Mezičasy závodu: 03.09.2016 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (53) 2 (54) 3 (48) 4 (55) 5 (50) 6 (51) 7 (52) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
17:29 0:54 (1) 2:05 (1) 4:57 (1) 2:46 (1) 2:04 (1) 1:54 (9) 1:37 (1) 0:53 (3) 0:19 (1)
Hanuš Filip
VRL0604 0:54 (1) 2:59 (1) 7:56 (1) 10:42 (1) 12:46 (1) 14:40 (1) 16:17 (1) 17:10 (1) 17:29 (1) VRL0604
2.
20:39 + 3:10 1:08 (6) 3:08 (10) 5:36 (2) 3:37 (5) 2:11 (3) 1:44 (4) 1:39 (2) 1:15 (15) 0:21 (4)
Hájek Dominik
CET0601 1:08 (6) 4:16 (6) 9:52 (3) 13:29 (2) 15:40 (2) 17:24 (2) 19:03 (2) 20:18 (2) 20:39 (2) CET0601
3.
21:28 + 3:59 1:03 (2) 2:34 (4) 6:59 (11) 2:58 (2) 2:13 (4) 2:37 (16) 1:39 (2) 1:06 (11) 0:19 (1)
Metelka Tomáš
PHK0801 1:03 (2) 3:37 (3) 10:36 (5) 13:34 (3) 15:47 (3) 18:24 (3) 20:03 (3) 21:09 (3) 21:28 (3) PHK0801
4.
21:59 + 4:30 1:04 (3) 2:15 (2) 5:49 (3) 5:26 (18) 2:08 (2) 2:05 (11) 1:41 (4) 1:03 (10) 0:28 (17)
Krejčí Martin
KOR0600 1:04 (3) 3:19 (2) 9:08 (2) 14:34 (6) 16:42 (4) 18:47 (4) 20:28 (4) 21:31 (4) 21:59 (4) KOR0600
5.
22:16 + 4:47 2:04 (15) 2:55 (8) 6:44 (8) 3:25 (4) 2:39 (13) 1:37 (1) 1:46 (5) 0:44 (2) 0:22 (7)
Honner Jaroslav
TZL0701 2:04 (15) 4:59 (13) 11:43 (9) 15:08 (7) 17:47 (7) 19:24 (6) 21:10 (6) 21:54 (5) 22:16 (5) TZL0701
6.
22:26 + 4:57 1:07 (4) 3:09 (11) 6:31 (6) 3:41 (6) 2:46 (14) 1:50 (7) 1:59 (8) 1:00 (6) 0:23 (8)
Pavelec Michal
NPA0801 1:07 (4) 4:16 (6) 10:47 (6) 14:28 (5) 17:14 (6) 19:04 (5) 21:03 (5) 22:03 (6) 22:26 (6) NPA0801
7.
23:11 + 5:42 1:40 (13) 2:42 (5) 6:01 (4) 3:59 (8) 2:35 (12) 3:00 (18) 1:54 (7) 1:00 (6) 0:20 (3)
Ticháček Jakub
SJC0704 1:40 (13) 4:22 (8) 10:23 (4) 14:22 (4) 16:57 (5) 19:57 (8) 21:51 (8) 22:51 (8) 23:11 (7) SJC0704
8.
23:13 + 5:44 1:22 (9) 3:27 (14) 6:32 (7) 4:01 (10) 2:33 (8) 1:41 (3) 2:09 (13) 1:02 (8) 0:26 (14)
Jiroušek Dominik
SRK0602 1:22 (9) 4:49 (11) 11:21 (8) 15:22 (8) 17:55 (8) 19:36 (7) 21:45 (7) 22:47 (7) 23:13 (8) SRK0602
9.
24:23 + 6:54 3:43 (20) 2:27 (3) 6:19 (5) 3:57 (7) 2:51 (15) 1:48 (6) 2:01 (9) 0:56 (4) 0:21 (4)
Kopecký Matyáš
SJC0702 3:43 (20) 6:10 (17) 12:29 (12) 16:26 (10) 19:17 (10) 21:05 (10) 23:06 (9) 24:02 (9) 24:23 (9) SJC0702
10.
24:55 + 7:26 1:31 (12) 2:43 (6) 6:55 (10) 4:19 (14) 3:35 (18) 1:53 (8) 2:25 (18) 1:06 (11) 0:28 (17)
Hanák Matěj
LTU0701 1:31 (12) 4:14 (5) 11:09 (7) 15:28 (9) 19:03 (9) 20:56 (9) 23:21 (10) 24:27 (10) 24:55 (10) LTU0701
11.
