Mezičasy závodu: 22.10.2017 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (60) 2 (83) 3 (87) 4 (88) 5 (91) 6 (63) 7 (100) Cíl Reg. číslo
5.
17:04 + 2:37 2:21 (32) 1:17 (1) 3:17 (1) 3:44 (27) 2:37 (2) 2:17 (9) 1:16 (10) 0:15 (1)
Putík Martin
VLI0706 2:21 (32) 3:38 (12) 6:55 (3) 10:39 (10) 13:16 (6) 15:33 (5) 16:49 (5) 17:04 (5) VLI0706
20.
22:12 + 7:45 2:08 (28) 2:03 (18) 5:57 (35) 3:46 (29) 3:15 (9) 3:12 (25) 1:35 (23) 0:16 (2)
Karásek Vojtěch
TUR0811 2:08 (28) 4:11 (22) 10:08 (27) 13:54 (27) 17:09 (21) 20:21 (21) 21:56 (20) 22:12 (20) TUR0811
18.
22:06 + 7:39 1:35 (10) 5:56 (44) 3:44 (4) 3:19 (22) 3:28 (14) 2:42 (16) 1:04 (3) 0:18 (3)
Mokrý Lukáš
NER 1:35 (10) 7:31 (41) 11:15 (33) 14:34 (30) 18:02 (25) 20:44 (23) 21:48 (19) 22:06 (18) NER
23.
23:02 + 8:35 1:04 (1) 1:20 (2) 5:44 (33) 4:11 (32) 2:58 (7) 3:18 (27) 4:09 (44) 0:18 (3)
Týfa Daniel
VLI0811 1:04 (1) 2:24 (1) 8:08 (12) 12:19 (18) 15:17 (15) 18:35 (15) 22:44 (24) 23:02 (23) VLI0811
1.
14:27 1:10 (2) 1:30 (4) 3:58 (6) 2:01 (2) 2:37 (2) 1:41 (1) 1:10 (8) 0:20 (5)
Horáček Jáchym
VLI1111 1:10 (2) 2:40 (2) 6:38 (1) 8:39 (1) 11:16 (1) 12:57 (1) 14:07 (1) 14:27 (1) VLI1111
30.
25:00 + 10:33 2:01 (23) 2:42 (32) 5:37 (31) 2:57 (17) 4:20 (27) 5:57 (39) 1:05 (4) 0:21 (6)
Alžběta Vaculovičová
DCE0901 2:01 (23) 4:43 (27) 10:20 (29) 13:17 (21) 17:37 (23) 23:34 (31) 24:39 (31) 25:00 (30) DCE0901
3.
16:03 + 1:36 2:09 (29) 1:42 (7) 4:06 (8) 2:06 (4) 2:44 (4) 1:45 (4) 1:10 (8) 0:21 (6)
Drahoňovský Jakub
TUR1006 2:09 (29) 3:51 (14) 7:57 (10) 10:03 (6) 12:47 (5) 14:32 (3) 15:42 (3) 16:03 (3) TUR1006
2.
15:44 + 1:17 1:31 (9) 1:48 (8) 3:37 (3) 2:18 (8) 3:11 (8) 1:41 (1) 1:17 (11) 0:21 (6)
Kučerka Radek
STB1101 1:31 (9) 3:19 (6) 6:56 (4) 9:14 (4) 12:25 (3) 14:06 (2) 15:23 (2) 15:44 (2) STB1101
16.
21:57 + 7:30 1:29 (8) 2:05 (19) 5:20 (27) 2:34 (11) 2:56 (5) 5:54 (38) 1:17 (11) 0:22 (9)
Posolda Lukáš
SJC1049 1:29 (8) 3:34 (10) 8:54 (16) 11:28 (14) 14:24 (9) 20:18 (20) 21:35 (16) 21:57 (16) SJC1049
29.
24:57 + 10:30 2:03 (24) 2:39 (30) 5:36 (30) 3:00 (18) 4:19 (26) 6:00 (40) 0:58 (1) 0:22 (9)
Matěj Vaculovič
DCE1001 2:03 (24) 4:42 (26) 10:18 (28) 13:18 (22) 17:37 (23) 23:37 (32) 24:35 (30) 24:57 (29) DCE1001
21.
