Mezičasy závodu: 13.06.2015 - Mistrovství oblasti na klasické trati | Kategorie: H14
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (71) 2 (32) 3 (65) 4 (36) 5 (60) 6 (47) 7 (70) 8 (50) 9 (61) 10 (49) 11 (100) Cíl Reg. číslo
4.
51:24 + 12:56 6:15 (9) 2:55 (4) 4:56 (7) 3:25 (4) 4:28 (4) 9:57 (5) 4:49 (7) 2:50 (6) 4:23 (3) 4:55 (4) 1:56 (2) 0:35 (1)
Kligl Radim
TBM0103 6:15 (9) 9:10 (8) 14:06 (7) 17:31 (6) 21:59 (6) 31:56 (5) 36:45 (5) 39:35 (5) 43:58 (4) 48:53 (4) 50:49 (4) 51:24 (4) TBM0103
1.
38:28 3:18 (1) 2:02 (1) 3:29 (1) 2:42 (1) 4:11 (2) 7:27 (1) 3:09 (1) 2:13 (1) 4:13 (2) 3:06 (1) 2:03 (4) 0:35 (1)
Gryc Vojtěch
TBM0106 3:18 (1) 5:20 (1) 8:49 (1) 11:31 (1) 15:42 (1) 23:09 (1) 26:18 (1) 28:31 (1) 32:44 (1) 35:50 (1) 37:53 (1) 38:28 (1) TBM0106
2.
42:31 + 4:03 3:21 (2) 2:06 (2) 3:42 (2) 3:38 (5) 4:06 (1) 8:27 (3) 4:04 (3) 2:31 (4) 4:08 (1) 4:06 (2) 1:43 (1) 0:39 (3)
Milán Tomáš
TBM0111 3:21 (2) 5:27 (2) 9:09 (2) 12:47 (2) 16:53 (2) 25:20 (2) 29:24 (2) 31:55 (2) 36:03 (2) 40:09 (2) 41:52 (2) 42:31 (2) TBM0111
9.
85:12 + 46:44 5:39 (8) 5:06 (9) 9:15 (9) 6:21 (8) 9:16 (9) 16:39 (9) 11:11 (9) 4:56 (9) 7:43 (9) 5:49 (8) 2:37 (8) 0:40 (4)
Hrouda Jakub
UBM0106 5:39 (8) 10:45 (9) 20:00 (9) 26:21 (9) 35:37 (9) 52:16 (9) 63:27 (9) 68:23 (9) 76:06 (9) 81:55 (9) 84:32 (9) 85:12 (9) UBM0106
6.
55:45 + 17:17 5:36 (7) 3:33 (7) 5:46 (8) 4:11 (7) 6:52 (8) 9:11 (4) 4:13 (4) 3:10 (8) 5:53 (7) 4:43 (3) 1:56 (2) 0:41 (5)
Pelánek Ondřej
TBM0107 5:36 (7) 9:09 (7) 14:55 (8) 19:06 (7) 25:58 (8) 35:09 (6) 39:22 (6) 42:32 (6) 48:25 (6) 53:08 (6) 55:04 (6) 55:45 (6) TBM0107
3.
44:48 + 6:20 3:41 (3) 2:18 (3) 4:10 (3) 3:07 (2) 4:22 (3) 8:24 (2) 3:48 (2) 2:13 (1) 4:49 (4) 5:04 (5) 2:10 (5) 0:42 (6)
Coufal Jáchym
ZBM0200 3:41 (3) 5:59 (3) 10:09 (3) 13:16 (3) 17:38 (3) 26:02 (3) 29:50 (3) 32:03 (3) 36:52 (3) 41:56 (3) 44:06 (3) 44:48 (3) ZBM0200
5.
52:43 + 14:15 4:16 (5) 3:10 (6) 4:31 (5) 3:16 (3) 5:06 (7) 10:41 (7) 4:48 (6) 2:48 (5) 5:47 (6) 5:19 (7) 2:18 (7) 0:43 (7)
Čelechovský Matěj
UBM0202 4:16 (5) 7:26 (4) 11:57 (4) 15:13 (4) 20:19 (4) 31:00 (4) 35:48 (4) 38:36 (4) 44:23 (5) 49:42 (5) 52:00 (5) 52:43 (5) UBM0202
8.
61:30 + 23:02 4:12 (4) 4:24 (8) 4:51 (6) 3:46 (6) 4:45 (5) 14:49 (8) 4:22 (5) 3:05 (7) 5:53 (7) 8:22 (9) 2:14 (6) 0:47 (8)
Adámek Filip
ABM0101 4:12 (4) 8:36 (6) 13:27 (6) 17:13 (5) 21:58 (5) 36:47 (8) 41:09 (7) 44:14 (8) 50:07 (8) 58:29 (8) 60:43 (8) 61:30 (8) ABM0101
7.
58:00 + 19:32 5:21 (6) 3:02 (5) 4:23 (4) 7:39 (10) 5:05 (6) 10:15 (6) 5:58 (8) 2:23 (3) 4:51 (5) 5:04 (5) 3:12 (9) 0:47 (8)
Němec Ondřej
VBM0102 5:21 (6) 8:23 (5) 12:46 (5) 20:25 (8) 25:30 (7) 35:45 (7) 41:43 (8) 44:06 (7) 48:57 (7) 54:01 (7) 57:13 (7) 58:00 (7) VBM0102
DISK 6:38 (10) 5:52 (10) 14:37 (10) 7:13 (9) 11:15 (10) 1:20 (10)
Tachovský Matyáš
ZBM0208 6:38 (10) 12:30 (10) 27:07 (10) 34:20 (10) 45:35 (10) 85:08 DISK ZBM0208