Mezičasy závodu: 11.06.2016 - Mistrovství oblati na klasické trati | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (120) 2 (133) 3 (149) 4 (118) 5 (100) Cíl Reg. číslo
1.
18:52 2:41 (3) 6:31 (1) 5:22 (1) 2:39 (1) 1:10 (1) 0:29 (1)
Velátová Lucie
OPI 2:41 (3) 9:12 (3) 14:34 (3) 17:13 (3) 18:23 (3) 18:52 (3) OPI
2.
22:49 + 3:57 3:18 (4) 8:07 (2) 5:50 (2) 3:42 (3) 1:12 (2) 0:40 (7)
Mácová Barbora
81C1050 3:18 (4) 11:25 (4) 17:15 (4) 20:57 (4) 22:09 (4) 22:49 (4) 81C1050
3.
26:05 + 7:13 4:04 (6) 9:45 (8) 6:39 (3) 3:26 (2) 1:27 (8) 0:44 (10)
Kouba Jan
NNN2010 4:04 (6) 13:49 (7) 20:28 (5) 23:54 (5) 25:21 (5) 26:05 (5) NNN2010
4.
27:03 + 8:11 4:04 (6) 9:23 (3) 7:38 (6) 3:52 (4) 1:19 (5) 0:47 (12)
Holická Julie
NNN 4:04 (6) 13:27 (6) 21:05 (6) 24:57 (6) 26:16 (6) 27:03 (6) NNN
5.
30:38 + 11:46 3:56 (5) 9:25 (4) 10:37 (10) 4:20 (5) 1:39 (12) 0:41 (8)
Zíka Tomás
NNN 3:56 (5) 13:21 (5) 23:58 (8) 28:18 (8) 29:57 (8) 30:38 (7) NNN
6.
30:59 + 12:07 5:13 (9) 9:41 (7) 9:51 (8) 4:30 (8) 1:13 (3) 0:31 (2)
Hojdar Jakub
NNN 5:13 (9) 14:54 (9) 24:45 (9) 29:15 (9) 30:28 (9) 30:59 (8) NNN
7.
31:15 + 12:23 5:38 (12) 9:31 (6) 9:53 (9) 4:23 (6) 1:13 (3) 0:37 (4)
Hojdar Jan
NNN 5:38 (12) 15:09 (10) 25:02 (10) 29:25 (10) 30:38 (10) 31:15 (9) NNN
8.
36:43 + 17:51 6:17 (13) 15:11 (15) 8:15 (7) 4:49 (9) 1:21 (6) 0:50 (13)
Bryndová Alzbeta
NNN 6:17 (13) 21:28 (16) 29:43 (13) 34:32 (11) 35:53 (11) 36:43 (10) NNN
9.
38:27 + 19:35 8:33 (25) 9:30 (5) 11:21 (14) 6:05 (14) 2:01 (16) 0:57 (16)
Kozáková Bára
NNN 8:33 (25) 18:03 (12) 29:24 (12) 35:29 (12) 37:30 (12) 38:27 (11) NNN
10.
39:29 + 20:37 5:19 (10) 15:28 (17) 11:18 (13) 5:09 (11) 1:34 (11) 0:41 (8)
Chumová Lada
SLP 5:19 (10) 20:47 (13) 32:05 (14) 37:14 (14) 38:48 (14) 39:29 (12) SLP
11.
39:36 + 20:44 5:26 (11) 12:35 (10) 11:08 (12) 7:02 (20) 2:19 (18) 1:06 (19)
Dolezelová Jolana
KTA1151 5:26 (11) 18:01 (11) 29:09 (11) 36:11 (13) 38:30 (13) 39:36 (13) KTA1151
12.
43:50 + 24:58 5:01 (8) 16:07 (21) 12:16 (15) 6:40 (18) 2:24 (19) 1:22 (23)
Chumová adéla
SLP 5:01 (8) 21:08 (14) 33:24 (15) 40:04 (15) 42:28 (15) 43:50 (14) SLP
13.
45:39 + 26:47 7:17 (15) 14:56 (14) 13:19 (17) 6:57 (19) 2:12 (17) 0:58 (17)
Novák Michal
KRE1100 7:17 (15) 22:13 (18) 35:32 (18) 42:29 (18) 44:41 (16) 45:39 (15) KRE1100
14.
