Mezičasy závodu: 25.05.2019 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (101) 2 (102) 3 (140) 4 (103) 5 (106) 6 (151) 7 (107) 8 (146) 9 (147) 10 (144) 11 (100) Cíl Reg. číslo
4.
15:10 + 3:26 2:38 (5) 1:22 (4) 0:47 (4) 1:54 (7) 2:45 (15) 0:36 (2) 0:25 (3) 0:46 (1) 1:59 (13) 1:14 (2) 0:31 (1) 0:13 (1)
Kawuloková Tereza
TRI0956 2:38 (5) 4:00 (3) 4:47 (3) 6:41 (3) 9:26 (6) 10:02 (6) 10:27 (6) 11:13 (5) 13:12 (6) 14:26 (4) 14:57 (4) 15:10 (4) TRI0956
3.
14:11 + 2:27 2:24 (4) 1:37 (8) 0:49 (6) 2:03 (11) 2:10 (6) 0:55 (11) 0:19 (1) 0:54 (5) 0:41 (2) 1:20 (4) 0:45 (6) 0:14 (2)
Menzel František
MOV1003 2:24 (4) 4:01 (4) 4:50 (4) 6:53 (4) 9:03 (5) 9:58 (5) 10:17 (4) 11:11 (4) 11:52 (3) 13:12 (3) 13:57 (3) 14:11 (3) MOV1003
17.
25:07 + 13:23 3:55 (15) 2:14 (16) 1:25 (19) 3:30 (20) 3:10 (18) 1:11 (17) 1:14 (23) 2:05 (20) 2:49 (18) 2:21 (18) 0:58 (9) 0:15 (3)
Hudečková Stella
OOP1150 3:55 (15) 6:09 (15) 7:34 (16) 11:04 (17) 14:14 (18) 15:25 (18) 16:39 (18) 18:44 (20) 21:33 (18) 23:54 (18) 24:52 (18) 25:07 (17) OOP1150
8.
17:26 + 5:42 2:57 (10) 1:31 (6) 1:13 (14) 1:58 (8) 3:52 (21) 0:52 (9) 0:34 (12) 0:57 (8) 0:55 (4) 1:44 (11) 0:38 (2) 0:15 (3)
Dorčák Tomáš
MOV0801 2:57 (10) 4:28 (7) 5:41 (8) 7:39 (8) 11:31 (10) 12:23 (10) 12:57 (9) 13:54 (8) 14:49 (8) 16:33 (8) 17:11 (8) 17:26 (8) MOV0801
5.
15:26 + 3:42 2:43 (7) 1:30 (5) 0:45 (3) 2:01 (9) 1:47 (3) 0:46 (8) 0:31 (8) 0:50 (4) 2:12 (15) 1:25 (6) 0:41 (4) 0:15 (3)
Malý David
VRB1100 2:43 (7) 4:13 (6) 4:58 (5) 6:59 (5) 8:46 (3) 9:32 (3) 10:03 (3) 10:53 (3) 13:05 (5) 14:30 (5) 15:11 (5) 15:26 (5) VRB1100
11.
20:08 + 8:24 2:53 (9) 3:09 (22) 1:04 (11) 1:48 (5) 1:44 (2) 0:37 (3) 0:30 (6) 3:53 (22) 1:48 (12) 1:36 (9) 0:51 (7) 0:15 (3)
Cymorková Julie
TRI0953 2:53 (9) 6:02 (14) 7:06 (13) 8:54 (10) 10:38 (8) 11:15 (8) 11:45 (8) 15:38 (13) 17:26 (11) 19:02 (11) 19:53 (11) 20:08 (11) TRI0953
1.
11:44 2:21 (3) 0:59 (2) 0:43 (2) 1:21 (1) 1:55 (5) 0:31 (1) 0:27 (4) 0:49 (3) 0:30 (1) 1:09 (1) 0:43 (5) 0:16 (7)
Kubien Tomáš
TRI1002 2:21 (3) 3:20 (1) 4:03 (1) 5:24 (1) 7:19 (2) 7:50 (2) 8:17 (2) 9:06 (2) 9:36 (1) 10:45 (1) 11:28 (1) 11:44 (1) TRI1002
9.
