Mezičasy závodu: 16.06.2019 - Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti | Kategorie: P
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (212) 2 (207) 3 (209) 4 (208) 5 (205) 6 (203) 7 (202) 8 (211) 9 (200) Cíl Reg. číslo
6.
40:18 + 10:58 3:59 (4) 4:51 (1) 3:15 (6) 2:23 (8) 3:36 (3) 3:56 (3) 13:24 (15) 3:21 (7) 1:01 (10) 0:32 (5)
Zierhutová Michaela
LCV0250 3:59 (4) 8:50 (1) 12:05 (2) 14:28 (2) 18:04 (2) 22:00 (2) 35:24 (6) 38:45 (6) 39:46 (6) 40:18 (6) LCV0250
4.
38:05 + 8:45 7:25 (10) 5:04 (2) 3:47 (10) 2:47 (11) 4:05 (4) 4:05 (4) 6:03 (4) 3:14 (6) 0:55 (4) 0:40 (13)
Hoetzelová Zuzana
JEN7754 7:25 (10) 12:29 (8) 16:16 (8) 19:03 (7) 23:08 (6) 27:13 (7) 33:16 (4) 36:30 (4) 37:25 (4) 38:05 (4) JEN7754
8.
41:31 + 12:11 6:30 (9) 5:09 (3) 3:19 (7) 4:13 (16) 8:19 (15) 3:29 (2) 5:28 (2) 3:28 (10) 0:57 (6) 0:39 (11)
Křížková Jitka
MAS8050 6:30 (9) 11:39 (7) 14:58 (7) 19:11 (9) 27:30 (10) 30:59 (10) 36:27 (8) 39:55 (8) 40:52 (7) 41:31 (8) MAS8050
9.
44:00 + 14:40 3:54 (3) 5:32 (4) 5:15 (18) 2:37 (10) 6:36 (12) 5:39 (15) 6:37 (6) 5:08 (14) 1:35 (18) 1:07 (16)
Lamač Vratislav
BOR7500 3:54 (3) 9:26 (3) 14:41 (6) 17:18 (6) 23:54 (8) 29:33 (9) 36:10 (7) 41:18 (9) 42:53 (9) 44:00 (9) BOR7500
11.
52:30 + 23:10 7:42 (13) 6:00 (5) 3:54 (12) 2:12 (6) 5:02 (7) 4:32 (6) 16:09 (16) 5:49 (17) 0:40 (1) 0:30 (1)
Balejova Veronika
7:42 (13) 13:42 (9) 17:36 (10) 19:48 (10) 24:50 (9) 29:22 (8) 45:31 (11) 51:20 (11) 52:00 (11) 52:30 (11)
3.
36:51 + 7:31 4:02 (5) 6:08 (6) 3:20 (8) 1:41 (2) 5:18 (8) 5:21 (13) 6:04 (5) 3:21 (7) 1:03 (11) 0:33 (6)
Kraus Jindřich
LCV9401 4:02 (5) 10:10 (4) 13:30 (3) 15:11 (3) 20:29 (4) 25:50 (4) 31:54 (3) 35:15 (3) 36:18 (3) 36:51 (3) LCV9401
7.
41:29 + 12:09 4:13 (6) 6:12 (7) 3:57 (13) 1:48 (3) 6:08 (10) 4:34 (8) 9:39 (13) 3:10 (5) 1:13 (15) 0:35 (8)
Doležal Jan
4:13 (6) 10:25 (5) 14:22 (5) 16:10 (5) 22:18 (5) 26:52 (6) 36:31 (9) 39:41 (7) 40:54 (8) 41:29 (7)
1.
29:20 2:45 (1) 6:24 (8) 2:52 (3) 1:39 (1) 2:56 (1) 4:11 (5) 3:56 (1) 3:06 (4) 0:57 (6) 0:34 (7)
Placková Veronika
MLA8250 2:45 (1) 9:09 (2) 12:01 (1) 13:40 (1) 16:36 (1) 20:47 (1) 24:43 (1) 27:49 (1) 28:46 (1) 29:20 (1) MLA8250
10.
46:42 + 17:22 9:20 (16) 6:29 (9) 2:37 (2) 2:13 (7) 9:04 (16) 4:48 (10) 7:52 (8) 3:03 (3) 0:45 (2) 0:31 (4)
Kožíšková Hana
9:20 (16) 15:49 (14) 18:26 (11) 20:39 (11) 29:43 (11) 34:31 (11) 42:23 (10) 45:26 (10) 46:11 (10) 46:42 (10)
12.
55:02 + 25:42 10:10 (17) 6:37 (10) 3:49 (11) 4:36 (17) 7:48 (14) 5:32 (14) 10:51 (14) 3:58 (12) 1:06 (13) 0:35 (8)
Čepičková Jana
LPM7353 10:10 (17) 16:47 (16) 20:36 (14) 25:12 (13) 33:00 (12) 38:32 (12) 49:23 (12) 53:21 (12) 54:27 (12) 55:02 (12) LPM7353
14.
