Mezičasy závodu: 11.05.2019 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebří | Kategorie: D10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (49) 2 (32) 3 (53) 4 (58) 5 (34) 6 (48) 7 (80) 8 (83) 9 (84) 10 (40) 11 (41) 12 (42) 13 (100) Cíl Reg. číslo
3.
13:57 + 1:05 1:04 (6) 0:36 (6) 0:29 (1) 1:15 (5) 1:13 (2) 1:29 (2) 1:20 (4) 0:47 (4) 0:46 (1) 0:47 (5) 0:53 (9) 1:23 (9) 1:21 (10) 0:34 (3)
Hýblová Eliška
JPV0952 1:04 (6) 1:40 (4) 2:09 (3) 3:24 (2) 4:37 (2) 6:06 (2) 7:26 (2) 8:13 (1) 8:59 (1) 9:46 (1) 10:39 (1) 12:02 (2) 13:23 (4) 13:57 (3) JPV0952
6.
19:03 + 6:11 1:55 (8) 0:39 (9) 0:41 (6) 2:04 (11) 1:29 (6) 2:30 (9) 4:44 (10) 0:49 (5) 0:54 (2) 0:52 (7) 0:34 (6) 0:29 (4) 0:47 (4) 0:36 (4)
Bábková Amálie
PTE1051 1:55 (8) 2:34 (8) 3:15 (8) 5:19 (8) 6:48 (8) 9:18 (8) 14:02 (8) 14:51 (7) 15:45 (6) 16:37 (6) 17:11 (6) 17:40 (6) 18:27 (6) 19:03 (6) PTE1051
1.
12:52 0:51 (1) 0:35 (4) 1:28 (10) 1:38 (7) 1:15 (3) 1:11 (1) 1:17 (1) 0:34 (1) 0:54 (2) 1:00 (8) 0:24 (2) 0:35 (5) 0:39 (1) 0:31 (1)
Nováková Anna Marie
CTB0951 0:51 (1) 1:26 (1) 2:54 (7) 4:32 (7) 5:47 (7) 6:58 (3) 8:15 (3) 8:49 (2) 9:43 (2) 10:43 (2) 11:07 (2) 11:42 (1) 12:21 (1) 12:52 (1) CTB0951
5.
16:16 + 3:24 1:02 (5) 0:38 (8) 0:40 (5) 1:14 (4) 2:00 (8) 1:52 (4) 1:18 (2) 1:32 (7) 0:59 (4) 1:37 (12) 1:01 (10) 0:22 (1) 1:24 (11) 0:37 (6)
Borunská Alžběta
AOP0950 1:02 (5) 1:40 (4) 2:20 (4) 3:34 (3) 5:34 (5) 7:26 (5) 8:44 (4) 10:16 (5) 11:15 (5) 12:52 (5) 13:53 (5) 14:15 (5) 15:39 (5) 16:16 (5) AOP0950
3.
13:57 + 1:05 1:00 (3) 0:41 (11) 0:46 (8) 1:17 (6) 1:29 (6) 2:05 (5) 1:46 (7) 0:45 (3) 1:01 (5) 0:40 (1) 0:33 (5) 0:38 (6) 0:39 (1) 0:37 (6)
Kubíčková Magdalena
UOL1150 1:00 (3) 1:41 (6) 2:27 (6) 3:44 (4) 5:13 (3) 7:18 (4) 9:04 (6) 9:49 (4) 10:50 (4) 11:30 (4) 12:03 (4) 12:41 (4) 13:20 (3) 13:57 (3) UOL1150
2.
13:28 + 0:36 0:51 (1) 0:35 (4) 0:34 (3) 1:00 (3) 1:12 (1) 1:39 (3) 1:18 (2) 2:05 (9) 1:15 (6) 0:41 (3) 0:28 (3) 0:27 (2) 0:50 (5) 0:33 (2)
Paloncý Adéla
KSU0950 0:51 (1) 1:26 (1) 2:00 (1) 3:00 (1) 4:12 (1) 5:51 (1) 7:09 (1) 9:14 (3) 10:29 (3) 11:10 (3) 11:38 (3) 12:05 (3) 12:55 (2) 13:28 (2) KSU0950
11.
