Mezičasy závodu: 30.04.2016 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10N
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (121) 2 (123) 3 (125) 4 (127) 5 (129) 6 (130) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
23:52 2:02 (4) 2:07 (2) 2:25 (6) 8:00 (6) 2:49 (1) 1:23 (13) 4:44 (2) 0:22 (7)
Skýba Jakub Jan
LCE0701 2:02 (4) 4:09 (2) 6:34 (1) 14:34 (1) 17:23 (1) 18:46 (1) 23:30 (1) 23:52 (1) LCE0701
2.
25:51 + 1:59 1:48 (2) 2:29 (8) 6:07 (13) 6:07 (1) 4:44 (9) 0:31 (1) 3:47 (1) 0:18 (1)
Vystrčil Tomáš
LCE 1:48 (2) 4:17 (5) 10:24 (10) 16:31 (7) 21:15 (7) 21:46 (7) 25:33 (2) 25:51 (2) LCE
3.
26:39 + 2:47 2:23 (9) 3:17 (13) 1:59 (1) 7:37 (4) 3:02 (2) 1:02 (8) 6:56 (13) 0:23 (9)
Vojvodík Eduard
MOV0600 2:23 (9) 5:40 (11) 7:39 (5) 15:16 (2) 18:18 (2) 19:20 (2) 26:16 (3) 26:39 (3) MOV0600
4.
27:57 + 4:05 2:22 (8) 2:19 (4) 2:24 (5) 9:28 (13) 3:41 (6) 1:15 (12) 6:07 (9) 0:21 (4)
Tuharský Tobiáš
TRI0701 2:22 (8) 4:41 (6) 7:05 (4) 16:33 (8) 20:14 (6) 21:29 (6) 27:36 (4) 27:57 (4) TRI0701
5.
28:01 + 4:09 2:51 (14) 2:27 (7) 2:27 (8) 7:55 (5) 4:19 (8) 1:11 (11) 6:27 (11) 0:24 (11)
Kovalčík Petr
AOP0901 2:51 (14) 5:18 (10) 7:45 (6) 15:40 (4) 19:59 (5) 21:10 (5) 27:37 (5) 28:01 (5) AOP0901
6.
28:02 + 4:10 1:55 (3) 2:20 (6) 6:05 (12) 6:10 (2) 5:04 (10) 0:47 (4) 5:22 (5) 0:19 (2)
Novák Viktor
AOV0801 1:55 (3) 4:15 (3) 10:20 (9) 16:30 (6) 21:34 (8) 22:21 (8) 27:43 (6) 28:02 (6) AOV0801
7.
29:16 + 5:24 2:36 (12) 2:07 (2) 2:12 (4) 8:40 (8) 3:40 (5) 0:59 (7) 8:38 (14) 0:24 (11)
Chudík Martin
BFM0604 2:36 (12) 4:43 (7) 6:55 (2) 15:35 (3) 19:15 (3) 20:14 (3) 28:52 (7) 29:16 (7) BFM0604
8.
30:58 + 7:06 2:31 (10) 2:19 (4) 2:11 (3) 8:41 (9) 3:50 (7) 1:08 (9) 9:48 (15) 0:30 (15)
Koč Juraj
TLZ 2:31 (10) 4:50 (8) 7:01 (3) 15:42 (5) 19:32 (4) 20:40 (4) 30:28 (8) 30:58 (8) TLZ
9.
31:27 + 7:35 2:34 (11) 3:12 (11) 6:30 (14) 7:12 (3) 5:42 (12) 0:48 (5) 5:08 (4) 0:21 (4)
Novák Richard
AOV0800 2:34 (11) 5:46 (12) 12:16 (14) 19:28 (9) 25:10 (10) 25:58 (10) 31:06 (9) 31:27 (9) AOV0800
10.
31:40 + 7:48 2:17 (7) 6:34 (17) 2:25 (6) 8:36 (7) 5:14 (11) 0:46 (3) 5:29 (6) 0:19 (2)
Světnický Antonín
STE0800 2:17 (7) 8:51 (17) 11:16 (13) 19:52 (10) 25:06 (9) 25:52 (9) 31:21 (10) 31:40 (10) STE0800
11.
33:30 + 9:38 2:04 (6) 2:52 (9) 6:04 (11) 9:05 (11) 6:31 (14) 0:58 (6) 5:31 (7) 0:25 (14)
Hájek Radim
LCE0702 2:04 (6) 4:56 (9) 11:00 (12) 20:05 (11) 26:36 (11) 27:34 (11) 33:05 (11) 33:30 (11) LCE0702
12.
34:54 + 11:02 1:21 (1) 2:54 (10) 8:13 (15) 8:48 (10) 6:21 (13) 0:45 (2) 6:11 (10) 0:21 (4)
Špok Petr
KRN0601 1:21 (1) 4:15 (3) 12:28 (15) 21:16 (13) 27:37 (12) 28:22 (12) 34:33 (12) 34:54 (12) KRN0601
13.
37:42 + 13:50 2:38 (13) 4:02 (16) 2:03 (2) 15:55 (15) 3:34 (4) 3:12 (16) 5:55 (8) 0:23 (9)
Novotný Miloš
TZL0702 2:38 (13) 6:40 (14) 8:43 (7) 24:38 (14) 28:12 (13) 31:24 (13) 37:19 (13) 37:42 (13) TZL0702
14.
44:35 + 20:43 3:34 (17) 3:18 (14) 11:25 (16) 9:19 (12) 8:42 (15) 1:09 (10) 6:46 (12) 0:22 (7)
Cetl Jan
AOP0902 3:34 (17) 6:52 (16) 18:17 (16) 27:36 (15) 36:18 (15) 37:27 (14) 44:13 (14) 44:35 (14) AOP0902
15.
52:57 + 29:05 2:57 (15) 3:15 (12) 3:24 (9) 10:53 (14) 15:15 (16) 1:52 (14) 14:46 (16) 0:35 (17)
Masny Tadeusz
11P0801 2:57 (15) 6:12 (13) 9:36 (8) 20:29 (12) 35:44 (14) 37:36 (15) 52:22 (15) 52:57 (15) 11P0801
DISK 3:06 (16) 3:41 (15) 3:49 (10) 0:31 (16)
Křupka Tadeáš
KON0606 3:06 (16) 6:47 (15) 10:36 (11) 32:04 DISK KON0606
DISK 2:03 (5) 1:53 (1) 3:32 (3) 2:34 (15) 4:46 (3) 0:24 (11)
Gallo Ondřej
AOP0802 2:03 (5) 3:56 (1) 12:23 15:55 18:29 23:15 DISK AOP0802