Mezičasy závodu: 30.03.2019 - Oblastní žebříček | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (59) 2 (56) 3 (67) 4 (60) 5 (47) 6 (46) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
25:17 7:06 (1) 4:19 (10) 2:07 (2) 5:38 (4) 1:40 (8) 2:01 (20) 1:57 (4) 0:29 (1)
Zatloukal Vojtěch
STE0908 7:06 (1) 11:25 (1) 13:32 (1) 19:10 (1) 20:50 (1) 22:51 (1) 24:48 (1) 25:17 (1) STE0908
2.
27:23 + 2:06 8:51 (6) 4:42 (14) 2:27 (4) 5:32 (2) 1:46 (11) 1:25 (4) 2:05 (5) 0:35 (13)
Veselá Klára
UOL0950 8:51 (6) 13:33 (8) 16:00 (6) 21:32 (4) 23:18 (2) 24:43 (2) 26:48 (2) 27:23 (2) UOL0950
4.
29:26 + 4:09 8:03 (4) 4:12 (9) 3:40 (19) 6:14 (7) 2:08 (17) 2:01 (20) 2:27 (9) 0:41 (25)
Skřivanek František
TBM1108 8:03 (4) 12:15 (4) 15:55 (5) 22:09 (5) 24:17 (3) 26:18 (4) 28:45 (4) 29:26 (4) TBM1108
3.
27:59 + 2:42 10:01 (10) 3:14 (1) 2:32 (5) 7:05 (16) 1:33 (4) 1:18 (2) 1:43 (1) 0:33 (8)
Zvrnová Lenka
STE1055 10:01 (10) 13:15 (6) 15:47 (4) 22:52 (6) 24:25 (4) 25:43 (3) 27:26 (3) 27:59 (3) STE1055
7.
30:25 + 5:08 7:32 (2) 4:09 (8) 3:02 (9) 5:34 (3) 4:28 (40) 2:26 (29) 2:31 (12) 0:43 (29)
Ebnerová Barbora
NNNEB51 7:32 (2) 11:41 (3) 14:43 (3) 20:17 (2) 24:45 (5) 27:11 (7) 29:42 (7) 30:25 (7) NNNEB51
5.
30:12 + 4:55 8:29 (5) 4:42 (14) 3:33 (16) 6:49 (11) 1:15 (1) 1:52 (14) 2:52 (21) 0:40 (22)
Tomášková Lucie
STE1350 8:29 (5) 13:11 (5) 16:44 (7) 23:33 (7) 24:48 (6) 26:40 (5) 29:32 (5) 30:12 (5) STE1350
6.
30:16 + 4:59 7:39 (3) 4:01 (5) 2:49 (7) 5:48 (5) 4:49 (42) 2:01 (20) 2:29 (11) 0:40 (22)
Čeřovská Eliška
KON1353 7:39 (3) 11:40 (2) 14:29 (2) 20:17 (2) 25:06 (7) 27:07 (6) 29:36 (6) 30:16 (6) KON1353
9.
31:24 + 6:07 11:27 (19) 3:31 (3) 2:13 (3) 6:52 (12) 1:21 (2) 3:07 (36) 2:12 (7) 0:41 (25)
Venusova Anna
STE 11:27 (19) 14:58 (11) 17:11 (10) 24:03 (9) 25:24 (8) 28:31 (9) 30:43 (9) 31:24 (9) STE
8.
30:47 + 5:30 9:12 (8) 4:52 (16) 4:19 (31) 5:24 (1) 1:54 (12) 1:32 (7) 3:00 (22) 0:34 (11)
Šnajdrová Nikol
PTE1050 9:12 (8) 14:04 (10) 18:23 (11) 23:47 (8) 25:41 (9) 27:13 (8) 30:13 (8) 30:47 (8) PTE1050
10.
31:54 + 6:37 8:58 (7) 4:32 (11) 3:27 (14) 7:59 (20) 1:44 (10) 1:58 (19) 2:45 (19) 0:31 (5)
Janků Michala
STE1150 8:58 (7) 13:30 (7) 16:57 (9) 24:56 (10) 26:40 (10) 28:38 (10) 31:23 (10) 31:54 (10) STE1150
11.
32:26 + 7:09 10:04 (11) 3:50 (4) 3:02 (9) 8:46 (24) 1:35 (7) 1:39 (9) 2:51 (20) 0:39 (21)
Staroštíková Eliška
UOL1350 10:04 (11) 13:54 (9) 16:56 (8) 25:42 (11) 27:17 (11) 28:56 (11) 31:47 (11) 32:26 (11) UOL1350
13.