25:14 + 7:45 1:11 (7) 3:39 (15) 8:07 (15) 4:13 (12) 2:33 (8) 1:38 (2) 2:09 (13) 1:20 (16) 0:24 (11)
Kutáček Ondřej
LTU0700 1:11 (7) 4:50 (12) 12:57 (14) 17:10 (12) 19:43 (12) 21:21 (11) 23:30 (11) 24:50 (11) 25:14 (11) LTU0700
12.
25:39 + 8:10 1:07 (4) 3:06 (9) 10:22 (18) 3:10 (3) 2:17 (6) 2:16 (13) 2:02 (10) 0:56 (4) 0:23 (8)
Štichhauer Adam
LPU0603 1:07 (4) 4:13 (4) 14:35 (16) 17:45 (14) 20:02 (13) 22:18 (13) 24:20 (13) 25:16 (12) 25:39 (12) LPU0603
13.
25:57 + 8:28 1:21 (8) 3:24 (13) 7:47 (13) 4:26 (15) 2:33 (8) 2:16 (13) 2:18 (16) 1:24 (17) 0:28 (17)
Šimerda Václav
SRK0605 1:21 (8) 4:45 (10) 12:32 (13) 16:58 (11) 19:31 (11) 21:47 (12) 24:05 (12) 25:29 (13) 25:57 (13) SRK0605
14.
26:19 + 8:50 2:22 (17) 4:38 (19) 7:51 (14) 4:16 (13) 2:27 (7) 1:45 (5) 1:52 (6) 0:42 (1) 0:26 (14)
Frosch Vítek
LPU0801 2:22 (17) 7:00 (18) 14:51 (17) 19:07 (15) 21:34 (14) 23:19 (14) 25:11 (14) 25:53 (14) 26:19 (14) LPU0801
15.
28:14 + 10:45 1:29 (11) 4:08 (18) 6:51 (9) 6:45 (19) 2:34 (11) 2:13 (12) 2:12 (15) 1:41 (19) 0:21 (4)
Vlach František
SJC0603 1:29 (11) 5:37 (14) 12:28 (11) 19:13 (16) 21:47 (15) 24:00 (15) 26:12 (15) 27:53 (15) 28:14 (15) SJC0603
16.
29:07 + 11:38 2:54 (18) 2:53 (7) 11:18 (19) 3:59 (8) 2:15 (5) 2:03 (10) 2:08 (12) 1:12 (13) 0:25 (13)
Dlabola Jakub
SJC0602 2:54 (18) 5:47 (15) 17:05 (19) 21:04 (18) 23:19 (16) 25:22 (16) 27:30 (16) 28:42 (16) 29:07 (16) SJC0602
17.
29:39 + 12:10 1:50 (14) 5:25 (20) 8:47 (17) 4:04 (11) 3:28 (17) 2:34 (15) 2:05 (11) 1:02 (8) 0:24 (11)
Hostinský Matěj
LPU0604 1:50 (14) 7:15 (19) 16:02 (18) 20:06 (17) 23:34 (17) 26:08 (17) 28:13 (17) 29:15 (17) 29:39 (17) LPU0604
18.
33:47 + 16:18 2:05 (16) 3:44 (16) 8:33 (16) 7:09 (20) 2:56 (16) 4:23 (21) 2:26 (19) 1:55 (20) 0:36 (21)
Hladký Matěj
KOR0700 2:05 (16) 5:49 (16) 14:22 (15) 21:31 (19) 24:27 (18) 28:50 (18) 31:16 (18) 33:11 (18) 33:47 (18) KOR0700
19.
38:16 + 20:47 1:24 (10) 3:18 (12) 7:23 (12) 5:18 (16) 13:21 (21) 2:59 (17) 2:40 (20) 1:30 (18) 0:23 (8)
Ježek Martin
LPU0701 1:24 (10) 4:42 (9) 12:05 (10) 17:23 (13) 30:44 (19) 33:43 (19) 36:23 (19) 37:53 (19) 38:16 (19) LPU0701
20.
42:47 + 25:18 2:55 (19) 5:49 (21) 11:44 (20) 8:24 (21) 3:51 (19) 4:04 (20) 3:01 (21) 2:30 (21) 0:29 (20)
Doucha Tomáš
SNA0801 2:55 (19) 8:44 (20) 20:28 (20) 28:52 (20) 32:43 (20) 36:47 (20) 39:48 (20) 42:18 (20) 42:47 (20) SNA0801
21.
51:39 + 34:10 4:50 (21) 4:01 (17) 25:43 (21) 5:18 (16) 3:53 (20) 3:53 (19) 2:22 (17) 1:12 (13) 0:27 (16)
Novotný Kamil
SJC 4:50 (21) 8:51 (21) 34:34 (21) 39:52 (21) 43:45 (21) 47:38 (21) 50:00 (21) 51:12 (21) 51:39 (21) SJC