Mezičasy závodu: 01.06.2019 - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček | Kategorie: D10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (59) 2 (49) 3 (60) 4 (56) 5 (52) 6 (53) 7 (100) Cíl Reg. číslo
5.
21:19 + 3:06 3:15 (1) 1:18 (3) 0:54 (1) 2:47 (5) 6:13 (8) 3:56 (7) 2:34 (18) 0:22 (2)
Vlčková Markéta
VIC0951 3:15 (1) 4:33 (1) 5:27 (1) 8:14 (1) 14:27 (4) 18:23 (4) 20:57 (5) 21:19 (5) VIC0951
4.
21:11 + 2:58 3:22 (2) 1:12 (1) 1:07 (5) 2:54 (6) 5:38 (5) 4:45 (13) 1:49 (6) 0:24 (10)
Mašláňová Ema
TZL0955 3:22 (2) 4:34 (2) 5:41 (2) 8:35 (3) 14:13 (2) 18:58 (5) 20:47 (4) 21:11 (4) TZL0955
2.
19:42 + 1:29 3:46 (3) 1:27 (4) 0:57 (2) 2:18 (1) 5:49 (6) 3:15 (1) 1:47 (5) 0:23 (6)
Marková Eva
ZBM0954 3:46 (3) 5:13 (3) 6:10 (3) 8:28 (2) 14:17 (3) 17:32 (2) 19:19 (2) 19:42 (2) ZBM0954
1.
18:13 4:00 (6) 1:16 (2) 1:05 (4) 2:55 (7) 3:35 (1) 3:23 (2) 1:38 (1) 0:21 (1)
Ptáčková Julie
TBM0980 4:00 (6) 5:16 (4) 6:21 (4) 9:16 (4) 12:51 (1) 16:14 (1) 17:52 (1) 18:13 (1) TBM0980
10.
25:37 + 7:24 3:55 (5) 1:32 (9) 1:10 (7) 3:26 (12) 9:58 (24) 3:33 (4) 1:41 (2) 0:22 (2)
Jordánová Nelly
KSU1050 3:55 (5) 5:27 (6) 6:37 (5) 10:03 (7) 20:01 (12) 23:34 (10) 25:15 (10) 25:37 (10) KSU1050
6.
22:08 + 3:55 4:06 (7) 1:29 (5) 1:07 (5) 2:40 (2) 6:21 (10) 4:07 (10) 1:52 (10) 0:26 (16)
Hýblová Eliška
JPV0952 4:06 (7) 5:35 (7) 6:42 (6) 9:22 (5) 15:43 (6) 19:50 (6) 21:42 (6) 22:08 (6) JPV0952
7.
22:39 + 4:26 4:07 (8) 1:33 (11) 1:16 (13) 3:05 (10) 6:37 (13) 3:48 (6) 1:50 (7) 0:23 (6)
Slámová Julie
LCE1051 4:07 (8) 5:40 (8) 6:56 (7) 10:01 (6) 16:38 (7) 20:26 (7) 22:16 (7) 22:39 (7) LCE1051
24.
35:31 + 17:18 4:25 (10) 1:34 (13) 1:02 (3) 11:16 (27) 10:00 (25) 5:05 (14) 1:46 (4) 0:23 (6)
Kočandrlová Natálie
KSU0979 4:25 (10) 5:59 (10) 7:01 (8) 18:17 (23) 28:17 (26) 33:22 (24) 35:08 (24) 35:31 (24) KSU0979
3.
21:00 + 2:47 4:10 (9) 1:44 (16) 1:14 (10) 3:06 (11) 4:23 (3) 3:45 (5) 2:16 (11) 0:22 (2)
Kubíčková Magdalena
UOL1150 4:10 (9) 5:54 (9) 7:08 (9) 10:14 (8) 14:37 (5) 18:22 (3) 20:38 (3) 21:00 (3) UOL1150
12.
27:02 + 8:49 4:43 (12) 1:36 (14) 1:20 (15) 4:05 (19) 6:24 (11) 5:40 (18) 2:50 (21) 0:24 (10)
Finstrlová Denisa
ZBM0951 4:43 (12) 6:19 (11) 7:39 (10) 11:44 (11) 18:08 (8) 23:48 (11) 26:38 (12) 27:02 (12) ZBM0951
15.
30:19 + 12:06 4:33 (11) 2:03 (19) 1:29 (23) 2:44 (4) 11:29 (26) 5:10 (16) 2:29 (16) 0:22 (2)
Chytráčková Zuzana
PLU0950 4:33 (11) 6:36 (12) 8:05 (11) 10:49 (9) 22:18 (18) 27:28 (17) 29:57 (15) 30:19 (15) PLU0950
16.
30:24 + 12:11 4:57 (14) 1:44 (16) 1:25 (19) 5:17 (22) 8:17 (21) 5:48 (20) 2:32 (17) 0:24 (10)
Kopecká Tereza
UOL1050 4:57 (14) 6:41 (13) 8:06 (12) 13:23 (16) 21:40 (17) 27:28 (17) 30:00 (16) 30:24 (16) UOL1050
13.
27:24 + 9:11 5:18 (17) 1:44 (16) 1:20 (15) 3:58 (18) 7:41 (19) 4:31 (12) 2:27 (15) 0:25 (14)
Mudráková Natálie
TBM0953 5:18 (17) 7:02 (15) 8:22 (13) 12:20 (13) 20:01 (12) 24:32 (12) 26:59 (13) 27:24 (13) TBM0953
25.
