Mezičasy závodu: 22.04.2017 - Mistrovství oblasti na krátké trati | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (107) 2 (115) 3 (116) 4 (37) 5 (123) 6 (100) Cíl Reg. číslo
6.
23:03 + 3:52 7:42 (10) 3:09 (9) 3:44 (14) 2:35 (7) 2:50 (1) 1:48 (5) 1:15 (11)
Havlová Veronika
KNC0009 7:42 (10) 10:51 (7) 14:35 (9) 17:10 (9) 20:00 (6) 21:48 (6) 23:03 (6) KNC0009
2.
20:18 + 1:07 6:01 (2) 2:10 (1) 2:33 (1) 2:21 (4) 2:54 (2) 3:12 (29) 1:07 (3)
Heining Finn
NNN 6:01 (2) 8:11 (2) 10:44 (2) 13:05 (2) 15:59 (2) 19:11 (3) 20:18 (2) NNN
7.
24:04 + 4:53 9:17 (20) 2:57 (5) 2:49 (4) 2:58 (12) 2:57 (3) 1:55 (8) 1:11 (5)
Bouda Jan
TAP1000 9:17 (20) 12:14 (16) 15:03 (13) 18:01 (12) 20:58 (8) 22:53 (8) 24:04 (7) TAP1000
1.
19:11 5:27 (1) 2:36 (2) 2:35 (2) 2:17 (3) 2:59 (4) 2:01 (9) 1:16 (13)
Mácová Barbora
DOB1050 5:27 (1) 8:03 (1) 10:38 (1) 12:55 (1) 15:54 (1) 17:55 (1) 19:11 (1) DOB1050
4.
20:44 + 1:33 6:10 (4) 3:23 (12) 2:54 (6) 2:16 (2) 3:13 (5) 1:46 (3) 1:02 (1)
Kubec Adam
DOB0900 6:10 (4) 9:33 (4) 12:27 (4) 14:43 (4) 17:56 (4) 19:42 (4) 20:44 (4) DOB0900
5.
21:50 + 2:39 7:41 (9) 2:59 (6) 2:49 (4) 2:11 (1) 3:19 (6) 1:40 (1) 1:11 (5)
Veljačik Jonáš
SCP0800 7:41 (9) 10:40 (6) 13:29 (6) 15:40 (5) 18:59 (5) 20:39 (5) 21:50 (5) SCP0800
3.
20:21 + 1:10 6:01 (2) 2:38 (3) 2:44 (3) 2:30 (5) 3:28 (7) 1:46 (3) 1:14 (8)
Krumholc Jan
NNN 6:01 (2) 8:39 (3) 11:23 (3) 13:53 (3) 17:21 (3) 19:07 (2) 20:21 (3) NNN
11.
25:35 + 6:24 8:17 (14) 3:11 (11) 3:31 (11) 3:06 (14) 3:38 (8) 2:23 (15) 1:29 (20)
Hladík Filip
DKP1102 8:17 (14) 11:28 (12) 14:59 (12) 18:05 (13) 21:43 (10) 24:06 (11) 25:35 (11) DKP1102
16.
27:34 + 8:23 8:24 (16) 4:11 (24) 5:14 (28) 3:12 (16) 3:39 (9) 1:45 (2) 1:09 (4)
Pompachová Natálie
TAP0952 8:24 (16) 12:35 (18) 17:49 (20) 21:01 (17) 24:40 (17) 26:25 (17) 27:34 (16) TAP0952
15.
27:13 + 8:02 8:23 (15) 3:43 (18) 4:15 (17) 2:56 (11) 3:42 (10) 2:37 (19) 1:37 (30)
Rejžková Klára
KAM 8:23 (15) 12:06 (15) 16:21 (15) 19:17 (15) 22:59 (14) 25:36 (14) 27:13 (15) KAM
12.
25:40 + 6:29 8:25 (17) 3:29 (14) 3:36 (12) 2:52 (9) 4:12 (11) 1:49 (6) 1:17 (15)
Kindl Jiří
RIC1000 8:25 (17) 11:54 (13) 15:30 (14) 18:22 (14) 22:34 (12) 24:23 (12) 25:40 (12) RIC1000
17.