34:52 + 9:35 11:24 (17) 5:15 (18) 2:58 (8) 7:11 (17) 2:00 (15) 1:56 (17) 3:25 (27) 0:43 (29)
Dosudil Alexandr
NNN 11:24 (17) 16:39 (17) 19:37 (14) 26:48 (12) 28:48 (12) 30:44 (13) 34:09 (13) 34:52 (13) NNN
12.
34:07 + 8:50 11:13 (16) 5:46 (22) 3:19 (12) 6:48 (10) 2:05 (16) 1:26 (5) 2:44 (17) 0:46 (33)
Tříska Jakub
PTE1300 11:13 (16) 16:59 (18) 20:18 (18) 27:06 (13) 29:11 (13) 30:37 (12) 33:21 (12) 34:07 (12) PTE1300
14.
35:23 + 10:06 10:27 (12) 6:11 (23) 3:51 (23) 7:02 (14) 2:18 (19) 2:40 (33) 2:18 (8) 0:36 (14)
Vavrečka Saša
JPV1100 10:27 (12) 16:38 (16) 20:29 (19) 27:31 (15) 29:49 (14) 32:29 (17) 34:47 (14) 35:23 (14) JPV1100
22.
40:51 + 15:34 10:32 (13) 5:17 (19) 3:41 (20) 8:05 (21) 2:43 (26) 1:44 (11) 3:35 (30) 5:14 (44)
Fládr Jan
PTE1400 10:32 (13) 15:49 (13) 19:30 (13) 27:35 (16) 30:18 (15) 32:02 (14) 35:37 (17) 40:51 (22) PTE1400
15.
35:25 + 10:08 10:45 (14) 5:41 (20) 3:41 (20) 7:23 (18) 2:53 (30) 1:57 (18) 2:28 (10) 0:37 (16)
Sekanina Marek
ASU1010 10:45 (14) 16:26 (14) 20:07 (15) 27:30 (14) 30:23 (16) 32:20 (16) 34:48 (15) 35:25 (15) ASU1010
16.
35:44 + 10:27 10:49 (15) 5:41 (20) 3:37 (18) 7:28 (19) 2:53 (30) 1:51 (13) 2:44 (17) 0:41 (25)
Macek Václav
ASU1249 10:49 (15) 16:30 (15) 20:07 (15) 27:35 (16) 30:28 (17) 32:19 (15) 35:03 (16) 35:44 (16) ASU1249
17.
37:11 + 11:54 12:42 (21) 6:21 (27) 3:20 (13) 6:38 (9) 1:59 (14) 1:55 (15) 3:32 (28) 0:44 (32)
Gottwald Tobiáš
STE1205 12:42 (21) 19:03 (22) 22:23 (21) 29:01 (18) 31:00 (18) 32:55 (18) 36:27 (18) 37:11 (17) STE1205
19.
39:08 + 13:51 11:26 (18) 4:02 (6) 3:09 (11) 12:27 (37) 1:33 (4) 1:34 (8) 4:20 (33) 0:37 (16)
Nantlová Eliška a Štepánka
NNN 11:26 (18) 15:28 (12) 18:37 (12) 31:04 (21) 32:37 (19) 34:11 (19) 38:31 (20) 39:08 (19) NNN
21.
40:34 + 15:17 15:24 (33) 4:38 (12) 3:53 (25) 6:58 (13) 1:57 (13) 3:54 (43) 3:10 (24) 0:40 (22)
Verbicka Anna
JPV 15:24 (33) 20:02 (23) 23:55 (22) 30:53 (20) 32:50 (20) 36:44 (22) 39:54 (22) 40:34 (21) JPV
18.
37:16 + 11:59 9:30 (9) 7:49 (35) 3:34 (17) 9:34 (30) 2:30 (21) 1:41 (10) 2:09 (6) 0:29 (1)
Krestová Ema
NNN 9:30 (9) 17:19 (19) 20:53 (20) 30:27 (19) 32:57 (21) 34:38 (20) 36:47 (19) 37:16 (18) NNN
20.
39:28 + 14:11 14:32 (28) 7:04 (29) 3:54 (26) 6:15 (8) 2:32 (22) 2:04 (25) 2:36 (14) 0:31 (5)
Tomášek Matěj
STE1202 14:32 (28) 21:36 (30) 25:30 (28) 31:45 (22) 34:17 (22) 36:21 (21) 38:57 (21) 39:28 (20) STE1202
28.
