Mezičasy závodu: 01.06.2019 - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček | Kategorie: HD10N
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (48) 2 (49) 3 (50) 4 (51) 5 (52) 6 (53) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
19:19 3:36 (1) 1:54 (2) 2:08 (3) 2:29 (3) 2:55 (3) 4:00 (4) 1:55 (7) 0:22 (1)
Marek Martin
STE1100 3:36 (1) 5:30 (1) 7:38 (1) 10:07 (1) 13:02 (1) 17:02 (1) 18:57 (1) 19:19 (1) STE1100
2.
20:38 + 1:19 4:17 (3) 1:59 (7) 2:09 (4) 2:14 (1) 3:02 (6) 4:41 (10) 1:51 (5) 0:25 (9)
Vrba Antonín
PTE1001 4:17 (3) 6:16 (2) 8:25 (2) 10:39 (2) 13:41 (2) 18:22 (2) 20:13 (2) 20:38 (2) PTE1001
15.
30:27 + 11:08 4:31 (4) 2:12 (11) 2:28 (8) 6:13 (23) 4:04 (15) 7:35 (19) 2:55 (19) 0:29 (17)
Schwabová Barbora
TBM1188 4:31 (4) 6:43 (3) 9:11 (3) 15:24 (8) 19:28 (9) 27:03 (14) 29:58 (15) 30:27 (15) TBM1188
5.
23:03 + 3:44 4:58 (6) 1:54 (2) 2:22 (7) 4:27 (18) 3:00 (5) 4:15 (6) 1:45 (3) 0:22 (1)
Procházka Ferdinand
ADA1001 4:58 (6) 6:52 (4) 9:14 (4) 13:41 (5) 16:41 (5) 20:56 (5) 22:41 (5) 23:03 (5) ADA1001
7.
24:55 + 5:36 4:15 (2) 2:37 (16) 3:04 (13) 4:00 (16) 2:59 (4) 5:19 (15) 2:13 (10) 0:28 (16)
Klimešová Hana
TZL0956 4:15 (2) 6:52 (4) 9:56 (7) 13:56 (6) 16:55 (6) 22:14 (7) 24:27 (7) 24:55 (7) TZL0956
4.
21:57 + 2:38 4:50 (5) 2:11 (10) 2:50 (12) 2:58 (5) 3:11 (8) 3:48 (3) 1:44 (2) 0:25 (9)
Tříska David
PTE1003 4:50 (5) 7:01 (6) 9:51 (6) 12:49 (3) 16:00 (4) 19:48 (4) 21:32 (4) 21:57 (4) PTE1003
3.
21:30 + 2:11 6:07 (10) 1:56 (5) 1:46 (1) 3:13 (7) 2:11 (1) 4:21 (8) 1:33 (1) 0:23 (4)
Hustý Matěj
TZL0903 6:07 (10) 8:03 (7) 9:49 (5) 13:02 (4) 15:13 (3) 19:34 (3) 21:07 (3) 21:30 (3) TZL0903
8.
27:17 + 7:58 6:12 (11) 2:05 (8) 3:56 (17) 3:55 (15) 5:11 (20) 3:46 (2) 1:49 (4) 0:23 (4)
Mazálková Veronika
ZBM0961 6:12 (11) 8:17 (8) 12:13 (10) 16:08 (11) 21:19 (15) 25:05 (9) 26:54 (8) 27:17 (8) ZBM0961
19.
36:03 + 16:44 5:09 (7) 3:36 (20) 5:06 (21) 5:18 (19) 5:03 (18) 8:56 (21) 2:30 (14) 0:25 (9)
Janků Michala
STE1150 5:09 (7) 8:45 (9) 13:51 (14) 19:09 (17) 24:12 (17) 33:08 (19) 35:38 (19) 36:03 (19) STE1150
20.
40:38 + 21:19 6:41 (12) 2:25 (12) 2:40 (10) 3:52 (14) 5:00 (17) 15:57 (23) 3:16 (22) 0:47 (24)
Pelikán David
JPV1000 6:41 (12) 9:06 (10) 11:46 (8) 15:38 (9) 20:38 (11) 36:35 (20) 39:51 (20) 40:38 (20) JPV1000
18.
35:06 + 15:47 5:17 (8) 3:54 (21) 4:38 (20) 5:37 (21) 5:50 (23) 7:09 (17) 2:19 (11) 0:22 (1)
Verner Jan
TBM1114 5:17 (8) 9:11 (11) 13:49 (13) 19:26 (18) 25:16 (20) 32:25 (18) 34:44 (18) 35:06 (18) TBM1114
9.
27:50 + 8:31 8:01 (16) 1:54 (2) 2:03 (2) 5:21 (20) 3:16 (11) 4:17 (7) 2:31 (16) 0:27 (15)
Rozsíval Martin
KON1022 8:01 (16) 9:55 (12) 11:58 (9) 17:19 (12) 20:35 (10) 24:52 (8) 27:23 (9) 27:50 (9) KON1022
6.