46:00 + 27:08 7:33 (16) 13:35 (11) 13:28 (18) 6:18 (15) 3:47 (27) 1:19 (22)
Paterová Betuska
NNN 7:33 (16) 21:08 (14) 34:36 (16) 40:54 (16) 44:41 (16) 46:00 (16) NNN
15.
46:28 + 27:36 7:44 (17) 14:15 (13) 12:44 (16) 6:24 (16) 3:43 (25) 1:38 (25)
Paterová Anicka
NNN 7:44 (17) 21:59 (17) 34:43 (17) 41:07 (17) 44:50 (18) 46:28 (17) NNN
16.
47:30 + 28:38 8:24 (24) 15:25 (16) 14:22 (24) 7:11 (22) 1:30 (9) 0:38 (5)
Kopecky Jan
OPI 8:24 (24) 23:49 (22) 38:11 (22) 45:22 (19) 46:52 (19) 47:30 (18) OPI
17.
47:43 + 28:51 7:47 (18) 15:41 (19) 14:07 (22) 7:51 (24) 1:31 (10) 0:46 (11)
Václav Herink
NNN 7:47 (18) 23:28 (19) 37:35 (19) 45:26 (20) 46:57 (20) 47:43 (19) NNN
18.
47:48 + 28:56 7:51 (19) 15:41 (19) 14:05 (21) 7:52 (25) 1:40 (13) 0:39 (6)
Lukás Herink
NNN 7:51 (19) 23:32 (20) 37:37 (20) 45:29 (21) 47:09 (21) 47:48 (20) NNN
19.
48:37 + 29:45 8:01 (21) 18:05 (25) 14:49 (26) 5:08 (10) 1:40 (13) 0:54 (14)
Hejzlarová Maja Aisa Jonu
VCB 8:01 (21) 26:06 (25) 40:55 (26) 46:03 (22) 47:43 (22) 48:37 (21) VCB
20.
50:35 + 31:43 8:04 (22) 15:37 (18) 14:13 (23) 8:39 (26) 3:01 (23) 1:01 (18)
Kocián Jirí
NNN 8:04 (22) 23:41 (21) 37:54 (21) 46:33 (24) 49:34 (24) 50:35 (22) NNN
21.
50:52 + 32:00 6:56 (14) 18:02 (24) 13:38 (19) 7:50 (23) 2:56 (21) 1:30 (24)
VoleskyViktor
NNN2011 6:56 (14) 24:58 (23) 38:36 (23) 46:26 (23) 49:22 (23) 50:52 (23) NNN2011
22.
50:53 + 32:01 8:04 (22) 17:33 (23) 14:24 (25) 6:35 (17) 3:23 (24) 0:54 (14)
Kopecká Zuzana
OPI 8:04 (22) 25:37 (24) 40:01 (24) 46:36 (25) 49:59 (25) 50:53 (24) OPI
23.
51:22 + 32:30 9:19 (26) 16:56 (22) 13:58 (20) 7:04 (21) 2:56 (21) 1:09 (20)
Kociánová Josefína
NNN 9:19 (26) 26:15 (26) 40:13 (25) 47:17 (26) 50:13 (26) 51:22 (25) NNN
24.
63:02 + 44:10 7:52 (20) 19:12 (26) 20:35 (27) 11:34 (27) 2:35 (20) 1:14 (21)
Martin Perina
NNN 7:52 (20) 27:04 (27) 47:39 (27) 59:13 (27) 61:48 (27) 63:02 (26) NNN
25.
-684:07 + -709:46 (2) 10:25 (9) 10:48 (11) 5:57 (13) 1:54 (15)
Minarík Josef
VCB0903 -709:46 (2) -698:11 (1) -688:59 (2) -682:56 (2) -680:50 (1) -684:07 (1) VCB0903
26.
-684:09 + -710:10 (1) 13:38 (12) 7:24 (4) 5:56 (12) 3:44 (26)
Minarík Frantisek
VCB1103 -710:10 (1) -697:48 (2) -689:12 (1) -683:08 (1) -680:52 (2) -684:09 (2) VCB1103
DISK 7:26 (5) 4:25 (7) 1:22 (7) 0:32 (3)
Sobotková Lada
OPI2009 13:54 (8) 21:20 (7) 25:45 (7) 27:07 (7) DISK OPI2009
28.
Plichta Jan 2
NNN7702 NNN7702
29.
Brabencová Anna
SOB0450 SOB0450
30.
Váne Tomás +Simon
NNN NNN
31.
Vanova Monika+Magda
NNN NNN