Mezičasy závodu: 11.05.2019 - Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebří | Kategorie: D10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (49) 2 (32) 3 (53) 4 (58) 5 (34) 6 (48) 7 (80) 8 (83) 9 (84) 10 (40) 11 (41) 12 (42) 13 (100) Cíl Reg. číslo
1.
12:52 0:51 (1) 0:35 (4) 1:28 (10) 1:38 (7) 1:15 (3) 1:11 (1) 1:17 (1) 0:34 (1) 0:54 (2) 1:00 (8) 0:24 (2) 0:35 (5) 0:39 (1) 0:31 (1)
Nováková Anna Marie
CTB0951 0:51 (1) 1:26 (1) 2:54 (7) 4:32 (7) 5:47 (7) 6:58 (3) 8:15 (3) 8:49 (2) 9:43 (2) 10:43 (2) 11:07 (2) 11:42 (1) 12:21 (1) 12:52 (1) CTB0951
2.
13:28 + 0:36 0:51 (1) 0:35 (4) 0:34 (3) 1:00 (3) 1:12 (1) 1:39 (3) 1:18 (2) 2:05 (9) 1:15 (6) 0:41 (3) 0:28 (3) 0:27 (2) 0:50 (5) 0:33 (2)
Paloncý Adéla
KSU0950 0:51 (1) 1:26 (1) 2:00 (1) 3:00 (1) 4:12 (1) 5:51 (1) 7:09 (1) 9:14 (3) 10:29 (3) 11:10 (3) 11:38 (3) 12:05 (3) 12:55 (2) 13:28 (2) KSU0950
3.
13:57 + 1:05 1:04 (6) 0:36 (6) 0:29 (1) 1:15 (5) 1:13 (2) 1:29 (2) 1:20 (4) 0:47 (4) 0:46 (1) 0:47 (5) 0:53 (9) 1:23 (9) 1:21 (10) 0:34 (3)
Hýblová Eliška
JPV0952 1:04 (6) 1:40 (4) 2:09 (3) 3:24 (2) 4:37 (2) 6:06 (2) 7:26 (2) 8:13 (1) 8:59 (1) 9:46 (1) 10:39 (1) 12:02 (2) 13:23 (4) 13:57 (3) JPV0952
DISK 1:00 (3) 0:33 (3) 0:30 (2) 1:54 (9) 1:20 (4) 2:18 (6) 1:25 (5) 0:46 (4) 0:23 (1) 0:27 (2) 0:39 (1) 0:36 (4)
Jordánová Nelly
KSU1050 1:00 (3) 1:33 (3) 2:03 (2) 3:57 (5) 5:17 (4) 7:35 (6) 9:00 (5) 11:04 11:50 12:13 12:40 13:19 DISK KSU1050
6.
19:03 + 6:11 1:55 (8) 0:39 (9) 0:41 (6) 2:04 (11) 1:29 (6) 2:30 (9) 4:44 (10) 0:49 (5) 0:54 (2) 0:52 (7) 0:34 (6) 0:29 (4) 0:47 (4) 0:36 (4)
Bábková Amálie
PTE1051 1:55 (8) 2:34 (8) 3:15 (8) 5:19 (8) 6:48 (8) 9:18 (8) 14:02 (8) 14:51 (7) 15:45 (6) 16:37 (6) 17:11 (6) 17:40 (6) 18:27 (6) 19:03 (6) PTE1051
5.
16:16 + 3:24 1:02 (5) 0:38 (8) 0:40 (5) 1:14 (4) 2:00 (8) 1:52 (4) 1:18 (2) 1:32 (7) 0:59 (4) 1:37 (12) 1:01 (10) 0:22 (1) 1:24 (11) 0:37 (6)
Borunská Alžběta
AOP0950 1:02 (5) 1:40 (4) 2:20 (4) 3:34 (3) 5:34 (5) 7:26 (5) 8:44 (4) 10:16 (5) 11:15 (5) 12:52 (5) 13:53 (5) 14:15 (5) 15:39 (5) 16:16 (5) AOP0950
3.