22:25 + 7:58 1:48 (16) 2:01 (16) 4:37 (19) 3:14 (20) 5:45 (38) 2:41 (15) 1:57 (32) 0:22 (9)
Lamač Vítek
BOR1100 1:48 (16) 3:49 (13) 8:26 (14) 11:40 (17) 17:25 (22) 20:06 (19) 22:03 (21) 22:25 (21) BOR1100
32.
25:43 + 11:16 1:56 (20) 2:08 (21) 4:59 (22) 3:36 (26) 3:46 (16) 7:04 (43) 1:51 (29) 0:23 (12)
Štembera Oskar
TJN1201 1:56 (20) 4:04 (21) 9:03 (18) 12:39 (20) 16:25 (18) 23:29 (30) 25:20 (32) 25:43 (32) TJN1201
14.
21:04 + 6:37 1:27 (7) 1:48 (8) 3:50 (5) 3:22 (25) 4:06 (20) 5:07 (36) 1:01 (2) 0:23 (12)
Bouda Jan
TAP1000 1:27 (7) 3:15 (5) 7:05 (6) 10:27 (9) 14:33 (11) 19:40 (17) 20:41 (14) 21:04 (14) TAP1000
25.
23:37 + 9:10 2:15 (30) 2:01 (16) 4:51 (20) 4:58 (36) 4:00 (18) 3:17 (26) 1:52 (30) 0:23 (12)
Bašusová Olga
SCP1250 2:15 (30) 4:16 (24) 9:07 (20) 14:05 (28) 18:05 (27) 21:22 (26) 23:14 (26) 23:37 (25) SCP1250
12.
20:01 + 5:34 1:45 (14) 2:18 (24) 4:10 (11) 3:16 (21) 3:54 (17) 2:56 (19) 1:19 (14) 0:23 (12)
Funková Klára
BOR0756 1:45 (14) 4:03 (20) 8:13 (13) 11:29 (15) 15:23 (16) 18:19 (13) 19:38 (12) 20:01 (12) BOR0756
4.
16:18 + 1:51 1:20 (3) 1:41 (6) 3:59 (7) 2:11 (6) 3:22 (12) 2:04 (5) 1:18 (13) 0:23 (12)
Dušková Denisa
TJNxx51 1:20 (3) 3:01 (3) 7:00 (5) 9:11 (3) 12:33 (4) 14:37 (4) 15:55 (4) 16:18 (4) TJNxx51
9.
18:53 + 4:26 1:38 (11) 1:51 (11) 5:25 (28) 2:11 (6) 4:02 (19) 2:13 (7) 1:09 (7) 0:24 (17)
Válková Karolína
TUV0951 1:38 (11) 3:29 (9) 8:54 (16) 11:05 (13) 15:07 (14) 17:20 (9) 18:29 (9) 18:53 (9) TUV0951
8.
18:33 + 4:06 1:24 (5) 1:40 (5) 4:26 (15) 2:34 (11) 3:41 (15) 2:22 (10) 2:02 (33) 0:24 (17)
Slámová Barbora
TUR0859 1:24 (5) 3:04 (4) 7:30 (7) 10:04 (7) 13:45 (8) 16:07 (7) 18:09 (8) 18:33 (8) TUR0859
6.
17:37 + 3:10 1:38 (11) 1:56 (13) 4:12 (13) 2:19 (9) 3:21 (11) 2:16 (8) 1:31 (21) 0:24 (17)
Feřtová Eliška
VLI1056 1:38 (11) 3:34 (10) 7:46 (8) 10:05 (8) 13:26 (7) 15:42 (6) 17:13 (6) 17:37 (6) VLI1056
22.
22:33 + 8:06 1:58 (22) 1:58 (15) 5:09 (24) 4:44 (33) 4:15 (24) 2:35 (11) 1:30 (20) 0:24 (17)
Tomešová Evelína
SJC1150 1:58 (22) 3:56 (15) 9:05 (19) 13:49 (24) 18:04 (26) 20:39 (22) 22:09 (22) 22:33 (22) SJC1150
17.