19:15 + 7:31 3:22 (11) 1:35 (7) 1:42 (21) 2:41 (14) 3:26 (19) 1:08 (15) 0:48 (17) 0:55 (6) 0:58 (5) 1:28 (7) 0:55 (8) 0:17 (8)
Klose Kateřina
SFM1251 3:22 (11) 4:57 (10) 6:39 (10) 9:20 (12) 12:46 (13) 13:54 (14) 14:42 (14) 15:37 (12) 16:35 (10) 18:03 (9) 18:58 (9) 19:15 (9) SFM1251
23.
33:20 + 21:36 5:31 (21) 4:12 (23) 0:56 (10) 2:55 (17) 7:09 (23) 1:11 (17) 0:48 (17) 1:51 (17) 4:35 (21) 2:45 (19) 1:10 (17) 0:17 (8)
Mališová Ema
BFM1152 5:31 (21) 9:43 (22) 10:39 (22) 13:34 (22) 20:43 (23) 21:54 (23) 22:42 (23) 24:33 (23) 29:08 (23) 31:53 (23) 33:03 (23) 33:20 (23) BFM1152
2.
12:45 + 1:01 2:09 (1) 1:18 (3) 0:41 (1) 1:30 (2) 1:26 (1) 0:39 (4) 0:24 (2) 0:46 (1) 1:34 (11) 1:21 (5) 0:39 (3) 0:18 (10)
Mokrosz Tomasz
TRI1200 2:09 (1) 3:27 (2) 4:08 (2) 5:38 (2) 7:04 (1) 7:43 (1) 8:07 (1) 8:53 (1) 10:27 (2) 11:48 (2) 12:27 (2) 12:45 (2) TRI1200
7.
16:38 + 4:54 3:50 (14) 0:48 (1) 0:51 (8) 1:37 (3) 2:20 (7) 0:40 (5) 0:29 (5) 0:55 (6) 2:29 (16) 1:16 (3) 1:04 (15) 0:19 (11)
Palarčík Kryštof
SFM1100 3:50 (14) 4:38 (9) 5:29 (7) 7:06 (7) 9:26 (6) 10:06 (7) 10:35 (7) 11:30 (7) 13:59 (7) 15:15 (7) 16:19 (7) 16:38 (7) SFM1100
14.
22:48 + 11:04 3:39 (13) 1:55 (13) 1:12 (13) 2:01 (9) 2:24 (10) 1:10 (16) 0:50 (19) 1:37 (14) 4:33 (20) 1:49 (12) 1:19 (19) 0:19 (11)
Myslivec Lukáš
TRI1201 3:39 (13) 5:34 (12) 6:46 (11) 8:47 (9) 11:11 (9) 12:21 (9) 13:11 (10) 14:48 (9) 19:21 (14) 21:10 (14) 22:29 (14) 22:48 (14) TRI1201
15.
23:08 + 11:24 2:19 (2) 1:43 (11) 3:05 (23) 1:48 (5) 3:57 (22) 0:43 (6) 0:40 (15) 3:54 (23) 2:11 (14) 1:28 (7) 1:00 (12) 0:20 (13)
Ryšková Klára
TRI1250 2:19 (2) 4:02 (5) 7:07 (14) 8:55 (11) 12:52 (14) 13:35 (12) 14:15 (12) 18:09 (17) 20:20 (17) 21:48 (15) 22:48 (15) 23:08 (15) TRI1250
12.
20:34 + 8:50 5:28 (20) 1:40 (10) 0:54 (9) 2:25 (13) 2:25 (11) 1:20 (22) 0:33 (10) 1:32 (12) 1:19 (9) 1:38 (10) 1:00 (12) 0:20 (13)
Pravda Martin
NNN0911 5:28 (20) 7:08 (19) 8:02 (19) 10:27 (16) 12:52 (14) 14:12 (15) 14:45 (15) 16:17 (14) 17:36 (12) 19:14 (12) 20:14 (12) 20:34 (12) NNN0911
16.
23:43 + 11:59 4:05 (17) 2:23 (19) 1:29 (20) 4:14 (23) 3:09 (17) 0:59 (12) 0:33 (10) 1:43 (16) 1:14 (8) 2:07 (15) 1:26 (20) 0:21 (15)
Létalová Eva
SFM1250 4:05 (17) 6:28 (18) 7:57 (18) 12:11 (19) 15:20 (19) 16:19 (19) 16:52 (19) 18:35 (18) 19:49 (16) 21:56 (16) 23:22 (16) 23:43 (16) SFM1250
13.