36:22 + 18:09 4:45 (13) 2:13 (21) 1:26 (21) 3:31 (13) 15:47 (27) 5:51 (21) 2:23 (14) 0:26 (16)
Veselá Klára
UOL0950 4:45 (13) 6:58 (14) 8:24 (14) 11:55 (12) 27:42 (24) 33:33 (25) 35:56 (25) 36:22 (25) UOL0950
9.
25:02 + 6:49 5:48 (18) 1:29 (5) 1:12 (8) 2:56 (8) 6:44 (14) 4:05 (9) 2:17 (13) 0:31 (26)
Tomanková Alice
KSU0959 5:48 (18) 7:17 (16) 8:29 (15) 11:25 (10) 18:09 (9) 22:14 (9) 24:31 (9) 25:02 (9) KSU0959
14.
28:15 + 10:02 5:51 (19) 1:36 (14) 1:29 (23) 4:55 (21) 5:16 (4) 5:58 (22) 2:43 (20) 0:27 (20)
Walaská Klára
TRI0950 5:51 (19) 7:27 (17) 8:56 (16) 13:51 (17) 19:07 (11) 25:05 (14) 27:48 (14) 28:15 (14) TRI0950
20.
34:39 + 16:26 6:11 (20) 1:32 (9) 1:22 (17) 3:46 (14) 7:21 (17) 6:57 (24) 7:03 (26) 0:27 (20)
Švidrnochová Nela
OOP0950 6:11 (20) 7:43 (19) 9:05 (17) 12:51 (15) 20:12 (14) 27:09 (16) 34:12 (20) 34:39 (20) OOP0950
23.
35:27 + 17:14 5:10 (15) 2:29 (23) 1:39 (25) 10:29 (26) 6:24 (11) 6:10 (23) 2:39 (19) 0:27 (20)
Hečová Kristýna
TZL0957 5:10 (15) 7:39 (18) 9:18 (18) 19:47 (25) 26:11 (23) 32:21 (23) 35:00 (23) 35:27 (23) TZL0957
8.
24:16 + 6:03 3:52 (4) 1:31 (8) 4:19 (27) 2:58 (9) 5:53 (7) 3:26 (3) 1:50 (7) 0:27 (20)
Coufalová Rea
ZBM0953 3:52 (4) 5:23 (5) 9:42 (19) 12:40 (14) 18:33 (10) 21:59 (8) 23:49 (8) 24:16 (8) ZBM0953
17.
30:48 + 12:35 7:31 (25) 1:29 (5) 1:15 (11) 3:47 (15) 7:11 (16) 5:35 (17) 3:35 (25) 0:25 (14)
Paulíčková Adela
UOL0951 7:31 (25) 9:00 (21) 10:15 (20) 14:02 (18) 21:13 (16) 26:48 (15) 30:23 (17) 30:48 (17) UOL0951
11.
27:00 + 8:47 6:41 (23) 2:21 (22) 1:17 (14) 6:22 (24) 4:13 (2) 3:58 (8) 1:44 (3) 0:24 (10)
Luterová Laura
PLU1051 6:41 (23) 9:02 (22) 10:19 (21) 16:41 (21) 20:54 (15) 24:52 (13) 26:36 (11) 27:00 (11) PLU1051
22.
35:00 + 16:47 6:18 (21) 2:41 (24) 1:28 (22) 5:37 (23) 9:51 (23) 5:08 (15) 3:29 (24) 0:28 (25)
Kubíčková Lucie
VIC0952 6:18 (21) 8:59 (20) 10:27 (22) 16:04 (19) 25:55 (22) 31:03 (21) 34:32 (22) 35:00 (22) VIC0952
21.
34:44 + 16:31 6:33 (22) 2:52 (25) 2:13 (26) 4:50 (20) 7:22 (18) 8:06 (26) 2:16 (11) 0:32 (27)
Zbíralová Kateřina
UOL1151 6:33 (22) 9:25 (23) 11:38 (23) 16:28 (20) 23:50 (19) 31:56 (22) 34:12 (20) 34:44 (21) UOL1151
19.
33:50 + 15:37 10:29 (26) 1:33 (11) 1:15 (11) 3:47 (15) 7:10 (15) 5:43 (19) 3:27 (23) 0:26 (16)
Gogelová Martina
TZL0958 10:29 (26) 12:02 (25) 13:17 (24) 17:04 (22) 24:14 (20) 29:57 (20) 33:24 (19) 33:50 (19) TZL0958
26.
38:52 + 20:39 6:56 (24) 5:05 (26) 1:22 (17) 6:34 (25) 8:05 (20) 7:18 (25) 3:05 (22) 0:27 (20)
Bašeová Jolana
ZBM1051 6:56 (24) 12:01 (24) 13:23 (25) 19:57 (26) 28:02 (25) 35:20 (26) 38:25 (26) 38:52 (26) ZBM1051
18.
31:10 + 12:57 5:14 (16) 9:19 (27) 1:12 (8) 2:42 (3) 6:18 (9) 4:08 (11) 1:51 (9) 0:26 (16)
Soldánová Pavlína
JPV0999 5:14 (16) 14:33 (26) 15:45 (26) 18:27 (24) 24:45 (21) 28:53 (19) 30:44 (18) 31:10 (18) JPV0999
DISK 15:50 (27) 2:10 (20) 1:25 (19) 3:55 (17) 8:39 (22) 0:23 (6)
Růžičková Žofie
TZL0953 15:50 (27) 18:00 (27) 19:25 (27) 23:20 (27) 31:59 (27) 44:07 DISK TZL0953
MS
29:50 + 11:37 4:56 1:44 1:26 4:34 7:37 6:39 2:24 0:30
Buksová Karolína
SKM0850 4:56 6:40 8:06 12:40 20:17 26:56 29:20 29:50 SKM0850