Mezičasy závodu: 15.09.2019 - Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Česk | Kategorie: MW10
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (33) 2 (35) 3 (87) 4 (90) 5 (102) 6 (100) 7 (1) Cíl Reg. číslo
1.
39:50 2:28 (1) 6:37 (1) 11:34 (1) 2:47 (1) 8:05 (1) 6:49 (1) 1:30 (2) 0:00
Vosková Veronika
2:28 (1) 9:05 (1) 20:39 (1) 23:26 (1) 31:31 (1) 38:20 (1) 39:50 (1) 39:50 (1)
6.
51:37 + 11:47 3:18 (4) 8:40 (6) 13:49 (9) 5:15 (9) 8:06 (2) 9:58 (8) 2:31 (22) 0:00
Jedlička Tomáš
XHK1001 3:18 (4) 11:58 (5) 25:47 (5) 31:02 (5) 39:08 (5) 49:06 (5) 51:37 (6) 51:37 (6) XHK1001
3.
48:07 + 8:17 4:22 (15) 7:54 (3) 12:11 (5) 4:05 (4) 8:39 (3) 9:32 (7) 1:24 (1) 0:00
Buriánek Max
SMR1102 4:22 (15) 12:16 (6) 24:27 (4) 28:32 (4) 37:11 (3) 46:43 (3) 48:07 (3) 48:07 (3) SMR1102
2.
43:29 + 3:39 2:47 (2) 7:49 (2) 11:38 (2) 3:10 (2) 9:08 (4) 7:17 (2) 1:40 (6) 0:00
Ticháček Jáchym
SJC1004 2:47 (2) 10:36 (2) 22:14 (2) 25:24 (2) 34:32 (2) 41:49 (2) 43:29 (2) 43:29 (2) SJC1004
10.
55:19 + 15:29 3:37 (6) 11:07 (17) 13:37 (7) 5:16 (10) 9:16 (5) 10:27 (9) 1:59 (12) 0:00
Urban Jan
SBK1234 3:37 (6) 14:44 (16) 28:21 (11) 33:37 (10) 42:53 (9) 53:20 (10) 55:19 (10) 55:19 (10) SBK1234
7.
52:24 + 12:34 4:08 (13) 10:05 (14) 13:43 (8) 5:04 (8) 9:26 (6) 8:18 (5) 1:40 (6) 0:00
La Carbonara Noemi
TBM1156 4:08 (13) 14:13 (13) 27:56 (9) 33:00 (8) 42:26 (8) 50:44 (7) 52:24 (7) 52:24 (7) TBM1156
11.
58:47 + 18:57 3:16 (3) 7:58 (4) 15:55 (15) 7:26 (15) 9:35 (7) 13:03 (19) 1:34 (4) 0:00
Šafář Martin
3:16 (3) 11:14 (3) 27:09 (8) 34:35 (11) 44:10 (11) 57:13 (11) 58:47 (11) 58:47 (11)
9.
54:34 + 14:44 3:40 (7) 9:42 (13) 13:23 (6) 5:29 (11) 9:35 (7) 10:55 (11) 1:50 (8) 0:00
Voska Ondřej
3:40 (7) 13:22 (9) 26:45 (6) 32:14 (7) 41:49 (7) 52:44 (9) 54:34 (9) 54:34 (9)
5.
51:08 + 11:18 4:05 (10) 8:56 (8) 13:53 (10) 4:13 (5) 9:43 (9) 8:46 (6) 1:32 (3) 0:00
Jašek Vít
ABR1111 4:05 (10) 13:01 (7) 26:54 (7) 31:07 (6) 40:50 (6) 49:36 (6) 51:08 (5) 51:08 (5) ABR1111
12.
60:18 + 20:28 5:27 (21) 8:52 (7) 15:44 (14) 6:53 (13) 10:31 (10) 11:00 (12) 1:51 (9) 0:00
Munzarová Monika
XPU1056 5:27 (21) 14:19 (14) 30:03 (15) 36:56 (13) 47:27 (12) 58:27 (12) 60:18 (12) 60:18 (12) XPU1056
8.
53:31 + 13:41 4:00 (9) 12:11 (20) 11:55 (4) 5:02 (7) 10:40 (11) 8:05 (4) 1:38 (5) 0:00
Janeček Tomáš
4:00 (9) 16:11 (18) 28:06 (10) 33:08 (9) 43:48 (10) 51:53 (8) 53:31 (8) 53:31 (8)
13.
64:37 + 24:47 3:45 (8) 10:08 (15) 15:38 (13) 9:53 (23) 11:19 (12) 11:50 (14) 2:04 (15) 0:00
Jedličková Lucie
XHK1050 3:45 (8) 13:53 (11) 29:31 (14) 39:24 (17) 50:43 (14) 62:33 (13) 64:37 (13) 64:37 (13) XHK1050
19.