27:42 + 8:31 9:47 (26) 3:00 (7) 3:40 (13) 3:19 (18) 4:13 (12) 2:20 (12) 1:23 (18)
Čižinská Nikola
NNN7777 9:47 (26) 12:47 (20) 16:27 (16) 19:46 (16) 23:59 (16) 26:19 (16) 27:42 (17) NNN7777
18.
29:48 + 10:37 8:48 (19) 3:10 (10) 5:24 (29) 3:49 (23) 4:14 (13) 3:12 (29) 1:11 (5)
Machar Dan
DKP1002 8:48 (19) 11:58 (14) 17:22 (19) 21:11 (18) 25:25 (18) 28:37 (19) 29:48 (18) DKP1002
23.
33:06 + 13:55 9:33 (22) 4:12 (25) 6:08 (38) 4:12 (28) 4:17 (14) 3:04 (28) 1:40 (32)
Huková Justýna
NNN 9:33 (22) 13:45 (24) 19:53 (28) 24:05 (27) 28:22 (25) 31:26 (23) 33:06 (23) NNN
9.
24:45 + 5:34 7:23 (6) 3:39 (16) 3:10 (8) 2:33 (6) 4:23 (15) 2:23 (15) 1:14 (8)
Hanák Kryštof
SLA1100 7:23 (6) 11:02 (10) 14:12 (7) 16:45 (7) 21:08 (9) 23:31 (9) 24:45 (9) SLA1100
26.
34:49 + 15:38 12:59 (41) 4:06 (21) 5:35 (33) 3:53 (25) 4:33 (16) 2:21 (14) 1:22 (17)
Müller Karel
HCE1000 12:59 (41) 17:05 (37) 22:40 (36) 26:33 (32) 31:06 (27) 33:27 (26) 34:49 (26) HCE1000
10.
25:18 + 6:07 7:32 (7) 3:23 (12) 3:18 (9) 2:55 (10) 4:35 (17) 2:20 (12) 1:15 (11)
Čižinská Kristýna
NNN8888 7:32 (7) 10:55 (9) 14:13 (8) 17:08 (8) 21:43 (10) 24:03 (10) 25:18 (10) NNN8888
19.
29:57 + 10:46 9:42 (24) 3:56 (19) 4:34 (23) 3:07 (15) 4:35 (17) 2:32 (18) 1:31 (25)
Kurfürstová Marie
FSP1050 9:42 (24) 13:38 (23) 18:12 (21) 21:19 (19) 25:54 (19) 28:26 (18) 29:57 (19) FSP1050
38.
40:31 + 21:20 12:48 (40) 4:09 (22) 8:53 (44) 5:44 (41) 4:36 (19) 2:39 (20) 1:42 (34)
Bradáčová Hana
ROU1233 12:48 (40) 16:57 (36) 25:50 (43) 31:34 (42) 36:10 (40) 38:49 (38) 40:31 (38) ROU1233
8.
24:07 + 4:56 7:14 (5) 2:55 (4) 3:02 (7) 3:00 (13) 4:37 (20) 1:50 (7) 1:29 (20)
Rejšek Čeněk
KAM1002 7:14 (5) 10:09 (5) 13:11 (5) 16:11 (6) 20:48 (7) 22:38 (7) 24:07 (8) KAM1002
13.
26:58 + 7:47 7:46 (11) 3:08 (8) 3:45 (15) 3:15 (17) 4:42 (21) 2:51 (21) 1:31 (25)
Nekvasilová Julie
NNN 7:46 (11) 10:54 (8) 14:39 (11) 17:54 (11) 22:36 (13) 25:27 (13) 26:58 (13) NNN
27.
35:52 + 16:41 10:59 (31) 5:43 (39) 7:09 (42) 3:41 (20) 4:47 (22) 2:19 (10) 1:14 (8)
Seidl Marek
EKP1108 10:59 (31) 16:42 (34) 23:51 (41) 27:32 (37) 32:19 (29) 34:38 (27) 35:52 (27) EKP1108
28.
36:55 + 17:44 10:11 (29) 4:16 (26) 5:10 (27) 3:31 (19) 4:51 (23) 7:40 (46) 1:16 (13)
Krákorová Eliška
NNN 10:11 (29) 14:27 (26) 19:37 (26) 23:08 (25) 27:59 (24) 35:39 (30) 36:55 (28) NNN
21.
