Mezičasy závodu: 03.11.2018 - Oblastní žebříček | Kategorie: P
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (92) 2 (34) 3 (91) 4 (55) 5 (84) 6 (93) 7 (77) 8 (37) 9 (100) Cíl Reg. číslo
1.
26:16 3:46 (1) 1:45 (2) 2:16 (2) 4:37 (2) 5:42 (14) 1:47 (2) 1:12 (1) 2:02 (1) 2:09 (1) 1:00 (1)
Uvizlová Radka
STH8451 3:46 (1) 5:31 (1) 7:47 (1) 12:24 (1) 18:06 (1) 19:53 (1) 21:05 (1) 23:07 (1) 25:16 (1) 26:16 (1) STH8451
6.
31:34 + 5:18 5:26 (6) 2:10 (5) 2:41 (7) 5:31 (7) 4:40 (7) 2:08 (6) 1:29 (7) 2:24 (2) 3:29 (6) 1:36 (13)
Poláček Tomáš
JPV0520 5:26 (6) 7:36 (4) 10:17 (4) 15:48 (4) 20:28 (6) 22:36 (6) 24:05 (6) 26:29 (4) 29:58 (5) 31:34 (6) JPV0520
5.
31:29 + 5:13 6:11 (11) 2:04 (4) 2:54 (10) 5:25 (5) 4:34 (5) 1:56 (4) 1:17 (2) 2:27 (3) 3:36 (9) 1:05 (3)
Čerovská Adéla
6:11 (11) 8:15 (7) 11:09 (7) 16:34 (6) 21:08 (7) 23:04 (7) 24:21 (7) 26:48 (6) 30:24 (6) 31:29 (5)
2.
29:49 + 3:33 3:49 (2) 7:05 (21) 2:10 (1) 3:39 (1) 3:29 (1) 1:55 (3) 1:22 (4) 2:41 (4) 2:35 (2) 1:04 (2)
Zatloukal Radek
3:49 (2) 10:54 (14) 13:04 (14) 16:43 (7) 20:12 (5) 22:07 (4) 23:29 (4) 26:10 (3) 28:45 (3) 29:49 (2)
13.
42:10 + 15:54 6:45 (15) 2:57 (12) 2:21 (3) 8:44 (17) 9:18 (21) 1:42 (1) 1:22 (4) 2:42 (5) 4:47 (18) 1:32 (11)
Šuterová Kateřina
7FC8300 6:45 (15) 9:42 (12) 12:03 (8) 20:47 (12) 30:05 (15) 31:47 (15) 33:09 (14) 35:51 (14) 40:38 (14) 42:10 (13) 7FC8300
7.
32:00 + 5:44 4:55 (5) 3:01 (13) 3:00 (11) 4:53 (4) 4:08 (4) 2:20 (10) 1:37 (10) 3:00 (6) 3:35 (8) 1:31 (10)
Buráň Zdeněk
9MX5800 4:55 (5) 7:56 (6) 10:56 (6) 15:49 (5) 19:57 (4) 22:17 (5) 23:54 (5) 26:54 (7) 30:29 (7) 32:00 (7) 9MX5800
3.
30:07 + 3:51 4:25 (3) 2:35 (11) 2:45 (8) 4:41 (3) 3:52 (2) 2:04 (5) 1:33 (9) 3:02 (7) 3:47 (12) 1:23 (8)
Dosedělová Klára
STE9751 4:25 (3) 7:00 (3) 9:45 (3) 14:26 (2) 18:18 (2) 20:22 (2) 21:55 (2) 24:57 (2) 28:44 (2) 30:07 (3) STE9751
4.
31:22 + 5:06 4:50 (4) 1:57 (3) 2:31 (5) 5:48 (8) 4:38 (6) 2:17 (8) 1:25 (6) 3:05 (8) 3:10 (4) 1:41 (15)
Mikšíková Kateřina
PTE7375 4:50 (4) 6:47 (2) 9:18 (2) 15:06 (3) 19:44 (3) 22:01 (3) 23:26 (3) 26:31 (5) 29:41 (4) 31:22 (4) PTE7375
23.
66:35 + 40:19 8:10 (18) 2:21 (8) 2:28 (4) 7:18 (12) 8:05 (20) 2:15 (7) 1:20 (3) 3:16 (9) 4:07 (14) 27:15 (23)
Dráč Pavel
UOL7201 8:10 (18) 10:31 (13) 12:59 (13) 20:17 (11) 28:22 (14) 30:37 (14) 31:57 (13) 35:13 (12) 39:20 (12) 66:35 (23) UOL7201
10.
39:34 + 13:18 8:07 (17) 3:23 (16) 3:52 (19) 6:01 (9) 5:27 (13) 2:46 (13) 1:49 (12) 3:17 (10) 3:16 (5) 1:36 (13)
Heclová Jana
KSU7550 8:07 (17) 11:30 (16) 15:22 (16) 21:23 (13) 26:50 (12) 29:36 (12) 31:25 (11) 34:42 (11) 37:58 (10) 39:34 (10) KSU7550
17.
50:16 + 24:00 10:17 (20) 2:17 (7) 4:07 (21) 7:17 (11) 12:24 (23) 2:56 (16) 2:05 (15) 3:17 (10) 3:36 (9) 2:00 (22)
Sojka Pavel
3SX7400 10:17 (20) 12:34 (17) 16:41 (17) 23:58 (16) 36:22 (19) 39:18 (19) 41:23 (19) 44:40 (19) 48:16 (18) 50:16 (17) 3SX7400
20.
