Mezičasy závodu: 11.05.2019 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebří | Kategorie: D10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (49) 2 (32) 3 (53) 4 (58) 5 (34) 6 (48) 7 (80) 8 (83) 9 (84) 10 (40) 11 (41) 12 (42) 13 (100) Cíl Reg. číslo
DISK 1:00 (3) 0:33 (3) 0:30 (2) 1:54 (9) 1:20 (4) 2:18 (6) 1:25 (5) 0:46 (4) 0:23 (1) 0:27 (2) 0:39 (1) 0:36 (4)
Jordánová Nelly
KSU1050 1:00 (3) 1:33 (3) 2:03 (2) 3:57 (5) 5:17 (4) 7:35 (6) 9:00 (5) 11:04 11:50 12:13 12:40 13:19 DISK KSU1050
1.
12:52 0:51 (1) 0:35 (4) 1:28 (10) 1:38 (7) 1:15 (3) 1:11 (1) 1:17 (1) 0:34 (1) 0:54 (2) 1:00 (8) 0:24 (2) 0:35 (5) 0:39 (1) 0:31 (1)
Nováková Anna Marie
CTB0951 0:51 (1) 1:26 (1) 2:54 (7) 4:32 (7) 5:47 (7) 6:58 (3) 8:15 (3) 8:49 (2) 9:43 (2) 10:43 (2) 11:07 (2) 11:42 (1) 12:21 (1) 12:52 (1) CTB0951
7.
20:38 + 7:46 1:05 (7) 0:37 (7) 0:39 (4) 2:02 (10) 1:22 (5) 2:33 (11) 1:29 (6) 0:42 (2) 6:21 (10) 1:09 (9) 0:28 (3) 0:43 (7) 0:50 (5) 0:38 (8)
Švidrnochová Nela
OOP0950 1:05 (7) 1:42 (7) 2:21 (5) 4:23 (6) 5:45 (6) 8:18 (7) 9:47 (7) 10:29 (6) 16:50 (7) 17:59 (7) 18:27 (7) 19:10 (7) 20:00 (7) 20:38 (7) OOP0950
2.
13:28 + 0:36 0:51 (1) 0:35 (4) 0:34 (3) 1:00 (3) 1:12 (1) 1:39 (3) 1:18 (2) 2:05 (9) 1:15 (6) 0:41 (3) 0:28 (3) 0:27 (2) 0:50 (5) 0:33 (2)
Paloncý Adéla
KSU0950 0:51 (1) 1:26 (1) 2:00 (1) 3:00 (1) 4:12 (1) 5:51 (1) 7:09 (1) 9:14 (3) 10:29 (3) 11:10 (3) 11:38 (3) 12:05 (3) 12:55 (2) 13:28 (2) KSU0950
3.
13:57 + 1:05 1:00 (3) 0:41 (11) 0:46 (8) 1:17 (6) 1:29 (6) 2:05 (5) 1:46 (7) 0:45 (3) 1:01 (5) 0:40 (1) 0:33 (5) 0:38 (6) 0:39 (1) 0:37 (6)
Kubíčková Magdalena
UOL1150 1:00 (3) 1:41 (6) 2:27 (6) 3:44 (4) 5:13 (3) 7:18 (4) 9:04 (6) 9:49 (4) 10:50 (4) 11:30 (4) 12:03 (4) 12:41 (4) 13:20 (3) 13:57 (3) UOL1150
6.
19:03 + 6:11 1:55 (8) 0:39 (9) 0:41 (6) 2:04 (11) 1:29 (6) 2:30 (9) 4:44 (10) 0:49 (5) 0:54 (2) 0:52 (7) 0:34 (6) 0:29 (4) 0:47 (4) 0:36 (4)
Bábková Amálie
PTE1051 1:55 (8) 2:34 (8) 3:15 (8) 5:19 (8) 6:48 (8) 9:18 (8) 14:02 (8) 14:51 (7) 15:45 (6) 16:37 (6) 17:11 (6) 17:40 (6) 18:27 (6) 19:03 (6) PTE1051
8.