80:02 + 67:10 33:11 (13) 0:47 (13) 0:42 (7) 7:15 (13) 7:02 (12) 2:19 (7) 11:37 (12) 1:18 (6) 1:41 (7) 1:24 (11) 2:43 (12) 0:49 (8) 8:32 (12) 0:42 (10)
Rožanská Eliška
AOP0953 33:11 (13) 33:58 (13) 34:40 (13) 41:55 (13) 48:57 (13) 51:16 (13) 62:53 (12) 64:11 (11) 65:52 (11) 67:16 (11) 69:59 (11) 70:48 (11) 79:20 (11) 80:02 (11) AOP0953
9.
52:32 + 39:40 5:28 (9) 0:39 (9) 21:26 (13) 0:48 (2) 3:30 (10) 2:30 (9) 3:23 (9) 2:08 (10) 3:21 (8) 0:49 (6) 0:44 (8) 5:53 (11) 1:15 (8) 0:38 (8)
Kopecká Tereza
UOL1050 5:28 (9) 6:07 (9) 27:33 (12) 28:21 (12) 31:51 (11) 34:21 (11) 37:44 (11) 39:52 (9) 43:13 (9) 44:02 (9) 44:46 (9) 50:39 (9) 51:54 (9) 52:32 (9) UOL1050
8.
49:38 + 36:46 13:51 (11) 0:31 (2) 10:10 (12) 0:47 (1) 3:33 (11) 2:36 (12) 3:18 (8) 1:58 (8) 3:35 (9) 0:40 (1) 0:35 (7) 6:03 (12) 1:16 (9) 0:45 (11)
Zbíralová Kateřina
UOL1151 13:51 (11) 14:22 (11) 24:32 (11) 25:19 (11) 28:52 (10) 31:28 (10) 34:46 (10) 36:44 (8) 40:19 (8) 40:59 (8) 41:34 (8) 47:37 (8) 48:53 (8) 49:38 (8) UOL1151
7.
20:38 + 7:46 1:05 (7) 0:37 (7) 0:39 (4) 2:02 (10) 1:22 (5) 2:33 (11) 1:29 (6) 0:42 (2) 6:21 (10) 1:09 (9) 0:28 (3) 0:43 (7) 0:50 (5) 0:38 (8)
Švidrnochová Nela
OOP0950 1:05 (7) 1:42 (7) 2:21 (5) 4:23 (6) 5:45 (6) 8:18 (7) 9:47 (7) 10:29 (6) 16:50 (7) 17:59 (7) 18:27 (7) 19:10 (7) 20:00 (7) 20:38 (7) OOP0950
10.
71:00 + 58:08 15:52 (12) 0:41 (11) 1:26 (9) 1:38 (7) 3:27 (9) 2:57 (13) 8:31 (11) 20:37 (11) 7:06 (11) 1:10 (10) 1:11 (11) 4:26 (10) 1:13 (7) 0:45 (11)
Tichá Anna
SSU1150 15:52 (12) 16:33 (12) 17:59 (10) 19:37 (9) 23:04 (9) 26:01 (9) 34:32 (9) 55:09 (10) 62:15 (10) 63:25 (10) 64:36 (10) 69:02 (10) 70:15 (10) 71:00 (10) SSU1150
DISK 1:00 (3) 0:33 (3) 0:30 (2) 1:54 (9) 1:20 (4) 2:18 (6) 1:25 (5) 0:46 (4) 0:23 (1) 0:27 (2) 0:39 (1) 0:36 (4)
Jordánová Nelly
KSU1050 1:00 (3) 1:33 (3) 2:03 (2) 3:57 (5) 5:17 (4) 7:35 (6) 9:00 (5) 11:04 11:50 12:13 12:40 13:19 DISK KSU1050
DISK 8:09 (10) 0:21 (1) 9:10 (11) 2:12 (12) 15:51 (13) 2:20 (8)
Luterová Laura
PLU1051 8:09 (10) 8:30 (10) 17:40 (9) 19:52 (10) 35:43 (12) 38:03 (12) DISK PLU1051