Mezičasy závodu: 06.05.2018 - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček | Kategorie: D12C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (60) 2 (31) 3 (104) 4 (96) 5 (109) 6 (95) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
14:10 3:10 (2) 2:03 (2) 1:26 (1) 2:06 (1) 1:31 (2) 1:40 (2) 1:43 (2) 0:31 (1)
Doušková Hana
TBM0659 3:10 (2) 5:13 (1) 6:39 (1) 8:45 (1) 10:16 (1) 11:56 (1) 13:39 (1) 14:10 (1) TBM0659
2.
15:51 + 1:41 3:32 (5) 2:09 (4) 1:40 (2) 2:32 (7) 1:38 (3) 1:53 (7) 1:49 (3) 0:38 (13)
Finstrlová Kristýna
ZBM0752 3:32 (5) 5:41 (4) 7:21 (3) 9:53 (2) 11:31 (2) 13:24 (3) 15:13 (2) 15:51 (2) ZBM0752
3.
15:56 + 1:46 3:18 (3) 2:25 (6) 1:46 (3) 2:27 (4) 1:42 (4) 1:44 (4) 1:55 (7) 0:39 (18)
Šaňáková Marie
UOL0651 3:18 (3) 5:43 (5) 7:29 (4) 9:56 (3) 11:38 (3) 13:22 (2) 15:17 (3) 15:56 (3) UOL0651
5.
16:57 + 2:47 3:22 (4) 1:57 (1) 2:37 (18) 2:30 (6) 1:58 (10) 1:46 (5) 2:11 (14) 0:36 (10)
Palátová Renáta
ABM0655 3:22 (4) 5:19 (3) 7:56 (5) 10:26 (4) 12:24 (4) 14:10 (5) 16:21 (5) 16:57 (5) ABM0655
4.
16:45 + 2:35 3:34 (6) 3:13 (15) 1:50 (5) 2:17 (2) 1:42 (4) 1:33 (1) 1:54 (5) 0:42 (23)
Pazderníková Zdeňka
ASU0698 3:34 (6) 6:47 (8) 8:37 (7) 10:54 (5) 12:36 (5) 14:09 (4) 16:03 (4) 16:45 (4) ASU0698
8.
18:35 + 4:25 3:50 (8) 2:50 (13) 2:12 (10) 2:35 (9) 1:58 (10) 2:35 (12) 2:01 (10) 0:34 (5)
Zatloukalová Julie
STE0650 3:50 (8) 6:40 (7) 8:52 (8) 11:27 (6) 13:25 (7) 16:00 (7) 18:01 (8) 18:35 (8) STE0650
9.
20:39 + 6:29 4:05 (9) 2:28 (7) 2:02 (7) 2:53 (11) 2:01 (13) 4:25 (16) 2:07 (12) 0:38 (13)
Dráčová Barbora
UOL0652 4:05 (9) 6:33 (6) 8:35 (6) 11:28 (7) 13:29 (8) 17:54 (9) 20:01 (9) 20:39 (9) UOL0652
6.
18:02 + 3:52 3:07 (1) 2:06 (3) 2:05 (8) 4:13 (20) 1:45 (6) 2:18 (10) 1:57 (8) 0:31 (1)
Jílková Pavla
KON0799 3:07 (1) 5:13 (1) 7:18 (2) 11:31 (8) 13:16 (6) 15:34 (6) 17:31 (6) 18:02 (6) KON0799
7.
18:22 + 4:12 4:38 (12) 2:22 (5) 2:22 (13) 2:34 (8) 2:13 (19) 1:51 (6) 1:49 (3) 0:33 (4)
Gallo Natálie
AOP0652 4:38 (12) 7:00 (10) 9:22 (9) 11:56 (9) 14:09 (9) 16:00 (7) 17:49 (7) 18:22 (7) AOP0652
17.
28:28 + 14:18 5:27 (15) 2:29 (8) 2:36 (17) 2:53 (11) 1:56 (7) 10:21 (20) 2:05 (11) 0:41 (21)
Matoušková Johana
STE0751 5:27 (15) 7:56 (12) 10:32 (11) 13:25 (10) 15:21 (10) 25:42 (17) 27:47 (17) 28:28 (17) STE0751
10.
21:13 + 7:03 4:31 (11) 3:01 (14) 3:22 (24) 2:56 (13) 2:08 (15) 2:22 (11) 2:18 (17) 0:35 (6)
Janků Karolína
UOL0751 4:31 (11) 7:32 (11) 10:54 (12) 13:50 (11) 15:58 (11) 18:20 (10) 20:38 (10) 21:13 (10) UOL0751
13.
23:46 + 9:36 6:17 (18) 3:49 (21) 1:57 (6) 2:39 (10) 2:09 (16) 4:17 (15) 2:00 (9) 0:38 (13)
Kopecká Nela
UOL0650 6:17 (18) 10:06 (16) 12:03 (15) 14:42 (12) 16:51 (12) 21:08 (13) 23:08 (13) 23:46 (13) UOL0650
15.
27:49 + 13:39 5:39 (16) 3:14 (16) 2:23 (14) 3:35 (17) 2:38 (21) 5:47 (18) 3:55 (24) 0:38 (13)
Rozsívalová Adéla
KON0760 5:39 (16) 8:53 (14) 11:16 (13) 14:51 (13) 17:29 (15) 23:16 (14) 27:11 (15) 27:49 (15) KON0760
20.
