Mezičasy závodu: 31.10.2015 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (46) 2 (47) 3 (50) 4 (63) 5 (49) 6 (51) 7 (64) 8 (48) 9 (100) Cíl Reg. číslo
1.
18:03 2:50 (2) 1:49 (1) 4:19 (1) 1:05 (1) 1:00 (1) 1:10 (1) 2:28 (4) 1:41 (2) 1:16 (3) 0:25 (1)
Dejnožka Martin
TJN0600 2:50 (2) 4:39 (2) 8:58 (1) 10:03 (1) 11:03 (1) 12:13 (1) 14:41 (1) 16:22 (1) 17:38 (1) 18:03 (1) TJN0600
2.
18:56 + 0:53 2:57 (4) 2:00 (5) 4:35 (3) 1:31 (7) 1:22 (5) 1:14 (4) 2:00 (2) 1:38 (1) 1:13 (1) 0:26 (3)
Mairich Filip
TJN0603 2:57 (4) 4:57 (5) 9:32 (3) 11:03 (3) 12:25 (4) 13:39 (4) 15:39 (3) 17:17 (2) 18:30 (2) 18:56 (2) TJN0603
3.
19:09 + 1:06 2:50 (2) 1:52 (3) 4:20 (2) 1:29 (6) 1:35 (10) 1:10 (1) 1:54 (1) 2:21 (11) 1:13 (1) 0:25 (1)
Hoetzel Hugo
JEN0503 2:50 (2) 4:42 (3) 9:02 (2) 10:31 (2) 12:06 (2) 13:16 (2) 15:10 (2) 17:31 (3) 18:44 (3) 19:09 (3) JEN0503
4.
22:43 + 4:40 3:07 (7) 3:49 (17) 5:14 (5) 1:41 (8) 1:21 (4) 1:16 (6) 2:28 (4) 1:44 (3) 1:34 (12) 0:29 (9)
Březina Karel
CHA0605 3:07 (7) 6:56 (16) 12:10 (10) 13:51 (8) 15:12 (8) 16:28 (7) 18:56 (5) 20:40 (4) 22:14 (4) 22:43 (4) CHA0605
5.
22:48 + 4:45 3:18 (9) 2:13 (6) 6:01 (11) 1:48 (10) 1:23 (7) 1:24 (12) 2:35 (6) 2:05 (8) 1:31 (10) 0:30 (10)
Dolejší Jan
STB0601 3:18 (9) 5:31 (7) 11:32 (5) 13:20 (6) 14:43 (6) 16:07 (6) 18:42 (4) 20:47 (5) 22:18 (5) 22:48 (5) STB0601
6.
22:57 + 4:54 2:49 (1) 1:49 (1) 7:19 (14) 1:42 (9) 1:30 (9) 1:23 (10) 2:50 (10) 1:52 (4) 1:16 (3) 0:27 (5)
Kuc David
SCP0600 2:49 (1) 4:38 (1) 11:57 (9) 13:39 (7) 15:09 (7) 16:32 (8) 19:22 (6) 21:14 (6) 22:30 (6) 22:57 (6) SCP0600
7.
24:13 + 6:10 3:30 (12) 2:19 (7) 6:07 (12) 2:29 (20) 1:45 (13) 1:30 (14) 2:04 (3) 2:40 (14) 1:23 (6) 0:26 (3)
Klust Jan
CHA0702 3:30 (12) 5:49 (9) 11:56 (8) 14:25 (11) 16:10 (10) 17:40 (10) 19:44 (7) 22:24 (7) 23:47 (7) 24:13 (7) CHA0702
8.
24:52 + 6:49 3:01 (6) 1:53 (4) 4:58 (4) 1:14 (3) 1:18 (2) 1:12 (3) 7:09 (21) 2:04 (7) 1:35 (14) 0:28 (6)
Sýkora Oliver
TJN0504 3:01 (6) 4:54 (4) 9:52 (4) 11:06 (4) 12:24 (3) 13:36 (3) 20:45 (9) 22:49 (8) 24:24 (8) 24:52 (8) TJN0504
9.
25:07 + 7:04 3:14 (8) 3:11 (16) 6:14 (13) 2:27 (19) 2:03 (19) 1:23 (10) 2:42 (7) 1:55 (6) 1:28 (8) 0:30 (10)
Sork Dominik
TAP0504 3:14 (8) 6:25 (11) 12:39 (12) 15:06 (14) 17:09 (14) 18:32 (13) 21:14 (10) 23:09 (9) 24:37 (9) 25:07 (9) TAP0504
10.
25:44 + 7:41 2:59 (5) 2:30 (9) 8:19 (16) 1:25 (5) 1:38 (11) 2:13 (19) 2:46 (9) 1:54 (5) 1:30 (9) 0:30 (10)
Hrouda Šimon
UBM0504 2:59 (5) 5:29 (6) 13:48 (14) 15:13 (15) 16:51 (12) 19:04 (15) 21:50 (12) 23:44 (11) 25:14 (10) 25:44 (10) UBM0504
11.
25:59 + 7:56 3:24 (10) 2:20 (8) 5:58 (9) 2:14 (16) 1:44 (12) 1:34 (16) 3:11 (12) 3:07 (16) 1:51 (18) 0:36 (20)
Herrmann Josef
48D0502 3:24 (10) 5:44 (8) 11:42 (6) 13:56 (9) 15:40 (9) 17:14 (9) 20:25 (8) 23:32 (10) 25:23 (11) 25:59 (11) 48D0502
12.