13:57 + 1:05 1:00 (3) 0:41 (11) 0:46 (8) 1:17 (6) 1:29 (6) 2:05 (5) 1:46 (7) 0:45 (3) 1:01 (5) 0:40 (1) 0:33 (5) 0:38 (6) 0:39 (1) 0:37 (6)
Kubíčková Magdalena
UOL1150 1:00 (3) 1:41 (6) 2:27 (6) 3:44 (4) 5:13 (3) 7:18 (4) 9:04 (6) 9:49 (4) 10:50 (4) 11:30 (4) 12:03 (4) 12:41 (4) 13:20 (3) 13:57 (3) UOL1150
9.
52:32 + 39:40 5:28 (9) 0:39 (9) 21:26 (13) 0:48 (2) 3:30 (10) 2:30 (9) 3:23 (9) 2:08 (10) 3:21 (8) 0:49 (6) 0:44 (8) 5:53 (11) 1:15 (8) 0:38 (8)
Kopecká Tereza
UOL1050 5:28 (9) 6:07 (9) 27:33 (12) 28:21 (12) 31:51 (11) 34:21 (11) 37:44 (11) 39:52 (9) 43:13 (9) 44:02 (9) 44:46 (9) 50:39 (9) 51:54 (9) 52:32 (9) UOL1050
7.
20:38 + 7:46 1:05 (7) 0:37 (7) 0:39 (4) 2:02 (10) 1:22 (5) 2:33 (11) 1:29 (6) 0:42 (2) 6:21 (10) 1:09 (9) 0:28 (3) 0:43 (7) 0:50 (5) 0:38 (8)
Švidrnochová Nela
OOP0950 1:05 (7) 1:42 (7) 2:21 (5) 4:23 (6) 5:45 (6) 8:18 (7) 9:47 (7) 10:29 (6) 16:50 (7) 17:59 (7) 18:27 (7) 19:10 (7) 20:00 (7) 20:38 (7) OOP0950
11.
80:02 + 67:10 33:11 (13) 0:47 (13) 0:42 (7) 7:15 (13) 7:02 (12) 2:19 (7) 11:37 (12) 1:18 (6) 1:41 (7) 1:24 (11) 2:43 (12) 0:49 (8) 8:32 (12) 0:42 (10)
Rožanská Eliška
AOP0953 33:11 (13) 33:58 (13) 34:40 (13) 41:55 (13) 48:57 (13) 51:16 (13) 62:53 (12) 64:11 (11) 65:52 (11) 67:16 (11) 69:59 (11) 70:48 (11) 79:20 (11) 80:02 (11) AOP0953
10.
71:00 + 58:08 15:52 (12) 0:41 (11) 1:26 (9) 1:38 (7) 3:27 (9) 2:57 (13) 8:31 (11) 20:37 (11) 7:06 (11) 1:10 (10) 1:11 (11) 4:26 (10) 1:13 (7) 0:45 (11)
Tichá Anna
SSU1150 15:52 (12) 16:33 (12) 17:59 (10) 19:37 (9) 23:04 (9) 26:01 (9) 34:32 (9) 55:09 (10) 62:15 (10) 63:25 (10) 64:36 (10) 69:02 (10) 70:15 (10) 71:00 (10) SSU1150
8.
49:38 + 36:46 13:51 (11) 0:31 (2) 10:10 (12) 0:47 (1) 3:33 (11) 2:36 (12) 3:18 (8) 1:58 (8) 3:35 (9) 0:40 (1) 0:35 (7) 6:03 (12) 1:16 (9) 0:45 (11)
Zbíralová Kateřina
UOL1151 13:51 (11) 14:22 (11) 24:32 (11) 25:19 (11) 28:52 (10) 31:28 (10) 34:46 (10) 36:44 (8) 40:19 (8) 40:59 (8) 41:34 (8) 47:37 (8) 48:53 (8) 49:38 (8) UOL1151
DISK 8:09 (10) 0:21 (1) 9:10 (11) 2:12 (12) 15:51 (13) 2:20 (8)
Luterová Laura
PLU1051 8:09 (10) 8:30 (10) 17:40 (9) 19:52 (10) 35:43 (12) 38:03 (12) DISK PLU1051