45:02 + 19:45 13:09 (23) 7:23 (31) 4:14 (29) 8:42 (23) 2:38 (24) 3:32 (40) 4:21 (34) 1:03 (34)
Bublová Matylda
0130001 13:09 (23) 20:32 (28) 24:46 (24) 33:28 (23) 36:06 (23) 39:38 (26) 43:59 (27) 45:02 (28) 0130001
24.
42:25 + 17:08 15:53 (35) 7:27 (32) 3:51 (23) 7:03 (15) 2:13 (18) 2:37 (31) 2:38 (15) 0:43 (29)
Gottwaldová Anna
JPV0950 15:53 (35) 23:20 (37) 27:11 (34) 34:14 (26) 36:27 (24) 39:04 (24) 41:42 (24) 42:25 (24) JPV0950
30.
46:46 + 21:29 17:46 (40) 6:12 (25) 3:48 (22) 6:11 (6) 2:38 (24) 3:14 (37) 5:51 (41) 1:06 (35)
Stiborová Blanka
TVR7650 17:46 (40) 23:58 (38) 27:46 (35) 33:57 (24) 36:35 (25) 39:49 (27) 45:40 (30) 46:46 (30) TVR7650
27.
44:57 + 19:40 14:55 (31) 5:11 (17) 4:41 (32) 9:15 (28) 3:01 (32) 1:55 (15) 4:30 (37) 1:29 (36)
Janeček Tomáš
0040002 14:55 (31) 20:06 (25) 24:47 (25) 34:02 (25) 37:03 (26) 38:58 (23) 43:28 (25) 44:57 (27) 0040002
25.
44:08 + 18:51 16:05 (37) 6:33 (28) 4:06 (28) 8:56 (25) 1:41 (9) 2:58 (35) 3:19 (25) 0:30 (3)
Bártková Rozárie
STE0851 16:05 (37) 22:38 (35) 26:44 (31) 35:40 (28) 37:21 (27) 40:19 (28) 43:38 (26) 44:08 (25) STE0851
26.
44:56 + 19:39 13:51 (27) 6:11 (23) 3:57 (27) 10:56 (32) 3:21 (36) 2:52 (34) 3:06 (23) 0:42 (28)
Nejezchlebova Linda
NNN 13:51 (27) 20:02 (23) 23:59 (23) 34:55 (27) 38:16 (28) 41:08 (29) 44:14 (28) 44:56 (26) NNN
23.
42:03 + 16:46 18:14 (41) 4:04 (7) 2:42 (6) 11:44 (34) 1:33 (4) 1:19 (3) 1:54 (3) 0:33 (8)
Šmída Patrik
PTE1004 18:14 (41) 22:18 (33) 25:00 (26) 36:44 (29) 38:17 (29) 39:36 (25) 41:30 (23) 42:03 (23) PTE1004
33.
49:28 + 24:11 14:47 (30) 7:07 (30) 6:28 (42) 8:34 (22) 2:48 (27) 3:17 (39) 4:51 (39) 1:36 (37)
Masařová Natálie
UOL 14:47 (30) 21:54 (32) 28:22 (38) 36:56 (30) 39:44 (30) 43:01 (33) 47:52 (33) 49:28 (33) UOL
29.
45:39 + 20:22 16:36 (38) 6:13 (26) 5:03 (33) 9:08 (26) 3:33 (37) 1:48 (12) 2:42 (16) 0:36 (14)
Kuja Adam
TVR0900 16:36 (38) 22:49 (36) 27:52 (37) 37:00 (31) 40:33 (31) 42:21 (30) 45:03 (29) 45:39 (29) TVR0900
31.
47:18 + 22:01 12:45 (22) 7:35 (33) 5:18 (36) 12:09 (35) 3:04 (34) 2:02 (24) 3:54 (32) 0:31 (5)
Ondráček Lubor
EKP1111 12:45 (22) 20:20 (26) 25:38 (29) 37:47 (33) 40:51 (32) 42:53 (32) 46:47 (32) 47:18 (31) EKP1111
32.
47:19 + 22:02 12:40 (20) 7:40 (34) 6:00 (40) 11:26 (33) 3:05 (35) 2:01 (20) 3:50 (31) 0:37 (16)
Čechová Tereza
NNN 12:40 (20) 20:20 (26) 26:20 (30) 37:46 (32) 40:51 (32) 42:52 (31) 46:42 (31) 47:19 (32) NNN
34.
