Mezičasy závodu: 15.10.2016 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (74) 2 (56) 3 (52) 4 (51) 5 (100) Cíl Reg. číslo
1.
13:52 2:52 (1) 3:27 (1) 2:15 (4) 2:41 (2) 2:19 (12) 0:18 (1)
Urbánek Tomáš
ZBM0604 2:52 (1) 6:19 (1) 8:34 (1) 11:15 (1) 13:34 (1) 13:52 (1) ZBM0604
2.
14:01 + 0:09 3:06 (3) 3:41 (2) 2:08 (2) 2:33 (1) 2:12 (10) 0:21 (6)
Brosch Ondřej
RBK0606 3:06 (3) 6:47 (2) 8:55 (2) 11:28 (2) 13:40 (2) 14:01 (2) RBK0606
3.
14:01 + 0:09 3:05 (2) 4:00 (4) 2:01 (1) 2:42 (3) 1:54 (2) 0:19 (2)
Koča Vojtěch
ZBM0602 3:05 (2) 7:05 (3) 9:06 (3) 11:48 (3) 13:42 (3) 14:01 (2) ZBM0602
4.
14:51 + 0:59 3:27 (7) 4:15 (9) 2:14 (3) 2:42 (3) 1:52 (1) 0:21 (6)
Vedra Tobiáš
TBM0621 3:27 (7) 7:42 (6) 9:56 (5) 12:38 (4) 14:30 (4) 14:51 (4) TBM0621
5.
15:06 + 1:14 3:18 (6) 4:10 (6) 2:15 (4) 2:57 (7) 2:02 (6) 0:24 (14)
Čech Radan
TBM0611 3:18 (6) 7:28 (5) 9:43 (4) 12:40 (5) 14:42 (5) 15:06 (5) TBM0611
6.
15:50 + 1:58 3:09 (4) 3:58 (3) 3:17 (16) 2:58 (8) 2:06 (7) 0:22 (10)
Mudrák Daniel
TBM0629 3:09 (4) 7:07 (4) 10:24 (6) 13:22 (6) 15:28 (6) 15:50 (6) TBM0629
7.
16:30 + 2:38 4:05 (11) 4:05 (5) 2:24 (8) 3:12 (10) 2:11 (9) 0:33 (21)
Petrášek Eduard
ZBM0609 4:05 (11) 8:10 (8) 10:34 (8) 13:46 (7) 15:57 (7) 16:30 (7) ZBM0609
18.
25:18 + 11:26 3:58 (9) 4:37 (12) 2:44 (10) 3:27 (12) 10:12 (21) 0:20 (3)
Folprecht Matyáš
TBM0606 3:58 (9) 8:35 (10) 11:19 (10) 14:46 (8) 24:58 (18) 25:18 (18) TBM0606
8.
17:48 + 3:56 3:29 (8) 4:13 (7) 3:32 (17) 3:36 (15) 2:35 (14) 0:23 (12)
Ptáček Jonáš
TBM0717 3:29 (8) 7:42 (6) 11:14 (9) 14:50 (9) 17:25 (8) 17:48 (8) TBM0717
9.
18:31 + 4:39 6:31 (18) 4:15 (9) 2:22 (7) 2:53 (6) 1:59 (3) 0:31 (20)
Cicvárek Martin
ZBM0801 6:31 (18) 10:46 (13) 13:08 (12) 16:01 (10) 18:00 (9) 18:31 (9) ZBM0801
10.
18:40 + 4:48 5:28 (15) 4:52 (13) 2:59 (14) 3:01 (9) 1:59 (3) 0:21 (6)
Kučera Tomáš
ZBM0605 5:28 (15) 10:20 (12) 13:19 (13) 16:20 (11) 18:19 (10) 18:40 (10) ZBM0605
11.
20:14 + 6:22 4:29 (12) 5:08 (14) 2:58 (13) 4:07 (18) 3:10 (17) 0:22 (10)
Eliáš Vojtěch
TBM0604 4:29 (12) 9:37 (11) 12:35 (11) 16:42 (12) 19:52 (11) 20:14 (11) TBM0604
15.
21:45 + 7:53 5:27 (14) 5:53 (17) 2:47 (11) 3:34 (13) 3:38 (19) 0:26 (17)
Fuchs Marek
TBM0603 5:27 (14) 11:20 (14) 14:07 (14) 17:41 (13) 21:19 (14) 21:45 (15) TBM0603
12.
20:47 + 6:55 6:35 (19) 5:20 (15) 2:36 (9) 3:19 (11) 2:31 (13) 0:26 (17)
Denemarek Max
TBM0800 6:35 (19) 11:55 (17) 14:31 (15) 17:50 (14) 20:21 (12) 20:47 (12) TBM0800
13.
21:16 + 7:24 3:59 (10) 4:14 (8) 2:20 (6) 8:17 (21) 2:06 (7) 0:20 (3)
Schwab Filip
TBM0710 3:59 (10) 8:13 (9) 10:33 (7) 18:50 (15) 20:56 (13) 21:16 (13) TBM0710
14.
21:44 + 7:52 4:42 (13) 7:00 (19) 3:51 (19) 3:34 (13) 2:13 (11) 0:24 (14)
Finstrle Filip
ZBM0702 4:42 (13) 11:42 (16) 15:33 (17) 19:07 (16) 21:20 (15) 21:44 (14) ZBM0702
17.
23:40 + 9:48 5:41 (16) 6:46 (18) 3:03 (15) 4:25 (19) 3:24 (18) 0:21 (6)
Lasota Jan
ZBM0603 5:41 (16) 12:27 (18) 15:30 (16) 19:55 (17) 23:19 (17) 23:40 (17) ZBM0603
20.
26:36 + 12:44 7:08 (20) 4:20 (11) 4:34 (21) 3:55 (16) 6:19 (20) 0:20 (3)
Svirák Jonatan
TBM0608 7:08 (20) 11:28 (15) 16:02 (18) 19:57 (18) 26:16 (21) 26:36 (20) TBM0608
16.
23:32 + 9:40 3:10 (5) 12:20 (21) 2:47 (11) 2:51 (5) 2:00 (5) 0:24 (14)
Račanský Jiří
TBM0706 3:10 (5) 15:30 (20) 18:17 (20) 21:08 (19) 23:08 (16) 23:32 (16) TBM0706
19.
25:42 + 11:50 5:41 (16) 7:00 (19) 4:12 (20) 5:17 (20) 3:09 (16) 0:23 (12)
Richter Rudolf
ADA0601 5:41 (16) 12:41 (19) 16:53 (19) 22:10 (20) 25:19 (19) 25:42 (19) ADA0601
21.
26:41 + 12:49 10:22 (21) 5:20 (15) 3:38 (18) 3:57 (17) 2:54 (15) 0:30 (19)
Saitl David
ZBM0805 10:22 (21) 15:42 (21) 19:20 (21) 23:17 (21) 26:11 (20) 26:41 (21) ZBM0805