Mezičasy závodu: 19.09.2015 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (101) 2 (102) 3 (103) 4 (104) 5 (105) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
20:50 1:59 (1) 3:07 (1) 5:30 (1) 5:07 (1) 2:56 (6) 1:40 (5) 0:31 (2)
Cipryán Tobiáš
4DC0701 1:59 (1) 5:06 (1) 10:36 (1) 15:43 (1) 18:39 (1) 20:19 (1) 20:50 (1) 4DC0701
2.
21:21 + 0:31 2:23 (2) 3:23 (5) 6:02 (4) 5:16 (4) 2:14 (1) 1:32 (3) 0:31 (2)
Bořil David
PZR 2:23 (2) 5:46 (3) 11:48 (3) 17:04 (3) 19:18 (2) 20:50 (2) 21:21 (2) PZR
3.
22:05 + 1:15 2:24 (3) 3:16 (4) 5:48 (2) 5:34 (6) 2:53 (5) 1:41 (6) 0:29 (1)
Prášil Šimon
TTR0901 2:24 (3) 5:40 (2) 11:28 (2) 17:02 (2) 19:55 (3) 21:36 (4) 22:05 (3) TTR0901
4.
22:08 + 1:18 2:48 (5) 3:24 (6) 5:53 (3) 5:33 (5) 2:29 (2) 1:27 (1) 0:34 (6)
Venhoda Lukáš
SJI0801 2:48 (5) 6:12 (5) 12:05 (4) 17:38 (5) 20:07 (5) 21:34 (3) 22:08 (4) SJI0801
5.
24:29 + 3:39 2:48 (5) 3:31 (8) 6:48 (8) 6:04 (7) 3:10 (7) 1:34 (4) 0:34 (6)
Honzáková Nelka
JHB0851 2:48 (5) 6:19 (6) 13:07 (6) 19:11 (6) 22:21 (6) 23:55 (5) 24:29 (5) JHB0851
6.
24:57 + 4:07 2:28 (4) 3:27 (7) 6:23 (6) 5:10 (2) 2:34 (4) 4:14 (33) 0:41 (11)
Nešporová Terezie
TTR0852 2:28 (4) 5:55 (4) 12:18 (5) 17:28 (4) 20:02 (4) 24:16 (6) 24:57 (6) TTR0852
7.
26:19 + 5:29 3:44 (16) 3:15 (3) 6:40 (7) 6:54 (13) 3:11 (8) 1:54 (8) 0:41 (11)
Urban Jáchym
SJH 3:44 (16) 6:59 (8) 13:39 (8) 20:33 (8) 23:44 (9) 25:38 (7) 26:19 (7) SJH
8.
26:25 + 5:35 2:51 (8) 3:39 (9) 7:05 (10) 6:35 (10) 3:20 (10) 2:14 (10) 0:41 (11)
Coufalová Júlia
SJI0950 2:51 (8) 6:30 (7) 13:35 (7) 20:10 (7) 23:30 (7) 25:44 (8) 26:25 (8) SJI0950
9.
27:01 + 6:11 3:41 (15) 3:40 (10) 7:22 (13) 6:29 (9) 3:18 (9) 1:49 (7) 0:42 (15)
Pelouchová Aneta
CTB 3:41 (15) 7:21 (11) 14:43 (9) 21:12 (10) 24:30 (10) 26:19 (9) 27:01 (9) CTB
10.
28:57 + 8:07 3:07 (10) 4:05 (11) 8:19 (16) 6:56 (14) 3:47 (15) 1:57 (9) 0:46 (20)
Korecká Eva
CHT1054 3:07 (10) 7:12 (9) 15:31 (12) 22:27 (12) 26:14 (12) 28:11 (11) 28:57 (11) CHT1054
11.
28:59 + 8:09 3:35 (14) 4:29 (13) 7:17 (12) 7:05 (15) 3:22 (12) 2:25 (13) 0:46 (20)
Nováková Anna Marie
CTB 3:35 (14) 8:04 (13) 15:21 (11) 22:26 (11) 25:48 (11) 28:13 (12) 28:59 (12) CTB
12.
30:07 + 9:17 3:04 (9) 4:31 (14) 8:37 (19) 6:45 (12) 3:53 (17) 2:14 (10) 1:03 (25)
Cipryánová Viktorie
4DC1350 3:04 (9) 7:35 (12) 16:12 (14) 22:57 (13) 26:50 (13) 29:04 (13) 30:07 (13) 4DC1350
13.
31:54 + 11:04 3:56 (19) 7:50 (32) 6:48 (8) 6:22 (8) 3:30 (13) 2:54 (22) 0:34 (6)
Tecl Jakub
CTB 3:56 (19) 11:46 (30) 18:34 (18) 24:56 (15) 28:26 (14) 31:20 (14) 31:54 (14) CTB
14.