32:13 + 13:02 8:27 (18) 5:10 (35) 4:45 (25) 3:42 (21) 5:03 (24) 3:18 (31) 1:48 (35)
Finco Dneboská Eva
PVP7755 8:27 (18) 13:37 (22) 18:22 (24) 22:04 (21) 27:07 (20) 30:25 (20) 32:13 (21) PVP7755
36.
39:41 + 20:30 11:05 (32) 5:32 (37) 5:30 (30) 4:48 (35) 5:25 (25) 4:04 (34) 3:17 (44)
Krákorová Julie
NNN 11:05 (32) 16:37 (32) 22:07 (31) 26:55 (34) 32:20 (30) 36:24 (33) 39:41 (36) NNN
34.
39:08 + 19:57 13:19 (43) 4:51 (32) 5:47 (34) 4:06 (26) 5:25 (25) 4:09 (35) 1:31 (25)
Baldrian Josef
VSP1100 13:19 (43) 18:10 (43) 23:57 (42) 28:03 (39) 33:28 (35) 37:37 (36) 39:08 (34) VSP1100
25.
34:28 + 15:17 7:52 (12) 4:37 (29) 4:29 (21) 5:20 (38) 5:25 (25) 5:10 (39) 1:35 (29)
Procházková Aneta
DKP1153 7:52 (12) 12:29 (17) 16:58 (17) 22:18 (23) 27:43 (21) 32:53 (25) 34:28 (25) DKP1153
22.
32:24 + 13:13 9:55 (28) 4:05 (20) 4:17 (18) 4:09 (27) 5:27 (28) 2:53 (23) 1:38 (31)
Ondráček Lubor
EKP1111 9:55 (28) 14:00 (25) 18:17 (23) 22:26 (24) 27:53 (23) 30:46 (22) 32:24 (22) EKP1111
33.
38:47 + 19:36 11:05 (32) 5:51 (40) 5:33 (32) 4:28 (32) 5:35 (29) 3:54 (33) 2:21 (41)
Krákorová Anna
NNN 11:05 (32) 16:56 (35) 22:29 (34) 26:57 (35) 32:32 (31) 36:26 (34) 38:47 (33) NNN
20.
32:11 + 13:00 9:46 (25) 3:39 (16) 4:51 (26) 3:50 (24) 5:39 (30) 2:56 (24) 1:30 (23)
Matoušek Jan
EKP 9:46 (25) 13:25 (21) 18:16 (22) 22:06 (22) 27:45 (22) 30:41 (21) 32:11 (20) EKP
31.
37:27 + 18:16 12:00 (37) 4:18 (27) 6:12 (39) 4:50 (36) 5:42 (31) 2:52 (22) 1:33 (28)
Dobiáš Jaromír
ROU1101 12:00 (37) 16:18 (31) 22:30 (35) 27:20 (36) 33:02 (33) 35:54 (32) 37:27 (31) ROU1101
43.
53:15 + 34:04 18:26 (45) 8:12 (45) 7:17 (43) 5:01 (37) 5:44 (32) 5:18 (40) 3:17 (44)
Černý Ota
CEP1302 18:26 (45) 26:38 (45) 33:55 (45) 38:56 (44) 44:40 (43) 49:58 (43) 53:15 (43) CEP1302
14.
27:04 + 7:53 7:38 (8) 3:31 (15) 3:28 (10) 2:50 (8) 5:49 (33) 2:23 (15) 1:25 (19)
Snížková Žofie
DKP1151 7:38 (8) 11:09 (11) 14:37 (10) 17:27 (10) 23:16 (15) 25:39 (15) 27:04 (14) DKP1151
37.
40:06 + 20:55 12:29 (39) 4:47 (30) 6:03 (37) 4:38 (33) 6:00 (34) 4:50 (37) 1:19 (16)
Dobiášová Eliška
ROU1150 12:29 (39) 17:16 (39) 23:19 (37) 27:57 (38) 33:57 (36) 38:47 (37) 40:06 (37) ROU1150
24.
33:54 + 14:43 10:30 (30) 4:09 (22) 4:24 (19) 4:17 (29) 6:27 (35) 3:03 (27) 1:04 (2)
Kuttelwascher Marek
HCE0901 10:30 (30) 14:39 (27) 19:03 (25) 23:20 (26) 29:47 (26) 32:50 (24) 33:54 (24) HCE0901
29.
