Mezičasy závodu: 21.10.2017 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (138) 2 (108) 3 (140) 4 (142) 5 (143) 6 (147) 7 (100) Cíl Reg. číslo
5.
20:23 + 2:11 3:43 (5) 2:27 (8) 6:15 (13) 1:38 (1) 2:18 (2) 2:47 (1) 1:03 (6) 0:12 (4)
Linhart Jakub
GIG0800 3:43 (5) 6:10 (7) 12:25 (7) 14:03 (6) 16:21 (5) 19:08 (5) 20:11 (5) 20:23 (5) GIG0800
3.
18:18 + 0:06 3:23 (3) 2:29 (9) 4:28 (11) 1:42 (2) 2:13 (1) 2:51 (2) 1:00 (3) 0:12 (4)
Mikláš Matěj
TZL0704 3:23 (3) 5:52 (6) 10:20 (4) 12:02 (3) 14:15 (3) 17:06 (3) 18:06 (3) 18:18 (3) TZL0704
1.
18:12 2:57 (1) 1:30 (2) 3:16 (3) 1:49 (3) 4:26 (13) 2:55 (3) 1:08 (8) 0:11 (2)
Pernička Martin
TZL0800 2:57 (1) 4:27 (1) 7:43 (1) 9:32 (1) 13:58 (1) 16:53 (1) 18:01 (1) 18:12 (1) TZL0800
MS
50:10 + 31:58 23:06 (14) 1:58 (6) 3:48 (8) 1:58 (4) 9:50 (15) 7:59 (13) 1:12 (11) 0:19 (15)
Márton Lukáš
TZL0605 23:06 (14) 25:04 (14) 28:52 (14) 30:50 (14) 40:40 (14) 48:39 (14) 49:51 (14) 50:10 (14) TZL0605
9.
30:42 + 12:30 4:01 (8) 12:38 (14) 3:43 (6) 3:02 (5) 2:51 (8) 3:14 (7) 0:59 (2) 0:14 (10)
Švestka Štěpán
KVS0711 4:01 (8) 16:39 (12) 20:22 (12) 23:24 (10) 26:15 (10) 29:29 (9) 30:28 (9) 30:42 (9) KVS0711
10.
32:34 + 14:22 3:56 (6) 1:45 (3) 11:20 (15) 3:18 (6) 3:16 (10) 6:42 (12) 2:05 (15) 0:12 (4)
Přibík Martin
TZL0807 3:56 (6) 5:41 (4) 17:01 (10) 20:19 (9) 23:35 (9) 30:17 (10) 32:22 (10) 32:34 (10) TZL0807
6.
21:44 + 3:32 4:15 (10) 2:07 (7) 4:10 (10) 3:23 (7) 3:00 (9) 3:11 (6) 1:26 (14) 0:12 (4)
Pavlík Adam
TZL0810 4:15 (10) 6:22 (8) 10:32 (5) 13:55 (5) 16:55 (6) 20:06 (6) 21:32 (6) 21:44 (6) TZL0810
2.
18:16 + 0:04 3:13 (2) 1:53 (5) 3:02 (2) 3:26 (8) 2:25 (5) 3:04 (5) 1:02 (5) 0:11 (2)
Skýba Jakub Jan
LCE0701 3:13 (2) 5:06 (3) 8:08 (2) 11:34 (2) 13:59 (2) 17:03 (2) 18:05 (2) 18:16 (2) LCE0701
4.
19:34 + 1:22 3:27 (4) 1:27 (1) 3:44 (7) 3:32 (9) 2:24 (4) 3:35 (8) 1:11 (10) 0:14 (10)
Kundrata Vít
TZL0700 3:27 (4) 4:54 (2) 8:38 (3) 12:10 (4) 14:34 (4) 18:09 (4) 19:20 (4) 19:34 (4) TZL0700
8.
27:05 + 8:53 3:59 (7) 1:49 (4) 7:33 (14) 4:33 (10) 3:49 (12) 4:07 (9) 1:01 (4) 0:14 (10)
Hájek Radim
LCE0702 3:59 (7) 5:48 (5) 13:21 (8) 17:54 (7) 21:43 (7) 25:50 (8) 26:51 (8) 27:05 (8) LCE0702
14.
68:29 + 50:17 38:40 (15) 9:01 (13) 2:51 (1) 5:10 (11) 6:48 (14) 4:36 (10) 1:05 (7) 0:18 (14)
Sikora Jan
TZL0707 38:40 (15) 47:41 (15) 50:32 (15) 55:42 (15) 62:30 (15) 67:06 (15) 68:11 (15) 68:29 (15) TZL0707
7.
26:29 + 8:17 4:12 (9) 4:00 (12) 5:32 (12) 6:03 (12) 2:33 (7) 2:58 (4) 0:58 (1) 0:13 (9)
Hozík Štěpán
TZL0806 4:12 (9) 8:12 (10) 13:44 (9) 19:47 (8) 22:20 (8) 25:18 (7) 26:16 (7) 26:29 (7) TZL0806
13.
41:45 + 23:33 6:04 (12) 12:41 (15) 3:29 (4) 6:16 (13) 2:27 (6) 9:19 (15) 1:17 (12) 0:12 (4)
Němec Michal
TZL0805 6:04 (12) 18:45 (13) 22:14 (13) 28:30 (13) 30:57 (13) 40:16 (13) 41:33 (13) 41:45 (13) TZL0805
11.
37:43 + 19:31 11:57 (13) 2:47 (10) 3:32 (5) 6:16 (13) 2:21 (3) 9:15 (14) 1:25 (13) 0:10 (1)
Truneček Jakub
TZL0705 11:57 (13) 14:44 (11) 18:16 (11) 24:32 (11) 26:53 (11) 36:08 (11) 37:33 (11) 37:43 (11) TZL0705
12.
37:55 + 19:43 4:49 (11) 3:22 (11) 4:03 (9) 14:55 (15) 3:31 (11) 5:50 (11) 1:10 (9) 0:15 (13)
Linhart Adam
GIG0801 4:49 (11) 8:11 (9) 12:14 (6) 27:09 (12) 30:40 (12) 36:30 (12) 37:40 (12) 37:55 (12) GIG0801