21:39 + 9:55 2:45 (8) 2:38 (21) 0:47 (4) 3:47 (22) 2:28 (12) 0:44 (7) 0:38 (14) 1:36 (13) 2:41 (17) 1:59 (14) 1:15 (18) 0:21 (15)
Hrabal Václav
BFM1202 2:45 (8) 5:23 (11) 6:10 (9) 9:57 (15) 12:25 (11) 13:09 (11) 13:47 (11) 15:23 (10) 18:04 (13) 20:03 (13) 21:18 (13) 21:39 (13) BFM1202
10.
19:38 + 7:54 4:40 (18) 1:38 (9) 1:18 (17) 2:14 (12) 2:43 (14) 1:15 (20) 0:30 (6) 1:13 (10) 0:52 (3) 1:53 (13) 0:58 (9) 0:24 (17)
Sližová Kateřina
TRI1650 4:40 (18) 6:18 (17) 7:36 (17) 9:50 (14) 12:33 (12) 13:48 (13) 14:18 (13) 15:31 (11) 16:23 (9) 18:16 (10) 19:14 (10) 19:38 (10) TRI1650
22.
31:52 + 20:08 3:34 (12) 2:02 (15) 1:23 (18) 2:48 (15) 3:07 (16) 1:50 (23) 0:56 (21) 2:18 (21) 8:05 (23) 3:48 (23) 1:37 (23) 0:24 (17)
Janas Malgorzata
4EP1400 3:34 (12) 5:36 (13) 6:59 (12) 9:47 (13) 12:54 (16) 14:44 (17) 15:40 (17) 17:58 (16) 26:03 (22) 29:51 (22) 31:28 (22) 31:52 (22) 4EP1400
6.
16:22 + 4:38 2:40 (6) 1:54 (12) 0:49 (6) 1:42 (4) 1:52 (4) 0:52 (9) 0:35 (13) 1:01 (9) 1:12 (7) 2:15 (17) 1:04 (15) 0:26 (19)
Walaski Vítek
TRI1400 2:40 (6) 4:34 (8) 5:23 (6) 7:05 (6) 8:57 (4) 9:49 (4) 10:24 (5) 11:25 (6) 12:37 (4) 14:52 (6) 15:56 (6) 16:22 (6) TRI1400
19.
27:03 + 15:19 4:00 (16) 2:17 (18) 1:15 (15) 3:34 (21) 2:21 (8) 1:04 (13) 0:52 (20) 1:59 (19) 5:11 (22) 3:04 (21) 0:59 (11) 0:27 (20)
Tesařová Lucie
AOP1451 4:00 (16) 6:17 (16) 7:32 (15) 11:06 (18) 13:27 (17) 14:31 (16) 15:23 (16) 17:22 (15) 22:33 (19) 25:37 (20) 26:36 (20) 27:03 (19) AOP1451
20.
27:05 + 15:21 4:49 (19) 2:31 (20) 2:39 (22) 3:07 (18) 2:32 (13) 1:13 (19) 1:02 (22) 1:38 (15) 3:55 (19) 2:07 (15) 1:02 (14) 0:30 (21)
Madejová Anna
BFM1251 4:49 (19) 7:20 (20) 9:59 (20) 13:06 (20) 15:38 (21) 16:51 (21) 17:53 (21) 19:31 (21) 23:26 (20) 25:33 (19) 26:35 (19) 27:05 (20) BFM1251
21.
29:16 + 17:32 8:34 (23) 2:15 (17) 1:17 (16) 3:15 (19) 3:28 (20) 1:19 (21) 0:41 (16) 1:55 (18) 1:21 (10) 2:54 (20) 1:34 (22) 0:43 (22)
Kostka Mikuláš
MOV1400 8:34 (23) 10:49 (23) 12:06 (23) 15:21 (23) 18:49 (22) 20:08 (22) 20:49 (22) 22:44 (22) 24:05 (21) 26:59 (21) 28:33 (21) 29:16 (21) MOV1400
18.
25:35 + 13:51 7:16 (22) 2:01 (14) 1:08 (12) 2:48 (15) 2:22 (9) 1:05 (14) 0:32 (9) 1:26 (11) 1:07 (6) 3:10 (22) 1:32 (21) 1:08 (23)
Tesařová Eva
AOP1650 7:16 (22) 9:17 (21) 10:25 (21) 13:13 (21) 15:35 (20) 16:40 (20) 17:12 (20) 18:38 (19) 19:45 (15) 22:55 (17) 24:27 (17) 25:35 (18) AOP1650