Mezičasy závodu: 13.05.2018 - Mistrovství oblasti na klasické trati | Kategorie: H10L
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (77) 2 (75) 3 (73) 4 (67) 5 (64) 6 (100) Cíl Reg. číslo
3.
21:27 + 2:24 3:03 (13) 2:56 (1) 4:24 (2) 3:41 (10) 4:53 (3) 2:21 (7) 0:09 (15)
Szárszoi Antonín
DOR1000 3:03 (13) 5:59 (5) 10:23 (2) 14:04 (4) 18:57 (4) 21:18 (3) 21:27 (3) DOR1000
1.
19:03 1:30 (2) 3:03 (2) 4:24 (2) 2:33 (2) 4:02 (1) 3:26 (13) 0:05 (1)
Pilát Jaromír
DKL0900 1:30 (2) 4:33 (2) 8:57 (1) 11:30 (1) 15:32 (1) 18:58 (1) 19:03 (1) DKL0900
4.
21:31 + 2:28 4:45 (19) 3:06 (3) 3:56 (1) 3:00 (6) 4:22 (2) 2:15 (2) 0:07 (2)
Vít Benjamin Adam
KAM1003 4:45 (19) 7:51 (12) 11:47 (5) 14:47 (5) 19:09 (5) 21:24 (4) 21:31 (4) KAM1003
2.
20:58 + 1:55 2:24 (9) 3:14 (4) 4:53 (8) 2:58 (5) 5:05 (6) 2:17 (4) 0:07 (2)
Krutský Vavřinec
FSP0902 2:24 (9) 5:38 (3) 10:31 (3) 13:29 (3) 18:34 (3) 20:51 (2) 20:58 (2) FSP0902
7.
25:23 + 6:20 4:58 (21) 3:34 (5) 4:30 (4) 2:30 (1) 5:27 (8) 4:16 (19) 0:08 (10)
Rybář Matěj
DKP0908 4:58 (21) 8:32 (15) 13:02 (7) 15:32 (6) 20:59 (6) 25:15 (7) 25:23 (7) DKP0908
5.
21:38 + 2:35 2:17 (7) 3:40 (6) 4:34 (5) 2:43 (3) 5:03 (5) 3:13 (12) 0:08 (10)
Švejda Jáchym
ZVO0902 2:17 (7) 5:57 (4) 10:31 (3) 13:14 (2) 18:17 (2) 21:30 (5) 21:38 (5) ZVO0902
22.
42:27 + 23:24 2:38 (11) 3:59 (7) 8:27 (21) 5:50 (18) 10:10 (26)
Darmovzal Šimon
PGP1001 2:38 (11) 6:37 (8) 15:04 (12) 20:54 (13) 32:17 (14) 42:27 (22) PGP1001
6.
25:18 + 6:15 3:53 (17) 4:05 (8) 4:40 (6) 4:09 (12) 5:49 (10) 2:35 (8) 0:07 (2)
Seidl Marek
EKP1108 3:53 (17) 7:58 (13) 12:38 (6) 16:47 (8) 22:36 (7) 25:11 (6) 25:18 (6) EKP1108
23.
42:35 + 23:32 9:08 (24) 4:08 (9) 6:58 (17) 6:42 (22) 12:31 (23) 2:59 (10) 0:09 (15)
Sedlák Václav
DKP1105 9:08 (24) 13:16 (22) 20:14 (21) 26:56 (22) 39:27 (22) 42:26 (24) 42:35 (23) DKP1105
15.
35:22 + 16:19 2:18 (8) 4:13 (10) 6:52 (15) 2:46 (4) 10:07 (24)
Elleder Jan
DKP1003 2:18 (8) 6:31 (6) 13:23 (9) 16:09 (7) 25:15 (7) 35:22 (15) DKP1003
26.
48:55 + 29:52 12:20 (25) 4:33 (11) 10:53 (23) 6:13 (19) 9:53 (20) 4:54 (23) 0:09 (15)
Moravec Adam
ODV1005 12:20 (25) 16:53 (26) 27:46 (25) 33:59 (26) 43:52 (24) 48:46 (26) 48:55 (26) ODV1005
13.
34:20 + 15:17 1:50 (3) 4:45 (12) 6:39 (13) 10:17 (26) 7:00 (13) 3:42 (16) 0:07 (2)
Prox Jan
2HC1000 1:50 (3) 6:35 (7) 13:14 (8) 23:31 (17) 30:31 (13) 34:13 (15) 34:20 (13) 2HC1000
12.
31:46 + 12:43 2:29 (10) 5:10 (13) 6:30 (10) 3:41 (10) 10:43 (21) 3:06 (11) 0:07 (2)
Cichra Patrik
TAP0903 2:29 (10) 7:39 (10) 14:09 (11) 17:50 (10) 28:33 (11) 31:39 (13) 31:46 (12) TAP0903
10.
