Mezičasy závodu: 03.11.2018 - Oblastní žebříček | Kategorie: D16C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (52) 2 (73) 3 (53) 4 (78) 5 (81) 6 (82) 7 (49) 8 (71) 9 (50) 10 (48) 11 (69) 12 (65) 13 (100) Cíl Reg. číslo
1.
29:17 2:53 (1) 1:03 (2) 4:33 (3) 1:26 (1) 2:17 (1) 2:17 (1) 2:51 (4) 0:48 (1) 0:36 (1) 2:21 (1) 0:57 (2) 4:47 (2) 1:19 (2) 1:09 (8)
Pachmannová Bára
AOP0351 2:53 (1) 3:56 (1) 8:29 (1) 9:55 (1) 12:12 (1) 14:29 (1) 17:20 (1) 18:08 (1) 18:44 (1) 21:05 (1) 22:02 (1) 26:49 (1) 28:08 (1) 29:17 (1) AOP0351
4.
39:21 + 10:04 3:08 (2) 1:15 (3) 5:38 (7) 1:43 (2) 6:58 (6) 4:11 (7) 2:32 (1) 0:55 (3) 0:55 (7) 2:25 (2) 1:22 (5) 5:54 (5) 1:33 (8) 0:52 (1)
Šneiderová Daniela
ASU0398 3:08 (2) 4:23 (3) 10:01 (5) 11:44 (3) 18:42 (5) 22:53 (5) 25:25 (5) 26:20 (5) 27:15 (5) 29:40 (4) 31:02 (4) 36:56 (3) 38:29 (4) 39:21 (4) ASU0398
DISK 3:21 (4) 1:01 (1) 4:29 (2) 1:50 (3) 3:18 (2) 2:35 (2) 3:01 (6) 0:55 (3) 0:39 (2) 4:35 (1) 1:23 (5) 1:00 (5)
Raclavská Lenka
UOL0252 3:21 (4) 4:22 (2) 8:51 (2) 10:41 (2) 13:59 (2) 16:34 (2) 19:35 (2) 20:30 (2) 21:09 (2) 30:46 35:21 36:44 DISK UOL0252
6.
48:44 + 19:27 4:42 (8) 1:59 (7) 5:27 (6) 2:02 (4) 9:27 (7) 5:22 (8) 3:03 (7) 1:07 (7) 1:17 (8) 3:19 (5) 1:41 (6) 6:58 (6) 1:22 (4) 0:58 (3)
Kličková Anna
KON0272 4:42 (8) 6:41 (7) 12:08 (7) 14:10 (6) 23:37 (7) 28:59 (8) 32:02 (8) 33:09 (8) 34:26 (8) 37:45 (6) 39:26 (6) 46:24 (6) 47:46 (6) 48:44 (6) KON0272
3.
39:16 + 9:59 4:03 (7) 3:22 (8) 5:17 (5) 2:09 (5) 3:35 (3) 3:44 (6) 2:41 (3) 0:51 (2) 0:45 (5) 2:51 (3) 0:51 (1) 6:58 (6) 1:12 (1) 0:57 (2)
Němečková Kateřina
PLU0350 4:03 (7) 7:25 (8) 12:42 (8) 14:51 (8) 18:26 (4) 22:10 (4) 24:51 (4) 25:42 (4) 26:27 (4) 29:18 (3) 30:09 (3) 37:07 (4) 38:19 (3) 39:16 (3) PLU0350
2.
36:05 + 6:48 3:16 (3) 1:31 (4) 5:13 (4) 2:27 (6) 3:36 (4) 3:25 (4) 2:37 (2) 1:01 (6) 0:48 (6) 3:00 (4) 1:11 (4) 5:33 (4) 1:26 (6) 1:01 (6)
Raclavská Zuzana
UOL0251 3:16 (3) 4:47 (4) 10:00 (4) 12:27 (4) 16:03 (3) 19:28 (3) 22:05 (3) 23:06 (3) 23:54 (3) 26:54 (2) 28:05 (2) 33:38 (2) 35:04 (2) 36:05 (2) UOL0251
DISK 4:02 (6) 1:38 (5) 3:54 (1) 3:00 (7) 11:12 (8) 2:49 (3) 2:56 (5) 0:56 (5) 0:39 (2) 4:55 (3) 1:21 (3) 0:58 (3)
Slehová Eliška
UOL0453 4:02 (6) 5:40 (6) 9:34 (3) 12:34 (5) 23:46 (8) 26:35 (7) 29:31 (7) 30:27 (7) 31:06 (7) 40:47 45:42 47:03 DISK UOL0453
5.
44:51 + 15:34 3:28 (5) 1:49 (6) 5:40 (8) 3:36 (8) 5:38 (5) 3:28 (5) 3:14 (8) 1:11 (8) 0:42 (4) 4:31 (6) 1:04 (3) 8:01 (8) 1:28 (7) 1:01 (6)
Krčková Helena
AOP0251 3:28 (5) 5:17 (5) 10:57 (6) 14:33 (7) 20:11 (6) 23:39 (6) 26:53 (6) 28:04 (6) 28:46 (6) 33:17 (5) 34:21 (5) 42:22 (5) 43:50 (5) 44:51 (5) AOP0251