Mezičasy závodu: 01.06.2019 - Žebříček B-Morava, oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (55) 2 (49) 3 (60) 4 (51) 5 (52) 6 (58) 7 (53) 8 (100) Cíl Reg. číslo
31.
31:07 + 13:46 4:47 (46) 6:11 (39) 1:59 (34) 6:05 (53) 5:13 (51) 1:54 (3) 2:07 (1) 2:17 (7) 0:34 (36)
Smola Jakub
TZL1111 4:47 (46) 10:58 (43) 12:57 (40) 19:02 (42) 24:15 (46) 26:09 (38) 28:16 (32) 30:33 (31) 31:07 (31) TZL1111
1.
17:21 2:24 (1) 2:41 (1) 1:09 (1) 2:04 (1) 2:42 (1) 1:40 (1) 2:17 (2) 1:58 (1) 0:26 (8)
Perničková Dita
NNN1200 2:24 (1) 5:05 (1) 6:14 (1) 8:18 (1) 11:00 (1) 12:40 (1) 14:57 (1) 16:55 (1) 17:21 (1) NNN1200
2.
19:54 + 2:33 2:28 (2) 3:06 (2) 1:18 (3) 2:29 (2) 3:19 (6) 1:52 (2) 2:35 (3) 2:17 (7) 0:30 (20)
Pěček Tobiáš
SKM1100 2:28 (2) 5:34 (2) 6:52 (2) 9:21 (2) 12:40 (2) 14:32 (2) 17:07 (2) 19:24 (2) 19:54 (2) SKM1100
9.
25:09 + 7:48 2:55 (8) 4:34 (16) 1:32 (8) 3:52 (17) 3:45 (20) 2:55 (33) 2:35 (3) 2:36 (19) 0:25 (5)
Malý David
VRB1100 2:55 (8) 7:29 (8) 9:01 (6) 12:53 (10) 16:38 (9) 19:33 (11) 22:08 (9) 24:44 (9) 25:09 (9) VRB1100
34.
32:04 + 14:43 4:17 (42) 5:55 (36) 2:40 (54) 5:36 (49) 5:07 (50) 3:00 (38) 2:36 (5) 2:23 (11) 0:30 (20)
Kratochvíl David
HOB1101 4:17 (42) 10:12 (37) 12:52 (38) 18:28 (39) 23:35 (39) 26:35 (41) 29:11 (36) 31:34 (34) 32:04 (34) HOB1101
6.
24:41 + 7:20 3:24 (21) 4:38 (18) 1:16 (2) 3:49 (15) 3:19 (6) 2:16 (11) 2:54 (6) 2:28 (14) 0:37 (44)
Košťál Tomáš
0220002 3:24 (21) 8:02 (17) 9:18 (10) 13:07 (11) 16:26 (7) 18:42 (7) 21:36 (7) 24:04 (6) 24:41 (6) 0220002
36.
32:45 + 15:24 4:51 (47) 6:30 (47) 2:11 (42) 4:17 (24) 4:59 (49) 2:51 (28) 2:57 (7) 3:31 (52) 0:38 (49)
Kroutilová Eliška
TBM1361 4:51 (47) 11:21 (46) 13:32 (45) 17:49 (36) 22:48 (37) 25:39 (36) 28:36 (35) 32:07 (35) 32:45 (36) TBM1361
8.
24:45 + 7:24 3:18 (16) 4:05 (6) 1:39 (18) 4:15 (23) 3:26 (10) 1:59 (6) 2:58 (8) 2:32 (16) 0:33 (32)
Nejezchlebová Linda
3:18 (16) 7:23 (6) 9:02 (7) 13:17 (12) 16:43 (10) 18:42 (7) 21:40 (8) 24:12 (7) 24:45 (8)
23.
28:49 + 11:28 3:12 (14) 4:50 (23) 2:53 (60) 5:25 (47) 3:25 (9) 3:22 (47) 3:02 (9) 2:12 (3) 0:28 (16)
Šichová Zuzana
ZBM1155 3:12 (14) 8:02 (17) 10:55 (26) 16:20 (32) 19:45 (29) 23:07 (30) 26:09 (24) 28:21 (22) 28:49 (23) ZBM1155
32.
