Mezičasy závodu: 03.11.2018 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (85) 2 (83) 3 (84) 4 (77) 5 (63) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
14:46 1:46 (1) 1:54 (1) 4:43 (1) 2:08 (5) 2:47 (3) 0:29 (2) 0:59 (4)
Kovalčík Petr
AOP0901 1:46 (1) 3:40 (1) 8:23 (1) 10:31 (1) 13:18 (1) 13:47 (1) 14:46 (1) AOP0901
2.
16:19 + 1:33 1:59 (3) 2:35 (7) 5:24 (3) 2:00 (1) 2:33 (1) 0:40 (7) 1:08 (5)
Paloncý Jan
KSU0808 1:59 (3) 4:34 (4) 9:58 (2) 11:58 (2) 14:31 (2) 15:11 (2) 16:19 (2) KSU0808
3.
16:33 + 1:47 1:51 (2) 2:10 (2) 6:10 (6) 2:00 (1) 2:59 (5) 0:27 (1) 0:56 (1)
Matoušek Jan
STE0909 1:51 (2) 4:01 (2) 10:11 (3) 12:11 (3) 15:10 (3) 15:37 (3) 16:33 (3) STE0909
4.
17:40 + 2:54 2:04 (5) 2:21 (3) 5:47 (4) 3:23 (11) 2:36 (2) 0:31 (3) 0:58 (2)
Mikuš Matěj
PTE0808 2:04 (5) 4:25 (3) 10:12 (4) 13:35 (4) 16:11 (4) 16:42 (4) 17:40 (4) PTE0808
5.
19:15 + 4:29 2:01 (4) 5:35 (14) 4:57 (2) 2:05 (4) 2:49 (4) 0:39 (6) 1:09 (7)
Štábl Vít
KSU1100 2:01 (4) 7:36 (10) 12:33 (6) 14:38 (6) 17:27 (5) 18:06 (5) 19:15 (5) KSU1100
6.
19:34 + 4:48 2:41 (8) 2:29 (6) 6:27 (7) 2:43 (10) 3:22 (8) 0:43 (8) 1:09 (7)
Heiser Matěj
SSU0900 2:41 (8) 5:10 (6) 11:37 (5) 14:20 (5) 17:42 (6) 18:25 (6) 19:34 (6) SSU0900
7.
21:04 + 6:18 2:19 (6) 3:20 (10) 7:54 (8) 2:12 (6) 3:19 (7) 0:37 (5) 1:23 (10)
Polášek Filip
KSU0818 2:19 (6) 5:39 (7) 13:33 (7) 15:45 (7) 19:04 (7) 19:41 (7) 21:04 (7) KSU0818
9.
23:07 + 8:21 6:49 (13) 2:49 (9) 5:53 (5) 2:18 (7) 3:12 (6) 0:36 (4) 1:30 (12)
Kubíček Vavřinec
UOL0801 6:49 (13) 9:38 (11) 15:31 (9) 17:49 (9) 21:01 (9) 21:37 (8) 23:07 (9) UOL0801
8.
22:47 + 8:01 3:31 (9) 2:26 (5) 9:09 (10) 2:04 (3) 3:42 (9) 0:47 (9) 1:08 (5)
Lutera Oliver
PLU1001 3:31 (9) 5:57 (8) 15:06 (8) 17:10 (8) 20:52 (8) 21:39 (9) 22:47 (8) PLU1001
10.
28:10 + 13:24 6:01 (12) 4:10 (11) 9:00 (9) 2:41 (9) 4:02 (10) 0:51 (12) 1:25 (11)
Mikoška Jan
STE0807 6:01 (12) 10:11 (12) 19:11 (10) 21:52 (10) 25:54 (10) 26:45 (10) 28:10 (10) STE0807
11.
39:06 + 24:20 8:29 (15) 5:28 (13) 11:11 (11) 3:24 (12) 7:18 (14) 1:37 (14) 1:39 (14)
Kubeš David
PLU0800 8:29 (15) 13:57 (14) 25:08 (11) 28:32 (11) 35:50 (11) 37:27 (11) 39:06 (11) PLU0800
12.
41:12 + 26:26 7:02 (14) 4:19 (12) 16:27 (12) 4:15 (13) 6:25 (13) 1:07 (13) 1:37 (13)
Marek Vít
KSU0838 7:02 (14) 11:21 (13) 27:48 (12) 32:03 (12) 38:28 (12) 39:35 (12) 41:12 (12) KSU0838
13.
42:03 + 27:17 2:33 (7) 2:22 (4) 26:43 (13) 2:31 (8) 6:08 (12) 0:48 (10) 0:58 (2)
Cetl Jan
AOP0902 2:33 (7) 4:55 (5) 31:38 (13) 34:09 (13) 40:17 (13) 41:05 (13) 42:03 (13) AOP0902
14.
48:15 + 33:29 3:31 (9) 2:48 (8) 29:57 (14) 4:57 (14) 5:03 (11) 0:50 (11) 1:09 (7)
Mátl Jáchym
KSU0909 3:31 (9) 6:19 (9) 36:16 (14) 41:13 (14) 46:16 (14) 47:06 (14) 48:15 (14) KSU0909
DISK 3:33 (11) 16:56 (15)
Koutný Ondřej
JPV10 3:33 (11) 20:29 (15) DISK JPV10