27:12 + 9:09 4:10 (15) 2:38 (11) 5:58 (9) 2:19 (17) 2:25 (20) 1:18 (8) 2:59 (11) 3:37 (18) 1:17 (5) 0:31 (13)
Míka Bertík
TJN0601 4:10 (15) 6:48 (14) 12:46 (13) 15:05 (12) 17:30 (15) 18:48 (14) 21:47 (11) 25:24 (14) 26:41 (13) 27:12 (12) TJN0601
13.
27:14 + 9:11 3:29 (11) 2:58 (15) 5:48 (7) 1:58 (13) 2:38 (22) 1:16 (6) 4:59 (18) 2:17 (10) 1:23 (6) 0:28 (6)
Sedláček Patrik
ROZ0800 3:29 (11) 6:27 (12) 12:15 (11) 14:13 (10) 16:51 (12) 18:07 (12) 23:06 (15) 25:23 (13) 26:46 (14) 27:14 (13) ROZ0800
14.
27:20 + 9:17 3:35 (13) 2:42 (12) 5:37 (6) 1:14 (3) 1:20 (3) 1:14 (4) 7:01 (19) 2:22 (12) 1:34 (12) 0:41 (21)
Heřmánek Petr
TUR0500 3:35 (13) 6:17 (10) 11:54 (7) 13:08 (5) 14:28 (5) 15:42 (5) 22:43 (14) 25:05 (12) 26:39 (12) 27:20 (14) TUR0500
15.
28:53 + 10:50 4:14 (16) 3:49 (17) 5:53 (8) 1:09 (2) 1:22 (5) 1:18 (8) 7:02 (20) 2:06 (9) 1:32 (11) 0:28 (6)
Rokos Marek
TJN0500 4:14 (16) 8:03 (17) 13:56 (15) 15:05 (12) 16:27 (11) 17:45 (11) 24:47 (16) 26:53 (15) 28:25 (15) 28:53 (15) TJN0500
16.
29:20 + 11:17 4:01 (14) 2:43 (13) 7:26 (15) 1:59 (14) 2:02 (18) 1:30 (14) 2:45 (8) 4:34 (21) 1:45 (16) 0:35 (15)
Hähnel Per
48D0501 4:01 (14) 6:44 (13) 14:10 (16) 16:09 (16) 18:11 (16) 19:41 (16) 22:26 (13) 27:00 (16) 28:45 (16) 29:20 (16) 48D0501
17.
30:23 + 12:20 4:25 (17) 2:30 (9) 8:47 (18) 2:01 (15) 1:45 (13) 1:52 (18) 4:00 (14) 2:39 (13) 1:49 (17) 0:35 (15)
Studničný Adam
BOR0701 4:25 (17) 6:55 (15) 15:42 (17) 17:43 (17) 19:28 (17) 21:20 (17) 25:20 (17) 27:59 (17) 29:48 (17) 30:23 (17) BOR0701
18.
34:47 + 16:44 4:40 (18) 4:13 (19) 8:32 (17) 2:32 (21) 1:25 (8) 1:43 (17) 4:48 (17) 4:18 (20) 2:01 (19) 0:35 (15)
Riby Philip
LTP0702 4:40 (18) 8:53 (19) 17:25 (18) 19:57 (19) 21:22 (19) 23:05 (19) 27:53 (18) 32:11 (19) 34:12 (18) 34:47 (18) LTP0702
19.
35:23 + 17:20 6:10 (21) 4:23 (20) 9:28 (20) 1:49 (11) 1:45 (13) 2:16 (20) 3:26 (13) 2:48 (15) 2:46 (20) 0:32 (14)
Vávra Jan
BOR0500 6:10 (21) 10:33 (20) 20:01 (20) 21:50 (20) 23:35 (20) 25:51 (20) 29:17 (19) 32:05 (18) 34:51 (19) 35:23 (19) BOR0500
20.
43:41 + 25:38 6:01 (20) 5:54 (21) 12:37 (21) 2:22 (18) 2:27 (21) 2:21 (21) 4:39 (16) 3:57 (19) 2:48 (21) 0:35 (15)
Šašek Martin
SOB0501 6:01 (20) 11:55 (21) 24:32 (21) 26:54 (21) 29:21 (21) 31:42 (21) 36:21 (20) 40:18 (20) 43:06 (20) 43:41 (20) SOB0501
21.
47:28 + 29:25 7:24 (22) 8:08 (22) 13:51 (22) 3:38 (22) 1:59 (17) 2:26 (22) 4:32 (15) 3:11 (17) 1:44 (15) 0:35 (15)
Blažkovan Matěj
BOR0504 7:24 (22) 15:32 (22) 29:23 (22) 33:01 (22) 35:00 (22) 37:26 (22) 41:58 (21) 45:09 (21) 46:53 (21) 47:28 (21) BOR0504
DISK 5:48 (19) 2:52 (14) 8:55 (19) 1:49 (11) 1:46 (16) 1:26 (13) 9:26 (22) 0:42 (22)
Rubáček Matouš
VLI0602 5:48 (19) 8:40 (18) 17:35 (19) 19:24 (18) 21:10 (18) 22:36 (18) 27:52 37:18 DISK VLI0602