31:25 + 14:04 5:03 (51) 8:57 (64) 1:32 (8) 4:20 (27) 3:43 (19) 1:56 (4) 3:03 (10) 2:17 (7) 0:34 (36)
Smolka Tobiáš
PLU1173 5:03 (51) 14:00 (58) 15:32 (53) 19:52 (49) 23:35 (39) 25:31 (34) 28:34 (34) 30:51 (32) 31:25 (32) PLU1173
5.
24:26 + 7:05 2:32 (4) 3:44 (3) 1:42 (21) 3:20 (7) 4:31 (36) 2:30 (16) 3:04 (11) 2:39 (22) 0:24 (1)
Hájek Vojtěch
TBM1201 2:32 (4) 6:16 (3) 7:58 (3) 11:18 (4) 15:49 (6) 18:19 (6) 21:23 (4) 24:02 (5) 24:26 (5) TBM1201
37.
33:17 + 15:56 6:45 (71) 9:05 (66) 1:37 (16) 4:19 (26) 3:39 (14) 2:00 (8) 3:05 (12) 2:14 (6) 0:33 (32)
Kolařík Jakub
PLU1172 6:45 (71) 15:50 (70) 17:27 (64) 21:46 (56) 25:25 (51) 27:25 (47) 30:30 (40) 32:44 (39) 33:17 (37) PLU1172
14.
27:50 + 10:29 3:41 (29) 5:37 (31) 2:06 (37) 4:08 (21) 3:37 (12) 2:42 (22) 3:06 (13) 2:20 (10) 0:33 (32)
Macka Matyáš
LCE1313 3:41 (29) 9:18 (30) 11:24 (29) 15:32 (26) 19:09 (22) 21:51 (22) 24:57 (19) 27:17 (14) 27:50 (14) LCE1313
4.
24:25 + 7:04 2:30 (3) 3:48 (4) 1:40 (19) 3:08 (4) 4:04 (26) 3:07 (40) 3:07 (14) 2:36 (19) 0:25 (5)
Svirák Samuel
TBM1125 2:30 (3) 6:18 (4) 7:58 (3) 11:06 (3) 15:10 (4) 18:17 (5) 21:24 (5) 24:00 (4) 24:25 (4) TBM1125
38.
33:19 + 15:58 6:53 (73) 9:00 (65) 1:36 (12) 4:18 (25) 3:40 (15) 1:58 (5) 3:07 (14) 2:13 (4) 0:34 (36)
Kolařík Matěj
PLU1171 6:53 (73) 15:53 (71) 17:29 (65) 21:47 (57) 25:27 (52) 27:25 (47) 30:32 (41) 32:45 (40) 33:19 (38) PLU1171
3.
23:11 + 5:50 3:21 (19) 4:19 (13) 1:34 (11) 2:34 (3) 3:17 (5) 1:59 (6) 3:11 (16) 2:25 (13) 0:31 (25)
Čeřovská Eliška
KON1353 3:21 (19) 7:40 (12) 9:14 (9) 11:48 (5) 15:05 (3) 17:04 (3) 20:15 (3) 22:40 (3) 23:11 (3) KON1353
22.
28:48 + 11:27 2:49 (5) 8:03 (58) 1:27 (6) 4:36 (30) 2:57 (2) 2:33 (19) 3:11 (16) 2:46 (27) 0:26 (8)
Malaska Vojtěch
PLU1161 2:49 (5) 10:52 (42) 12:19 (36) 16:55 (33) 19:52 (30) 22:25 (25) 25:36 (23) 28:22 (23) 28:48 (22) PLU1161
74.
62:31 + 45:10 7:30 (75) 15:02 (74) 6:59 (73) 9:51 (74) 11:28 (76) 4:25 (60) 3:12 (18) 3:11 (39) 0:53 (69)
Svirák Timotej
TBM1411 7:30 (75) 22:32 (76) 29:31 (74) 39:22 (76) 50:50 (76) 55:15 (76) 58:27 (75) 61:38 (74) 62:31 (74) TBM1411
19.
