Mezičasy závodu: 15.10.2016 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10N
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (51) 2 (76) 3 (77) 4 (74) 5 (100) Cíl Reg. číslo
11.
37:20 + 18:20 709:28 (17) 7:28 (16) 13:43 (11) 18:31 (16)
Svirák Benjamin
709:28 (17) 716:56 (16) 5:06 (1) 18:49 (4) 37:20 (13)
10.
36:42 + 17:42 2:09 (5) 2:42 (2) 3:31 (2) 2:26 (1) 25:29 (15) 0:25 (7)
Skácel Viktor
NNN1008 2:09 (5) 4:51 (2) 8:22 (2) 10:48 (2) 36:17 (12) 36:42 (12) NNN1008
MS
15:39 + 2:27 (9) 2:59 (5) 2:35 (1) 3:07 (5) 3:58 (1) 0:33 (15)
Baláč Jan
2:27 (9) 5:26 (5) 8:01 (1) 11:08 (3) 15:06 (1) 15:39 (1)
MS
17:20 + 1:36 (1) 2:30 (1) 5:22 (10) 2:28 (2) 4:59 (2) 0:25 (7)
Lička Jakub
VBM0503 1:36 (1) 4:06 (1) 9:28 (3) 11:56 (4) 16:55 (2) 17:20 (2) VBM0503
2.
19:35 + 0:35 2:55 (12) 3:06 (6) 3:44 (3) 2:58 (3) 6:27 (6) 0:25 (7)
Němeček Adam
UBM0702 2:55 (12) 6:01 (9) 9:45 (5) 12:43 (5) 19:10 (5) 19:35 (4) UBM0702
7.
27:41 + 8:41 1:58 (3) 3:30 (9) 4:01 (4) 3:15 (9) 14:32 (12) 0:25 (7)
Hájek Štěpán
TBM0804 1:58 (3) 5:28 (6) 9:29 (4) 12:44 (6) 27:16 (10) 27:41 (9) TBM0804
1.
19:00 2:13 (6) 3:17 (7) 4:27 (7) 3:02 (4) 5:39 (3) 0:22 (2)
Doušek Vilém
TBM0904 2:13 (6) 5:30 (7) 9:57 (6) 12:59 (7) 18:38 (3) 19:00 (3) TBM0904
3.
20:22 + 1:22 2:03 (4) 2:54 (3) 5:17 (9) 3:12 (7) 6:34 (7) 0:22 (2)
Kopecký David
ZBM0806 2:03 (4) 4:57 (3) 10:14 (7) 13:26 (8) 20:00 (6) 20:22 (5) ZBM0806
14.
72:51 + 53:51 2:13 (6) 3:31 (10) 4:41 (8) 3:29 (12) 58:27 (16) 0:30 (11)
Chmelík Robert
ZBM0708 2:13 (6) 5:44 (8) 10:25 (8) 13:54 (9) 72:21 (16) 72:51 (16) ZBM0708
5.
22:56 + 3:56 2:27 (9) 4:35 (13) 4:22 (6) 3:24 (11) 7:46 (8) 0:22 (2)
Šnajdr Jakub
PTE0700 2:27 (9) 7:02 (11) 11:24 (9) 14:48 (10) 22:34 (8) 22:56 (7) PTE0700
4.
21:20 + 2:20 1:49 (2) 4:15 (12) 5:54 (11) 3:10 (6) 5:50 (4) 0:22 (2)
Ševčík Filip
TBM0802 1:49 (2) 6:04 (10) 11:58 (10) 15:08 (11) 20:58 (7) 21:20 (6) TBM0802
6.
25:29 + 6:29 2:21 (8) 2:57 (4) 7:46 (13) 5:43 (14) 6:18 (5) 0:24 (6)
Toman Matěj
LBM0909 2:21 (8) 5:18 (4) 13:04 (11) 18:47 (12) 25:05 (9) 25:29 (8) LBM0909
12.
41:01 + 22:01 2:53 (11) 5:38 (15) 10:17 (15) 3:12 (7) 18:31 (14) 0:30 (11)
Kroutil Tadeáš
ZBM0901 2:53 (11) 8:31 (12) 18:48 (13) 22:00 (13) 40:31 (13) 41:01 (14) ZBM0901
9.
33:11 + 14:11 4:19 (13) 5:32 (14) 7:22 (12) 6:52 (15) 8:34 (9) 0:32 (13)
Šicha Matěj
ZBM 4:19 (13) 9:51 (13) 17:13 (12) 24:05 (14) 32:39 (11) 33:11 (11) ZBM
13.
42:51 + 23:51 17:00 (14) 3:26 (8) 4:02 (5) 3:18 (10) 14:44 (13) 0:21 (1)
Janačík Tadeáš
TBM0711 17:00 (14) 20:26 (14) 24:28 (14) 27:46 (15) 42:30 (14) 42:51 (15) TBM0711
8.
30:31 + 11:31 20:47 (16) 3:35 (11) 9:59 (14) 3:38 (13) 10:06 (10)
Svirák Samuel
20:47 (16) 24:22 (15) 34:21 (15) 37:59 (16) 48:05 (15) 30:31 (10)