55:03 + 29:46 14:35 (29) 7:54 (36) 5:21 (37) 10:22 (31) 4:06 (38) 4:26 (44) 6:18 (43) 2:01 (40)
Zapletal Matěj
NNN 14:35 (29) 22:29 (34) 27:50 (36) 38:12 (34) 42:18 (34) 46:44 (34) 53:02 (35) 55:03 (34) NNN
35.
55:29 + 30:12 15:53 (35) 10:06 (42) 5:44 (39) 9:14 (27) 2:51 (29) 3:15 (38) 5:57 (42) 2:29 (42)
Dostálová Jindra
NNN 15:53 (35) 25:59 (40) 31:43 (41) 40:57 (35) 43:48 (35) 47:03 (35) 53:00 (34) 55:29 (35) NNN
37.
56:45 + 31:28 17:09 (39) 10:01 (41) 5:34 (38) 9:32 (29) 2:50 (28) 3:33 (41) 4:27 (36) 3:39 (43)
Šaňáková Anna
UOL1351 17:09 (39) 27:10 (42) 32:44 (42) 42:16 (36) 45:06 (36) 48:39 (36) 53:06 (36) 56:45 (37) UOL1351
38.
57:10 + 31:53 18:39 (43) 8:30 (39) 4:17 (30) 12:16 (36) 4:46 (41) 3:41 (42) 4:24 (35) 0:37 (16)
Tichá Anna
SSU1150 18:39 (43) 27:09 (41) 31:26 (40) 43:42 (37) 48:28 (37) 52:09 (37) 56:33 (38) 57:10 (38) SSU1150
36.
55:44 + 30:27 15:18 (32) 3:30 (2) 6:24 (41) 23:35 (40) 2:23 (20) 1:26 (5) 2:34 (13) 0:34 (11)
Gottwaldová Amálie
STE0952 15:18 (32) 18:48 (21) 25:12 (27) 48:47 (38) 51:10 (38) 52:36 (38) 55:10 (37) 55:44 (36) STE0952
39.
61:15 + 35:58 15:24 (33) 9:36 (40) 3:27 (14) 25:09 (41) 1:28 (3) 2:19 (28) 3:19 (25) 0:33 (8)
Penková Amálie
STE 15:24 (33) 25:00 (39) 28:27 (39) 53:36 (41) 55:04 (39) 57:23 (39) 60:42 (39) 61:15 (39) STE
40.
62:37 + 37:20 13:26 (24) 8:05 (37) 5:17 (35) 26:57 (42) 2:34 (23) 2:07 (26) 3:33 (29) 0:38 (20)
Dosoudil Richard
NNN 13:26 (24) 21:31 (29) 26:48 (32) 53:45 (42) 56:19 (40) 58:26 (40) 61:59 (40) 62:37 (40) NNN
41.
65:13 + 39:56 13:27 (25) 8:10 (38) 5:11 (34) 26:59 (43) 3:02 (33) 2:08 (27) 4:40 (38) 1:36 (37)
Dosoudil Jindrich
NNN 13:27 (25) 21:37 (31) 26:48 (32) 53:47 (43) 56:49 (41) 58:57 (41) 63:37 (41) 65:13 (41) NNN
42.
68:20 + 43:03 18:40 (44) 12:47 (44) 8:48 (44) 12:32 (38) 4:15 (39) 2:35 (30) 6:38 (44) 2:05 (41)
Chmelář Samuel
JPV 18:40 (44) 31:27 (44) 40:15 (44) 52:47 (40) 57:02 (42) 59:37 (42) 66:15 (42) 68:20 (42) JPV
43.
81:18 + 56:01 18:38 (42) 10:16 (43) 6:28 (42) 16:00 (39) 19:59 (43) 2:38 (32) 5:30 (40) 1:49 (39)
Žebrák Tonda
LOV1401 18:38 (42) 28:54 (43) 35:22 (43) 51:22 (39) 71:21 (43) 73:59 (43) 79:29 (43) 81:18 (43) LOV1401
DISK 13:34 (26) 4:38 (12) 2:01 (1) 1:15 (1) 1:46 (2) 0:30 (3)
Marek Martin
STE1100 13:34 (26) 18:12 (20) 20:13 (17) 28:43 29:58 31:44 DISK STE1100