28:30 + 11:09 2:58 (9) 5:31 (30) 1:37 (16) 4:12 (22) 4:18 (32) 2:49 (26) 3:13 (19) 3:25 (47) 0:27 (13)
Koč Juraj
NNN3006 2:58 (9) 8:29 (22) 10:06 (19) 14:18 (17) 18:36 (19) 21:25 (20) 24:38 (17) 28:03 (20) 28:30 (19) NNN3006
61.
43:28 + 26:07 3:04 (10) 6:10 (38) 3:55 (69) 8:57 (70) 9:01 (75) 5:17 (68) 3:15 (20) 3:25 (47) 0:24 (1)
Daněk František
SBK1010 3:04 (10) 9:14 (29) 13:09 (42) 22:06 (58) 31:07 (65) 36:24 (65) 39:39 (62) 43:04 (61) 43:28 (61) SBK1010
7.
24:43 + 7:22 3:19 (17) 4:16 (9) 1:33 (10) 3:31 (9) 3:09 (4) 2:23 (14) 3:16 (21) 2:45 (25) 0:31 (25)
Skřivánek František
TBM1108 3:19 (17) 7:35 (11) 9:08 (8) 12:39 (7) 15:48 (5) 18:11 (4) 21:27 (6) 24:12 (7) 24:43 (7) TBM1108
10.
27:04 + 9:43 3:38 (25) 4:51 (24) 2:01 (35) 4:04 (19) 3:40 (15) 2:13 (10) 3:17 (22) 2:50 (30) 0:30 (20)
Staroštíková Eliška
UOL1350 3:38 (25) 8:29 (22) 10:30 (23) 14:34 (20) 18:14 (16) 20:27 (13) 23:44 (12) 26:34 (10) 27:04 (10) UOL1350
11.
27:08 + 9:47 3:20 (18) 4:33 (15) 1:57 (31) 3:31 (9) 4:34 (37) 2:44 (24) 3:23 (23) 2:40 (23) 0:26 (8)
Macek Václav
ASU1249 3:20 (18) 7:53 (14) 9:50 (17) 13:21 (13) 17:55 (14) 20:39 (15) 24:02 (14) 26:42 (11) 27:08 (11) ASU1249
39.
33:25 + 16:04 5:04 (52) 9:06 (67) 1:26 (5) 4:40 (34) 3:40 (15) 2:31 (17) 3:23 (23) 2:51 (32) 0:44 (65)
Smolka Mikuláš
PLU1174 5:04 (52) 14:10 (59) 15:36 (55) 20:16 (50) 23:56 (42) 26:27 (40) 29:50 (38) 32:41 (38) 33:25 (39) PLU1174
45.
34:52 + 17:31 3:38 (25) 5:53 (34) 2:11 (42) 5:28 (48) 4:58 (47) 6:21 (75) 3:25 (25) 2:24 (12) 0:34 (36)
Milostný Matěj
3:38 (25) 9:31 (32) 11:42 (32) 17:10 (34) 22:08 (34) 28:29 (52) 31:54 (47) 34:18 (45) 34:52 (45)
18.
28:25 + 11:04 4:29 (44) 5:01 (25) 1:55 (28) 4:37 (32) 3:33 (11) 2:21 (13) 3:27 (26) 2:38 (21) 0:24 (1)
Lučan Ondřej
LPU1101 4:29 (44) 9:30 (31) 11:25 (30) 16:02 (30) 19:35 (27) 21:56 (23) 25:23 (22) 28:01 (19) 28:25 (18) LPU1101
25.
29:51 + 12:30 3:56 (37) 6:12 (40) 2:06 (37) 3:33 (12) 4:12 (29) 3:12 (43) 3:29 (27) 2:31 (15) 0:40 (57)
Daňková Viktorie
SBK1353 3:56 (37) 10:08 (36) 12:14 (34) 15:47 (28) 19:59 (31) 23:11 (31) 26:40 (25) 29:11 (25) 29:51 (25) SBK1353
13.
27:39 + 10:18 3:52 (35) 5:15 (27) 1:52 (26) 3:32 (11) 3:50 (22) 2:20 (12) 3:30 (28) 2:55 (34) 0:33 (32)
Vlasák Martin
3:52 (35) 9:07 (28) 10:59 (27) 14:31 (19) 18:21 (17) 20:41 (16) 24:11 (15) 27:06 (13) 27:39 (13)
12.
