) 3 (52) 4 (59) 5 (64) 6 (63) 7 (67) 8 (69) 9 (100) Cíl Reg. číslo
3.
34:09 + 7:23 5:31 (2) 3:00 (1) 1:58 (1) 1:59 (1) 3:36 (1) 0:40 (1) 11:24 (27) 2:26 (2) 3:11 (1) 0:24 (6)
Suchý Petr
SHK7800 5:31 (2) 8:31 (1) 10:29 (1) 12:28 (1) 16:04 (1) 16:44 (1) 28:08 (3) 30:34 (3) 33:45 (3) 34:09 (3) SHK7800
1.
26:46 5:24 (1) 3:31 (2) 2:17 (5) 2:24 (2) 4:02 (3) 0:48 (2) 1:55 (2) 2:17 (1) 3:47 (3) 0:21 (1)
Filip Filip
SHK9999 5:24 (1) 8:55 (2) 11:12 (2) 13:36 (2) 17:38 (2) 18:26 (2) 20:21 (1) 22:38 (1) 26:25 (1) 26:46 (1) SHK9999
2.
34:03 + 7:17 7:35 (4) 4:26 (6) 2:28 (7) 2:52 (6) 4:28 (5) 0:58 (3) 2:41 (4) 2:57 (4) 5:14 (8) 0:24 (6)
Peremská Dana
SRK9351 7:35 (4) 12:01 (4) 14:29 (4) 17:21 (4) 21:49 (4) 22:47 (3) 25:28 (2) 28:25 (2) 33:39 (2) 34:03 (2) SRK9351
7.
41:30 + 14:44 8:11 (6) 4:35 (7) 2:50 (15) 3:11 (7) 5:16 (7) 1:04 (4) 7:13 (24) 3:10 (7) 5:28 (12) 0:32 (22)
Krejsová Martina
CHT8152 8:11 (6) 12:46 (5) 15:36 (6) 18:47 (7) 24:03 (6) 25:07 (4) 32:20 (6) 35:30 (6) 40:58 (7) 41:30 (7) CHT8152
4.
37:47 + 11:01 9:37 (16) 3:57 (4) 2:03 (2) 2:48 (5) 4:11 (4) 3:58 (23) 2:52 (5) 3:42 (10) 4:11 (5) 0:28 (11)
Hanl Vratislav
SRK1113 9:37 (16) 13:34 (7) 15:37 (7) 18:25 (5) 22:36 (5) 26:34 (5) 29:26 (4) 33:08 (4) 37:19 (4) 37:47 (4) SRK1113
6.
41:11 + 14:25 8:48 (12) 5:39 (16) 2:46 (14) 3:27 (12) 5:34 (8) 1:36 (14) 3:37 (6) 3:38 (9) 5:31 (13) 0:35 (24)
Sedloňová Aneta
SNA 8:48 (12) 14:27 (9) 17:13 (9) 20:40 (11) 26:14 (7) 27:50 (6) 31:27 (5) 35:05 (5) 40:36 (6) 41:11 (6) SNA
10.
45:17 + 18:31 8:58 (13) 5:06 (10) 2:39 (12) 3:33 (13) 8:14 (18) 1:15 (8) 5:01 (20) 4:08 (14) 5:54 (16) 0:29 (12)
Krejčí Milan
KOR7400 8:58 (13) 14:04 (8) 16:43 (8) 20:16 (8) 28:30 (9) 29:45 (7) 34:46 (9) 38:54 (9) 44:48 (10) 45:17 (10) KOR7400
22.
66:01 + 39:15 11:36 (24) 4:00 (5) 3:00 (18) 3:14 (8) 6:39 (11) 1:27 (11) 26:19 (31) 3:32 (8) 5:45 (14) 0:29 (12)
Horáková Eva
NER 11:36 (24) 15:36 (14) 18:36 (14) 21:50 (12) 28:29 (8) 29:56 (8) 56:15 (24) 59:47 (24) 65:32 (22) 66:01 (22) NER
8.