32:40 + 11:50 3:27 (13) 6:52 (28) 7:15 (11) 7:26 (16) 5:37 (27) 1:30 (2) 0:33 (4)
Sobotková Gabriela
PZR0850 3:27 (13) 10:19 (22) 17:34 (16) 25:00 (16) 30:37 (18) 32:07 (16) 32:40 (15) PZR0850
15.
32:41 + 11:51 3:57 (20) 5:09 (18) 8:23 (17) 8:49 (19) 3:21 (11) 2:28 (15) 0:34 (6)
Šimon Eda
PZR 3:57 (20) 9:06 (16) 17:29 (15) 26:18 (18) 29:39 (16) 32:07 (16) 32:41 (16) PZR
16.
32:59 + 12:09 2:50 (7) 4:27 (12) 8:00 (14) 9:16 (21) 4:49 (22) 2:44 (18) 0:53 (24)
Pilná Anna
CHT 2:50 (7) 7:17 (10) 15:17 (10) 24:33 (14) 29:22 (15) 32:06 (15) 32:59 (17) CHT
17.
33:29 + 12:39 4:52 (29) 4:59 (16) 9:06 (22) 6:36 (11) 4:40 (20) 2:25 (13) 0:51 (23)
Zitková Veronika
LPU1051 4:52 (29) 9:51 (19) 18:57 (20) 25:33 (17) 30:13 (17) 32:38 (18) 33:29 (18) LPU1051
18.
35:20 + 14:30 3:16 (12) 5:34 (22) 8:52 (20) 9:46 (22) 4:18 (19) 2:49 (20) 0:45 (18)
Beran Antonín
SJH1101 3:16 (12) 8:50 (15) 17:42 (17) 27:28 (20) 31:46 (19) 34:35 (19) 35:20 (19) SJH1101
19.
36:14 + 15:24 5:04 (32) 5:01 (17) 8:35 (18) 8:37 (18) 5:43 (28) 2:34 (17) 0:40 (10)
Janíčková Jolana
OSN0777 5:04 (32) 10:05 (21) 18:40 (19) 27:17 (19) 33:00 (20) 35:34 (20) 36:14 (20) OSN0777
20.
36:49 + 15:59 4:38 (26) 6:27 (23) 9:09 (23) 8:58 (20) 3:51 (16) 3:05 (23) 0:41 (11)
Vítek Vojtěch
CHT0801 4:38 (26) 11:05 (27) 20:14 (22) 29:12 (21) 33:03 (21) 36:08 (21) 36:49 (21) CHT0801
21.
40:06 + 19:16 3:15 (11) 4:55 (15) 11:35 (26) 11:02 (29) 4:50 (23) 3:21 (26) 1:08 (30)
Svitáková Ludmila
SJH 3:15 (11) 8:10 (14) 19:45 (21) 30:47 (22) 35:37 (23) 38:58 (22) 40:06 (22) SJH
22.
41:43 + 20:53 4:46 (28) 5:16 (19) 10:17 (24) 10:55 (28) 6:03 (30) 3:19 (25) 1:07 (29)
Teclová Magdaléna
CTB 4:46 (28) 10:02 (20) 20:19 (23) 31:14 (23) 37:17 (24) 40:36 (24) 41:43 (23) CTB
23.
43:09 + 22:19 7:27 (36) 8:58 (35) 8:12 (15) 11:18 (30) 3:41 (14) 2:45 (19) 0:48 (22)
Venhauer Štěpán
SJI 7:27 (36) 16:25 (36) 24:37 (31) 35:55 (26) 39:36 (25) 42:21 (25) 43:09 (24) SJI
24.
44:42 + 23:52 8:02 (38) 8:38 (34) 12:19 (29) 7:43 (17) 5:01 (24) 2:14 (10) 0:45 (18)
Parkan Tomáš
SJH0803 8:02 (38) 16:40 (37) 28:59 (35) 36:42 (28) 41:43 (28) 43:57 (27) 44:42 (25) SJH0803
25.
44:45 + 23:55 4:56 (30) 5:23 (20) 12:14 (28) 9:58 (24) 7:37 (34) 3:31 (29) 1:06 (27)
Klusáček Mikuláš
CTB 4:56 (30) 10:19 (22) 22:33 (26) 32:31 (24) 40:08 (26) 43:39 (26) 44:45 (26) CTB
26.
45:57 + 25:07 4:23 (23) 6:53 (29) 12:49 (30) 13:01 (33) 5:27 (26) 2:51 (21) 0:33 (4)
Gregor Marek
CTB 4:23 (23) 11:16 (28) 24:05 (29) 37:06 (29) 42:33 (32) 45:24 (29) 45:57 (27) CTB
27.