27:10 + 9:49 3:10 (11) 4:46 (21) 1:36 (12) 3:50 (16) 4:11 (28) 2:40 (21) 3:33 (29) 2:56 (35) 0:28 (16)
Hozík Šimon
3:10 (11) 7:56 (15) 9:32 (13) 13:22 (14) 17:33 (13) 20:13 (12) 23:46 (13) 26:42 (11) 27:10 (12)
16.
28:02 + 10:41 3:46 (31) 4:45 (20) 1:56 (30) 3:26 (8) 4:29 (35) 2:54 (30) 3:43 (30) 2:33 (17) 0:30 (20)
Čechovská Tereza
JPV 3:46 (31) 8:31 (25) 10:27 (21) 13:53 (16) 18:22 (18) 21:16 (19) 24:59 (20) 27:32 (16) 28:02 (16) JPV
20.
28:33 + 11:12 3:38 (25) 3:52 (5) 2:10 (41) 4:07 (20) 4:16 (30) 2:52 (29) 3:43 (30) 3:29 (51) 0:26 (8)
Lorencová Justýna
PLU1162 3:38 (25) 7:30 (9) 9:40 (14) 13:47 (15) 18:03 (15) 20:55 (17) 24:38 (17) 28:07 (21) 28:33 (20) PLU1162
24.
29:20 + 11:59 3:44 (30) 4:17 (12) 1:42 (21) 5:04 (42) 4:24 (33) 2:28 (15) 3:43 (30) 3:19 (44) 0:39 (53)
Tempír Tomáš
3:44 (30) 8:01 (16) 9:43 (15) 14:47 (21) 19:11 (23) 21:39 (21) 25:22 (21) 28:41 (24) 29:20 (24)
17.
28:12 + 10:51 2:54 (7) 4:14 (7) 1:19 (4) 3:46 (14) 4:43 (40) 2:33 (19) 3:47 (33) 4:32 (61) 0:24 (1)
Lasota Jakub
0090001 2:54 (7) 7:08 (5) 8:27 (5) 12:13 (6) 16:56 (11) 19:29 (10) 23:16 (10) 27:48 (17) 28:12 (17) 0090001
42.
34:44 + 17:23 4:28 (43) 7:16 (50) 1:36 (12) 5:49 (52) 5:19 (53) 2:54 (30) 3:47 (33) 3:05 (38) 0:30 (20)
Jalový Kryštof
RBK1401 4:28 (43) 11:44 (49) 13:20 (43) 19:09 (46) 24:28 (48) 27:22 (46) 31:09 (44) 34:14 (44) 34:44 (42) RBK1401
48.
36:02 + 18:41 5:45 (61) 7:44 (55) 2:20 (45) 4:40 (34) 4:43 (40) 2:58 (37) 3:47 (33) 3:24 (46) 0:41 (58)
Rychlý Jakub
KRN 5:45 (61) 13:29 (57) 15:49 (58) 20:29 (52) 25:12 (50) 28:10 (50) 31:57 (48) 35:21 (48) 36:02 (48) KRN
26.
30:11 + 12:50 3:48 (34) 5:08 (26) 1:48 (23) 4:57 (39) 3:37 (12) 3:55 (55) 3:52 (36) 2:40 (23) 0:26 (8)
Fleissigová Kateřina
NNN1131 3:48 (34) 8:56 (27) 10:44 (25) 15:41 (27) 19:18 (26) 23:13 (32) 27:05 (28) 29:45 (27) 30:11 (26) NNN1131
21.
28:40 + 11:19 3:15 (15) 4:16 (9) 1:50 (24) 3:18 (6) 4:36 (38) 3:20 (46) 3:59 (37) 3:25 (47) 0:41 (58)
Kunovská Klaudie
SKMXYXX 3:15 (15) 7:31 (10) 9:21 (11) 12:39 (7) 17:15 (12) 20:35 (14) 24:34 (16) 27:59 (18) 28:40 (21) SKMXYXX
42.
34:44 + 17:23 5:17 (55) 5:48 (33) 2:38 (52) 5:22 (46) 4:56 (44) 2:49 (26) 4:01 (38) 3:16 (41) 0:37 (44)
Kubečková Klára
0010003 5:17 (55) 11:05 (44) 13:43 (46) 19:05 (44) 24:01 (43) 26:50 (42) 30:51 (42) 34:07 (43) 34:44 (42) 0010003
44.
