Mezičasy závodu: 22.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati | Kategorie: D10L
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (107) 2 (115) 3 (116) 4 (37) 5 (123) 6 (100) Cíl Reg. číslo
4.
24:21 + 5:21 6:40 (1) 2:35 (2) 5:06 (12) 3:32 (7) 4:10 (6) 1:27 (2) 0:51 (1)
Černá Adéla
HCE0850 6:40 (1) 9:15 (2) 14:21 (4) 17:53 (4) 22:03 (4) 23:30 (4) 24:21 (4) HCE0850
1.
19:00 6:49 (2) 2:23 (1) 2:12 (1) 2:07 (1) 3:11 (1) 1:25 (1) 0:53 (2)
Zakouřilová Klára
VSP0850 6:49 (2) 9:12 (1) 11:24 (1) 13:31 (1) 16:42 (1) 18:07 (1) 19:00 (1) VSP0850
5.
27:41 + 8:41 7:09 (3) 3:10 (7) 4:00 (7) 6:52 (15) 4:01 (4) 1:34 (6) 0:55 (3)
Šimůnková Michaela
TAP0851 7:09 (3) 10:19 (3) 14:19 (3) 21:11 (7) 25:12 (6) 26:46 (5) 27:41 (5) TAP0851
10.
32:56 + 13:56 7:12 (4) 3:32 (13) 5:02 (11) 7:23 (16) 6:45 (11) 2:03 (14) 0:59 (6)
Baštová Justýna
DOR0952 7:12 (4) 10:44 (5) 15:46 (8) 23:09 (9) 29:54 (9) 31:57 (9) 32:56 (10) DOR0952
2.
22:49 + 3:49 7:31 (5) 2:57 (4) 3:13 (5) 2:28 (4) 3:53 (3) 1:45 (7) 1:02 (9)
Snížková Adéla
DKP0850 7:31 (5) 10:28 (4) 13:41 (2) 16:09 (2) 20:02 (2) 21:47 (2) 22:49 (2) DKP0850
8.
31:09 + 12:09 7:54 (6) 3:24 (12) 3:16 (6) 2:25 (3) 11:10 (18) 1:55 (10) 1:05 (11)
Šubrtová Barbora
TAP1150 7:54 (6) 11:18 (6) 14:34 (5) 16:59 (3) 28:09 (7) 30:04 (7) 31:09 (8) TAP1150
12.
34:02 + 15:02 8:25 (7) 3:21 (10) 8:27 (16) 3:45 (8) 6:40 (10) 2:06 (15) 1:18 (17)
Žemlová Magdalena
KAM0950 8:25 (7) 11:46 (7) 20:13 (12) 23:58 (10) 30:38 (11) 32:44 (11) 34:02 (12) KAM0950
11.
33:41 + 14:41 8:37 (8) 3:40 (14) 5:10 (13) 4:10 (11) 8:56 (17) 2:01 (13) 1:07 (13)
Šimková Anežka
LME0950 8:37 (8) 12:17 (8) 17:27 (11) 21:37 (8) 30:33 (10) 32:34 (10) 33:41 (11) LME0950
6.
27:44 + 8:44 8:58 (9) 3:41 (15) 3:04 (4) 3:25 (5) 5:53 (9) 1:47 (8) 0:56 (4)
Petriláková Amálie
DOR0953 8:58 (9) 12:39 (9) 15:43 (7) 19:08 (6) 25:01 (5) 26:48 (6) 27:44 (6) DOR0953
18.
44:20 + 25:20 9:51 (10) 3:59 (16) 11:11 (18) 6:39 (14) 8:06 (15) 3:09 (18) 1:25 (18)
Pokorná Sára
KAM0952 9:51 (10) 13:50 (12) 25:01 (15) 31:40 (15) 39:46 (15) 42:55 (16) 44:20 (18) KAM0952
17.
42:56 + 23:56 10:02 (11) 2:46 (3) 4:33 (8) 17:30 (18) 4:56 (7) 1:56 (11) 1:13 (15)
Lampová Julie
DKP0952 10:02 (11) 12:48 (10) 17:21 (10) 34:51 (16) 39:47 (16) 41:43 (15) 42:56 (17) DKP0952
3.
24:07 + 5:07 10:18 (12) 3:02 (5) 2:19 (2) 2:14 (2) 3:19 (2) 1:58 (12) 0:57 (5)
Mullis Carolina
DKP0951 10:18 (12) 13:20 (11) 15:39 (6) 17:53 (4) 21:12 (3) 23:10 (3) 24:07 (3) DKP0951
9.
31:27 + 12:27 11:14 (13) 3:09 (6) 2:50 (3) 7:45 (17) 4:01 (4) 1:28 (3) 1:00 (8)
Vavřinová Johanka
HCE 11:14 (13) 14:23 (13) 17:13 (9) 24:58 (12) 28:59 (8) 30:27 (8) 31:27 (9) HCE
13.
34:07 + 15:07 12:36 (14) 3:14 (8) 4:48 (10) 3:59 (9) 6:55 (12) 1:29 (4) 1:06 (12)
Balejová Sofie
KAM0951 12:36 (14) 15:50 (14) 20:38 (13) 24:37 (11) 31:32 (12) 33:01 (12) 34:07 (13) KAM0951
14.
36:08 + 17:08 14:32 (15) 3:20 (9) 4:47 (9) 3:59 (9) 6:57 (13) 1:29 (4) 1:04 (10)
Štěpová Barbora
PGP0951 14:32 (15) 17:52 (15) 22:39 (14) 26:38 (13) 33:35 (13) 35:04 (13) 36:08 (14) PGP0951
16.
39:47 + 20:47 16:11 (16) 3:21 (10) 8:12 (15) 3:25 (5) 5:51 (8) 1:48 (9) 0:59 (6)
Hlaváčková Lucie
TAP1050 16:11 (16) 19:32 (16) 27:44 (16) 31:09 (14) 37:00 (14) 38:48 (14) 39:47 (16) TAP1050
19.
57:37 + 38:37 27:28 (17) 4:25 (17) 8:29 (17) 5:55 (12) 7:00 (14) 3:07 (17) 1:13 (15)
Kopecká Marie
VSP0951 27:28 (17) 31:53 (17) 40:22 (17) 46:17 (17) 53:17 (17) 56:24 (17) 57:37 (19) VSP0951
20.
64:55 + 45:55 33:30 (18) 6:41 (18) 7:20 (14) 5:55 (12) 8:09 (16) 2:13 (16) 1:07 (13)
Neuerová Eliška
DOR1051 33:30 (18) 40:11 (18) 47:31 (18) 53:26 (18) 61:35 (18) 63:48 (18) 64:55 (20) DOR1051
MS
65:25 + 46:25 8:09 3:20 8:16 13:25 25:41 5:00 1:34
Kamarádová Zdeňka
NNN0003 8:09 11:29 19:45 33:10 58:51 63:51 65:25 NNN0003
DISK
Novotná Barbora
PGP0751 DISK PGP0751
15.
37:08 + 18:08
Kalinová Lisa
SPC1158 37:08 (15) SPC1158
7.
30:45 + 11:45
Kalinová Ella
SPC0961 30:45 (7) SPC0961