42:22 + 15:36 10:08 (17) 5:28 (14) 3:01 (19) 3:42 (14) 6:13 (9) 1:27 (11) 3:59 (7) 2:54 (3) 5:01 (7) 0:29 (12)
Taraszová Olga
KOR 10:08 (17) 15:36 (14) 18:37 (15) 22:19 (14) 28:32 (10) 29:59 (9) 33:58 (8) 36:52 (8) 41:53 (8) 42:22 (8) KOR
5.
41:00 + 14:14 10:52 (20) 5:16 (12) 2:03 (2) 2:27 (3) 8:06 (17) 2:08 (20) 2:27 (3) 3:04 (5) 4:10 (4) 0:27 (8)
Kutáček Petr
LTU7900 10:52 (20) 16:08 (17) 18:11 (12) 20:38 (10) 28:44 (11) 30:52 (10) 33:19 (7) 36:23 (7) 40:33 (5) 41:00 (5) LTU7900
15.
51:06 + 24:20 8:18 (7) 4:36 (8) 2:23 (6) 3:16 (10) 11:58 (27) 1:06 (6) 4:29 (13) 9:02 (29) 5:27 (11) 0:31 (19)
Machová Iveta
NER 8:18 (7) 12:54 (6) 15:17 (5) 18:33 (6) 30:31 (12) 31:37 (11) 36:06 (10) 45:08 (16) 50:35 (15) 51:06 (15) NER
11.
48:31 + 21:45 13:36 (28) 5:01 (9) 3:10 (21) 4:34 (23) 5:03 (6) 1:16 (9) 4:27 (11) 3:54 (11) 6:59 (23) 0:31 (19)
Wohanková Kateřina
VRL7955 13:36 (28) 18:37 (25) 21:47 (25) 26:21 (23) 31:24 (16) 32:40 (12) 37:07 (11) 41:01 (10) 48:00 (11) 48:31 (11) VRL7955
12.
49:16 + 22:30 10:12 (19) 5:51 (17) 4:24 (26) 4:36 (25) 6:18 (10) 1:47 (16) 4:13 (10) 6:11 (24) 5:14 (8) 0:30 (15)
Samlerová Darina
7XC8051 10:12 (19) 16:03 (16) 20:27 (20) 25:03 (20) 31:21 (15) 33:08 (13) 37:21 (12) 43:32 (14) 48:46 (12) 49:16 (12) 7XC8051
14.
50:50 + 24:04 10:10 (18) 6:08 (20) 3:29 (24) 4:08 (16) 7:15 (15) 2:27 (22) 4:27 (11) 4:31 (17) 7:30 (25) 0:45 (30)
Sedloň Josef
SNA 10:10 (18) 16:18 (18) 19:47 (16) 23:55 (16) 31:10 (14) 33:37 (14) 38:04 (14) 42:35 (12) 50:05 (14) 50:50 (14) SNA
20.
58:22 + 31:36 11:03 (21) 6:38 (25) 3:14 (22) 4:14 (17) 7:44 (16) 1:17 (10) 12:00 (28) 4:59 (19) 6:42 (20) 0:31 (19)
Krummerová Martina
CHC 11:03 (21) 17:41 (21) 20:55 (22) 25:09 (21) 32:53 (17) 34:10 (15) 46:10 (20) 51:09 (20) 57:51 (20) 58:22 (20) CHC
13.
50:02 + 23:16 11:39 (25) 6:23 (23) 2:58 (17) 3:52 (15) 8:20 (19) 1:31 (13) 4:36 (15) 4:01 (12) 6:10 (17) 0:32 (22)
Pfeiferová Erika
STH7051 11:39 (25) 18:02 (24) 21:00 (23) 24:52 (18) 33:12 (18) 34:43 (16) 39:19 (15) 43:20 (13) 49:30 (13) 50:02 (13) STH7051
18.