22:03 + 7:36 2:03 (24) 1:57 (14) 5:15 (26) 3:12 (19) 4:12 (22) 3:19 (29) 1:40 (24) 0:25 (21)
Bureš Kryštof
VLI1202 2:03 (24) 4:00 (18) 9:15 (21) 12:27 (19) 16:39 (19) 19:58 (18) 21:38 (17) 22:03 (17) VLI1202
19.
22:07 + 7:40 3:21 (40) 1:55 (12) 4:10 (11) 2:03 (3) 3:20 (10) 2:37 (13) 4:16 (45) 0:25 (21)
Týfová Ella
VLI1150 3:21 (40) 5:16 (34) 9:26 (23) 11:29 (15) 14:49 (12) 17:26 (10) 21:42 (18) 22:07 (19) VLI1150
27.
24:10 + 9:43 2:18 (31) 3:10 (38) 5:47 (34) 3:19 (22) 4:54 (32) 3:10 (24) 1:07 (5) 0:25 (21)
Gibbons Emily
TUV0955 2:18 (31) 5:28 (36) 11:15 (33) 14:34 (30) 19:28 (32) 22:38 (28) 23:45 (28) 24:10 (27) TUV0955
11.
19:30 + 5:03 1:22 (4) 2:39 (30) 4:06 (8) 2:46 (14) 4:07 (21) 2:39 (14) 1:26 (18) 0:25 (21)
Krejzová Jana
TUR0950 1:22 (4) 4:01 (19) 8:07 (11) 10:53 (12) 15:00 (13) 17:39 (12) 19:05 (11) 19:30 (11) TUR0950
36.
29:41 + 15:14 1:26 (6) 2:30 (28) 7:52 (43) 6:34 (41) 6:16 (43) 2:50 (17) 1:47 (28) 0:26 (25)
Kůtková Sára
JEN1351 1:26 (6) 3:56 (15) 11:48 (37) 18:22 (37) 24:38 (37) 27:28 (36) 29:15 (36) 29:41 (36) JEN1351
15.
21:34 + 7:07 2:06 (27) 2:05 (19) 5:10 (25) 3:57 (31) 2:57 (6) 3:08 (22) 1:45 (26) 0:26 (25)
Heřmánková Kateřina
TUR1152 2:06 (27) 4:11 (22) 9:21 (22) 13:18 (22) 16:15 (17) 19:23 (16) 21:08 (15) 21:34 (15) TUR1152
33.
27:31 + 13:04 1:48 (16) 3:03 (35) 5:05 (23) 5:23 (38) 5:29 (36) 4:11 (33) 2:05 (35) 0:27 (27)
Matějů Eda
VLI1200 1:48 (16) 4:51 (28) 9:56 (25) 15:19 (34) 20:48 (33) 24:59 (33) 27:04 (33) 27:31 (33) VLI1200
10.
19:02 + 4:35 1:56 (20) 1:27 (3) 3:19 (2) 2:08 (5) 2:36 (1) 6:02 (41) 1:07 (5) 0:27 (27)
Hlůžová Veronika
TUR1154 1:56 (20) 3:23 (7) 6:42 (2) 8:50 (2) 11:26 (2) 17:28 (11) 18:35 (10) 19:02 (10) TUR1154
40.
33:53 + 19:26 3:04 (39) 3:37 (41) 7:14 (41) 5:52 (39) 7:45 (47) 3:18 (27) 2:35 (40) 0:28 (29)
Šárka Rypáčková
SPC1151 3:04 (39) 6:41 (39) 13:55 (41) 19:47 (39) 27:32 (42) 30:50 (40) 33:25 (40) 33:53 (40) SPC1151
45.
52:08 + 37:41 5:05 (45) 8:09 (47) 9:50 (45) 10:47 (47) 5:46 (39) 10:39 (49) 1:24 (17) 0:28 (29)
Daniel Zenko
TUV 5:05 (45) 13:14 (47) 23:04 (46) 33:51 (45) 39:37 (45) 50:16 (45) 51:40 (45) 52:08 (45) TUV
23.
