Mezičasy závodu: 11.05.2019 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebří | Kategorie: D10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (49) 2 (32) 3 (53) 4 (58) 5 (34) 6 (48) 7 (80) 8 (83) 9 (84) 10 (40) 11 (41) 12 (42) 13 (100) Cíl Reg. číslo
2.
13:28 + 0:36 0:51 (1) 0:35 (4) 0:34 (3) 1:00 (3) 1:12 (1) 1:39 (3) 1:18 (2) 2:05 (9) 1:15 (6) 0:41 (3) 0:28 (3) 0:27 (2) 0:50 (5) 0:33 (2)
Paloncý Adéla
KSU0950 0:51 (1) 1:26 (1) 2:00 (1) 3:00 (1) 4:12 (1) 5:51 (1) 7:09 (1) 9:14 (3) 10:29 (3) 11:10 (3) 11:38 (3) 12:05 (3) 12:55 (2) 13:28 (2) KSU0950
3.
13:57 + 1:05 1:04 (6) 0:36 (6) 0:29 (1) 1:15 (5) 1:13 (2) 1:29 (2) 1:20 (4) 0:47 (4) 0:46 (1) 0:47 (5) 0:53 (9) 1:23 (9) 1:21 (10) 0:34 (3)
Hýblová Eliška
JPV0952 1:04 (6) 1:40 (4) 2:09 (3) 3:24 (2) 4:37 (2) 6:06 (2) 7:26 (2) 8:13 (1) 8:59 (1) 9:46 (1) 10:39 (1) 12:02 (2) 13:23 (4) 13:57 (3) JPV0952
1.
12:52 0:51 (1) 0:35 (4) 1:28 (10) 1:38 (7) 1:15 (3) 1:11 (1) 1:17 (1) 0:34 (1) 0:54 (2) 1:00 (8) 0:24 (2) 0:35 (5) 0:39 (1) 0:31 (1)
Nováková Anna Marie
CTB0951 0:51 (1) 1:26 (1) 2:54 (7) 4:32 (7) 5:47 (7) 6:58 (3) 8:15 (3) 8:49 (2) 9:43 (2) 10:43 (2) 11:07 (2) 11:42 (1) 12:21 (1) 12:52 (1) CTB0951
DISK 1:00 (3) 0:33 (3) 0:30 (2) 1:54 (9) 1:20 (4) 2:18 (6) 1:25 (5) 0:46 (4) 0:23 (1) 0:27 (2) 0:39 (1) 0:36 (4)
Jordánová Nelly
KSU1050 1:00 (3) 1:33 (3) 2:03 (2) 3:57 (5) 5:17 (4) 7:35 (6) 9:00 (5) 11:04 11:50 12:13 12:40 13:19 DISK KSU1050
7.
20:38 + 7:46 1:05 (7) 0:37 (7) 0:39 (4) 2:02 (10) 1:22 (5) 2:33 (11) 1:29 (6) 0:42 (2) 6:21 (10) 1:09 (9) 0:28 (3) 0:43 (7) 0:50 (5) 0:38 (8)
Švidrnochová Nela
OOP0950 1:05 (7) 1:42 (7) 2:21 (5) 4:23 (6) 5:45 (6) 8:18 (7) 9:47 (7) 10:29 (6) 16:50 (7) 17:59 (7) 18:27 (7) 19:10 (7) 20:00 (7) 20:38 (7) OOP0950
6.
19:03 + 6:11 1:55 (8) 0:39 (9) 0:41 (6) 2:04 (11) 1:29 (6) 2:30 (9) 4:44 (10) 0:49 (5) 0:54 (2) 0:52 (7) 0:34 (6) 0:29 (4) 0:47 (4) 0:36 (4)
Bábková Amálie
PTE1051 1:55 (8) 2:34 (8) 3:15 (8) 5:19 (8) 6:48 (8) 9:18 (8) 14:02 (8) 14:51 (7) 15:45 (6) 16:37 (6) 17:11 (6) 17:40 (6) 18:27 (6) 19:03 (6) PTE1051
3.