37:06 + 17:55 9:37 (23) 6:19 (43) 6:15 (40) 4:19 (30) 6:48 (36) 2:19 (10) 1:29 (20)
Bašusová Olga
SCP1250 9:37 (23) 15:56 (30) 22:11 (32) 26:30 (31) 33:18 (34) 35:37 (29) 37:06 (29) SCP1250
30.
37:22 + 18:11 12:22 (38) 4:50 (31) 4:12 (16) 4:22 (31) 6:57 (37) 2:58 (26) 1:41 (33)
Bolinová Evelína
FSP1150 12:22 (38) 17:12 (38) 21:24 (30) 25:46 (29) 32:43 (32) 35:41 (31) 37:22 (30) FSP1150
42.
44:56 + 25:45 11:43 (36) 6:13 (42) 5:31 (31) 6:16 (43) 7:08 (38) 6:03 (44) 2:02 (37)
Pinkr Jan
HCE1300 11:43 (36) 17:56 (41) 23:27 (39) 29:43 (41) 36:51 (42) 42:54 (42) 44:56 (42) HCE1300
41.
44:09 + 24:58 11:41 (35) 5:42 (38) 6:01 (36) 6:04 (42) 7:21 (39) 5:50 (42) 1:30 (23)
Pinkr Josef
HCE1200 11:41 (35) 17:23 (40) 23:24 (38) 29:28 (40) 36:49 (41) 42:39 (41) 44:09 (41) HCE1200
45.
58:02 + 38:51 11:13 (34) 5:24 (36) 6:58 (41) 19:23 (46) 7:53 (40) 4:56 (38) 2:15 (40)
Laga Jakub
ZBP1300 11:13 (34) 16:37 (32) 23:35 (40) 42:58 (45) 50:51 (45) 55:47 (45) 58:02 (45) ZBP1300
40.
43:41 + 24:30 9:21 (21) 6:01 (41) 5:59 (35) 5:33 (40) 7:56 (41) 5:20 (41) 3:31 (46)
Pilař Jiří
CEP1300 9:21 (21) 15:22 (29) 21:21 (29) 26:54 (33) 34:50 (39) 40:10 (40) 43:41 (40) CEP1300
39.
41:48 + 22:37 13:05 (42) 4:52 (33) 4:28 (20) 3:46 (22) 8:25 (42) 4:38 (36) 2:34 (43)
Darmovzal Marek
NNN 13:05 (42) 17:57 (42) 22:25 (33) 26:11 (30) 34:36 (38) 39:14 (39) 41:48 (39) NNN
44.
54:18 + 35:07 13:24 (44) 6:41 (44) 9:53 (45) 7:18 (44) 9:03 (43) 5:50 (42) 2:09 (38)
Petráň Lukáš
SCP1200 13:24 (44) 20:05 (44) 29:58 (44) 37:16 (43) 46:19 (44) 52:09 (44) 54:18 (44) SCP1200
35.
39:16 + 20:05 9:51 (27) 5:08 (34) 4:39 (24) 5:31 (39) 9:22 (44) 2:56 (24) 1:49 (36)
Pokorná Elen
KAM1151 9:51 (27) 14:59 (28) 19:38 (27) 25:09 (28) 34:31 (37) 37:27 (35) 39:16 (35) KAM1151
31.
37:27 + 18:16 8:11 (13) 4:33 (28) 4:29 (21) 4:41 (34) 10:00 (45) 3:24 (32) 2:09 (38)
Kašpar Ladislav
SLA1000 8:11 (13) 12:44 (19) 17:13 (18) 21:54 (20) 31:54 (28) 35:18 (28) 37:27 (31) SLA1000
48.
104:17 + 85:06 35:43 (46) 11:36 (46) 22:23 (46) 9:45 (45) 15:40 (46) 6:40 (45) 2:30 (42)
Collis Helena a Emma
DKP1450 35:43 (46) 47:19 (46) 69:42 (46) 79:27 (46) 95:07 (46) 101:47 (46) 104:17 (48) DKP1450
DISK
Novotná Tereza
NNN DISK NNN
DISK
Kukačková Johana
NNN DISK NNN
DISK
Novotná Kája
NNN DISK NNN
47.
82:38 + 63:27
Vít Damien
SPC1300 82:38 (47) SPC1300
46.
76:12 + 57:01
Vítová Marianne
SPC1150 76:12 (46) SPC1150
DISK
Zámečník Lukáš
KAM1100 DISK KAM1100