54:20 + 27:34 9:10 (15) 5:18 (13) 5:20 (31) 4:15 (18) 6:53 (12) 4:27 (25) 4:44 (17) 7:52 (27) 5:51 (15) 0:30 (15)
Boháčová Alena
KUN7451 9:10 (15) 14:28 (10) 19:48 (17) 24:03 (17) 30:56 (13) 35:23 (17) 40:07 (16) 47:59 (18) 53:50 (18) 54:20 (18) KUN7451
19.
54:43 + 27:57 8:41 (10) 9:10 (30) 3:34 (25) 4:19 (19) 8:44 (23) 1:36 (14) 4:53 (19) 6:39 (25) 6:44 (21) 0:23 (4)
Grundman Václav
NER 8:41 (10) 17:51 (22) 21:25 (24) 25:44 (22) 34:28 (19) 36:04 (18) 40:57 (17) 47:36 (17) 54:20 (19) 54:43 (19) NER
9.
44:52 + 18:06 5:42 (3) 3:33 (3) 2:04 (4) 2:31 (4) 3:59 (2) 18:25 (27) 1:46 (1) 3:09 (6) 3:16 (2) 0:27 (8)
Choutka
NER 5:42 (3) 9:15 (3) 11:19 (3) 13:50 (3) 17:49 (3) 36:14 (19) 38:00 (13) 41:09 (11) 44:25 (9) 44:52 (9) NER
16.
52:54 + 26:08 8:46 (11) 6:13 (22) 3:14 (22) 4:31 (22) 12:30 (28) 1:10 (7) 7:32 (25) 4:11 (16) 4:24 (6) 0:23 (4)
Mühldach Martin
NER 8:46 (11) 14:59 (13) 18:13 (13) 22:44 (15) 35:14 (22) 36:24 (20) 43:56 (19) 48:07 (19) 52:31 (16) 52:54 (16) NER
26.
74:49 + 48:03 11:04 (22) 6:10 (21) 3:07 (20) 4:35 (24) 9:45 (25) 1:47 (16) 25:29 (30) 4:39 (18) 7:37 (26) 0:36 (26)
Švábová Michaela
BRU6851 11:04 (22) 17:14 (19) 20:21 (19) 24:56 (19) 34:41 (20) 36:28 (21) 61:57 (26) 66:36 (26) 74:13 (26) 74:49 (26) BRU6851
17.
53:37 + 26:51 15:49 (30) 5:08 (11) 2:36 (10) 4:22 (21) 7:03 (13) 1:55 (18) 4:08 (9) 4:03 (13) 7:57 (27) 0:36 (26)
Šitina Jakub
LTU0001 15:49 (30) 20:57 (28) 23:33 (26) 27:55 (26) 34:58 (21) 36:53 (22) 41:01 (18) 45:04 (15) 53:01 (17) 53:37 (17) LTU0001
23.
70:12 + 43:26 12:29 (26) 7:06 (28) 4:32 (27) 5:42 (30) 10:05 (26) 2:02 (19) 8:49 (26) 8:21 (28) 10:23 (30) 0:43 (29)
Procingerová Ilona
NER 12:29 (26) 19:35 (26) 24:07 (27) 29:49 (27) 39:54 (24) 41:56 (23) 50:45 (21) 59:06 (23) 69:29 (24) 70:12 (23) NER
21.
64:58 + 38:12 19:09 (31) 14:13 (34) 2:35 (8) 3:20 (11) 7:06 (14) 1:05 (5) 6:35 (23) 4:09 (15) 6:19 (18) 0:27 (8)
Choutková Lenka
NER 19:09 (31) 33:22 (33) 35:57 (30) 39:17 (30) 46:23 (25) 47:28 (24) 54:03 (23) 58:12 (21) 64:31 (21) 64:58 (21) NER
25.