13:57 + 1:05 1:00 (3) 0:41 (11) 0:46 (8) 1:17 (6) 1:29 (6) 2:05 (5) 1:46 (7) 0:45 (3) 1:01 (5) 0:40 (1) 0:33 (5) 0:38 (6) 0:39 (1) 0:37 (6)
Kubíčková Magdalena
UOL1150 1:00 (3) 1:41 (6) 2:27 (6) 3:44 (4) 5:13 (3) 7:18 (4) 9:04 (6) 9:49 (4) 10:50 (4) 11:30 (4) 12:03 (4) 12:41 (4) 13:20 (3) 13:57 (3) UOL1150
5.
16:16 + 3:24 1:02 (5) 0:38 (8) 0:40 (5) 1:14 (4) 2:00 (8) 1:52 (4) 1:18 (2) 1:32 (7) 0:59 (4) 1:37 (12) 1:01 (10) 0:22 (1) 1:24 (11) 0:37 (6)
Borunská Alžběta
AOP0950 1:02 (5) 1:40 (4) 2:20 (4) 3:34 (3) 5:34 (5) 7:26 (5) 8:44 (4) 10:16 (5) 11:15 (5) 12:52 (5) 13:53 (5) 14:15 (5) 15:39 (5) 16:16 (5) AOP0950
10.
71:00 + 58:08 15:52 (12) 0:41 (11) 1:26 (9) 1:38 (7) 3:27 (9) 2:57 (13) 8:31 (11) 20:37 (11) 7:06 (11) 1:10 (10) 1:11 (11) 4:26 (10) 1:13 (7) 0:45 (11)
Tichá Anna
SSU1150 15:52 (12) 16:33 (12) 17:59 (10) 19:37 (9) 23:04 (9) 26:01 (9) 34:32 (9) 55:09 (10) 62:15 (10) 63:25 (10) 64:36 (10) 69:02 (10) 70:15 (10) 71:00 (10) SSU1150
9.
52:32 + 39:40 5:28 (9) 0:39 (9) 21:26 (13) 0:48 (2) 3:30 (10) 2:30 (9) 3:23 (9) 2:08 (10) 3:21 (8) 0:49 (6) 0:44 (8) 5:53 (11) 1:15 (8) 0:38 (8)
Kopecká Tereza
UOL1050 5:28 (9) 6:07 (9) 27:33 (12) 28:21 (12) 31:51 (11) 34:21 (11) 37:44 (11) 39:52 (9) 43:13 (9) 44:02 (9) 44:46 (9) 50:39 (9) 51:54 (9) 52:32 (9) UOL1050
8.
49:38 + 36:46 13:51 (11) 0:31 (2) 10:10 (12) 0:47 (1) 3:33 (11) 2:36 (12) 3:18 (8) 1:58 (8) 3:35 (9) 0:40 (1) 0:35 (7) 6:03 (12) 1:16 (9) 0:45 (11)
Zbíralová Kateřina
UOL1151 13:51 (11) 14:22 (11) 24:32 (11) 25:19 (11) 28:52 (10) 31:28 (10) 34:46 (10) 36:44 (8) 40:19 (8) 40:59 (8) 41:34 (8) 47:37 (8) 48:53 (8) 49:38 (8) UOL1151
11.
80:02 + 67:10 33:11 (13) 0:47 (13) 0:42 (7) 7:15 (13) 7:02 (12) 2:19 (7) 11:37 (12) 1:18 (6) 1:41 (7) 1:24 (11) 2:43 (12) 0:49 (8) 8:32 (12) 0:42 (10)
Rožanská Eliška
AOP0953 33:11 (13) 33:58 (13) 34:40 (13) 41:55 (13) 48:57 (13) 51:16 (13) 62:53 (12) 64:11 (11) 65:52 (11) 67:16 (11) 69:59 (11) 70:48 (11) 79:20 (11) 80:02 (11) AOP0953
DISK 8:09 (10) 0:21 (1) 9:10 (11) 2:12 (12) 15:51 (13) 2:20 (8)
Luterová Laura
PLU1051 8:09 (10) 8:30 (10) 17:40 (9) 19:52 (10) 35:43 (12) 38:03 (12) DISK PLU1051