23:02 + 8:35 3:02 (37) 2:09 (22) 4:53 (21) 4:47 (34) 3:22 (12) 2:58 (20) 1:22 (15) 0:29 (31)
Procházková Sára
TUV1250 3:02 (37) 5:11 (33) 10:04 (26) 14:51 (32) 18:13 (29) 21:11 (25) 22:33 (23) 23:02 (23) TUV1250
31.
25:02 + 10:35 2:49 (36) 2:44 (33) 4:08 (10) 4:47 (34) 4:26 (28) 3:53 (30) 1:46 (27) 0:29 (31)
Zýka Prokop
3KX1100 2:49 (36) 5:33 (37) 9:41 (24) 14:28 (29) 18:54 (31) 22:47 (29) 24:33 (29) 25:02 (31) 3KX1100
13.
20:31 + 6:04 1:45 (14) 2:11 (23) 4:33 (18) 2:23 (10) 5:54 (41) 1:43 (3) 1:33 (22) 0:29 (31)
Lazar Matyáš
TUV1000 1:45 (14) 3:56 (15) 8:29 (15) 10:52 (11) 16:46 (20) 18:29 (14) 20:02 (13) 20:31 (13) TUV1000
38.
31:43 + 17:16 1:50 (18) 3:13 (39) 8:43 (44) 8:44 (45) 4:13 (23) 2:36 (12) 1:54 (31) 0:30 (34)
Slámová Simona
TUR1257 1:50 (18) 5:03 (32) 13:46 (40) 22:30 (43) 26:43 (41) 29:19 (38) 31:13 (38) 31:43 (38) TUR1257
35.
28:37 + 14:10 2:28 (34) 2:23 (26) 6:31 (37) 3:45 (28) 6:18 (44) 4:32 (34) 2:10 (37) 0:30 (34)
Kvapilová Klára
TUV1199 2:28 (34) 4:51 (28) 11:22 (36) 15:07 (33) 21:25 (35) 25:57 (35) 28:07 (35) 28:37 (35) TUV1199
34.
27:55 + 13:28 1:52 (19) 3:06 (37) 5:35 (29) 4:59 (37) 5:35 (37) 4:03 (31) 2:14 (39) 0:31 (36)
Matějů Josef
VLI1300 1:52 (19) 4:58 (30) 10:33 (30) 15:32 (35) 21:07 (34) 25:10 (34) 27:24 (34) 27:55 (34) VLI1300
7.
18:32 + 4:05 1:38 (11) 1:49 (10) 4:28 (16) 1:51 (1) 4:41 (30) 2:09 (6) 1:23 (16) 0:33 (37)
Heczková Emma
VLI1252 1:38 (11) 3:27 (8) 7:55 (9) 9:46 (5) 14:27 (10) 16:36 (8) 17:59 (7) 18:32 (7) VLI1252
44.
48:23 + 33:56 6:55 (49) 3:32 (40) 7:20 (42) 2:50 (15) 7:28 (46) 7:59 (44) 11:45 (50) 0:34 (38)
Vojtěch Havel
XX4 6:55 (49) 10:27 (44) 17:47 (43) 20:37 (40) 28:05 (43) 36:04 (43) 47:49 (44) 48:23 (44) XX4
26.
23:41 + 9:14 2:04 (26) 2:34 (29) 6:37 (38) 2:36 (13) 4:15 (24) 2:55 (18) 2:05 (35) 0:35 (39)
Kosík Štefan
TUV1202 2:04 (26) 4:38 (25) 11:15 (33) 13:51 (26) 18:06 (28) 21:01 (24) 23:06 (25) 23:41 (26) TUV1202
37.
31:17 + 16:50 3:02 (37) 5:05 (42) 6:48 (40) 3:20 (24) 5:24 (34) 4:47 (35) 2:13 (38) 0:38 (40)
Nina Neyrinck
NER 3:02 (37) 8:07 (42) 14:55 (42) 18:15 (36) 23:39 (36) 28:26 (37) 30:39 (37) 31:17 (37) NER
28.
