Mezičasy závodu: 12.10.2019 - Mistrovství oblasti v nočním OB | Kategorie: T1
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (71) 2 (31) 3 (40) 4 (72) 5 (70) 6 (50) 7 (58) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
32:30 4:25 (1) 5:10 (1) 3:39 (1) 4:29 (1) 3:09 (1) 4:53 (1) 4:28 (3) 1:34 (2) 0:43 (3)
Rázek David
VPM0440 4:25 (1) 9:35 (1) 13:14 (1) 17:43 (1) 20:52 (1) 25:45 (1) 30:13 (1) 31:47 (1) 32:30 (1) VPM0440
2.
43:32 + 11:02 5:33 (2) 6:46 (4) 5:44 (4) 5:58 (7) 4:51 (2) 7:58 (7) 4:32 (4) 1:36 (3) 0:34 (1)
Ječmenová Veronika
ONO0950 5:33 (2) 12:19 (2) 18:03 (3) 24:01 (4) 28:52 (2) 36:50 (2) 41:22 (2) 42:58 (2) 43:32 (2) ONO0950
4.
46:48 + 14:18 6:26 (4) 6:05 (3) 3:57 (2) 5:13 (4) 12:21 (8) 6:14 (4) 4:06 (1) 1:43 (4) 0:43 (3)
Urbánková Lucie
ONO1150 6:26 (4) 12:31 (3) 16:28 (2) 21:41 (2) 34:02 (5) 40:16 (5) 44:22 (4) 46:05 (4) 46:48 (4) ONO1150
3.
45:46 + 13:16 6:07 (3) 7:04 (5) 5:50 (5) 4:59 (3) 7:03 (5) 5:54 (2) 4:46 (6) 3:14 (7) 0:49 (5)
Sobotová Kateřina
VPM0851 6:07 (3) 13:11 (4) 19:01 (4) 24:00 (3) 31:03 (4) 36:57 (3) 41:43 (3) 44:57 (3) 45:46 (3) VPM0851
8.
88:06 + 55:36 8:29 (7) 5:33 (2) 32:26 (8) 5:16 (5) 7:16 (6) 5:57 (3) 21:11 (8) 1:06 (1) 0:52 (7)
Bursa Áron
LPM1101 8:29 (7) 14:02 (5) 46:28 (8) 51:44 (8) 59:00 (8) 64:57 (8) 86:08 (8) 87:14 (8) 88:06 (8) LPM1101
5.
50:20 + 17:50 7:07 (5) 7:30 (6) 5:03 (3) 6:10 (8) 5:07 (3) 7:51 (6) 7:29 (7) 2:38 (6) 1:25 (8)
Zieba Jaroslav
NEK6500 7:07 (5) 14:37 (6) 19:40 (5) 25:50 (5) 30:57 (3) 38:48 (4) 46:17 (5) 48:55 (5) 50:20 (5) NEK6500
6.
61:43 + 29:13 9:09 (8) 7:43 (7) 6:18 (6) 4:48 (2) 6:13 (4) 17:46 (8) 4:08 (2) 4:48 (8) 0:50 (6)
Valešová Irena
LPM7050 9:09 (8) 16:52 (7) 23:10 (6) 27:58 (6) 34:11 (6) 51:57 (6) 56:05 (6) 60:53 (6) 61:43 (6) LPM7050
7.
64:49 + 32:19 7:21 (6) 20:06 (8) 6:19 (7) 5:55 (6) 10:21 (7) 7:41 (5) 4:34 (5) 1:55 (5) 0:37 (2)
Fišáková Lucie Johanka
MLA0950 7:21 (6) 27:27 (8) 33:46 (7) 39:41 (7) 50:02 (7) 57:43 (7) 62:17 (7) 64:12 (7) 64:49 (7) MLA0950
DISK
Kolešová Jana
NEK0850 DISK NEK0850
DISK
Hrabánková Kateřina
NEK0750 DISK NEK0750
DISK
Petýrková Karolína
NEK0852 DISK NEK0852