23:44 + 4:25 8:31 (18) 1:28 (1) 2:14 (6) 2:23 (2) 3:12 (9) 3:37 (1) 1:53 (6) 0:26 (12)
Coufalová Thea
ZBM1050 8:31 (18) 9:59 (13) 12:13 (10) 14:36 (7) 17:48 (7) 21:25 (6) 23:18 (6) 23:44 (6) ZBM1050
12.
28:47 + 9:28 7:23 (14) 2:39 (17) 2:38 (9) 3:00 (6) 3:36 (12) 6:28 (16) 2:37 (17) 0:26 (12)
Mrkvica Jan
ZLH1100 7:23 (14) 10:02 (14) 12:40 (12) 15:40 (10) 19:16 (8) 25:44 (12) 28:21 (12) 28:47 (12) ZLH1100
11.
28:41 + 9:22 7:10 (13) 2:58 (19) 4:05 (18) 3:22 (10) 3:10 (7) 4:44 (11) 2:49 (18) 0:23 (4)
Bábková Amálie
PTE1051 7:10 (13) 10:08 (15) 14:13 (16) 17:35 (14) 20:45 (12) 25:29 (11) 28:18 (11) 28:41 (11) PTE1051
17.
32:42 + 13:23 7:54 (15) 2:33 (15) 4:23 (19) 4:13 (17) 5:30 (22) 5:04 (13) 2:24 (12) 0:41 (23)
Poslušná Katka
TZL1051 7:54 (15) 10:27 (16) 14:50 (18) 19:03 (16) 24:33 (18) 29:37 (16) 32:01 (16) 32:42 (17) TZL1051
14.
30:17 + 10:58 8:08 (17) 2:39 (17) 3:07 (14) 3:27 (11) 3:55 (13) 5:14 (14) 3:11 (21) 0:36 (21)
Skopalová Alexandra
SKM0950 8:08 (17) 10:47 (17) 13:54 (15) 17:21 (13) 21:16 (14) 26:30 (13) 29:41 (14) 30:17 (14) SKM0950
10.
28:20 + 9:01 5:50 (9) 5:01 (23) 3:26 (16) 3:21 (9) 3:13 (10) 4:35 (9) 2:30 (14) 0:24 (7)
Broschová Alžběta
RBK1151 5:50 (9) 10:51 (18) 14:17 (17) 17:38 (15) 20:51 (13) 25:26 (10) 27:56 (10) 28:20 (10) RBK1151
13.
30:08 + 10:49 9:09 (19) 2:06 (9) 7:07 (22) 2:34 (4) 2:32 (2) 4:12 (5) 1:59 (8) 0:29 (17)
Rose Ondřej
SKM0900 9:09 (19) 11:15 (19) 18:22 (21) 20:56 (19) 23:28 (16) 27:40 (15) 29:39 (13) 30:08 (13) SKM0900
23.
47:43 + 28:24 9:23 (20) 4:40 (22) 8:36 (23) 9:12 (24) 5:20 (21) 7:34 (18) 2:27 (13) 0:31 (19)
Tichá Anna
SSU1150 9:23 (20) 14:03 (20) 22:39 (22) 31:51 (23) 37:11 (23) 44:45 (23) 47:12 (23) 47:43 (23) SSU1150
21.
46:22 + 27:03 12:14 (21) 1:56 (5) 11:53 (24) 3:47 (13) 4:44 (16) 8:09 (20) 3:08 (20) 0:31 (19)
Staroštík Jakub
UOL1000 12:14 (21) 14:10 (21) 26:03 (23) 29:50 (22) 34:34 (22) 42:43 (22) 45:51 (21) 46:22 (21) UOL1000
16.
32:40 + 13:21 12:15 (22) 2:26 (13) 3:10 (15) 3:20 (8) 4:00 (14) 4:54 (12) 2:09 (9) 0:26 (12)
Kubáň Patrik
TBM1001 12:15 (22) 14:41 (22) 17:51 (19) 21:11 (20) 25:11 (19) 30:05 (17) 32:14 (17) 32:40 (16) TBM1001
22.
46:36 + 27:17 12:39 (23) 2:29 (14) 2:47 (11) 3:46 (12) 5:10 (19) 15:42 (22) 3:26 (23) 0:37 (22)
Plachý Matyáš
JPV1010 12:39 (23) 15:08 (23) 17:55 (20) 21:41 (21) 26:51 (21) 42:33 (21) 45:59 (22) 46:36 (22) JPV1010
DISK 2:13 (5) 6:06 (22) 0:24 (7)
Solař Jan
TZL1003 5:36 7:49 13:55 21:34 DISK TZL1003
DISK
Macka Sebastián
LCE1112 DISK LCE1112
MS
32:55 + 13:36 4:48 3:39 3:46 5:05 6:39 6:03 2:22 0:33
Kresta Tomáš
0220001 4:48 8:27 12:13 17:18 23:57 30:00 32:22 32:55 0220001