24:21 + 9:54 2:40 (35) 2:18 (24) 6:00 (36) 2:52 (16) 5:01 (33) 3:08 (22) 1:41 (25) 0:41 (41)
Kocman Lukáš
BOR1102 2:40 (35) 4:58 (30) 10:58 (32) 13:50 (25) 18:51 (30) 21:59 (27) 23:40 (27) 24:21 (28) BOR1102
46.
65:32 + 51:05 8:06 (50) 10:23 (50) 4:16 (14) 31:50 (50) 5:46 (39) 3:02 (21) 1:28 (19) 0:41 (41)
Hlava David
TUR0800 8:06 (50) 18:29 (50) 22:45 (44) 54:35 (49) 60:21 (49) 63:23 (47) 64:51 (46) 65:32 (46) TUR0800
39.
33:22 + 18:55 2:23 (33) 3:03 (35) 6:43 (39) 7:11 (42) 5:28 (35) 5:49 (37) 2:03 (34) 0:42 (43)
Beatrice Davidová
RUM 2:23 (33) 5:26 (35) 12:09 (38) 19:20 (38) 24:48 (38) 30:37 (39) 32:40 (39) 33:22 (39) RUM
50.
94:14 + 79:47 6:48 (48) 8:13 (48) 20:37 (50) 29:05 (49) 7:17 (45) 17:04 (50) 4:22 (46) 0:48 (44)
Raisrová Soňa
VLI1250 6:48 (48) 15:01 (49) 35:38 (50) 64:43 (50) 72:00 (50) 89:04 (50) 93:26 (50) 94:14 (50) VLI1250
43.
41:42 + 27:15 3:39 (41) 5:43 (43) 13:30 (46) 3:53 (30) 6:08 (42) 4:08 (32) 3:39 (43) 1:02 (45)
Honsová Magda
TJN1150 3:39 (41) 9:22 (43) 22:52 (45) 26:45 (44) 32:53 (44) 37:01 (44) 40:40 (43) 41:42 (43) TJN1150
47.
69:01 + 54:34 4:26 (44) 8:57 (49) 19:35 (47) 6:24 (40) 15:47 (48) 6:58 (42) 5:26 (48) 1:28 (46)
Vrabcová Olívie
SCP1450 4:26 (44) 13:23 (48) 32:58 (49) 39:22 (46) 55:09 (46) 62:07 (46) 67:33 (47) 69:01 (47) SCP1450
48.
75:42 + 61:15 5:11 (46) 6:28 (46) 19:37 (48) 8:34 (44) 18:20 (50) 9:17 (47) 6:30 (49) 1:45 (47)
Dostálová Anežka
TUR1255 5:11 (46) 11:39 (45) 31:16 (47) 39:50 (48) 58:10 (48) 67:27 (48) 73:57 (49) 75:42 (48) TUR1255
41.
39:36 + 25:09 4:00 (43) 2:48 (34) 5:43 (32) 9:15 (46) 4:36 (29) 8:11 (46) 3:12 (41) 1:51 (48)
Laura Smith
NER 4:00 (43) 6:48 (40) 12:31 (39) 21:46 (42) 26:22 (39) 34:33 (42) 37:45 (41) 39:36 (41) NER
42.
39:38 + 25:11 3:50 (42) 2:25 (27) 4:31 (17) 10:51 (48) 4:47 (31) 8:04 (45) 3:19 (42) 1:51 (48)
Snopek Jáchym
NER 3:50 (42) 6:15 (38) 10:46 (31) 21:37 (41) 26:24 (40) 34:28 (41) 37:47 (42) 39:38 (42) NER
49.
76:21 + 61:54 5:55 (47) 6:13 (45) 20:04 (49) 7:37 (43) 17:56 (49) 9:48 (48) 5:22 (47) 3:26 (50)
Bégoc Dany
TUR1011 5:55 (47) 12:08 (46) 32:12 (48) 39:49 (47) 57:45 (47) 67:33 (49) 72:55 (48) 76:21 (49) TUR1011