57:42 + 31:26 6:13 (12) 6:59 (20) 3:47 (17) 20:19 (23) 5:15 (11) 2:53 (15) 2:36 (20) 3:40 (12) 4:52 (20) 1:08 (5)
Janeček Petr
2VD7300 6:13 (12) 13:12 (18) 16:59 (18) 37:18 (22) 42:33 (22) 45:26 (22) 48:02 (22) 51:42 (20) 56:34 (21) 57:42 (20) 2VD7300
14.
43:23 + 17:07 6:26 (14) 2:31 (9) 3:07 (12) 9:26 (19) 5:52 (16) 2:59 (17) 4:05 (23) 3:41 (13) 3:56 (13) 1:20 (7)
Pospíšilová Lucie
STE7551 6:26 (14) 8:57 (10) 12:04 (9) 21:30 (14) 27:22 (13) 30:21 (13) 34:26 (15) 38:07 (15) 42:03 (15) 43:23 (14) STE7551
9.
38:54 + 12:38 5:31 (8) 3:05 (15) 3:49 (18) 5:26 (6) 5:42 (14) 2:40 (12) 2:16 (18) 3:46 (14) 4:41 (17) 1:58 (20)
Špok Petr
KRN7100 5:31 (8) 8:36 (8) 12:25 (11) 17:51 (8) 23:33 (9) 26:13 (8) 28:29 (8) 32:15 (8) 36:56 (9) 38:54 (9) KRN7100
11.
40:38 + 14:22 5:41 (9) 5:14 (19) 3:30 (13) 7:21 (13) 5:01 (10) 2:36 (11) 2:08 (17) 3:50 (15) 3:34 (7) 1:43 (16)
Bartošová Dana
PTE7650 5:41 (9) 10:55 (15) 14:25 (15) 21:46 (15) 26:47 (11) 29:23 (11) 31:31 (12) 35:21 (13) 38:55 (11) 40:38 (11) PTE7650
8.
37:46 + 11:30 5:27 (7) 2:12 (6) 2:40 (6) 8:26 (15) 4:00 (3) 4:55 (23) 1:32 (8) 4:18 (16) 3:04 (3) 1:12 (6)
Kotrle Milan
5:27 (7) 7:39 (5) 10:19 (5) 18:45 (9) 22:45 (8) 27:40 (10) 29:12 (9) 33:30 (9) 36:34 (8) 37:46 (8)
18.
51:00 + 24:44 11:01 (21) 3:29 (17) 3:56 (20) 7:49 (14) 7:28 (19) 3:33 (19) 2:07 (16) 4:18 (16) 5:20 (21) 1:59 (21)
Vítková Miroslava
PTE6952 11:01 (21) 14:30 (19) 18:26 (20) 26:15 (18) 33:43 (18) 37:16 (18) 39:23 (18) 43:41 (18) 49:01 (19) 51:00 (18) PTE6952
19.
56:58 + 30:42 7:16 (16) 8:29 (22) 3:31 (14) 9:55 (20) 10:58 (22) 3:35 (20) 3:38 (22) 4:21 (18) 4:08 (15) 1:07 (4)
Hrachovina Patrik
SSU77 7:16 (16) 15:45 (21) 19:16 (21) 29:11 (20) 40:09 (21) 43:44 (21) 47:22 (21) 51:43 (21) 55:51 (20) 56:58 (19) SSU77
12.
41:17 + 15:01 6:15 (13) 2:32 (10) 3:36 (16) 6:46 (10) 4:51 (8) 3:24 (18) 2:19 (19) 4:26 (19) 5:20 (21) 1:48 (18)
Chmelařová Blanka
25C6750 6:15 (13) 8:47 (9) 12:23 (10) 19:09 (10) 24:00 (10) 27:24 (9) 29:43 (10) 34:09 (10) 39:29 (13) 41:17 (12) 25C6750
15.
46:19 + 20:03 14:04 (22) 1:27 (1) 2:47 (9) 8:35 (16) 5:21 (12) 2:19 (9) 1:53 (13) 4:40 (20) 3:46 (11) 1:27 (9)
Luterová Kristýna
14:04 (22) 15:31 (20) 18:18 (19) 26:53 (19) 32:14 (17) 34:33 (17) 36:26 (17) 41:06 (16) 44:52 (16) 46:19 (15)
22.
64:52 + 38:36 16:41 (23) 3:02 (14) 5:28 (23) 14:35 (22) 7:02 (18) 4:29 (22) 2:04 (14) 4:54 (21) 4:40 (16) 1:57 (19)
Dorn Jennifer
16:41 (23) 19:43 (23) 25:11 (23) 39:46 (23) 46:48 (23) 51:17 (23) 53:21 (23) 58:15 (23) 62:55 (23) 64:52 (22)
16.
47:42 + 21:26 5:44 (10) 3:38 (18) 3:32 (15) 12:45 (21) 5:00 (9) 2:51 (14) 1:44 (11) 6:03 (22) 4:50 (19) 1:35 (12)
Buráňová Hana
9MX7050 5:44 (10) 9:22 (11) 12:54 (12) 25:39 (17) 30:39 (16) 33:30 (16) 35:14 (16) 41:17 (17) 46:07 (17) 47:42 (16) 9MX7050
21.
62:38 + 36:22 9:01 (19) 10:26 (23) 4:12 (22) 9:12 (18) 6:47 (17) 3:45 (21) 2:57 (21) 8:18 (23) 6:14 (23) 1:46 (17)
Frybortova Jija
97C0050 9:01 (19) 19:27 (22) 23:39 (22) 32:51 (21) 39:38 (20) 43:23 (20) 46:20 (20) 54:38 (22) 60:52 (22) 62:38 (21) 97C0050