Mezičasy závodu: 28.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu | Kategorie: D16
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (42) 2 (61) 3 (44) 4 (51) 5 (38) 6 (39) 7 (62) 8 (64) 9 (100) Cíl Reg. číslo
1.
11:24 0:33 (2) 0:46 (1) 0:45 (1) 1:39 (1) 1:11 (1) 1:18 (1) 2:27 (1) 2:01 (1) 0:27 (1) 0:17 (1)
Bídová Markéta
UOL0352 0:33 (2) 1:19 (1) 2:04 (1) 3:43 (1) 4:54 (1) 6:12 (1) 8:39 (1) 10:40 (1) 11:07 (1) 11:24 (1) UOL0352
5.
13:44 + 2:20 0:37 (8) 0:53 (4) 0:54 (2) 2:01 (5) 1:21 (3) 1:42 (8) 2:50 (5) 2:41 (8) 0:28 (2) 0:17 (1)
Smékalová Karolína
UOL0451 0:37 (8) 1:30 (7) 2:24 (6) 4:25 (4) 5:46 (3) 7:28 (5) 10:18 (4) 12:59 (5) 13:27 (5) 13:44 (5) UOL0451
7.
14:15 + 2:51 0:36 (4) 0:54 (6) 1:05 (11) 2:07 (9) 1:32 (7) 1:37 (7) 3:07 (10) 2:29 (3) 0:29 (3) 0:19 (3)
Šneiderová Daniela
ASU0398 0:36 (4) 1:30 (7) 2:35 (9) 4:42 (8) 6:14 (8) 7:51 (7) 10:58 (7) 13:27 (7) 13:56 (7) 14:15 (7) ASU0398
2.
13:29 + 2:05 0:29 (1) 0:56 (9) 0:56 (6) 2:08 (10) 1:31 (6) 1:32 (5) 2:49 (4) 2:17 (2) 0:31 (5) 0:20 (4)
Černochová Michaela
PLU0351 0:29 (1) 1:25 (3) 2:21 (3) 4:29 (6) 6:00 (7) 7:32 (6) 10:21 (6) 12:38 (2) 13:09 (2) 13:29 (2) PLU0351
3.
13:34 + 2:10 0:36 (4) 0:53 (4) 0:54 (2) 1:55 (3) 1:37 (9) 1:31 (4) 2:39 (2) 2:37 (6) 0:32 (8) 0:20 (4)
Kovalčíková Anna
AOP0453 0:36 (4) 1:29 (6) 2:23 (5) 4:18 (2) 5:55 (6) 7:26 (3) 10:05 (2) 12:42 (3) 13:14 (3) 13:34 (3) AOP0453
6.
13:57 + 2:33 0:36 (4) 0:55 (7) 1:00 (9) 1:54 (2) 1:29 (5) 1:30 (3) 2:56 (7) 2:46 (10) 0:31 (5) 0:20 (4)
Smékalová Viktorie
UOL0450 0:36 (4) 1:31 (9) 2:31 (8) 4:25 (4) 5:54 (5) 7:24 (2) 10:20 (5) 13:06 (6) 13:37 (6) 13:57 (6) UOL0450
8.
14:55 + 3:31 0:53 (12) 0:58 (10) 1:02 (10) 2:01 (5) 1:38 (10) 1:42 (8) 3:05 (9) 2:42 (9) 0:33 (10) 0:21 (7)
Murínová Markéta
KSU0383 0:53 (12) 1:51 (11) 2:53 (11) 4:54 (11) 6:32 (10) 8:14 (8) 11:19 (8) 14:01 (8) 14:34 (8) 14:55 (8) KSU0383
9.
15:08 + 3:44 0:43 (11) 1:38 (12) 1:09 (12) 2:14 (11) 1:32 (7) 1:29 (2) 2:54 (6) 2:39 (7) 0:29 (3) 0:21 (7)
Janečková Adéla
PLU0452 0:43 (11) 2:21 (12) 3:30 (12) 5:44 (12) 7:16 (12) 8:45 (10) 11:39 (9) 14:18 (9) 14:47 (9) 15:08 (9) PLU0452
11.
16:01 + 4:37 0:38 (9) 0:49 (3) 0:55 (4) 2:00 (4) 1:21 (3) 3:49 (12) 2:59 (8) 2:36 (5) 0:33 (10) 0:21 (7)
Slehová Eliška
UOL0453 0:38 (9) 1:27 (4) 2:22 (4) 4:22 (3) 5:43 (2) 9:32 (11) 12:31 (11) 15:07 (11) 15:40 (11) 16:01 (11) UOL0453
12.
17:56 + 6:32 0:36 (4) 0:48 (2) 0:55 (4) 2:23 (12) 1:43 (11) 3:21 (11) 3:53 (12) 3:17 (12) 0:39 (12) 0:21 (7)
Šánová Julie
KSU0494 0:36 (4) 1:24 (2) 2:19 (2) 4:42 (8) 6:25 (9) 9:46 (12) 13:39 (12) 16:56 (12) 17:35 (12) 17:56 (12) KSU0494
4.
13:37 + 2:13 0:33 (2) 0:55 (7) 0:58 (8) 2:05 (8) 1:19 (2) 1:36 (6) 2:48 (3) 2:29 (3) 0:32 (8) 0:22 (11)
Němečková Kateřina
PLU0350 0:33 (2) 1:28 (5) 2:26 (7) 4:31 (7) 5:50 (4) 7:26 (3) 10:14 (3) 12:43 (4) 13:15 (4) 13:37 (4) PLU0350
10.
15:40 + 4:16 0:40 (10) 1:05 (11) 0:56 (6) 2:03 (7) 1:55 (12) 1:54 (10) 3:20 (11) 2:53 (11) 0:31 (5) 0:23 (12)
Moravcová Natálie
UOL0454 0:40 (10) 1:45 (10) 2:41 (10) 4:44 (10) 6:39 (11) 8:33 (9) 11:53 (10) 14:46 (10) 15:17 (10) 15:40 (10) UOL0454