62:39 + 33:19 8:34 (14) 6:52 (11) 4:45 (15) 3:21 (12) 18:35 (20) 6:50 (16) 8:40 (10) 3:24 (9) 0:59 (8) 0:39 (11)
Tumova Jitka
8:34 (14) 15:26 (12) 20:11 (13) 23:32 (12) 42:07 (16) 48:57 (16) 57:37 (15) 61:01 (14) 62:00 (14) 62:39 (14)
18.
105:38 + 76:18 11:40 (20) 7:17 (12) 5:00 (16) 3:35 (13) 29:34 (22) 10:18 (20) 28:17 (19) 6:42 (18) 1:56 (20) 1:19 (17)
Synková Marcela
DOK5751 11:40 (20) 18:57 (19) 23:57 (18) 27:32 (16) 57:06 (20) 67:24 (20) 95:41 (19) 102:23 (19) 104:19 (19) 105:38 (18) DOK5751
2.
36:10 + 6:50 3:13 (2) 7:35 (13) 3:02 (4) 1:56 (4) 4:33 (6) 5:03 (12) 5:30 (3) 3:32 (11) 1:05 (12) 0:41 (14)
Hellerová Alena
ROU7850 3:13 (2) 10:48 (6) 13:50 (4) 15:46 (4) 20:19 (3) 25:22 (3) 30:52 (2) 34:24 (2) 35:29 (2) 36:10 (2) ROU7850
17.
105:07 + 75:47 10:56 (19) 7:45 (14) 4:33 (14) 3:54 (15) 29:33 (21) 9:57 (19) 28:05 (18) 7:22 (19) 1:42 (19) 1:20 (18)
Synek Antonín
DOK5600 10:56 (19) 18:41 (18) 23:14 (17) 27:08 (15) 56:41 (19) 66:38 (19) 94:43 (18) 102:05 (18) 103:47 (18) 105:07 (17) DOK5600
DISK 8:53 (15) 7:51 (15) 5:43 (19) 12:20 (21) 6:18 (11) 7:17 (17) 8:47 (11) 5:19 (16) 1:26 (16)
Sobiskova Jirina
8:53 (15) 16:44 (15) 22:27 (16) 34:47 (18) 41:05 (15) 48:22 (15) 57:09 (14) 62:28 (16) 63:54 (16) DISK
15.
63:01 + 33:41 7:39 (12) 8:00 (16) 21:40 (22) 2:07 (5) 5:55 (9) 4:32 (6) 9:15 (12) 2:14 (1) 1:09 (14) 0:30 (1)
Havel Petr
7:39 (12) 15:39 (13) 37:19 (20) 39:26 (19) 45:21 (17) 49:53 (17) 59:08 (16) 61:22 (15) 62:31 (15) 63:01 (15)
5.
38:36 + 9:16 4:33 (7) 9:33 (17) 2:27 (1) 2:35 (9) 4:25 (5) 3:11 (1) 7:48 (7) 2:39 (2) 0:55 (4) 0:30 (1)
Vondracek Martin
4:33 (7) 14:06 (10) 16:33 (9) 19:08 (8) 23:33 (7) 26:44 (5) 34:32 (5) 37:11 (5) 38:06 (5) 38:36 (5)
13.
58:18 + 28:58 7:31 (11) 9:45 (18) 3:26 (9) 5:37 (18) 12:58 (19) 5:00 (11) 8:31 (9) 4:04 (13) 0:51 (3) 0:35 (8)
Fryšová Tereza
DCHxxxx 7:31 (11) 17:16 (17) 20:42 (15) 26:19 (14) 39:17 (14) 44:17 (14) 52:48 (13) 56:52 (13) 57:43 (13) 58:18 (13) DCHxxxx
DISK 5:14 (8) 10:03 (19) 3:12 (5) 30:18 (22) 3:30 (2) 4:39 (9) 1:00 (9) 1:37 (21)
Klierová Simona
MLA80 5:14 (8) 15:17 (11) 18:29 (12) 48:47 (20) 52:17 (18) 56:56 (18) 98:24 99:24 DISK MLA80
16.
74:30 + 45:10 10:34 (18) 10:21 (20) 5:09 (17) 3:43 (14) 6:43 (13) 7:18 (18) 22:58 (17) 5:10 (15) 1:31 (17) 1:03 (15)
Zenkerová Miluše
LCV4550 10:34 (18) 20:55 (20) 26:04 (19) 29:47 (17) 36:30 (13) 43:48 (13) 66:46 (17) 71:56 (17) 73:27 (17) 74:30 (16) LCV4550
DISK 28:39 (22) 26:16 (21) 7:38 (20) 11:16 (20) 10:18 (17) 10:26 (21) 1:28 (19)
Souček Šimon
28:39 (22) 54:55 (22) 62:33 (22) 73:49 (22) 84:07 (22) 94:33 (22) 148:10 DISK
DISK 28:04 (21) 26:24 (22) 7:40 (21) 11:04 (19) 10:20 (18) 10:30 (22) 1:33 (20)
Hrabánková Kateřina
28:04 (21) 54:28 (21) 62:08 (21) 73:12 (21) 83:32 (21) 94:02 (21) 147:31 DISK