Mezičasy závodu: 01.06.2019 - Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český | Kategorie: WM11
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (52) 2 (61) 3 (53) 4 (76) 5 (44) 6 (124) 7 (82) 8 (100) Cíl Reg. číslo
2.
19:17 + 1:45 2:42 (1) 2:07 (2) 3:42 (3) 3:48 (14) 1:38 (1) 2:11 (3) 1:22 (2) 1:26 (3) 0:21 (1)
Polák Tomáš
CHA0801 2:42 (1) 4:49 (1) 8:31 (2) 12:19 (3) 13:57 (2) 16:08 (2) 17:30 (2) 18:56 (2) 19:17 (2) CHA0801
1.
17:32 2:49 (3) 2:02 (1) 3:05 (1) 2:48 (4) 1:39 (2) 2:04 (2) 1:21 (1) 1:22 (2) 0:22 (2)
Tuma Lukáš
SJC0800 2:49 (3) 4:51 (2) 7:56 (1) 10:44 (1) 12:23 (1) 14:27 (1) 15:48 (1) 17:10 (1) 17:32 (1) SJC0800
3.
20:34 + 3:02 3:01 (5) 2:29 (3) 3:40 (2) 2:41 (2) 2:21 (6) 2:28 (4) 1:38 (7) 1:49 (8) 0:27 (5)
Anděl Robin
VPM0901 3:01 (5) 5:30 (3) 9:10 (3) 11:51 (2) 14:12 (3) 16:40 (3) 18:18 (3) 20:07 (3) 20:34 (3) VPM0901
6.
22:46 + 5:14 2:51 (4) 2:55 (7) 3:56 (4) 3:22 (9) 2:07 (5) 2:43 (6) 2:03 (13) 2:07 (9) 0:42 (18)
Linhart Jakub
GIG0800 2:51 (4) 5:46 (4) 9:42 (4) 13:04 (5) 15:11 (5) 17:54 (5) 19:57 (5) 22:04 (6) 22:46 (6) GIG0800
14.
31:53 + 14:21 3:18 (7) 2:46 (5) 8:11 (19) 3:16 (7) 2:32 (8) 6:52 (22) 2:04 (14) 2:20 (12) 0:34 (10)
Folprecht Mia
TBM0858 3:18 (7) 6:04 (5) 14:15 (13) 17:31 (12) 20:03 (12) 26:55 (16) 28:59 (16) 31:19 (14) 31:53 (14) TBM0858
4.
21:07 + 3:35 2:45 (2) 3:23 (11) 4:11 (5) 2:36 (1) 1:44 (3) 3:14 (14) 1:28 (3) 1:21 (1) 0:25 (3)
Ryglová Adéla
TBM0857 2:45 (2) 6:08 (6) 10:19 (5) 12:55 (4) 14:39 (4) 17:53 (4) 19:21 (4) 20:42 (4) 21:07 (4) TBM0857
7.
24:36 + 7:04 3:05 (6) 3:29 (12) 5:27 (13) 3:04 (5) 1:53 (4) 2:49 (8) 1:35 (5) 2:42 (18) 0:32 (9)
La Carbonara Matteo
TBM0801 3:05 (6) 6:34 (7) 12:01 (9) 15:05 (8) 16:58 (8) 19:47 (7) 21:22 (7) 24:04 (7) 24:36 (7) TBM0801
8.
24:41 + 7:09 3:45 (10) 2:52 (6) 4:24 (6) 3:08 (6) 2:38 (12) 4:04 (19) 1:42 (8) 1:34 (5) 0:34 (10)
Novotný Vít
PHK0901 3:45 (10) 6:37 (8) 11:01 (6) 14:09 (6) 16:47 (7) 20:51 (8) 22:33 (8) 24:07 (8) 24:41 (8) PHK0901
11.
30:10 + 12:38 3:40 (9) 3:14 (8) 5:05 (9) 4:52 (18) 2:50 (14) 4:08 (20) 2:37 (18) 2:54 (19) 0:50 (19)
Kunartová Dominika
XHK0888 3:40 (9) 6:54 (9) 11:59 (8) 16:51 (9) 19:41 (9) 23:49 (11) 26:26 (11) 29:20 (11) 30:10 (11) XHK0888
5.
22:28 + 4:56 4:24 (14) 2:30 (4) 4:39 (7) 2:42 (3) 2:26 (7) 2:00 (1) 1:51 (9) 1:31 (4) 0:25 (3)
Macháček Tomáš
XHK0800 4:24 (14) 6:54 (9) 11:33 (7) 14:15 (7) 16:41 (6) 18:41 (6) 20:32 (6) 22:03 (5) 22:28 (5) XHK0800
18.
33:49 + 16:17 4:38 (15) 3:14 (8) 9:37 (21) 3:45 (13) 2:37 (10) 2:31 (5) 1:33 (4) 5:01 (22) 0:53 (21)
Černá Adéla
HCE0850 4:38 (15) 7:52 (11) 17:29 (18) 21:14 (18) 23:51 (18) 26:22 (13) 27:55 (13) 32:56 (18) 33:49 (18) HCE0850
10.