46:23 + 25:33 3:50 (17) 5:23 (20) 14:36 (33) 12:09 (31) 6:03 (30) 3:16 (24) 1:06 (27)
Sytař Petr
SJH 3:50 (17) 9:13 (17) 23:49 (27) 35:58 (27) 42:01 (29) 45:17 (28) 46:23 (28) SJH
28.
46:50 + 26:00 4:38 (26) 8:09 (33) 14:42 (34) 10:33 (27) 4:03 (18) 3:32 (31) 1:13 (31)
Vaněčková Barbora
SJH0952 4:38 (26) 12:47 (32) 27:29 (33) 38:02 (33) 42:05 (30) 45:37 (30) 46:50 (29) SJH0952
29.
47:03 + 26:13 4:31 (25) 6:31 (24) 13:01 (31) 13:04 (35) 5:21 (25) 3:31 (29) 1:04 (26)
Šťastný Toník
CTB 4:31 (25) 11:02 (25) 24:03 (28) 37:07 (30) 42:28 (31) 45:59 (32) 47:03 (30) CTB
30.
47:59 + 27:09 3:58 (21) 6:55 (30) 10:59 (25) 12:46 (32) 6:49 (32) 4:18 (35) 2:14 (38)
Sobotková Karolína
TTR1152 3:58 (21) 10:53 (24) 21:52 (25) 34:38 (25) 41:27 (27) 45:45 (31) 47:59 (31) TTR1152
31.
49:19 + 28:29 4:23 (23) 7:49 (31) 15:49 (36) 10:03 (25) 5:44 (29) 3:59 (32) 1:32 (33)
Zitková Markéta
LPU1251 4:23 (23) 12:12 (31) 28:01 (34) 38:04 (34) 43:48 (33) 47:47 (33) 49:19 (32) LPU1251
32.
49:38 + 28:48 3:53 (18) 12:06 (37) 15:09 (35) 10:31 (26) 4:44 (21) 2:33 (16) 0:42 (15)
Nepustilová Hana
OSN0999 3:53 (18) 15:59 (35) 31:08 (36) 41:39 (35) 46:23 (36) 48:56 (36) 49:38 (33) OSN0999
33.
50:15 + 29:25 6:04 (34) 6:50 (27) 11:45 (27) 13:11 (36) 7:10 (33) 3:28 (28) 1:47 (35)
Gregorová Alice
CTB 6:04 (34) 12:54 (33) 24:39 (32) 37:50 (32) 45:00 (34) 48:28 (34) 50:15 (34) CTB
34.
50:30 + 29:40 4:22 (22) 6:40 (26) 13:05 (32) 13:01 (33) 8:24 (36) 3:23 (27) 1:35 (34)
Gregorová Majda
CTB 4:22 (22) 11:02 (25) 24:07 (30) 37:08 (31) 45:32 (35) 48:55 (35) 50:30 (35) CTB
35.
62:09 + 41:19 5:50 (33) 9:54 (36) 16:07 (37) 15:07 (37) 7:44 (35) 5:16 (36) 2:11 (37)
Fikar Michal
CTB1200 5:50 (33) 15:44 (34) 31:51 (37) 46:58 (36) 54:42 (37) 59:58 (37) 62:09 (36) CTB1200
36.
78:05 + 57:15 7:29 (37) 15:13 (39) 24:34 (39) 9:46 (22) 10:46 (38) 8:07 (39) 2:10 (36)
Hübner Václav
CTB 7:29 (37) 22:42 (38) 47:16 (39) 57:02 (37) 67:48 (38) 75:55 (38) 78:05 (37) CTB
37.
86:37 + 65:47 9:23 (39) 13:46 (38) 22:34 (38) 20:55 (38) 10:23 (37) 6:29 (38) 3:07 (39)
Pochop Petr
NER 9:23 (39) 23:09 (39) 45:43 (38) 66:38 (38) 77:01 (39) 83:30 (39) 86:37 (38) NER
DISK 4:59 (31) 6:33 (25) 9:01 (21) 5:38 (37) 1:24 (32)
Vítková Eva
CHT1053 4:59 (31) 11:32 (29) 20:33 (24) 34:21 (22) 39:59 (23) DISK CHT1053
MS
28:38 + 7:48 6:29 (35) 3:07 (1) 6:22 (5) 5:11 (3) 2:33 (3) 4:14 (33) 0:42 (15)
Konfrštová Anička
CTB 6:29 (35) 9:36 (18) 15:58 (13) 21:09 (9) 23:42 (8) 27:56 (10) 28:38 (10) CTB