Mezičasy závodu: 03.11.2018 - Oblastní žebříček | Kategorie: H14C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (36) 2 (53) 3 (34) 4 (49) 5 (50) 6 (93) 7 (94) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
21:04 2:56 (1) 2:48 (2) 1:44 (1) 6:35 (4) 0:32 (1) 1:28 (1) 1:18 (1) 2:56 (2) 0:47 (5)
Štábl Adam
KSU0401 2:56 (1) 5:44 (1) 7:28 (1) 14:03 (1) 14:35 (1) 16:03 (1) 17:21 (1) 20:17 (1) 21:04 (1) KSU0401
2.
23:41 + 2:37 3:54 (4) 3:34 (3) 2:10 (2) 6:36 (5) 0:41 (3) 1:41 (2) 1:31 (2) 2:47 (1) 0:47 (5)
Otruba František
PLU0501 3:54 (4) 7:28 (3) 9:38 (2) 16:14 (2) 16:55 (2) 18:36 (2) 20:07 (2) 22:54 (2) 23:41 (2) PLU0501
4.
27:58 + 6:54 8:30 (11) 2:44 (1) 2:12 (3) 6:15 (2) 0:39 (2) 1:47 (4) 1:35 (3) 3:14 (3) 1:02 (12)
Černoch Martin
PLU0500 8:30 (11) 11:14 (9) 13:26 (7) 19:41 (5) 20:20 (5) 22:07 (5) 23:42 (4) 26:56 (4) 27:58 (4) PLU0500
7.
34:02 + 12:58 4:19 (7) 5:26 (8) 2:33 (4) 9:41 (8) 0:54 (7) 2:11 (12) 3:08 (10) 5:00 (12) 0:50 (9)
Kobylka David
ASU0546 4:19 (7) 9:45 (6) 12:18 (5) 21:59 (7) 22:53 (7) 25:04 (7) 28:12 (7) 33:12 (7) 34:02 (7) ASU0546
8.
35:54 + 14:50 5:41 (9) 5:59 (9) 2:37 (5) 9:46 (9) 0:53 (6) 1:56 (9) 3:23 (11) 4:58 (11) 0:41 (2)
Karásek Antonín
PLU0503 5:41 (9) 11:40 (10) 14:17 (9) 24:03 (8) 24:56 (8) 26:52 (8) 30:15 (8) 35:13 (8) 35:54 (8) PLU0503
3.
27:34 + 6:30 4:17 (6) 4:11 (6) 2:44 (6) 7:19 (6) 0:56 (8) 1:43 (3) 1:47 (4) 3:52 (5) 0:45 (3)
Vodička Igor
UOL0502 4:17 (6) 8:28 (4) 11:12 (4) 18:31 (4) 19:27 (3) 21:10 (3) 22:57 (3) 26:49 (3) 27:34 (3) UOL0502
11.
40:29 + 19:25 3:59 (5) 12:32 (12) 3:37 (7) 10:55 (10) 0:59 (9) 2:04 (10) 1:52 (5) 3:57 (6) 0:34 (1)
Janků Martin
STE0404 3:59 (5) 16:31 (12) 20:08 (11) 31:03 (12) 32:02 (12) 34:06 (12) 35:58 (12) 39:55 (12) 40:29 (11) STE0404
5.
30:16 + 9:12 3:08 (2) 3:58 (5) 3:38 (8) 5:56 (1) 3:13 (12) 1:50 (5) 3:47 (12) 3:49 (4) 0:57 (10)
Tomanek Lukáš
KSU0502 3:08 (2) 7:06 (2) 10:44 (3) 16:40 (3) 19:53 (4) 21:43 (4) 25:30 (5) 29:19 (5) 30:16 (5) KSU0502
9.
37:10 + 16:06 5:10 (8) 4:13 (7) 3:40 (9) 13:12 (11) 1:17 (11) 2:06 (11) 2:03 (8) 4:42 (10) 0:47 (5)
Polášek Vít
KSU0402 5:10 (8) 9:23 (5) 13:03 (6) 26:15 (9) 27:32 (9) 29:38 (9) 31:41 (9) 36:23 (9) 37:10 (9) KSU0402
10.
39:39 + 18:35 3:35 (3) 6:19 (10) 3:47 (10) 15:49 (12) 1:00 (10) 1:53 (7) 1:54 (7) 4:36 (9) 0:46 (4)
Soldán Robin
PLU0600 3:35 (3) 9:54 (7) 13:41 (8) 29:30 (10) 30:30 (10) 32:23 (10) 34:17 (10) 38:53 (10) 39:39 (10) PLU0600
12.
40:33 + 19:29 9:15 (12) 7:06 (11) 5:04 (11) 8:47 (7) 0:44 (4) 1:54 (8) 2:46 (9) 3:59 (7) 0:58 (11)
Vlček Tomáš
VIC0713 9:15 (12) 16:21 (11) 21:25 (12) 30:12 (11) 30:56 (11) 32:50 (11) 35:36 (11) 39:35 (11) 40:33 (12) VIC0713
6.
31:37 + 10:33 6:10 (10) 3:52 (4) 5:17 (12) 6:25 (3) 0:51 (5) 1:51 (6) 1:52 (5) 4:32 (8) 0:47 (5)
Štorek Jan
JPV0505 6:10 (10) 10:02 (8) 15:19 (10) 21:44 (6) 22:35 (6) 24:26 (6) 26:18 (6) 30:50 (6) 31:37 (6) JPV0505