Mezičasy závodu: 01.06.2019 - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček | Kategorie: D14C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (48) 2 (63) 3 (41) 4 (90) 5 (62) 6 (64) 7 (80) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
42:07 3:44 (2) 2:57 (3) 6:03 (2) 5:09 (1) 3:51 (6) 8:10 (2) 9:28 (2) 2:23 (3) 0:22 (4)
Pospíšilová Stella
STE0551 3:44 (2) 6:41 (2) 12:44 (2) 17:53 (1) 21:44 (1) 29:54 (1) 39:22 (1) 41:45 (1) 42:07 (1) STE0551
6.
63:22 + 21:15 4:14 (6) 9:56 (13) 10:37 (11) 5:10 (2) 3:21 (3) 14:37 (6) 12:45 (6) 2:20 (1) 0:22 (4)
Müllerová Marie
KSU0565 4:14 (6) 14:10 (12) 24:47 (12) 29:57 (11) 33:18 (9) 47:55 (8) 60:40 (6) 63:00 (6) 63:22 (6) KSU0565
4.
52:18 + 10:11 5:10 (12) 3:05 (4) 10:31 (10) 5:19 (3) 3:08 (1) 10:28 (4) 11:45 (5) 2:33 (4) 0:19 (1)
Kopecká Nela
UOL0650 5:10 (12) 8:15 (6) 18:46 (8) 24:05 (7) 27:13 (5) 37:41 (3) 49:26 (4) 51:59 (4) 52:18 (4) UOL0650
9.
67:33 + 25:26 4:21 (7) 3:10 (5) 7:36 (5) 5:39 (4) 3:08 (1) 23:12 (12) 16:34 (11) 3:30 (11) 0:23 (7)
Venusová Anna
STE0554 4:21 (7) 7:31 (5) 15:07 (3) 20:46 (3) 23:54 (3) 47:06 (6) 63:40 (9) 67:10 (9) 67:33 (9) STE0554
2.
47:05 + 4:58 3:48 (3) 3:14 (6) 8:22 (7) 5:41 (5) 5:20 (7) 7:14 (1) 10:18 (4) 2:49 (6) 0:19 (1)
Kotrle Sylvia
STE0652 3:48 (3) 7:02 (4) 15:24 (4) 21:05 (4) 26:25 (4) 33:39 (2) 43:57 (2) 46:46 (2) 47:05 (2) STE0652
3.
50:07 + 8:00 4:11 (5) 2:44 (2) 5:09 (1) 6:12 (6) 3:35 (4) 16:15 (8) 9:20 (1) 2:21 (2) 0:20 (3)
Baláčová Natálie
TBM0560 4:11 (5) 6:55 (3) 12:04 (1) 18:16 (2) 21:51 (2) 38:06 (4) 47:26 (3) 49:47 (3) 50:07 (3) TBM0560
10.
72:18 + 30:11 4:42 (8) 4:50 (9) 6:21 (3) 7:02 (7) 6:49 (11) 22:00 (11) 16:38 (12) 3:32 (12) 0:24 (8)
Přikrylová Jana
JPV0652 4:42 (8) 9:32 (8) 15:53 (6) 22:55 (5) 29:44 (7) 51:44 (10) 68:22 (10) 71:54 (10) 72:18 (10) JPV0652
5.
57:37 + 15:30 3:34 (1) 2:35 (1) 9:42 (9) 7:37 (8) 3:48 (5) 13:46 (5) 12:56 (7) 3:12 (9) 0:27 (12)
Batani Valeria
TZL0550 3:34 (1) 6:09 (1) 15:51 (5) 23:28 (6) 27:16 (6) 41:02 (5) 53:58 (5) 57:10 (5) 57:37 (5) TZL0550
DISK 4:57 (10) 4:05 (7) 11:02 (12) 7:54 (9) 8:43 (13) 2:41 (5) 0:27 (12)
Kochová Isabel
TBM0675 4:57 (10) 9:02 (7) 20:04 (10) 27:58 (9) 36:41 (11) 74:00 76:41 DISK TBM0675
7.
65:05 + 22:58 5:22 (13) 4:33 (8) 8:16 (6) 8:01 (10) 6:11 (9) 15:19 (7) 13:48 (8) 3:11 (8) 0:24 (8)
Přikrylová Ivana
JPV0653 5:22 (13) 9:55 (9) 18:11 (7) 26:12 (8) 32:23 (8) 47:42 (7) 61:30 (7) 64:41 (7) 65:05 (7) JPV0653
7.
65:05 + 22:58 6:07 (14) 10:26 (14) 11:02 (12) 8:25 (11) 6:26 (10) 9:08 (3) 10:17 (3) 2:50 (7) 0:24 (8)
Stryková Karolína
KSU0656 6:07 (14) 16:33 (14) 27:35 (13) 36:00 (13) 42:26 (13) 51:34 (9) 61:51 (8) 64:41 (7) 65:05 (7) KSU0656
11.
73:24 + 31:17 4:58 (11) 5:29 (10) 8:46 (8) 9:34 (12) 7:49 (12) 16:27 (9) 16:19 (10) 3:40 (13) 0:22 (4)
Good Eliška
SBR0550 4:58 (11) 10:27 (10) 19:13 (9) 28:47 (10) 36:36 (10) 53:03 (11) 69:22 (11) 73:02 (11) 73:24 (11) SBR0550
12.
74:21 + 32:14 4:53 (9) 9:20 (12) 7:21 (4) 11:38 (13) 5:21 (8) 17:50 (10) 13:59 (9) 3:26 (10) 0:33 (14)
Plachá Aneta
JPV0555 4:53 (9) 14:13 (13) 21:34 (11) 33:12 (12) 38:33 (12) 56:23 (12) 70:22 (12) 73:48 (12) 74:21 (12) JPV0555
DISK 3:48 (3) 6:50 (11) 0:26 (11)
Karásková Denisa
ZPV0555 3:48 (3) 10:38 (11) 42:33 DISK ZPV0555