30:48 + 11:45 1:59 (4) 5:18 (14) 6:44 (14) 3:13 (8) 9:31 (18) 3:51 (17) 0:12 (23)
Míka Luboš
DKP1101 1:59 (4) 7:17 (9) 14:01 (10) 17:14 (9) 26:45 (10) 30:36 (11) 30:48 (10) DKP1101
16.
35:59 + 16:56 3:35 (16) 5:32 (15) 9:15 (22) 4:28 (14) 8:52 (17) 4:09 (18) 0:08 (10)
Gregor Kevin
DOR1001 3:35 (16) 9:07 (17) 18:22 (18) 22:50 (15) 31:42 (15) 35:51 (17) 35:59 (16) DOR1001
25.
46:43 + 27:40 7:53 (23) 5:44 (16) 8:42 (16) 2:45 (9) 10:09 (25)
Pilař František
CEP0900 7:53 (23) 13:37 (24) 25:07 (21) 33:49 (17) 36:34 (18) 46:43 (25) CEP0900
21.
41:41 + 22:38 1:59 (4) 6:15 (17) 8:00 (20) 6:22 (21) 15:24 (24) 3:32 (15) 0:09 (15)
Rejšek Čeněk
KAM1002 1:59 (4) 8:14 (14) 16:14 (14) 22:36 (14) 38:00 (21) 41:32 (23) 41:41 (21) KAM1002
19.
39:47 + 20:44 1:27 (1) 6:21 (18) 19:08 (26) 4:10 (13) 6:19 (11) 2:15 (2) 0:07 (2)
Tučný Kryštof
PGP0804 1:27 (1) 7:48 (11) 26:56 (24) 31:06 (25) 37:25 (20) 39:40 (22) 39:47 (19) PGP0804
9.
27:14 + 8:11 2:08 (6) 6:29 (19) 6:32 (12) 4:35 (16) 5:12 (7) 2:11 (1) 0:07 (2)
Motejzík Prokop
DLP0900 2:08 (6) 8:37 (16) 15:09 (13) 19:44 (12) 24:56 (9) 27:07 (10) 27:14 (9) DLP0900
24.
45:57 + 26:54 3:23 (15) 6:37 (20) 11:16 (24) 9:05 (25) 11:02 (22) 4:24 (20) 0:10 (20)
Sláma Kryštof
KAM1000 3:23 (15) 10:00 (18) 21:16 (23) 30:21 (24) 41:23 (23) 45:47 (25) 45:57 (24) KAM1000
17.
36:50 + 17:47 6:46 (22) 6:50 (21) 6:52 (15) 4:31 (15) 6:43 (12) 5:01 (24) 0:07 (2)
Müller Karel
HCE1000 6:46 (22) 13:36 (23) 20:28 (22) 24:59 (20) 31:42 (15) 36:43 (19) 36:50 (17) HCE1000
11.
31:24 + 12:21 4:14 (18) 7:31 (22) 6:30 (10) 5:06 (17) 5:33 (9) 2:20 (5) 0:10 (20)
Kopecký Oldřich
KPY0900 4:14 (18) 11:45 (19) 18:15 (17) 23:21 (16) 28:54 (12) 31:14 (12) 31:24 (11) KPY0900
27.
71:29 + 52:26 23:40 (26) 8:27 (23) 7:38 (19) 7:28 (23) 10:11 (27)
Vít Damien
SPC1300 23:40 (26) 32:07 (27) 39:45 (26) 47:13 (27) 61:18 (27) 71:29 (27) SPC1300
8.
27:04 + 8:01 2:39 (12) 9:08 (24) 4:42 (7) 3:07 (7) 5:00 (4) 2:20 (5) 0:08 (10)
Bašus Ondřej
SCP1000 2:39 (12) 11:47 (20) 16:29 (15) 19:36 (11) 24:36 (8) 26:56 (9) 27:04 (8) SCP1000
20.
39:48 + 20:45 4:49 (20) 9:19 (25) 5:42 (9) 7:47 (24) 7:19 (14) 4:42 (21) 0:10 (20)
Šťovíček Vojta
KNC0802 4:49 (20) 14:08 (25) 19:50 (19) 27:37 (23) 34:56 (19) 39:38 (21) 39:48 (20) KNC0802
14.
34:35 + 15:32 3:09 (14) 9:33 (26) 7:30 (18) 3:26 (9) 7:20 (15) 3:29 (14) 0:08 (10)
Pinkr Josef
HCE1200 3:09 (14) 12:42 (21) 20:12 (20) 23:38 (18) 30:58 (14) 34:27 (16) 34:35 (14) HCE1200
18.
38:57 + 19:54 16:40 (25) 6:16 (20) 9:50 (19) 4:53 (22) 0:09 (15)
Berný Jáchym
ODV1000 1:09 (1) 17:49 (16) 24:05 (19) 33:55 (18) 38:48 (20) 38:57 (18) ODV1000