29:48 + 12:16 4:23 (13) 3:38 (14) 5:10 (10) 3:40 (12) 3:08 (17) 2:54 (10) 1:36 (6) 4:45 (21) 0:34 (10)
Malý Matyáš
TBM0910 4:23 (13) 8:01 (12) 13:11 (10) 16:51 (9) 19:59 (11) 22:53 (10) 24:29 (9) 29:14 (10) 29:48 (10) TBM0910
9.
26:43 + 9:11 3:34 (8) 4:33 (18) 5:23 (12) 3:32 (11) 2:42 (13) 2:55 (11) 1:54 (10) 1:41 (6) 0:29 (6)
Vřešťál František
TUR0906 3:34 (8) 8:07 (13) 13:30 (12) 17:02 (11) 19:44 (10) 22:39 (9) 24:33 (10) 26:14 (9) 26:43 (9) TUR0906
12.
30:32 + 13:00 3:50 (11) 4:18 (16) 5:21 (11) 4:36 (16) 4:01 (21) 3:07 (12) 2:35 (17) 2:14 (10) 0:30 (8)
Folprecht Lukáš
ZUP0800 3:50 (11) 8:08 (14) 13:29 (11) 18:05 (13) 22:06 (13) 25:13 (12) 27:48 (12) 30:02 (12) 30:32 (12) ZUP0800
20.
38:27 + 20:55 4:11 (12) 4:15 (15) 9:26 (20) 5:26 (19) 3:53 (20) 3:42 (16) 2:39 (19) 4:15 (20) 0:40 (16)
Šimková Anežka
LME0950 4:11 (12) 8:26 (15) 17:52 (19) 23:18 (20) 27:11 (20) 30:53 (19) 33:32 (19) 37:47 (20) 38:27 (20) LME0950
17.
33:31 + 15:59 4:56 (16) 3:36 (13) 6:44 (18) 5:27 (20) 2:34 (9) 4:03 (18) 2:33 (16) 2:39 (17) 0:59 (22)
Kunart Lukáš
XHK1000 4:56 (16) 8:32 (16) 15:16 (14) 20:43 (16) 23:17 (15) 27:20 (18) 29:53 (18) 32:32 (17) 33:31 (17) XHK1000
16.
32:26 + 14:54 6:53 (20) 3:18 (10) 5:28 (14) 4:38 (17) 3:31 (18) 3:13 (13) 2:42 (21) 2:14 (10) 0:29 (6)
Ouhrabka Vít
SPC1010 6:53 (20) 10:11 (17) 15:39 (15) 20:17 (15) 23:48 (16) 27:01 (17) 29:43 (17) 31:57 (16) 32:26 (16) SPC1010
19.
36:49 + 19:17 5:47 (17) 5:38 (19) 5:49 (16) 5:51 (21) 4:05 (22) 3:59 (17) 2:41 (20) 2:20 (12) 0:39 (15)
Wohanka Antonín
VRL1201 5:47 (17) 11:25 (18) 17:14 (17) 23:05 (19) 27:10 (19) 31:09 (20) 33:50 (20) 36:10 (19) 36:49 (19) VRL1201
15.
32:00 + 14:28 5:49 (18) 5:50 (21) 5:00 (8) 3:30 (10) 3:04 (15) 3:33 (15) 2:11 (15) 2:28 (15) 0:35 (14)
Kalinová Ella
SPC0961 5:49 (18) 11:39 (19) 16:39 (16) 20:09 (14) 23:13 (14) 26:46 (15) 28:57 (15) 31:25 (15) 32:00 (15) SPC0961
21.
43:04 + 25:32 6:19 (19) 5:46 (20) 10:01 (22) 6:44 (22) 3:07 (16) 4:32 (21) 3:27 (22) 2:27 (14) 0:41 (17)
Wohanková Michaela
VRL1151 6:19 (19) 12:05 (20) 22:06 (21) 28:50 (21) 31:57 (21) 36:29 (21) 39:56 (21) 42:23 (21) 43:04 (21) VRL1151
13.
30:48 + 13:16 7:45 (21) 4:24 (17) 5:46 (15) 3:16 (7) 2:37 (10) 2:50 (9) 1:54 (10) 1:42 (7) 0:34 (10)
Linhart Adam
GIG0801 7:45 (21) 12:09 (21) 17:55 (20) 21:11 (17) 23:48 (16) 26:38 (14) 28:32 (14) 30:14 (13) 30:48 (13) GIG0801
22.
50:57 + 33:25 15:25 (22) 13:31 (22) 6:10 (17) 4:01 (15) 3:38 (19) 2:44 (7) 2:01 (12) 2:37 (16) 0:50 (19)
Votýpka Štěpán
BOR0900 15:25 (22) 28:56 (22) 35:06 (22) 39:07 (22) 42:45 (22) 45:29 (22) 47:30 (22) 50:07 (22) 50:57 (22) BOR0900