Mezičasy závodu: 06.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu | Kategorie: H10N
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (33) 2 (46) 3 (57) 4 (54) 5 (78) 6 (83) 7 (100) Cíl Reg. číslo
2.
15:08 + 1:07 1:54 (3) 1:32 (3) 2:09 (2) 4:47 (13) 2:20 (8) 1:40 (1) 0:32 (7) 0:14 (2)
Šíma Antonín
SRK1001 1:54 (3) 3:26 (2) 5:35 (1) 10:22 (2) 12:42 (3) 14:22 (2) 14:54 (2) 15:08 (2) SRK1001
3.
15:11 + 1:10 2:32 (10) 2:09 (9) 2:36 (3) 3:25 (7) 1:59 (3) 1:49 (2) 0:26 (2) 0:15 (5)
Kobík Kryštof
LTU0901 2:32 (10) 4:41 (8) 7:17 (3) 10:42 (3) 12:41 (2) 14:30 (3) 14:56 (3) 15:11 (3) LTU0901
8.
18:25 + 4:24 3:20 (14) 2:36 (14) 3:45 (6) 3:29 (8) 2:34 (10) 1:49 (2) 0:40 (9) 0:12 (1)
Sedláček Benedikt
KOR0902 3:20 (14) 5:56 (13) 9:41 (7) 13:10 (9) 15:44 (8) 17:33 (8) 18:13 (8) 18:25 (8) KOR0902
1.
14:01 2:02 (5) 1:31 (2) 2:08 (1) 2:35 (3) 2:30 (9) 2:09 (4) 0:51 (13) 0:15 (5)
Jirout Vilém
SNA1001 2:02 (5) 3:33 (3) 5:41 (2) 8:16 (1) 10:46 (1) 12:55 (1) 13:46 (1) 14:01 (1) SNA1001
10.
19:24 + 5:23 2:35 (11) 2:17 (11) 4:59 (8) 3:57 (11) 2:41 (11) 2:12 (5) 0:28 (6) 0:15 (5)
Seidl Josef
LTU1100 2:35 (11) 4:52 (11) 9:51 (8) 13:48 (10) 16:29 (11) 18:41 (10) 19:09 (10) 19:24 (10) LTU1100
5.
16:40 + 2:39 2:21 (8) 1:52 (6) 3:29 (5) 3:07 (6) 2:10 (5) 2:12 (5) 1:15 (14) 0:14 (2)
Semerád Vít
LPU0906 2:21 (8) 4:13 (5) 7:42 (5) 10:49 (4) 12:59 (4) 15:11 (4) 16:26 (5) 16:40 (5) LPU0906
4.
16:35 + 2:34 1:58 (4) 1:18 (1) 7:10 (12) 1:49 (1) 1:25 (1) 2:16 (7) 0:23 (1) 0:16 (11)
Renský Matěj
SNA0903 1:58 (4) 3:16 (1) 10:26 (9) 12:15 (7) 13:40 (6) 15:56 (5) 16:19 (4) 16:35 (4) SNA0903
DISK 1:37 (1) 2:46 (4) 2:18 (7) 2:19 (8) 0:41 (11) 0:15 (5)
Chrtek Jan
PHK1100 1:37 (1) 10:45 13:31 15:49 18:08 18:49 DISK PHK1100
9.
19:17 + 5:16 2:17 (7) 1:57 (7) 6:28 (10) 2:27 (2) 3:02 (12) 2:24 (9) 0:27 (3) 0:15 (5)
Domin Ondřej
LPU1103 2:17 (7) 4:14 (6) 10:42 (11) 13:09 (8) 16:11 (9) 18:35 (9) 19:02 (9) 19:17 (9) LPU1103
6.
17:43 + 3:42 3:03 (13) 2:15 (10) 3:45 (6) 2:51 (5) 2:15 (6) 2:31 (10) 0:38 (8) 0:25 (14)
Košťál Antonín
SHK1004 3:03 (13) 5:18 (12) 9:03 (6) 11:54 (6) 14:09 (7) 16:40 (6) 17:18 (6) 17:43 (6) SHK1004
7.
18:06 + 4:05 2:07 (6) 2:23 (13) 3:01 (4) 4:05 (12) 1:58 (2) 3:37 (11) 0:40 (9) 0:15 (5)
Jirout Jáchym
SNA1201 2:07 (6) 4:30 (7) 7:31 (4) 11:36 (5) 13:34 (5) 17:11 (7) 17:51 (7) 18:06 (7) SNA1201
12.
40:14 + 26:13 16:13 (15) 1:36 (4) 9:34 (13) 3:44 (10) 4:28 (13) 3:40 (12) 0:43 (12) 0:16 (11)
Potůček Josef
LPU1102 16:13 (15) 17:49 (14) 27:23 (13) 31:07 (12) 35:35 (12) 39:15 (12) 39:58 (12) 40:14 (12) LPU1102
11.
23:35 + 9:34 2:29 (9) 2:17 (11) 5:41 (9) 3:40 (9) 2:05 (4) 6:42 (13) 0:27 (3) 0:14 (2)
Macek Dan
LPU1104 2:29 (9) 4:46 (10) 10:27 (10) 14:07 (11) 16:12 (10) 22:54 (11) 23:21 (11) 23:35 (11) LPU1104
DISK 1:52 (2) 1:46 (5)
Ticháček Jáchym
SJC1004 1:52 (2) 3:38 (4) DISK SJC1004
DISK 2:42 (12) 2:02 (8) 6:39 (11) 0:27 (3) 0:17 (13)
Polák Vlastimil
VRL1001 2:42 (12) 4:44 (9) 11:23 (12) 23:38 24:05 DISK VRL1001