Mezičasy závodu: 14.04.2019 - INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříče | Kategorie: D12D
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (109) 2 (103) 3 (84) 4 (81) 5 (93) 6 (92) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
17:49 1:54 (3) 1:46 (1) 2:07 (1) 2:39 (1) 5:21 (1) 1:30 (2) 2:04 (2) 0:28 (1)
Balcarová Olga
SNA0851 1:54 (3) 3:40 (1) 5:47 (1) 8:26 (1) 13:47 (1) 15:17 (1) 17:21 (1) 17:49 (1) SNA0851
3.
20:34 + 2:45 2:05 (7) 2:00 (2) 2:15 (2) 3:14 (5) 6:49 (6) 1:26 (1) 2:15 (4) 0:30 (2)
Macková Šárka
SNA0850 2:05 (7) 4:05 (2) 6:20 (2) 9:34 (2) 16:23 (3) 17:49 (3) 20:04 (3) 20:34 (3) SNA0850
11.
27:51 + 10:02 1:48 (2) 2:26 (7) 3:11 (15) 4:59 (17) 7:54 (11) 2:10 (15) 4:42 (17) 0:41 (16)
Imrišková Natálie
LTU0751 1:48 (2) 4:14 (3) 7:25 (8) 12:24 (10) 20:18 (10) 22:28 (10) 27:10 (11) 27:51 (11) LTU0751
2.
20:03 + 2:14 2:04 (6) 2:18 (5) 2:15 (2) 3:18 (7) 6:00 (2) 1:37 (3) 2:00 (1) 0:31 (3)
Hájková Lucie
CET0751 2:04 (6) 4:22 (4) 6:37 (3) 9:55 (3) 15:55 (2) 17:32 (2) 19:32 (2) 20:03 (2) CET0751
6.
23:08 + 5:19 2:14 (10) 2:12 (3) 2:45 (10) 3:26 (8) 7:36 (10) 2:12 (16) 2:09 (3) 0:34 (9)
Dobiášová Johana
SHK0856 2:14 (10) 4:26 (5) 7:11 (7) 10:37 (6) 18:13 (7) 20:25 (7) 22:34 (6) 23:08 (6) SHK0856
4.
21:27 + 3:38 1:59 (5) 2:29 (9) 2:20 (6) 3:10 (4) 6:38 (4) 2:01 (11) 2:19 (5) 0:31 (3)
Jedličková Veronika
SHK0850 1:59 (5) 4:28 (6) 6:48 (4) 9:58 (4) 16:36 (5) 18:37 (5) 20:56 (4) 21:27 (4) SHK0850
DISK 1:56 (4) 2:37 (10) 2:20 (6) 3:31 (9) 6:07 (3) 2:00 (10)
Laštovková Jana
JIL0853 1:56 (4) 4:33 (7) 6:53 (5) 10:24 (5) 16:31 (4) 18:31 (4) DISK JIL0853
7.
24:40 + 6:51 2:10 (8) 2:41 (13) 2:16 (4) 3:35 (10) 9:11 (17) 1:37 (3) 2:32 (8) 0:38 (12)
Hlavsová Tereza
SHK0857 2:10 (8) 4:51 (8) 7:07 (6) 10:42 (7) 19:53 (9) 21:30 (9) 24:02 (7) 24:40 (7) SHK0857
8.
24:58 + 7:09 2:28 (11) 2:28 (8) 2:56 (13) 3:07 (3) 8:14 (15) 1:51 (7) 3:10 (13) 0:44 (17)
Dvořáková Johanka
VRL0853 2:28 (11) 4:56 (9) 7:52 (9) 10:59 (9) 19:13 (8) 21:04 (8) 24:14 (8) 24:58 (8) VRL0853
5.
22:15 + 4:26 1:35 (1) 4:00 (17) 2:26 (8) 2:54 (2) 6:43 (5) 1:44 (6) 2:22 (6) 0:31 (3)
Mácová Natálie
DOB0770 1:35 (1) 5:35 (10) 8:01 (10) 10:55 (8) 17:38 (6) 19:22 (6) 21:44 (5) 22:15 (5) DOB0770
DISK 2:12 (9) 3:31 (16) 7:59 (12) 2:12 (16) 4:03 (16) 0:33 (7)
Schwengerová Anna
SRK0851 2:12 (9) 5:43 (11) 10:47 18:46 20:58 25:01 DISK SRK0851
13.
30:19 + 12:30 3:07 (13) 2:38 (12) 3:36 (17) 3:49 (12) 8:04 (13) 4:33 (18) 3:54 (15) 0:38 (12)
Čížková Alena
SHK0851 3:07 (13) 5:45 (12) 9:21 (12) 13:10 (12) 21:14 (12) 25:47 (14) 29:41 (13) 30:19 (13) SHK0851
10.
27:35 + 9:46 3:16 (14) 2:37 (10) 2:54 (11) 3:56 (13) 9:32 (18) 1:54 (8) 2:48 (11) 0:38 (12)
Hanlová Kristýna
SRK0752 3:16 (14) 5:53 (13) 8:47 (11) 12:43 (11) 22:15 (13) 24:09 (12) 26:57 (10) 27:35 (10) SRK0752
12.
28:22 + 10:33 3:03 (12) 4:32 (18) 2:55 (12) 4:22 (16) 8:12 (14) 1:42 (5) 2:56 (12) 0:40 (15)
Ondrušová Zuzana
PHK0757 3:03 (12) 7:35 (14) 10:30 (14) 14:52 (14) 23:04 (14) 24:46 (13) 27:42 (12) 28:22 (12) PHK0757
9.
26:04 + 8:15 4:29 (15) 3:08 (15) 2:36 (9) 3:39 (11) 7:07 (7) 2:05 (13) 2:26 (7) 0:34 (9)
Lapáčková Anna
SHK0854 4:29 (15) 7:37 (15) 10:13 (13) 13:52 (13) 20:59 (11) 23:04 (11) 25:30 (9) 26:04 (9) SHK0854
14.
30:46 + 12:57 9:45 (16) 2:17 (4) 3:04 (14) 3:14 (5) 7:08 (8) 2:08 (14) 2:35 (9) 0:35 (11)
Závodná Zuzana
LTU0750 9:45 (16) 12:02 (16) 15:06 (15) 18:20 (15) 25:28 (15) 27:36 (15) 30:11 (14) 30:46 (14) LTU0750
15.
34:40 + 16:51 13:43 (17) 2:20 (6) 2:18 (5) 4:00 (14) 7:09 (9) 1:57 (9) 2:41 (10) 0:32 (6)
Potůčková Emílie
LTU0752 13:43 (17) 16:03 (17) 18:21 (16) 22:21 (16) 29:30 (16) 31:27 (16) 34:08 (15) 34:40 (15) LTU0752
16.
41:15 + 23:26 15:46 (18) 2:49 (14) 3:17 (16) 4:12 (15) 8:55 (16) 2:04 (12) 3:39 (14) 0:33 (7)
Julišová Kateřina
ZAM0851 15:46 (18) 18:35 (18) 21:52 (17) 26:04 (17) 34:59 (17) 37:03 (17) 40:42 (16) 41:15 (16) ZAM0851