Mezičasy závodu: 01.06.2019 - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček | Kategorie: D12C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (63) 2 (110) 3 (103) 4 (56) 5 (57) 6 (53) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
24:14 5:41 (3) 3:56 (4) 2:48 (2) 4:18 (1) 2:11 (1) 3:30 (1) 1:30 (1) 0:20 (4)
Paulíčková Tereza
UOL0750 5:41 (3) 9:37 (3) 12:25 (3) 16:43 (2) 18:54 (1) 22:24 (1) 23:54 (1) 24:14 (1) UOL0750
3.
25:57 + 1:43 5:21 (2) 3:55 (2) 2:22 (1) 5:46 (7) 2:38 (3) 4:02 (3) 1:35 (2) 0:18 (2)
Cetlová Karolína
AOP0752 5:21 (2) 9:16 (2) 11:38 (1) 17:24 (3) 20:02 (3) 24:04 (3) 25:39 (3) 25:57 (3) AOP0752
4.
29:00 + 4:46 6:11 (4) 4:02 (5) 5:29 (16) 4:26 (2) 2:43 (5) 4:16 (5) 1:36 (3) 0:17 (1)
Čechová Johana
TBM0888 6:11 (4) 10:13 (5) 15:42 (8) 20:08 (4) 22:51 (4) 27:07 (4) 28:43 (4) 29:00 (4) TBM0888
2.
24:59 + 0:45 5:15 (1) 3:35 (1) 2:48 (2) 4:50 (3) 2:39 (4) 3:51 (2) 1:39 (4) 0:22 (9)
Finstrlová Kristýna
ZBM0752 5:15 (1) 8:50 (1) 11:38 (1) 16:28 (1) 19:07 (2) 22:58 (2) 24:37 (2) 24:59 (2) ZBM0752
7.
33:19 + 9:05 7:21 (12) 4:06 (7) 4:38 (12) 7:24 (18) 3:35 (12) 4:14 (4) 1:42 (5) 0:19 (3)
Hrbáčková Michaela
LCE0751 7:21 (12) 11:27 (8) 16:05 (9) 23:29 (11) 27:04 (11) 31:18 (7) 33:00 (7) 33:19 (7) LCE0751
6.
32:49 + 8:35 6:16 (7) 3:55 (2) 6:39 (20) 5:16 (5) 2:34 (2) 6:01 (13) 1:45 (6) 0:23 (12)
Kovalčíková Alena
AOP0751 6:16 (7) 10:11 (4) 16:50 (10) 22:06 (7) 24:40 (6) 30:41 (6) 32:26 (6) 32:49 (6) AOP0751
18.
43:14 + 19:00 6:13 (5) 5:15 (13) 3:58 (10) 6:09 (9) 4:03 (17) 15:28 (26) 1:48 (7) 0:20 (4)
Reichlová Pavla
KSU0888 6:13 (5) 11:28 (9) 15:26 (5) 21:35 (6) 25:38 (7) 41:06 (18) 42:54 (18) 43:14 (18) KSU0888
21.
50:15 + 26:01 12:05 (22) 9:58 (25) 5:21 (15) 8:27 (22) 4:44 (22) 7:22 (18) 1:54 (8) 0:24 (18)
Valyavka Viktoriya
38S0850 12:05 (22) 22:03 (23) 27:24 (21) 35:51 (21) 40:35 (21) 47:57 (21) 49:51 (21) 50:15 (21) 38S0850
5.
30:01 + 5:47 6:29 (8) 4:19 (8) 3:20 (5) 6:09 (9) 2:51 (6) 4:33 (6) 1:56 (9) 0:24 (18)
Kočová Klára
ZBM0850 6:29 (8) 10:48 (7) 14:08 (4) 20:17 (5) 23:08 (5) 27:41 (5) 29:37 (5) 30:01 (5) ZBM0850
12.
40:01 + 15:47 9:41 (19) 6:02 (16) 3:27 (6) 6:51 (16) 6:26 (25) 5:12 (8) 2:00 (10) 0:22 (9)
Krtičková Ester
CHA0754 9:41 (19) 15:43 (18) 19:10 (14) 26:01 (13) 32:27 (16) 37:39 (13) 39:39 (12) 40:01 (12) CHA0754
16.
42:01 + 17:47 10:55 (21) 8:08 (23) 5:29 (16) 6:11 (11) 4:16 (19) 4:35 (7) 2:06 (11) 0:21 (6)
Malá Karolína
VRB0777 10:55 (21) 19:03 (21) 24:32 (19) 30:43 (18) 34:59 (18) 39:34 (16) 41:40 (16) 42:01 (16) VRB0777
15.
41:13 + 16:59 9:11 (17) 5:27 (15) 8:37 (22) 5:33 (6) 3:47 (14) 5:57 (11) 2:08 (12) 0:33 (25)
Vavrdová Karolína
PTE0880 9:11 (17) 14:38 (15) 23:15 (17) 28:48 (17) 32:35 (17) 38:32 (15) 40:40 (15) 41:13 (15) PTE0880
DISK 5:56 (10) 2:08 (12) 0:33 (25)
Vrbová Marie
PTE0850 28:34 34:30 36:38 DISK PTE0850
19.