34:47 + 17:26 5:21 (56) 5:44 (32) 2:42 (55) 5:19 (45) 4:56 (44) 2:48 (25) 4:02 (39) 3:14 (40) 0:41 (58)
Kubeček Jakub
0010002 5:21 (56) 11:05 (44) 13:47 (47) 19:06 (45) 24:02 (44) 26:50 (42) 30:52 (43) 34:06 (42) 34:47 (44) 0010002
27.
30:22 + 13:01 3:39 (28) 4:48 (22) 2:02 (36) 4:46 (36) 3:41 (18) 3:55 (55) 4:04 (40) 2:49 (29) 0:38 (49)
Fleissig Antonín
NNN1461 3:39 (28) 8:27 (21) 10:29 (22) 15:15 (22) 18:56 (21) 22:51 (28) 26:55 (26) 29:44 (26) 30:22 (27) NNN1461
29.
30:42 + 13:21 3:46 (31) 4:43 (19) 2:08 (39) 4:48 (37) 3:48 (21) 3:34 (50) 4:13 (41) 3:03 (36) 0:39 (53)
Dvořák Jan
NNN1462 3:46 (31) 8:29 (22) 10:37 (24) 15:25 (24) 19:13 (25) 22:47 (27) 27:00 (27) 30:03 (28) 30:42 (29) NNN1462
33.
31:36 + 14:15 4:14 (40) 5:18 (28) 2:08 (39) 3:41 (13) 4:43 (40) 2:55 (33) 4:13 (41) 3:55 (58) 0:29 (19)
Šnajdrová Nikol
PTE1050 4:14 (40) 9:32 (33) 11:40 (31) 15:21 (23) 20:04 (32) 22:59 (29) 27:12 (29) 31:07 (33) 31:36 (33) PTE1050
60.
43:15 + 25:54 4:51 (47) 5:57 (37) 4:27 (71) 6:54 (61) 8:20 (74) 5:12 (67) 4:13 (41) 2:46 (27) 0:35 (40)
Redlichová Kateřina
MAS 4:51 (47) 10:48 (41) 15:15 (51) 22:09 (59) 30:29 (64) 35:41 (64) 39:54 (63) 42:40 (60) 43:15 (60) MAS
15.
27:58 + 10:37 3:33 (23) 4:16 (9) 1:40 (19) 3:11 (5) 3:51 (24) 2:42 (22) 4:17 (44) 3:57 (59) 0:31 (25)
Kotrle David
STE 3:33 (23) 7:49 (13) 9:29 (12) 12:40 (9) 16:31 (8) 19:13 (9) 23:30 (11) 27:27 (15) 27:58 (15) STE
57.
41:21 + 24:00 5:44 (60) 8:32 (61) 2:54 (62) 6:10 (55) 5:57 (59) 4:19 (59) 4:17 (44) 2:50 (30) 0:38 (49)
Šímová Julie
TBM1055 5:44 (60) 14:16 (61) 17:10 (61) 23:20 (61) 29:17 (60) 33:36 (60) 37:53 (59) 40:43 (57) 41:21 (57) TBM1055
41.
33:59 + 16:38 4:14 (40) 6:19 (44) 2:22 (46) 5:00 (41) 4:42 (39) 2:54 (30) 4:18 (46) 3:35 (53) 0:35 (40)
Stiborová Blanka
TVR7650 4:14 (40) 10:33 (40) 12:55 (39) 17:55 (37) 22:37 (35) 25:31 (34) 29:49 (37) 33:24 (41) 33:59 (41) TVR7650
46.
35:30 + 18:09 5:06 (53) 6:19 (44) 1:58 (32) 5:41 (50) 4:27 (34) 3:35 (51) 4:21 (47) 3:28 (50) 0:35 (40)
Ebnerová Alena
KON1171 5:06 (53) 11:25 (47) 13:23 (44) 19:04 (43) 23:31 (38) 27:06 (44) 31:27 (46) 34:55 (46) 35:30 (46) KON1171
40.