49:38 + 36:46 13:51 (11) 0:31 (2) 10:10 (12) 0:47 (1) 3:33 (11) 2:36 (12) 3:18 (8) 1:58 (8) 3:35 (9) 0:40 (1) 0:35 (7) 6:03 (12) 1:16 (9) 0:45 (11)
Zbíralová Kateřina
UOL1151 13:51 (11) 14:22 (11) 24:32 (11) 25:19 (11) 28:52 (10) 31:28 (10) 34:46 (10) 36:44 (8) 40:19 (8) 40:59 (8) 41:34 (8) 47:37 (8) 48:53 (8) 49:38 (8) UOL1151
9.
52:32 + 39:40 5:28 (9) 0:39 (9) 21:26 (13) 0:48 (2) 3:30 (10) 2:30 (9) 3:23 (9) 2:08 (10) 3:21 (8) 0:49 (6) 0:44 (8) 5:53 (11) 1:15 (8) 0:38 (8)
Kopecká Tereza
UOL1050 5:28 (9) 6:07 (9) 27:33 (12) 28:21 (12) 31:51 (11) 34:21 (11) 37:44 (11) 39:52 (9) 43:13 (9) 44:02 (9) 44:46 (9) 50:39 (9) 51:54 (9) 52:32 (9) UOL1050
3.
13:57 + 1:05 1:04 (6) 0:36 (6) 0:29 (1) 1:15 (5) 1:13 (2) 1:29 (2) 1:20 (4) 0:47 (4) 0:46 (1) 0:47 (5) 0:53 (9) 1:23 (9) 1:21 (10) 0:34 (3)
Hýblová Eliška
JPV0952 1:04 (6) 1:40 (4) 2:09 (3) 3:24 (2) 4:37 (2) 6:06 (2) 7:26 (2) 8:13 (1) 8:59 (1) 9:46 (1) 10:39 (1) 12:02 (2) 13:23 (4) 13:57 (3) JPV0952
5.
16:16 + 3:24 1:02 (5) 0:38 (8) 0:40 (5) 1:14 (4) 2:00 (8) 1:52 (4) 1:18 (2) 1:32 (7) 0:59 (4) 1:37 (12) 1:01 (10) 0:22 (1) 1:24 (11) 0:37 (6)
Borunská Alžběta
AOP0950 1:02 (5) 1:40 (4) 2:20 (4) 3:34 (3) 5:34 (5) 7:26 (5) 8:44 (4) 10:16 (5) 11:15 (5) 12:52 (5) 13:53 (5) 14:15 (5) 15:39 (5) 16:16 (5) AOP0950
10.
71:00 + 58:08 15:52 (12) 0:41 (11) 1:26 (9) 1:38 (7) 3:27 (9) 2:57 (13) 8:31 (11) 20:37 (11) 7:06 (11) 1:10 (10) 1:11 (11) 4:26 (10) 1:13 (7) 0:45 (11)
Tichá Anna
SSU1150 15:52 (12) 16:33 (12) 17:59 (10) 19:37 (9) 23:04 (9) 26:01 (9) 34:32 (9) 55:09 (10) 62:15 (10) 63:25 (10) 64:36 (10) 69:02 (10) 70:15 (10) 71:00 (10) SSU1150
11.
80:02 + 67:10 33:11 (13) 0:47 (13) 0:42 (7) 7:15 (13) 7:02 (12) 2:19 (7) 11:37 (12) 1:18 (6) 1:41 (7) 1:24 (11) 2:43 (12) 0:49 (8) 8:32 (12) 0:42 (10)
Rožanská Eliška
AOP0953 33:11 (13) 33:58 (13) 34:40 (13) 41:55 (13) 48:57 (13) 51:16 (13) 62:53 (12) 64:11 (11) 65:52 (11) 67:16 (11) 69:59 (11) 70:48 (11) 79:20 (11) 80:02 (11) AOP0953
DISK 8:09 (10) 0:21 (1) 9:10 (11) 2:12 (12) 15:51 (13) 2:20 (8)
Luterová Laura
PLU1051 8:09 (10) 8:30 (10) 17:40 (9) 19:52 (10) 35:43 (12) 38:03 (12) DISK PLU1051