Mezičasy závodu: 28.04.2018 - Oblastní žebříček | Kategorie: D10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (43) 2 (44) 3 (93) 4 (73) 5 (36) 6 (33) 7 (100) Cíl Reg. číslo
2.
18:13 + 0:10 3:15 (7) 1:46 (1) 1:49 (4) 2:10 (1) 3:21 (2) 2:08 (2) 2:59 (7) 0:45 (9)
Lepšová Lucie
SRK0951 3:15 (7) 5:01 (5) 6:50 (3) 9:00 (1) 12:21 (1) 14:29 (1) 17:28 (2) 18:13 (2) SRK0951
1.
18:03 3:09 (5) 2:06 (8) 1:45 (2) 2:29 (2) 3:16 (1) 2:12 (3) 2:19 (1) 0:47 (13)
Kynčlová Anna
JIL0852 3:09 (5) 5:15 (6) 7:00 (6) 9:29 (2) 12:45 (2) 14:57 (2) 17:16 (1) 18:03 (1) JIL0852
8.
20:27 + 2:24 3:02 (4) 1:57 (6) 1:49 (4) 2:41 (6) 4:14 (9) 3:06 (11) 2:54 (6) 0:44 (8)
Čivrná Eliška
VRL0851 3:02 (4) 4:59 (4) 6:48 (2) 9:29 (2) 13:43 (5) 16:49 (8) 19:43 (8) 20:27 (8) VRL0851
4.
19:24 + 1:21 3:09 (5) 1:46 (1) 2:09 (10) 2:33 (3) 3:59 (6) 2:19 (5) 2:46 (4) 0:43 (4)
Jelínková Eva
PHK0953 3:09 (5) 4:55 (3) 7:04 (7) 9:37 (4) 13:36 (3) 15:55 (3) 18:41 (4) 19:24 (4) PHK0953
7.
20:17 + 2:14 2:57 (2) 1:55 (5) 1:45 (2) 3:20 (7) 4:04 (8) 2:12 (3) 3:23 (10) 0:41 (2)
Málková Michaela
PHK0853 2:57 (2) 4:52 (2) 6:37 (1) 9:57 (5) 14:01 (8) 16:13 (6) 19:36 (7) 20:17 (7) PHK0853
6.
19:39 + 1:36 3:39 (9) 2:06 (8) 1:50 (6) 2:35 (4) 3:31 (4) 2:29 (6) 2:48 (5) 0:41 (2)
Havrdová Selina
SJC0950 3:39 (9) 5:45 (8) 7:35 (8) 10:10 (6) 13:41 (4) 16:10 (5) 18:58 (5) 19:39 (6) SJC0950
5.
19:38 + 1:35 2:58 (3) 1:53 (4) 2:01 (9) 3:34 (8) 3:31 (4) 2:30 (7) 2:31 (2) 0:40 (1)
Hanušová Markéta
VRL0852 2:58 (3) 4:51 (1) 6:52 (4) 10:26 (7) 13:57 (6) 16:27 (7) 18:58 (5) 19:38 (5) VRL0852
3.
19:12 + 1:09 2:56 (1) 2:20 (13) 1:43 (1) 3:38 (9) 3:23 (3) 1:55 (1) 2:34 (3) 0:43 (4)
Čapková Markéta
PHK0850 2:56 (1) 5:16 (7) 6:59 (5) 10:37 (8) 14:00 (7) 15:55 (3) 18:29 (3) 19:12 (3) PHK0850
9.
23:17 + 5:14 4:02 (11) 2:04 (7) 2:19 (11) 2:36 (5) 4:49 (11) 3:05 (10) 3:35 (12) 0:47 (13)
Lapáčková Anna
SHK0854 4:02 (11) 6:06 (11) 8:25 (11) 11:01 (9) 15:50 (9) 18:55 (9) 22:30 (9) 23:17 (9) SHK0854
11.
24:31 + 6:28 3:37 (8) 2:15 (12) 1:58 (8) 4:13 (12) 4:03 (7) 3:34 (12) 4:06 (13) 0:45 (9)
Hamáčková Šárka
STH0852 3:37 (8) 5:52 (10) 7:50 (9) 12:03 (10) 16:06 (10) 19:40 (10) 23:46 (11) 24:31 (11) STH0852
10.
24:16 + 6:13 3:41 (10) 2:10 (11) 2:21 (12) 4:33 (15) 4:50 (12) 2:48 (9) 3:02 (8) 0:51 (15)
Suchardová Ella
JIL0951 3:41 (10) 5:51 (9) 8:12 (10) 12:45 (11) 17:35 (11) 20:23 (11) 23:25 (10) 24:16 (10) JIL0951
12.
25:42 + 7:39 4:07 (13) 2:47 (15) 2:38 (13) 4:07 (11) 4:22 (10) 3:46 (13) 3:10 (9) 0:45 (9)
Jakubcová Karolína
SJC1050 4:07 (13) 6:54 (13) 9:32 (12) 13:39 (12) 18:01 (12) 21:47 (12) 24:57 (12) 25:42 (12) SJC1050
14.
34:37 + 16:34 4:03 (12) 2:09 (10) 5:03 (15) 4:14 (13) 10:53 (15) 4:05 (14) 3:27 (11) 0:43 (4)
Macková Gita
LPU0961 4:03 (12) 6:12 (12) 11:15 (13) 15:29 (13) 26:22 (14) 30:27 (14) 33:54 (14) 34:37 (14) LPU0961
13.
30:33 + 12:30 9:57 (14) 1:47 (3) 1:56 (7) 3:59 (10) 5:13 (13) 2:47 (8) 4:11 (14) 0:43 (4)
Jelínková Michaela
CTB0851 9:57 (14) 11:44 (14) 13:40 (14) 17:39 (14) 22:52 (13) 25:39 (13) 29:50 (13) 30:33 (13) CTB0851
15.
68:00 + 49:57 38:55 (15) 2:34 (14) 4:58 (14) 4:19 (14) 7:35 (14) 4:39 (15) 4:14 (15) 0:46 (12)
Voborská Valerie
SJC0852 38:55 (15) 41:29 (15) 46:27 (15) 50:46 (15) 58:21 (15) 63:00 (15) 67:14 (15) 68:00 (15) SJC0852