45:06 + 20:52 6:15 (6) 4:27 (9) 16:06 (24) 5:51 (8) 3:48 (15) 6:00 (12) 2:09 (14) 0:30 (24)
Klapková Alžběta
PTE0852 6:15 (6) 10:42 (6) 26:48 (20) 32:39 (20) 36:27 (20) 42:27 (19) 44:36 (19) 45:06 (19) PTE0852
8.
36:27 + 12:13 10:50 (20) 4:05 (6) 2:52 (4) 5:00 (4) 3:13 (8) 7:49 (19) 2:11 (15) 0:27 (23)
Jílková Pavla
UOL0753 10:50 (20) 14:55 (16) 17:47 (11) 22:47 (10) 26:00 (9) 33:49 (8) 36:00 (8) 36:27 (8) UOL0753
17.
42:22 + 18:08 7:59 (14) 5:18 (14) 4:57 (14) 9:08 (23) 4:05 (18) 8:21 (22) 2:11 (15) 0:23 (12)
Pachmannová Iva
AOP0852 7:59 (14) 13:17 (13) 18:14 (13) 27:22 (15) 31:27 (15) 39:48 (17) 41:59 (17) 42:22 (17) AOP0852
11.
39:15 + 15:01 7:15 (11) 8:57 (24) 4:31 (11) 6:58 (17) 3:07 (7) 5:50 (9) 2:14 (17) 0:23 (12)
Otrubová Karolína
PLU0888 7:15 (11) 16:12 (20) 20:43 (16) 27:41 (16) 30:48 (13) 36:38 (11) 38:52 (11) 39:15 (11) PLU0888
22.
52:41 + 28:27 21:02 (24) 6:09 (17) 3:57 (9) 7:36 (19) 3:19 (11) 8:00 (20) 2:17 (18) 0:21 (6)
Reichlová Lucie
KSU0850 21:02 (24) 27:11 (24) 31:08 (22) 38:44 (22) 42:03 (22) 50:03 (22) 52:20 (22) 52:41 (22) KSU0850
24.
58:44 + 34:30 12:49 (23) 6:28 (20) 16:05 (23) 10:44 (25) 3:18 (10) 6:37 (15) 2:21 (19) 0:22 (9)
Perničková Karolína
TZL0850 12:49 (23) 19:17 (22) 35:22 (24) 46:06 (25) 49:24 (25) 56:01 (24) 58:22 (24) 58:44 (24) TZL0850
23.
56:50 + 32:36 24:19 (25) 6:34 (21) 6:37 (19) 6:43 (15) 3:15 (9) 6:37 (15) 2:22 (20) 0:23 (12)
Slezáková Vendula
PLU0854 24:19 (25) 30:53 (25) 37:30 (25) 44:13 (24) 47:28 (24) 54:05 (23) 56:27 (23) 56:50 (23) PLU0854
20.
47:13 + 22:59 9:17 (18) 6:48 (22) 7:20 (21) 8:03 (21) 4:52 (23) 8:05 (21) 2:27 (21) 0:21 (6)
Štefková Michaela
PLU0851 9:17 (18) 16:05 (19) 23:25 (18) 31:28 (19) 36:20 (19) 44:25 (20) 46:52 (20) 47:13 (20) PLU0851
9.
37:18 + 13:04 7:13 (10) 4:53 (12) 3:27 (6) 6:36 (13) 3:36 (13) 8:38 (23) 2:32 (22) 0:23 (12)
Entová Kateřina
TZL0751 7:13 (10) 12:06 (11) 15:33 (7) 22:09 (8) 25:45 (8) 34:23 (9) 36:55 (9) 37:18 (9) TZL0751
14.
40:55 + 16:41 8:08 (15) 6:21 (18) 4:52 (13) 7:46 (20) 4:18 (20) 6:32 (14) 2:35 (23) 0:23 (12)
Poslušná Jitka
TZL0752 8:08 (15) 14:29 (14) 19:21 (15) 27:07 (14) 31:25 (14) 37:57 (14) 40:32 (14) 40:55 (14) TZL0752
10.
37:54 + 13:40 7:23 (13) 4:47 (10) 5:51 (18) 6:11 (11) 3:52 (16) 6:50 (17) 2:36 (24) 0:24 (18)
Rozsívalová Adéla
KON0760 7:23 (13) 12:10 (12) 18:01 (12) 24:12 (12) 28:04 (12) 34:54 (10) 37:30 (10) 37:54 (10) KON0760
25.
60:14 + 36:00 8:51 (16) 6:25 (19) 16:33 (25) 9:33 (24) 5:15 (24) 10:04 (24) 3:09 (25) 0:24 (18)
Vernerová Hana
TBM0780 8:51 (16) 15:16 (17) 31:49 (23) 41:22 (23) 46:37 (23) 56:41 (25) 59:50 (25) 60:14 (25) TBM0780
13.
40:17 + 16:03 6:59 (9) 4:49 (11) 3:44 (8) 6:39 (14) 4:26 (21) 10:05 (25) 3:10 (26) 0:25 (22)
Kubáňová Tereza
TBM0756 6:59 (9) 11:48 (10) 15:32 (6) 22:11 (9) 26:37 (10) 36:42 (12) 39:52 (13) 40:17 (13) TBM0756
DISK
Rotková Veronika
ZBM0854 DISK ZBM0854