Mezičasy závodu: 16.06.2019 - Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti | Kategorie: HD10L
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (210) 2 (203) 3 (206) 4 (204) 5 (211) 6 (200) Cíl Reg. číslo
7.
27:41 + 10:14 6:13 (9) 3:53 (9) 1:58 (1) 9:20 (13) 4:53 (9) 0:59 (11) 0:25 (1)
Dvořáková Tereza
LPM0952 6:13 (9) 10:06 (8) 12:04 (5) 21:24 (8) 26:17 (8) 27:16 (7) 27:41 (7) LPM0952
DISK 3:29 (1) 6:06 (10) 13:10 (17) 0:46 (2) 0:28 (2)
Mikyska Mael
MLA1100 3:29 (1) 12:36 18:42 31:52 32:38 DISK MLA1100
3.
18:50 + 1:23 3:37 (2) 3:14 (7) 2:06 (2) 4:02 (7) 4:33 (7) 0:49 (4) 0:29 (3)
Brandejs Hynek
DKP1005 3:37 (2) 6:51 (2) 8:57 (1) 12:59 (2) 17:32 (3) 18:21 (3) 18:50 (3) DKP1005
12.
41:34 + 24:07 14:33 (15) 1:49 (2) 5:38 (14) 14:20 (15) 3:51 (1) 0:53 (5) 0:30 (4)
Štembera Oskar
TJN1201 14:33 (15) 16:22 (14) 22:00 (13) 36:20 (14) 40:11 (12) 41:04 (12) 41:34 (12) TJN1201
2.
18:33 + 1:06 3:43 (3) 3:02 (5) 3:03 (6) 3:27 (5) 3:55 (3) 0:53 (5) 0:30 (4)
Pinkr Josef
HCE1200 3:43 (3) 6:45 (1) 9:48 (3) 13:15 (4) 17:10 (2) 18:03 (2) 18:33 (2) HCE1200
5.
21:42 + 4:15 4:46 (7) 4:20 (12) 3:30 (8) 3:18 (4) 4:09 (4) 1:08 (12) 0:31 (6)
Novotný Kryštof
DCH1005 4:46 (7) 9:06 (5) 12:36 (6) 15:54 (5) 20:03 (5) 21:11 (5) 21:42 (5) DCH1005
6.
23:15 + 5:48 4:30 (5) 4:53 (17) 4:09 (11) 4:00 (6) 4:19 (5) 0:53 (5) 0:31 (6)
Vondráčková Jolana
DKP1058 4:30 (5) 9:23 (6) 13:32 (8) 17:32 (6) 21:51 (6) 22:44 (6) 23:15 (6) DKP1058
11.
39:32 + 22:05 13:09 (14) 1:36 (1) 5:29 (13) 13:31 (14) 4:38 (8) 0:37 (1) 0:32 (8)
Nehasil František
BOR1101 13:09 (14) 14:45 (12) 20:14 (11) 33:45 (13) 38:23 (11) 39:00 (11) 39:32 (11) BOR1101
9.
34:08 + 16:41 18:23 (18) 2:16 (3) 3:30 (8) 2:35 (1) 5:55 (10) 0:57 (9) 0:32 (8)
Placek Nikolas
MLA1200 18:23 (18) 20:39 (17) 24:09 (14) 26:44 (9) 32:39 (9) 33:36 (9) 34:08 (9) MLA1200
4.
20:59 + 3:32 4:31 (6) 3:25 (8) 2:14 (3) 3:03 (3) 6:28 (11) 0:46 (2) 0:32 (8)
Beneš Jan
MLA1000 4:31 (6) 7:56 (4) 10:10 (4) 13:13 (3) 19:41 (4) 20:27 (4) 20:59 (4) MLA1000
1.
17:27 3:46 (4) 3:10 (6) 2:22 (4) 2:47 (2) 3:54 (2) 0:53 (5) 0:35 (11)
Zavadilová Adéla
VSP1153 3:46 (4) 6:56 (3) 9:18 (2) 12:05 (1) 15:59 (1) 16:52 (1) 17:27 (1) VSP1153
10.
35:28 + 18:01 14:48 (16) 4:07 (11) 2:23 (5) 6:00 (9) 6:37 (12) 0:57 (9) 0:36 (12)
Fryšová Zuzana
DCH1151 14:48 (16) 18:55 (15) 21:18 (12) 27:18 (10) 33:55 (10) 34:52 (10) 35:28 (10) DCH1151
14.
51:09 + 33:42 16:55 (17) 2:24 (4) 10:19 (15) 15:18 (16) 4:27 (6) 1:10 (13) 0:36 (12)
Adámková Sára
DCH1058 16:55 (17) 19:19 (16) 29:38 (17) 44:56 (15) 49:23 (14) 50:33 (14) 51:09 (14) DCH1058
15.
54:26 + 36:59 6:54 (10) 4:35 (15) 4:07 (10) 29:58 (18) 6:52 (14) 1:22 (16) 0:38 (14)
Vlašímská Anna
SKV1251 6:54 (10) 11:29 (9) 15:36 (9) 45:34 (16) 52:26 (15) 53:48 (15) 54:26 (15) SKV1251
16.
54:52 + 37:25 7:17 (11) 4:28 (13) 4:16 (12) 29:47 (17) 7:03 (15) 1:20 (14) 0:41 (15)
Chumová Lada
SLP1250 7:17 (11) 11:45 (10) 16:01 (10) 45:48 (17) 52:51 (16) 54:11 (16) 54:52 (16) SLP1250
17.
55:22 + 37:55 7:51 (12) 4:33 (14) 11:50 (17) 8:28 (12) 20:38 (18) 1:20 (14) 0:42 (16)
Hofman Jakub
LPM1104 7:51 (12) 12:24 (11) 24:14 (15) 32:42 (12) 53:20 (17) 54:40 (17) 55:22 (17) LPM1104
8.
28:52 + 11:25 5:41 (8) 4:05 (10) 3:29 (7) 5:46 (8) 6:47 (13) 2:18 (18) 0:46 (17)
Klier Šimon
MLA1101 5:41 (8) 9:46 (7) 13:15 (7) 19:01 (7) 25:48 (7) 28:06 (8) 28:52 (8) MLA1101
13.
47:22 + 29:55 11:16 (13) 4:45 (16) 10:20 (16) 6:11 (11) 11:58 (16) 1:50 (17) 1:02 (18)
Milota Jan
MLA0500 11:16 (13) 16:01 (13) 26:21 (16) 32:32 (11) 44:30 (13) 46:20 (13) 47:22 (13) MLA0500