33:34 + 16:13 3:53 (36) 4:32 (14) 1:54 (27) 5:06 (43) 4:45 (43) 3:16 (44) 4:29 (48) 4:35 (62) 1:04 (71)
Zbíralová Barbora
3:53 (36) 8:25 (20) 10:19 (20) 15:25 (24) 20:10 (33) 23:26 (33) 27:55 (31) 32:30 (37) 33:34 (40)
49.
36:55 + 19:34 4:01 (38) 6:18 (43) 1:58 (32) 5:17 (44) 6:44 (63) 3:19 (45) 4:32 (49) 4:19 (60) 0:27 (13)
Huňková Gábi
RAD 4:01 (38) 10:19 (38) 12:17 (35) 17:34 (35) 24:18 (47) 27:37 (49) 32:09 (49) 36:28 (49) 36:55 (49) RAD
53.
39:10 + 21:49 4:05 (39) 7:22 (52) 2:42 (55) 4:31 (29) 6:07 (61) 5:19 (69) 4:32 (49) 3:47 (57) 0:45 (66)
Veselá Viktorie
4:05 (39) 11:27 (48) 14:09 (48) 18:40 (41) 24:47 (49) 30:06 (55) 34:38 (54) 38:25 (53) 39:10 (53)
58.
41:33 + 24:12 6:27 (66) 7:56 (57) 2:56 (63) 6:43 (60) 5:19 (53) 4:16 (58) 4:34 (51) 2:45 (25) 0:37 (44)
Šíma Filip
TBM1213 6:27 (66) 14:23 (62) 17:19 (63) 24:02 (64) 29:21 (61) 33:37 (61) 38:11 (60) 40:56 (58) 41:33 (58) TBM1213
28.
30:34 + 13:13 3:34 (24) 4:35 (17) 1:50 (24) 5:48 (51) 3:56 (25) 2:55 (33) 4:37 (52) 2:52 (33) 0:27 (13)
Watson Helena
3:34 (24) 8:09 (19) 9:59 (18) 15:47 (28) 19:43 (28) 22:38 (26) 27:15 (30) 30:07 (29) 30:34 (28)
72.
61:53 + 44:32 4:54 (49) 16:17 (75) 8:21 (76) 9:16 (72) 7:40 (72) 5:06 (65) 4:53 (53) 4:51 (64) 0:35 (40)
Ptáčková Lucie
TBM1372 4:54 (49) 21:11 (73) 29:32 (75) 38:48 (74) 46:28 (75) 51:34 (74) 56:27 (73) 61:18 (73) 61:53 (72) TBM1372
73.
61:58 + 44:37 5:01 (50) 16:30 (76) 8:04 (75) 9:18 (73) 7:34 (71) 5:07 (66) 4:53 (53) 4:49 (63) 0:42 (63)
Doušková Daniela
TBM1358 5:01 (50) 21:31 (74) 29:35 (76) 38:53 (75) 46:27 (74) 51:34 (74) 56:27 (73) 61:16 (72) 61:58 (73) TBM1358
63.
47:30 + 30:09 5:38 (57) 8:46 (63) 2:53 (60) 6:34 (58) 5:57 (59) 5:47 (70) 4:57 (55) 6:20 (71) 0:38 (49)
Šímová Klaudie
0300001 5:38 (57) 14:24 (63) 17:17 (62) 23:51 (63) 29:48 (62) 35:35 (62) 40:32 (64) 46:52 (63) 47:30 (63) 0300001
DISK 3:46 (31) 6:15 (41) 2:58 (64) 7:23 (62) 5:17 (52) 3:44 (54) 4:59 (56)
Ratiborský Jakub
JPV 3:46 (31) 10:01 (35) 12:59 (41) 20:22 (51) 25:39 (55) 29:23 (54) 34:22 (53) DISK JPV
52.
38:07 + 20:46 5:48 (63) 7:02 (49) 2:45 (57) 4:02 (18) 5:56 (58) 3:08 (41) 5:09 (57) 3:38 (54) 0:39 (53)
Matečná Sofie
JPV0567 5:48 (63) 12:50 (51) 15:35 (54) 19:37 (48) 25:33 (54) 28:41 (53) 33:50 (52) 37:28 (52) 38:07 (52) JPV0567
64.