33:39 + 19:29 4:07 (10) 2:41 (11) 2:39 (19) 5:47 (25) 2:00 (12) 13:39 (23) 2:11 (14) 0:35 (6)
Kovalčíková Alena
AOP0751 4:07 (10) 6:48 (9) 9:27 (10) 15:14 (14) 17:14 (13) 30:53 (20) 33:04 (20) 33:39 (20) AOP0751
19.
30:23 + 16:13 7:25 (21) 2:33 (9) 2:32 (16) 2:56 (13) 1:56 (7) 10:12 (19) 2:11 (14) 0:38 (13)
Fendrychová Klára
STE0750 7:25 (21) 9:58 (15) 12:30 (16) 15:26 (15) 17:22 (14) 27:34 (19) 29:45 (19) 30:23 (19) STE0750
12.
23:33 + 9:23 7:53 (22) 2:49 (12) 2:15 (11) 2:58 (15) 2:13 (19) 2:17 (9) 2:28 (18) 0:40 (19)
Bartášková Karolína
ASU0799 7:53 (22) 10:42 (19) 12:57 (17) 15:55 (16) 18:08 (16) 20:25 (12) 22:53 (12) 23:33 (12) ASU0799
11.
22:11 + 8:01 3:48 (7) 8:49 (25) 1:47 (4) 2:24 (3) 1:30 (1) 1:42 (3) 1:36 (1) 0:35 (6)
Jílková Lenka
KON0666 3:48 (7) 12:37 (21) 14:24 (21) 16:48 (17) 18:18 (17) 20:00 (11) 21:36 (11) 22:11 (11) KON0666
16.
28:13 + 14:03 7:08 (20) 3:29 (19) 3:10 (21) 3:39 (18) 2:12 (18) 4:58 (17) 2:57 (20) 0:40 (19)
Szeliga Sonia
19P0750 7:08 (20) 10:37 (18) 13:47 (19) 17:26 (18) 19:38 (18) 24:36 (16) 27:33 (16) 28:13 (16) 19P0750
23.
42:12 + 28:02 5:17 (14) 3:34 (20) 3:08 (20) 6:05 (26) 4:26 (25) 14:20 (24) 4:45 (26) 0:37 (11)
Pattermanová Magdalena
KSU0660 5:17 (14) 8:51 (13) 11:59 (14) 18:04 (19) 22:30 (20) 36:50 (23) 41:35 (23) 42:12 (23) KSU0660
14.
27:02 + 12:52 9:19 (23) 2:33 (9) 2:19 (12) 4:21 (21) 2:11 (17) 3:37 (13) 2:07 (12) 0:35 (6)
Halewicz Julia
19P0751 9:19 (23) 11:52 (20) 14:11 (20) 18:32 (20) 20:43 (19) 24:20 (15) 26:27 (14) 27:02 (14) 19P0751
21.
38:37 + 24:27 6:22 (19) 3:59 (22) 3:16 (23) 5:10 (22) 3:46 (23) 12:07 (22) 3:05 (22) 0:52 (25)
Přikrylová Jana
JPV0652 6:22 (19) 10:21 (17) 13:37 (18) 18:47 (21) 22:33 (21) 34:40 (21) 37:45 (21) 38:37 (21) JPV0652
18.
29:30 + 15:20 5:52 (17) 8:48 (24) 2:23 (14) 3:49 (19) 2:06 (14) 4:06 (14) 1:54 (5) 0:32 (3)
Cetlová Karolína
AOP0752 5:52 (17) 14:40 (23) 17:03 (22) 20:52 (22) 22:58 (22) 27:04 (18) 28:58 (18) 29:30 (18) AOP0752
24.
42:32 + 28:22 10:19 (24) 3:59 (22) 3:15 (22) 5:10 (22) 3:47 (24) 12:04 (21) 3:09 (23) 0:49 (24)
Přikrylová Ivana
JPV0653 10:19 (24) 14:18 (22) 17:33 (23) 22:43 (23) 26:30 (23) 38:34 (24) 41:43 (24) 42:32 (24) JPV0653
22.
39:24 + 25:14 24:13 (26) 3:26 (17) 2:09 (9) 2:28 (5) 1:57 (9) 2:06 (8) 2:28 (18) 0:37 (11)
Jungmannová Sofie
PTE0757 24:13 (26) 27:39 (26) 29:48 (25) 32:16 (24) 34:13 (24) 36:19 (22) 38:47 (22) 39:24 (22) PTE0757
25.
58:36 + 44:26 18:27 (25) 3:27 (18) 6:33 (25) 5:38 (24) 4:27 (26) 14:25 (25) 4:39 (25) 1:00 (26)
Dosedělová Tereza
PTE0755 18:27 (25) 21:54 (25) 28:27 (24) 34:05 (25) 38:32 (25) 52:57 (25) 57:36 (25) 58:36 (25) PTE0755
26.
80:53 + 66:43 5:14 (13) 15:53 (26) 31:44 (26) 3:27 (16) 3:13 (22) 17:41 (26) 3:00 (21) 0:41 (21)
Příhodová Veronika
PTE0750 5:14 (13) 21:07 (24) 52:51 (26) 56:18 (26) 59:31 (26) 77:12 (26) 80:12 (26) 80:53 (26) PTE0750