Mezičasy závodu: 01.09.2018 - Oblastní žebříček | Kategorie: H12C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (104) 2 (109) 3 (122) 4 (124) 5 (113) 6 (106) 7 (140) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
29:04 2:42 (1) 2:30 (1) 6:47 (3) 3:29 (4) 3:51 (1) 4:42 (6) 2:49 (1) 1:35 (6) 0:39 (8)
Vlček Tomáš
VIC0713 2:42 (1) 5:12 (1) 11:59 (1) 15:28 (1) 19:19 (1) 24:01 (1) 26:50 (1) 28:25 (1) 29:04 (1) VIC0713
4.
33:06 + 4:02 2:48 (2) 3:15 (4) 6:38 (2) 5:39 (11) 4:11 (3) 4:39 (5) 3:40 (5) 1:41 (9) 0:35 (3)
Volkov Maksym
38S0700 2:48 (2) 6:03 (3) 12:41 (2) 18:20 (3) 22:31 (3) 27:10 (3) 30:50 (3) 32:31 (4) 33:06 (4) 38S0700
6.
35:54 + 6:50 2:53 (3) 2:44 (2) 8:51 (9) 7:01 (13) 4:06 (2) 3:56 (2) 3:33 (4) 2:08 (13) 0:42 (10)
Kundrata Vít
TZL0700 2:53 (3) 5:37 (2) 14:28 (4) 21:29 (8) 25:35 (6) 29:31 (6) 33:04 (5) 35:12 (6) 35:54 (6) TZL0700
9.
40:56 + 11:52 3:21 (4) 3:07 (3) 13:16 (11) 5:17 (10) 5:08 (8) 5:08 (7) 3:46 (6) 1:18 (3) 0:35 (3)
Skýba Jakub Jan
LCE0701 3:21 (4) 6:28 (4) 19:44 (9) 25:01 (10) 30:09 (9) 35:17 (9) 39:03 (9) 40:21 (9) 40:56 (9) LCE0701
5.
35:30 + 6:26 3:55 (5) 3:23 (5) 10:27 (10) 2:37 (1) 4:53 (6) 3:49 (1) 4:36 (12) 1:16 (2) 0:34 (1)
Honner Jaroslav
TZL0701 3:55 (5) 7:18 (5) 17:45 (8) 20:22 (5) 25:15 (5) 29:04 (5) 33:40 (6) 34:56 (5) 35:30 (5) TZL0701
3.
32:59 + 3:55 3:55 (5) 3:55 (7) 8:11 (6) 3:21 (3) 4:25 (4) 4:10 (3) 2:56 (2) 1:32 (4) 0:34 (1)
Pernička Václav
TZL0602 3:55 (5) 7:50 (7) 16:01 (5) 19:22 (4) 23:47 (4) 27:57 (4) 30:53 (4) 32:25 (3) 32:59 (3) TZL0602
2.
32:04 + 3:00 3:57 (7) 3:31 (6) 5:41 (1) 3:14 (2) 4:55 (7) 4:11 (4) 4:24 (10) 1:33 (5) 0:38 (7)
Pěček Jakub
SKM0700 3:57 (7) 7:28 (6) 13:09 (3) 16:23 (2) 21:18 (2) 25:29 (2) 29:53 (2) 31:26 (2) 32:04 (2) SKM0700
8.
40:25 + 11:21 4:20 (8) 3:55 (7) 8:13 (7) 4:34 (8) 5:45 (9) 7:17 (10) 4:07 (7) 1:39 (7) 0:35 (3)
Babík Martin
38S0702 4:20 (8) 8:15 (8) 16:28 (6) 21:02 (7) 26:47 (8) 34:04 (8) 38:11 (8) 39:50 (8) 40:25 (8) 38S0702
12.
57:51 + 28:47 4:24 (9) 14:00 (15) 7:54 (5) 10:25 (15) 8:54 (14) 6:50 (9) 3:26 (3) 1:12 (1) 0:46 (13)
Petrla Michal
TZL0708 4:24 (9) 18:24 (15) 26:18 (12) 36:43 (14) 45:37 (14) 52:27 (12) 55:53 (12) 57:05 (12) 57:51 (12) TZL0708
14.
68:34 + 39:30 4:37 (10) 7:35 (13) 13:25 (12) 7:28 (14) 10:33 (15) 12:05 (14) 8:47 (15) 2:57 (15) 1:07 (15)
Káňa Jindřich
LCE0602 4:37 (10) 12:12 (12) 25:37 (11) 33:05 (12) 43:38 (13) 55:43 (13) 64:30 (14) 67:27 (14) 68:34 (14) LCE0602
7.
37:55 + 8:51 5:07 (11) 4:34 (9) 7:41 (4) 3:29 (4) 4:50 (5) 5:27 (8) 4:24 (10) 1:40 (8) 0:43 (11)
Strakoš Ondřej
TZL0601 5:07 (11) 9:41 (9) 17:22 (7) 20:51 (6) 25:41 (7) 31:08 (7) 35:32 (7) 37:12 (7) 37:55 (7) TZL0601
11.
52:44 + 23:40 5:27 (12) 9:33 (14) 13:25 (12) 4:30 (7) 5:47 (10) 7:23 (12) 4:15 (9) 1:44 (10) 0:40 (9)
Truneček Jakub
TZL0705 5:27 (12) 15:00 (14) 28:25 (13) 32:55 (11) 38:42 (11) 46:05 (11) 50:20 (11) 52:04 (11) 52:44 (11) TZL0705
15.
72:06 + 43:02 5:29 (13) 5:17 (10) 18:18 (14) 6:07 (12) 7:48 (13) 18:29 (15) 7:21 (14) 2:17 (14) 1:00 (14)
Veselka Matěj
LCE0603 5:29 (13) 10:46 (10) 29:04 (14) 35:11 (13) 42:59 (12) 61:28 (15) 68:49 (15) 71:06 (15) 72:06 (15) LCE0603
10.
44:36 + 15:32 5:52 (14) 6:00 (11) 8:35 (8) 4:24 (6) 5:49 (11) 7:22 (11) 4:11 (8) 1:46 (11) 0:37 (6)
Sikora Jan
TZL0707 5:52 (14) 11:52 (11) 20:27 (10) 24:51 (9) 30:40 (10) 38:02 (10) 42:13 (10) 43:59 (10) 44:36 (10) TZL0707
13.
65:41 + 36:37 7:20 (15) 6:34 (12) 19:41 (15) 5:05 (9) 7:11 (12) 10:49 (13) 6:11 (13) 2:05 (12) 0:45 (12)
Křapa Štěpán
LCE0604 7:20 (15) 13:54 (13) 33:35 (15) 38:40 (15) 45:51 (15) 56:40 (14) 62:51 (13) 64:56 (13) 65:41 (13) LCE0604