48:12 + 30:51 6:51 (72) 7:51 (56) 2:49 (58) 7:42 (64) 7:13 (66) 4:09 (57) 5:11 (58) 5:40 (67) 0:46 (67)
Tesařová Lucie
AOP1451 6:51 (72) 14:42 (64) 17:31 (66) 25:13 (66) 32:26 (66) 36:35 (66) 41:46 (65) 47:26 (64) 48:12 (64) AOP1451
50.
37:30 + 20:09 5:15 (54) 7:36 (54) 3:00 (65) 4:39 (33) 4:57 (46) 2:56 (36) 5:12 (59) 3:23 (45) 0:32 (30)
Matečný Matyáš
JPV0909 5:15 (54) 12:51 (52) 15:51 (59) 20:30 (53) 25:27 (52) 28:23 (51) 33:35 (51) 36:58 (50) 37:30 (50) JPV0909
51.
37:42 + 20:21 3:23 (20) 6:15 (41) 2:32 (50) 6:07 (54) 5:22 (55) 3:28 (48) 5:12 (59) 4:52 (65) 0:31 (25)
Stachoň Štěpán
ZBM1212 3:23 (20) 9:38 (34) 12:10 (33) 18:17 (38) 23:39 (41) 27:07 (45) 32:19 (50) 37:11 (51) 37:42 (51) ZBM1212
47.
35:45 + 18:24 4:34 (45) 5:54 (35) 1:55 (28) 6:12 (56) 5:28 (56) 2:06 (9) 5:13 (61) 3:42 (55) 0:41 (58)
Smola Štěpán
TZL1414 4:34 (45) 10:28 (39) 12:23 (37) 18:35 (40) 24:03 (45) 26:09 (38) 31:22 (45) 35:04 (47) 35:45 (47) TZL1414
68.
54:22 + 37:01 6:59 (74) 14:39 (73) 2:50 (59) 7:54 (65) 6:54 (64) 3:36 (52) 5:22 (62) 4:58 (66) 1:10 (72)
Tempír František
6:59 (74) 21:38 (75) 24:28 (73) 32:22 (72) 39:16 (72) 42:52 (70) 48:14 (69) 53:12 (68) 54:22 (68)
55.
40:55 + 23:34 5:47 (62) 7:33 (53) 2:24 (48) 8:06 (66) 4:04 (26) 3:37 (53) 5:31 (63) 3:16 (41) 0:37 (44)
Matyšek Stanislav
5:47 (62) 13:20 (55) 15:44 (56) 23:50 (62) 27:54 (58) 31:31 (58) 37:02 (56) 40:18 (55) 40:55 (55)
66.
52:47 + 35:26 6:44 (70) 8:25 (60) 3:22 (67) 8:48 (69) 7:50 (73) 4:28 (63) 5:36 (64) 6:37 (73) 0:57 (70)
Redlich Jan
MAS 6:44 (70) 15:09 (66) 18:31 (67) 27:19 (68) 35:09 (68) 39:37 (68) 45:13 (66) 51:50 (66) 52:47 (66) MAS
54.
40:06 + 22:45 3:11 (13) 9:37 (70) 1:36 (12) 6:21 (57) 4:58 (47) 4:27 (62) 5:39 (65) 3:45 (56) 0:32 (30)
Sláma Matyáš
LCE1253 3:11 (13) 12:48 (50) 14:24 (49) 20:45 (54) 25:43 (56) 30:10 (56) 35:49 (55) 39:34 (54) 40:06 (54) LCE1253
56.
41:02 + 23:41 6:35 (68) 6:35 (48) 2:37 (51) 8:24 (68) 3:50 (22) 3:28 (48) 5:40 (66) 3:16 (41) 0:37 (44)
Matyšková Stela
PLU1150 6:35 (68) 13:10 (54) 15:47 (57) 24:11 (65) 28:01 (59) 31:29 (57) 37:09 (57) 40:25 (56) 41:02 (56) PLU1150
62.
45:20 + 27:59 5:38 (57) 8:33 (62) 2:39 (53) 4:49 (38) 5:46 (57) 4:26 (61) 5:49 (67) 5:54 (68) 1:46 (75)
Mrkvica Vít
ZLH1600 5:38 (57) 14:11 (60) 16:50 (60) 21:39 (55) 27:25 (57) 31:51 (59) 37:40 (58) 43:34 (62) 45:20 (62) ZLH1600
67.