74:41 + 34:51 5:53 (23) 14:52 (24) 19:51 (23) 7:20 (14) 11:46 (13) 12:32 (16) 2:27 (20) 0:00
Chamraďa Elvira
GIG1050 5:53 (23) 20:45 (24) 40:36 (23) 47:56 (23) 59:42 (20) 72:14 (19) 74:41 (19) 74:41 (19) GIG1050
4.
49:04 + 9:14 3:29 (5) 8:26 (5) 11:49 (3) 3:25 (3) 11:57 (14) 7:40 (3) 2:18 (19) 0:00
Rodová Anežka
VSP1152 3:29 (5) 11:55 (4) 23:44 (3) 27:09 (3) 39:06 (4) 46:46 (4) 49:04 (4) 49:04 (4) VSP1152
20.
76:09 + 36:19 5:48 (22) 11:43 (18) 18:50 (20) 9:02 (19) 12:01 (15) 16:06 (24) 2:39 (23) 0:00
Honsová Magda
SMR1150 5:48 (22) 17:31 (21) 36:21 (19) 45:23 (19) 57:24 (19) 73:30 (20) 76:09 (20) 76:09 (20) SMR1150
21.
76:30 + 36:40 5:01 (18) 18:59 (26) 21:33 (24) 4:53 (6) 12:18 (16) 11:44 (13) 2:02 (14) 0:00
Ryglová Beáta
TBM1158 5:01 (18) 24:00 (25) 45:33 (24) 50:26 (24) 62:44 (24) 74:28 (21) 76:30 (21) 76:30 (21) TBM1158
24.
78:18 + 38:28 7:33 (25) 12:27 (22) 18:59 (21) 8:48 (18) 12:29 (17) 15:52 (23) 2:10 (18) 0:00
Rolný Toník
SMR1300 7:33 (25) 20:00 (23) 38:59 (22) 47:47 (22) 60:16 (22) 76:08 (24) 78:18 (24) 78:18 (24) SMR1300
16.
66:18 + 26:28 4:06 (11) 9:14 (9) 15:31 (12) 9:53 (23) 12:32 (18) 13:07 (20) 1:55 (10) 0:00
Kazda František
SJCXXXB 4:06 (11) 13:20 (8) 28:51 (12) 38:44 (14) 51:16 (15) 64:23 (16) 66:18 (16) 66:18 (16) SJCXXXB
22.
77:16 + 37:26 6:31 (24) 12:50 (23) 18:48 (19) 9:04 (20) 12:37 (19) 15:26 (22) 2:00 (13) 0:00
Rolný Jakub
SMR1101 6:31 (24) 19:21 (22) 38:09 (21) 47:13 (21) 59:50 (21) 75:16 (23) 77:16 (22) 77:16 (22) SMR1101
15.
66:09 + 26:19 4:21 (14) 11:04 (16) 17:26 (18) 7:50 (16) 12:47 (20) 10:44 (10) 1:57 (11) 0:00
Malá Lucie
TBM1165 4:21 (14) 15:25 (17) 32:51 (18) 40:41 (18) 53:28 (18) 64:12 (15) 66:09 (15) 66:09 (15) TBM1165
17.
66:37 + 26:47 4:07 (12) 9:36 (12) 16:29 (17) 8:35 (17) 12:55 (21) 12:51 (18) 2:04 (15) 0:00
Ryglová Šárka
4:07 (12) 13:43 (10) 30:12 (16) 38:47 (15) 51:42 (16) 64:33 (17) 66:37 (17) 66:37 (17)
17.
66:37 + 26:47 4:37 (17) 9:18 (10) 15:23 (11) 9:44 (22) 12:57 (22) 12:34 (17) 2:04 (15) 0:00
Tomešová Evelína
SJCXXXA 4:37 (17) 13:55 (12) 29:18 (13) 39:02 (16) 51:59 (17) 64:33 (17) 66:37 (17) 66:37 (17) SJCXXXA
14.
65:02 + 25:12 5:06 (20) 9:32 (11) 16:03 (16) 5:40 (12) 13:52 (23) 12:21 (15) 2:28 (21) 0:00
Kopecký Hynek
VSP1300 5:06 (20) 14:38 (15) 30:41 (17) 36:21 (12) 50:13 (13) 62:34 (14) 65:02 (14) 65:02 (14) VSP1300
25.
102:41 + 62:51 10:37 (26) 15:04 (25) 25:44 (25) 11:26 (25) 14:04 (24) 22:53 (25) 2:53 (24) 0:00
Janečková Eliška
10:37 (26) 25:41 (26) 51:25 (25) 62:51 (25) 76:55 (25) 99:48 (25) 102:41 (25) 102:41 (25)
23.
78:12 + 38:22 4:23 (16) 12:23 (21) 19:44 (22) 9:21 (21) 15:12 (25) 13:40 (21) 3:29 (25) 0:00
Tomešová Stella
0090003 4:23 (16) 16:46 (19) 36:30 (20) 45:51 (20) 61:03 (23) 74:43 (22) 78:12 (23) 78:12 (23) 0090003
DISK 5:01 (18) 12:00 (19) 0:00
Divilová Regina
5:01 (18) 17:01 (20) 674:58 DISK