Mezičasy závodu: 08.09.2018 - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček | Kategorie: T3
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (107) 2 (102) 3 (103) 4 (130) 5 (100) Cíl Reg. číslo
2.
39:52 + 3:00 10:28 (1) 6:08 (7) 14:48 (2) 7:18 (7) 0:41 (1) 0:29 (4)
Peňáz Radek
VRB7606 10:28 (1) 16:36 (2) 31:24 (2) 38:42 (2) 39:23 (2) 39:52 (2) VRB7606
1.
36:52 11:24 (2) 4:37 (1) 14:18 (1) 5:29 (1) 0:42 (2) 0:22 (1)
Pavlíček Daniel
MOV7100 11:24 (2) 16:01 (1) 30:19 (1) 35:48 (1) 36:30 (1) 36:52 (1) MOV7100
5.
46:32 + 9:40 13:58 (3) 6:11 (8) 16:45 (5) 8:26 (11) 0:44 (3) 0:28 (3)
Bíčánková Jana
TRI7550 13:58 (3) 20:09 (5) 36:54 (3) 45:20 (5) 46:04 (5) 46:32 (5) TRI7550
9.
60:18 + 23:26 15:03 (7) 4:47 (2) 32:33 (14) 6:37 (6) 0:46 (4) 0:32 (6)
Kollarovits Pavel
AOP 15:03 (7) 19:50 (4) 52:23 (10) 59:00 (9) 59:46 (9) 60:18 (9) AOP
7.
56:37 + 19:45 23:32 (12) 5:22 (3) 20:24 (8) 6:06 (4) 0:49 (5) 0:24 (2)
Bolková Petra
MOV8151 23:32 (12) 28:54 (11) 49:18 (8) 55:24 (7) 56:13 (7) 56:37 (7) MOV8151
4.
45:43 + 8:51 14:04 (4) 5:28 (4) 19:05 (6) 5:44 (2) 0:52 (6) 0:30 (5)
Mátlová Hana
KSU7777 14:04 (4) 19:32 (3) 38:37 (5) 44:21 (4) 45:13 (4) 45:43 (4) KSU7777
3.
44:25 + 7:33 14:49 (5) 5:37 (5) 16:30 (3) 5:53 (3) 1:00 (7) 0:36 (8)
Reichlová Jiřina
KSU7499 14:49 (5) 20:26 (6) 36:56 (4) 42:49 (3) 43:49 (3) 44:25 (3) KSU7499
8.
57:42 + 20:50 22:38 (11) 5:57 (6) 20:02 (7) 7:24 (8) 1:02 (8) 0:39 (9)
Grygarová Eva
MOV7753 22:38 (11) 28:35 (10) 48:37 (7) 56:01 (8) 57:03 (8) 57:42 (8) MOV7753
6.
56:33 + 19:41 17:09 (8) 7:23 (9) 21:11 (9) 9:00 (12) 1:06 (9) 0:44 (11)
Bednaříková Daniela
VLI7759 17:09 (8) 24:32 (7) 45:43 (6) 54:43 (6) 55:49 (6) 56:33 (6) VLI7759
11.
64:03 + 27:11 14:58 (6) 9:38 (13) 29:46 (13) 7:53 (9) 1:06 (9) 0:42 (10)
Chmelařová Blanka
25C6750 14:58 (6) 24:36 (8) 54:22 (11) 62:15 (11) 63:21 (11) 64:03 (11) 25C6750
10.
61:29 + 24:37 20:06 (9) 8:14 (10) 22:44 (11) 8:24 (10) 1:08 (11) 0:53 (12)
Blank Radka
SKM7351 20:06 (9) 28:20 (9) 51:04 (9) 59:28 (10) 60:36 (10) 61:29 (10) SKM7351
12.
65:18 + 28:26 31:01 (15) 9:15 (12) 16:40 (4) 6:36 (5) 1:13 (12) 0:33 (7)
Krupa David
TRI7602 31:01 (15) 40:16 (14) 56:56 (13) 63:32 (12) 64:45 (12) 65:18 (12) TRI7602
14.
87:40 + 50:48 25:27 (14) 28:25 (15) 21:34 (10) 10:03 (14) 1:14 (13) 0:57 (13)
Šubrt Zdeněk
UOL4201 25:27 (14) 53:52 (15) 75:26 (15) 85:29 (15) 86:43 (14) 87:40 (14) UOL4201
13.
70:18 + 33:26 20:34 (10) 8:43 (11) 26:21 (12) 11:34 (15) 1:54 (14) 1:12 (14)
Javůrek Antonín
19X5900 20:34 (10) 29:17 (12) 55:38 (12) 67:12 (13) 69:06 (13) 70:18 (13) 19X5900
15.
88:11 + 51:19 25:13 (13) 11:56 (14) 38:05 (15) 9:37 (13) 2:04 (15) 1:16 (15)
Buryanová Kateřina
MOV7351 25:13 (13) 37:09 (13) 75:14 (14) 84:51 (14) 86:55 (15) 88:11 (15) MOV7351