Mezičasy závodu: 14.10.2017 - Český pohár MTBO – 19. kolo | Kategorie: M10
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (42) 2 (43) 3 (44) 4 (53) 5 (55) 6 (64) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
9:22 1:24 (1) 0:52 (2) 0:20 (4) 1:49 (1) 1:38 (1) 1:36 (6) 1:14 (6) 0:29 (3)
Vanka Matouš
OKP0701 1:24 (1) 2:16 (2) 2:36 (2) 4:25 (2) 6:03 (1) 7:39 (2) 8:53 (2) 9:22 (1) OKP0701
1.
9:22 1:28 (3) 0:53 (3) 0:16 (2) 2:12 (3) 1:50 (3) 1:16 (2) 0:56 (2) 0:31 (4)
Štrait Vilém
1:28 (3) 2:21 (3) 2:37 (3) 4:49 (3) 6:39 (3) 7:55 (3) 8:51 (1) 9:22 (1)
3.
10:26 + 1:04 1:26 (2) 0:40 (1) 0:14 (1) 1:59 (2) 1:47 (2) 1:02 (1) 2:53 (18) 0:25 (1)
Tuma Lukáš
SJC0800 1:26 (2) 2:06 (1) 2:20 (1) 4:19 (1) 6:06 (2) 7:08 (1) 10:01 (4) 10:26 (3) SJC0800
4.
10:31 + 1:09 1:33 (4) 1:02 (5) 0:29 (10) 2:12 (3) 1:53 (5) 1:58 (11) 0:51 (1) 0:33 (5)
Patka Marek
BOR0902 1:33 (4) 2:35 (4) 3:04 (4) 5:16 (4) 7:09 (4) 9:07 (5) 9:58 (3) 10:31 (4) BOR0902
5.
10:53 + 1:31 1:51 (6) 1:10 (7) 0:37 (15) 2:15 (5) 1:52 (4) 1:21 (3) 1:20 (7) 0:27 (2)
La Carbonara Matteo
TBM0801 1:51 (6) 3:01 (5) 3:38 (6) 5:53 (5) 7:45 (5) 9:06 (4) 10:26 (5) 10:53 (5) TBM0801
6.
12:24 + 3:02 2:32 (11) 0:57 (4) 0:31 (12) 2:49 (9) 2:21 (8) 1:34 (5) 1:02 (3) 0:38 (9)
Caska František
2:32 (11) 3:29 (8) 4:00 (8) 6:49 (7) 9:10 (6) 10:44 (6) 11:46 (6) 12:24 (6)
7.
12:43 + 3:21 2:13 (9) 1:22 (13) 0:24 (8) 3:04 (11) 2:14 (6) 1:45 (9) 1:06 (5) 0:35 (7)
Folprecht Lukáš
ZUP0800 2:13 (9) 3:35 (9) 3:59 (7) 7:03 (9) 9:17 (7) 11:02 (7) 12:08 (7) 12:43 (7) ZUP0800
8.
13:07 + 3:45 2:03 (7) 2:39 (19) 0:21 (6) 2:26 (6) 2:19 (7) 1:39 (7) 1:05 (4) 0:35 (7)
Malý Matyáš
TBM0910 2:03 (7) 4:42 (16) 5:03 (15) 7:29 (11) 9:48 (9) 11:27 (9) 12:32 (8) 13:07 (8) TBM0910
9.
13:45 + 4:23 1:47 (5) 1:20 (10) 0:23 (7) 2:41 (7) 3:28 (12) 1:33 (4) 1:37 (12) 0:56 (16)
Buriánek Max
1:47 (5) 3:07 (6) 3:30 (5) 6:11 (6) 9:39 (8) 11:12 (8) 12:49 (9) 13:45 (9)
10.
13:50 + 4:28 2:16 (10) 1:20 (10) 0:27 (9) 3:06 (13) 2:42 (10) 1:56 (10) 1:25 (9) 0:38 (9)
Jašek Vít
ABR1111 2:16 (10) 3:36 (10) 4:03 (9) 7:09 (10) 9:51 (10) 11:47 (10) 13:12 (10) 13:50 (10) ABR1111
11.
14:48 + 5:26 2:44 (13) 1:17 (9) 0:34 (14) 3:03 (10) 2:34 (9) 2:16 (13) 1:34 (11) 0:46 (13)
Daněk František
SBK1010 2:44 (13) 4:01 (11) 4:35 (14) 7:38 (13) 10:12 (11) 12:28 (11) 14:02 (11) 14:48 (11) SBK1010
12.
14:49 + 5:27 2:44 (13) 1:25 (15) 0:18 (3) 3:05 (12) 2:56 (11) 2:18 (14) 1:21 (8) 0:42 (11)
Kazda František
SJC1201 2:44 (13) 4:09 (14) 4:27 (12) 7:32 (12) 10:28 (12) 12:46 (12) 14:07 (12) 14:49 (12) SJC1201
13.
15:34 + 6:12 2:07 (8) 1:21 (12) 0:42 (17) 2:47 (8) 4:16 (16) 2:07 (12) 1:25 (9) 0:49 (14)
Jedlička Tomáš
XHK1000 2:07 (8) 3:28 (7) 4:10 (10) 6:57 (8) 11:13 (13) 13:20 (13) 14:45 (13) 15:34 (13) XHK1000
14.
18:36 + 9:14 2:43 (12) 1:23 (14) 0:20 (4) 3:26 (14) 4:44 (18) 2:46 (15) 1:46 (13) 1:28 (19)
Lochness Kuba
SJC1202 2:43 (12) 4:06 (13) 4:26 (11) 7:52 (14) 12:36 (14) 15:22 (14) 17:08 (14) 18:36 (14) SJC1202
15.
19:21 + 9:59 3:25 (19) 1:33 (16) 0:37 (15) 3:45 (16) 3:28 (12) 3:48 (19) 1:56 (15) 0:49 (14)
Vozka Ondřej
3:25 (19) 4:58 (18) 5:35 (16) 9:20 (16) 12:48 (15) 16:36 (16) 18:32 (17) 19:21 (15)
16.
19:25 + 10:03 2:54 (16) 2:29 (18) 0:32 (13) 3:29 (15) 3:42 (14) 3:02 (17) 2:13 (17) 1:04 (18)
Wohanka Antonín
VRL1201 2:54 (16) 5:23 (19) 5:55 (17) 9:24 (17) 13:06 (17) 16:08 (15) 18:21 (15) 19:25 (16) VRL1201
17.
19:29 + 10:07 2:50 (15) 1:12 (8) 0:30 (11) 4:19 (18) 4:07 (15) 3:42 (18) 1:51 (14) 0:58 (17)
Gurecký Vojtěch
2:50 (15) 4:02 (12) 4:32 (13) 8:51 (15) 12:58 (16) 16:40 (17) 18:31 (16) 19:29 (17)
18.
20:14 + 10:52 2:56 (17) 1:55 (17) 1:26 (18) 4:00 (17) 4:18 (17) 2:53 (16) 2:01 (16) 0:45 (12)
Pastuszek Lukáš
VSP 2:56 (17) 4:51 (17) 6:17 (18) 10:17 (18) 14:35 (18) 17:28 (18) 19:29 (18) 20:14 (18) VSP
DISK 3:17 (18) 1:03 (6) 1:40 (8) 6:56 (19) 0:34 (6)
Ouhrabka Vít
SPC1010 3:17 (18) 4:20 (15) 9:28 11:08 18:04 DISK SPC1010