70:20 + 43:34 12:30 (27) 7:13 (29) 5:41 (33) 4:47 (27) 9:12 (24) 8:40 (26) 5:33 (21) 5:24 (21) 10:03 (29) 1:17 (33)
Grundmanová Lenka
NER 12:30 (27) 19:43 (27) 25:24 (28) 30:11 (28) 39:23 (23) 48:03 (25) 53:36 (22) 59:00 (22) 69:03 (23) 70:20 (25) NER
24.
70:18 + 43:32 9:09 (14) 5:34 (15) 2:36 (10) 3:14 (8) 28:01 (30) 2:17 (21) 6:25 (22) 7:05 (26) 5:22 (10) 0:35 (24)
Hanuš Vladimír
VRL7508 9:09 (14) 14:43 (12) 17:19 (10) 20:33 (9) 48:34 (26) 50:51 (26) 57:16 (25) 64:21 (25) 69:43 (25) 70:18 (24) VRL7508
30.
106:12 + 79:26 15:38 (29) 12:19 (33) 4:38 (28) 6:15 (31) 13:16 (29) 4:15 (24) 22:20 (29) 10:48 (30) 14:48 (31) 1:55 (35)
Máslo Miroslav
SHK4001 15:38 (29) 27:57 (29) 32:35 (29) 38:50 (29) 52:06 (30) 56:21 (27) 78:41 (30) 89:29 (30) 104:17 (30) 106:12 (30) SHK4001
27.
90:49 + 64:03 24:37 (32) 6:01 (18) 5:23 (32) 4:51 (28) 8:34 (21) 23:32 (28) 4:49 (18) 5:28 (22) 6:39 (19) 0:55 (32)
Milá Lenka
NER 24:37 (32) 30:38 (30) 36:01 (31) 40:52 (31) 49:26 (27) 72:58 (28) 77:47 (27) 83:15 (28) 89:54 (27) 90:49 (27) NER
29.
90:56 + 64:10 24:50 (33) 6:34 (24) 4:48 (30) 4:43 (26) 8:41 (22) 23:38 (29) 4:37 (16) 5:23 (20) 7:04 (24) 0:38 (28)
Hanušová Bohdana
LPU5598 24:50 (33) 31:24 (31) 36:12 (32) 40:55 (32) 49:36 (28) 73:14 (29) 77:51 (28) 83:14 (27) 90:18 (28) 90:56 (29) LPU5598
28.
90:55 + 64:09 25:01 (34) 6:40 (26) 4:46 (29) 4:51 (28) 8:24 (20) 23:51 (30) 4:30 (14) 5:35 (23) 6:47 (22) 0:30 (15)
Šimková Olga
LPU5599 25:01 (34) 31:41 (32) 36:27 (33) 41:18 (33) 49:42 (29) 73:33 (30) 78:03 (29) 83:38 (29) 90:25 (29) 90:55 (28) LPU5599
DISK 31:34 (35) 6:48 (27) 0:46 (31)
Kováčik Vojta
NER 31:34 (35) 38:22 (34) 98:49 DISK NER
DISK 8:22 (8) 9:31 (32) 2:35 (8) 6:37 (33) 0:30 (15)
Truncová Nora
NER 8:22 (8) 17:53 (23) 20:28 (21) 27:05 (25) 51:53 DISK NER
DISK 7:51 (5) 9:25 (31) 2:41 (13) 6:32 (32) 0:22 (3)
Trunec Václav
NER 7:51 (5) 17:16 (20) 19:57 (18) 26:29 (24) 51:17 DISK NER
DISK 11:28 (23) 9:56 (28) 1:17 (33)
Hammová Dita
KOR7050 11:28 (23) 69:30 92:05 102:01 DISK KOR7050
DISK 8:34 (9) 6:06 (19) 2:57 (16) 4:19 (19) 4:00 (8) 0:21 (1)
Tichá Gabriela
KOR9950 8:34 (9) 14:40 (11) 17:37 (11) 21:56 (13) 27:25 31:25 41:30 DISK KOR9950