53:46 + 36:25 7:59 (76) 7:19 (51) 3:27 (68) 8:09 (67) 7:26 (69) 4:53 (64) 6:23 (68) 6:41 (74) 1:29 (73)
Tesařová Eva
AOP1650 7:59 (76) 15:18 (67) 18:45 (68) 26:54 (67) 34:20 (67) 39:13 (67) 45:36 (67) 52:17 (67) 53:46 (67) AOP1650
70.
57:59 + 40:38 6:23 (64) 9:13 (68) 3:19 (66) 11:31 (75) 7:14 (67) 6:05 (72) 7:03 (69) 6:28 (72) 0:43 (64)
Paseka Matěj Yul
0230002 6:23 (64) 15:36 (68) 18:55 (69) 30:26 (71) 37:40 (70) 43:45 (71) 50:48 (71) 57:16 (70) 57:59 (70) 0230002
30.
31:00 + 13:39 3:10 (11) 4:14 (7) 2:22 (46) 4:36 (30) 4:17 (31) 2:31 (17) 7:13 (70) 2:09 (2) 0:28 (16)
Kunovská Natálie
SKMXXXX 3:10 (11) 7:24 (7) 9:46 (16) 14:22 (18) 18:39 (20) 21:10 (18) 28:23 (33) 30:32 (30) 31:00 (30) SKMXXXX
35.
32:41 + 15:20 3:26 (22) 5:24 (29) 2:18 (44) 4:59 (40) 3:04 (3) 3:10 (42) 7:36 (71) 2:13 (4) 0:31 (25)
Kollárovits Matěj
AOP1101 3:26 (22) 8:50 (26) 11:08 (28) 16:07 (31) 19:11 (23) 22:21 (24) 29:57 (39) 32:10 (36) 32:41 (35) AOP1101
70.
57:59 + 40:38 6:24 (65) 9:19 (69) 8:00 (74) 6:40 (59) 7:18 (68) 6:05 (72) 7:37 (72) 5:57 (69) 0:39 (53)
Kozel Kryštof
0190003 6:24 (65) 15:43 (69) 23:43 (72) 30:23 (70) 37:41 (71) 43:46 (72) 51:23 (72) 57:20 (71) 57:59 (70) 0190003
69.
57:58 + 40:37 6:35 (68) 8:20 (59) 5:12 (72) 9:01 (71) 6:28 (62) 6:05 (72) 8:43 (73) 5:59 (70) 1:35 (74)
Markovičová Ludmila
JPV1150 6:35 (68) 14:55 (65) 20:07 (70) 29:08 (69) 35:36 (69) 41:41 (69) 50:24 (70) 56:23 (69) 57:58 (69) JPV1150
65.
49:43 + 32:22 6:34 (67) 6:23 (46) 2:25 (49) 7:31 (63) 6:55 (65) 5:47 (70) 11:09 (74) 2:34 (18) 0:25 (5)
Zavřel Mikuláš
KRN0707 6:34 (67) 12:57 (53) 15:22 (52) 22:53 (60) 29:48 (62) 35:35 (62) 46:44 (68) 49:18 (65) 49:43 (65) KRN0707
75.
71:46 + 54:25 5:42 (59) 11:45 (72) 4:00 (70) 13:45 (76) 7:33 (70) 6:59 (76) 11:50 (75) 9:24 (75) 0:48 (68)
Kollárovitsová Julie
AOP0951 5:42 (59) 17:27 (72) 21:27 (71) 35:12 (73) 42:45 (73) 49:44 (73) 61:34 (76) 70:58 (75) 71:46 (75) AOP0951
59.
42:48 + 25:27 2:52 (6) 10:34 (71) 1:30 (7) 4:25 (28) 3:24 (8) 3:06 (39) 13:13 (76) 3:03 (36) 0:41 (58)
Malasková Linda
PLU1163 2:52 (6) 13:26 (56) 14:56 (50) 19:21 (47) 22:45 (36) 25:51 (37) 39:04 (61) 42:07 (59) 42:48 (59) PLU1163
DISK
Vavrečková Pavla
STE1052 DISK STE1052